همه عکس ها و کلیپ های جنبش در اینستاگرام

  • تگ های مشابه:
loading...
#جنبش سبز باغستان قزوین🌺

@jonbeshsabzbaghestanqazvin
#جنبش سبز باغستان قزوین🌺
🎥⭕️ #آزادی می‌خواهی؟ #رژلبت را #پاک کن! #گاردین: #زنان #کره_جنوبی در #اعتراض به #استانداردهای #زیبایی که از سوی #رسانه‌ها #تحمیل می‌شود، #لوازم_آرایشی خود را به #سطل_زباله انداختند. 🔻این زنان معتقدند این #جنبش، راهی برای رسیدن به آزادی از استانداردهایی است که زن را به ابزار #لذت‌طلبی و کسب #سود تبدیل کرده است.
اعتراض کنشگران محیط زیست در دفتر رییس مجلس نمایندگان آمریکا

کنشگران محیط زیست در دفتر نانسی پلوسی، رهبر دموکرات‌ها و رییس مجلس نمایندگان تجمع اعتراضی تشکیل دادند. این تجمع که از سوی گروهی به نام «جنبش طلوع آفتاب» برگزار شده بود، منجر به دستگیری عده‌ای از این فعالان شد.
معترضان با در دست داشتن پلاکارد و خواندن آواز نسبت به تغییرات آب و هوایی هشدار دادند و خواستار اقداماتی از جانب دولت برای مشکلات زیست محیطی شدند.
#اعتراض#کنشگران#محیط_زیست
#نانسی_پلوسی#جنبش#طلوع_آفتاب
#پلاکارد#هشدار#خواستار#اقدامات
#جانب#دولت#مشکلات#تجمع
#دستگیر#نمایندگان#معترضان
#خواندن#آواز#تجمعRES
اعتراض کنشگران محیط زیست در دفتر رییس مجلس نمایندگان آمریکا کنشگران محیط زیست در دفتر نانسی پلوسی، رهبر دموکرات‌ها و رییس مجلس نمایندگان تجمع اعتراضی تشکیل دادند. این تجمع که از سوی گروهی به نام «جنبش طلوع آفتاب» برگزار شده بود، منجر به دستگیری عده‌ای از این فعالان شد. معترضان با در دست داشتن پلاکارد و خواندن آواز نسبت به تغییرات آب و هوایی هشدار دادند و خواستار اقداماتی از جانب دولت برای مشکلات زیست محیطی شدند. #اعتراض #کنشگران #محیط_زیست #نانسی_پلوسی #جنبش #طلوع_آفتاب #پلاکارد #هشدار #خواستار #اقدامات #جانب #دولت #مشکلات #تجمع #دستگیر #نمایندگان #معترضان #خواندن #آواز #تجمع
. 📹 این‌جا فرانسه است... کشوری که قرار بود در #برجام‌ اقتصاد ما را نجات دهد... . زن فرانسوی با صورتی خونی و اشک آلود از وضعیت معیشتی خود می‌گوید. . . #فرانسه #فرانسه_در_خون #اروپا_در_آتش #فیلم #کلیپ #ایران #ظریف #برجام #جنگ #دختر #اقتصاد_مقاومتی #اقتصاد #جنبش #سرمایه_داری #پول #کالا #تورم #اعتراضات_سراسری #آمریکا #پهلوی #بلژیک ➖➖➖➖➖➖➖➖➖ .
هراس از سرایت #جنبش اعتراضی فرانسه؛ فروش جلیقه زرد در #مصر محدود شد #جلیقه‌زردها که به نماد جنبش اجتماعی فرانسه تبدیل شده نه تنها الیزه‌نشینان که دولتمردان دیگر کشورها را نیز به هراس انداخته است. آخرین خبرها در این خصوص از حساسیت مقامات مصری نسبت به فروش جلیقه‌های زرد در بازار مصر حکایت دارد. تعدادی از کسبه و فروشندگان در قاهره، پایتخت مصر اعلام کرده‌اند که فروش جلیقه‌های زرد با محدودیت مواجه شده و ماموران پلیس بر خرید و فروش این محصول نظارت ویژه اعمال می‌کنند. ://./
تجمع کارگران کفن‌پوش فولاد اهواز با الهام از جلیقه‌زردهای فرانسه

کارگران اعتصابی گروه ملی فولاد اهواز روز سه‌شنبه نیز در خیابان‌های این شهر راه‌پیمایی کردند.

کارگران کفن‌پوش فولاد اهواز روز سه‌شنبه در حالی که پلاکاردی حاوی شعار«دولت در حال .ا.د.ر.ا.ر. کردن بر روی زندگی ماست ولی رسانه‌ها می‌گویند .ب.ا.ر.ا.ن. می‌آید» پیشاپیش جمع آنها حرکت داده می‌شد، در اعتراض به عدم دریافت حقوق معوقه و ناکارآمدی مدیریت این کارخانه در خیابان‌های اهواز راه‌پیمایی کردند.

این شعار مورد استفاده در تجمع اعتراضی روز سه‌شنبه کارگران اهوازی الهام گرفته از شعار نوشته شده در پشت برخی جلیقه‌های زردی است که حامیان جنبشی به همین نام طی یک ماه گذشته در تجمعات اعتراضی خود علیه سیاست‌های دولت فرانسه بر تن می‌کنند.

کارگران معترض راه‌پیمایی روز سه‌شنبه خود را از مقابل استانداری خوزستان آغاز کردند و با عبور از بازار اهواز و در اقدامی نمادین در مقابل منزل امام جمعه اهواز تجمع کردند. تجمع‌کنندگان سپس با سر دادن شعارهایی خواستار احقاق حقوق خود شدند.
بدین ترتیب اعتصاب کارگران گروه ملی فولاد اهواز وارد سی و دومین روز پیاپی خود شد. آنها نسبت به تبعات خصوصی‌سازی این کارخانه و به تعویق افتادن حقوقشان معترض هستند.
#دولت#اهواز
#فرانسه#ایران
#جلیقه‌_زرد
#خوزستان
#سیاست
#اعتصاب
#کارخانه
#کارگران
#راه‌پیمایی
#حامیان
#جنبش
#فولاد
#حقوقRES
تجمع کارگران کفن‌پوش فولاد اهواز با الهام از جلیقه‌زردهای فرانسه کارگران اعتصابی گروه ملی فولاد اهواز روز سه‌شنبه نیز در خیابان‌های این شهر راه‌پیمایی کردند. کارگران کفن‌پوش فولاد اهواز روز سه‌شنبه در حالی که پلاکاردی حاوی شعار«دولت در حال .ا.د.ر.ا.ر. کردن بر روی زندگی ماست ولی رسانه‌ها می‌گویند .ب.ا.ر.ا.ن. می‌آید» پیشاپیش جمع آنها حرکت داده می‌شد، در اعتراض به عدم دریافت حقوق معوقه و ناکارآمدی مدیریت این کارخانه در خیابان‌های اهواز راه‌پیمایی کردند. این شعار مورد استفاده در تجمع اعتراضی روز سه‌شنبه کارگران اهوازی الهام گرفته از شعار نوشته شده در پشت برخی جلیقه‌های زردی است که حامیان جنبشی به همین نام طی یک ماه گذشته در تجمعات اعتراضی خود علیه سیاست‌های دولت فرانسه بر تن می‌کنند. کارگران معترض راه‌پیمایی روز سه‌شنبه خود را از مقابل استانداری خوزستان آغاز کردند و با عبور از بازار اهواز و در اقدامی نمادین در مقابل منزل امام جمعه اهواز تجمع کردند. تجمع‌کنندگان سپس با سر دادن شعارهایی خواستار احقاق حقوق خود شدند. بدین ترتیب اعتصاب کارگران گروه ملی فولاد اهواز وارد سی و دومین روز پیاپی خود شد. آنها نسبت به تبعات خصوصی‌سازی این کارخانه و به تعویق افتادن حقوقشان معترض هستند. #دولت #اهواز #فرانسه #ایران #جلیقه‌_زرد #خوزستان #سیاست #اعتصاب #کارخانه #کارگران #راه‌پیمایی #حامیان #جنبش #فولاد #حقوق
هراس از سرایت جنبش اعتراضی فرانسه؛ فروش جلیقه زرد در مصر محدود شد

جلیقه‌های زرد که به نماد جنبش اجتماعی فرانسه تبدیل شده نه تنها الیزه‌نشینان که دولتمردان دیگر کشورها را نیز به هراس انداخته است.

آخرین خبرها در این خصوص از حساسیت مقامات مصری نسبت به فروش جلیقه‌های زرد در بازار مصر حکایت دارد. تعدادی از کسبه و فروشندگان در قاهره، پایتخت مصر اعلام کرده‌اند که فروش جلیقه‌های زرد با محدودیت مواجه شده و ماموران پلیس بر خرید و فروش این محصول نظارت ویژه اعمال می‌کنند.

برخی از خرده‌فروشان در بازار قاهره نیز به خبرگزاری فرانسه گفته‌اند که فروش این جلیقه‌ها بدون مجوز امکان‌پذیر نیست. یکی از فروشندگان می‌گوید: «برای فروش جلیقه‌های زرد رنگ باید از سوی کلانتری محل چراغ سبز دریافت کنیم.»
صاحب یک مغازه کوچک در نهایت راضی می‌شود یک جلیقه زرد به خبرنگار فرانسوی بفروشد اما بلافاصله پس از آن می‌گوید: «سریع پنهانش کنید! فروش این جلیقه‌ها از خرید و فروش مواد مخدر خطرناک‌تر است.»
فروشنده دیگری می‌گوید مقامات امنیتی از آنها خواسته‌اند که فروش جلیقه‌های زرد رنگ را متوقف کنند. به گفته این فروشنده «آنها می‌ترسند که تظاهرات فرانسه به اینجا هم سرایت کند.»
از سوی دیگر تعدادی از شرکت‌های وارد کننده کالا در مصر نیز اعلام کرده‌اند که هفته گذشته از سوی دولت بخشنامه‌ای در باره فروش جلیقه‌های زرد دریافت کرده‌اند. این شرکت‌ها تنها موظند نیاز برخی موسسات و شرکت‌های هوایی را به جلیقه‌های زرد تامین کنند و حق فروش این کالا به خرده‌فروشان را ندارند.

این تدابیر همگی از تشدید تدابیر امنیتی در مصر پس از اوج‌گیری جنبش مطالبات اجتماعی در فرانسه حکایت دارد. بر این اساس دستگاه قضایی مصر به تازگی حکم به بازداشت محمد رمضان، یکی از وکلای سرشناس این کشور داده است. این وکیل به دلیل موضع گیری در قبال وضعیت حقوق بشر و نیز به اتهام تهدید امنیت ملی با برخورد جدی دستگاه قضایی مصر مواجه شده است.
محمد رمضان گویا به تازگی با انتشار پستی بر روی فیس بوک نشانی محلی را برای تهیه جلیقه‌های زرد در اختیار مخاطبان خود قرار داده است. او روز دوشنبه در اسکندریه دستگیر و به پانزده روز حبس محکوم شد.
محدودیت‌های وضع شده برای خرید و فروش جلیقه‌های زرد کم‌تر از یک ماه پیش از سالگرد آغاز انقلاب مصر صورت می‌گیرد، رویدادی که با مجموعه‌ای از راهپیمایی‌ها، اعتراضات و نافرمانی‌های مدنی همراه بود و در نهایت به سرنگونی حسنی مبارک، رئیس جمهوری اسبق این کشور منتهی شد.
#هراس#جنبش#اعتراض#فرانسه
#جلیقه_زرد#مصر#مطالبات
#سالگرد#انقلاب#خطرناک‌RES
هراس از سرایت جنبش اعتراضی فرانسه؛ فروش جلیقه زرد در مصر محدود شد جلیقه‌های زرد که به نماد جنبش اجتماعی فرانسه تبدیل شده نه تنها الیزه‌نشینان که دولتمردان دیگر کشورها را نیز به هراس انداخته است. آخرین خبرها در این خصوص از حساسیت مقامات مصری نسبت به فروش جلیقه‌های زرد در بازار مصر حکایت دارد. تعدادی از کسبه و فروشندگان در قاهره، پایتخت مصر اعلام کرده‌اند که فروش جلیقه‌های زرد با محدودیت مواجه شده و ماموران پلیس بر خرید و فروش این محصول نظارت ویژه اعمال می‌کنند. برخی از خرده‌فروشان در بازار قاهره نیز به خبرگزاری فرانسه گفته‌اند که فروش این جلیقه‌ها بدون مجوز امکان‌پذیر نیست. یکی از فروشندگان می‌گوید: «برای فروش جلیقه‌های زرد رنگ باید از سوی کلانتری محل چراغ سبز دریافت کنیم.» صاحب یک مغازه کوچک در نهایت راضی می‌شود یک جلیقه زرد به خبرنگار فرانسوی بفروشد اما بلافاصله پس از آن می‌گوید: «سریع پنهانش کنید! فروش این جلیقه‌ها از خرید و فروش مواد مخدر خطرناک‌تر است.» فروشنده دیگری می‌گوید مقامات امنیتی از آنها خواسته‌اند که فروش جلیقه‌های زرد رنگ را متوقف کنند. به گفته این فروشنده «آنها می‌ترسند که تظاهرات فرانسه به اینجا هم سرایت کند.» از سوی دیگر تعدادی از شرکت‌های وارد کننده کالا در مصر نیز اعلام کرده‌اند که هفته گذشته از سوی دولت بخشنامه‌ای در باره فروش جلیقه‌های زرد دریافت کرده‌اند. این شرکت‌ها تنها موظند نیاز برخی موسسات و شرکت‌های هوایی را به جلیقه‌های زرد تامین کنند و حق فروش این کالا به خرده‌فروشان را ندارند. این تدابیر همگی از تشدید تدابیر امنیتی در مصر پس از اوج‌گیری جنبش مطالبات اجتماعی در فرانسه حکایت دارد. بر این اساس دستگاه قضایی مصر به تازگی حکم به بازداشت محمد رمضان، یکی از وکلای سرشناس این کشور داده است. این وکیل به دلیل موضع گیری در قبال وضعیت حقوق بشر و نیز به اتهام تهدید امنیت ملی با برخورد جدی دستگاه قضایی مصر مواجه شده است. محمد رمضان گویا به تازگی با انتشار پستی بر روی فیس بوک نشانی محلی را برای تهیه جلیقه‌های زرد در اختیار مخاطبان خود قرار داده است. او روز دوشنبه در اسکندریه دستگیر و به پانزده روز حبس محکوم شد. محدودیت‌های وضع شده برای خرید و فروش جلیقه‌های زرد کم‌تر از یک ماه پیش از سالگرد آغاز انقلاب مصر صورت می‌گیرد، رویدادی که با مجموعه‌ای از راهپیمایی‌ها، اعتراضات و نافرمانی‌های مدنی همراه بود و در نهایت به سرنگونی حسنی مبارک، رئیس جمهوری اسبق این کشور منتهی شد. #هراس #جنبش #اعتراض #فرانسه #جلیقه_زرد #مصر #مطالبات #سالگرد #انقلاب #خطرناک‌
#هراس از #سرایت #جنبش #اعتراضی #فرانسه ؛ #فروش #جلیقه_زرد در #مصر #محدود شد جلیقه‌های زرد که به نماد جنبش #اجتماعی فرانسه تبدیل شده نه تنها الیزه‌نشینان که دولتمردان دیگر کشورها را نیز به هراس انداخته است. آخرین خبرها در این خصوص از حساسیت مقامات مصری نسبت به فروش جلیقه‌های زرد در بازار مصر حکایت دارد. تعدادی از کسبه و فروشندگان در قاهره، پایتخت مصر اعلام کرده‌اند که فروش جلیقه‌های زرد با محدودیت مواجه شده و ماموران پلیس بر خرید و فروش این محصول نظارت ویژه اعمال می‌کنند.
..... 📹 این‌جا فرانسه است....کشوری که قرار بود در #برجام‌ اقتصاد ما را نجات دهد... . زن فرانسوی با صورتی خونی و اشک آلود از وضعیت معیشتی خود می‌گوید. . #فرانسه #فیلم #کلیپ #ایران #روحانی #ظریف #برجام #جنگ #دختر #اقتصاد_مقاومتی #اقتصاد #جنبش #سرمایه_داری #پول #کالا #تورم #اعتراضات_سراسری #آمریکا #پهلوی #بلژیک ➖➖➖➖➖➖➖➖➖ ✊️جنبش مقاومت در جنگ ارزی 📱
📌📌📌📌📌📌📌📌📌📌 تشکیل پلاتفرم‌ براندازان امر بسیار مهمی‌ست. این پلاتفرم یک گروه دمکراتیک و همه از یک رای برخوردارند و هدف‌ش ایجاد هماهنگی بین قشور مختلف جامعه و پیوند دادن و فراگیر کردن تظاهرات و اعتصابات در جهت براندازی‌ست. . #علی_عبدالرضایی #اتحاد_براندازان ‎ #علی_عبدالرضایی_سخنگوی_براندازان#مجازات_ایرانارشیستی_تواناپروکسی ‎ #پشت_پرده_آمدنیوز #براندازم #براندازم✌️ #آزادی #كارگر #ايرانارشيسم #ايران #فقر #مسيح_علينژاد #دانشجو #روشنگری #روشنفکر #اعتراضات_سراسری #اعتراض #جنبش #شعار_نویسی
رئیس جمهوری فرانسه وعده کاهش مالیات بر کارگران کم درآمد را داد. _ امانوئل مکرون، رئیس جمهور فرانسه گفت: ما با اقداماتی قوی، با کاهش بیشتر مالیات ها در اسرع وقت و همچنین با کنترل هزینه های دولتی به فوریت های اجتماعی و اقتصادی پاسخ می دهیم. . رئیس جمهوری فرانسه وعده داد که کاهش مالیات بر کارگران کم درآمد را سرعت ببخشد و طرح افزایش مالیات را برای بازنشستگان ملغی کند. . او تاکید کرد که حداقل دستمزد ماهانه تا یکصد یورو افزایش می یابد و مالیات بر اضافه کاری از اول ژانویه سال آینده میلادی حذف می شود. . بنا بر برنامه جدید دولت مکرون، بازنشستگانی که کمتر از ۲ هزار یورو دریافت می کنند طرح افزایش مالیات بر درآمد آنها لغو می شود. . مکرون در سخنانی تلویزیونی خود همچنین وعده داد که از «همه ابزارها» برای بازگرداندن آرامش به کشور استفاده کند. او که سعی می کرد آرام به نظر برسد، به «خشم» عمومی از هزینه های بالای زندگی اذعان کرد. . با این حال، افزود که خشم حمله به پلیس و فروشگاه ها را توجیه نمی کند. . اعتراض های سراسری در فرانسه ۱۷ نوامبر (۲۶ آبان) در مخالفت با افزایش مالیات سوخت آغاز شد و اکنون این تظاهرات به صحنه یاس و استیصال مردم از اصلاحات اقتصادی مکرون تبدیل شده است. . جنبشی که به جلیقه زردها معروف شد، توانست دولت فرانسه را وادار به عقب نشینی کند. قرار بود دولت در سال آینده میلادی مالیات سوخت را افزایش دهد اما در پی اعتراضات این طرح لغو شد که یک تغییر موضع بزرگ در دولت مکرون به شمار می آید. . در تظاهرات روز شنبه گذشته، پلیس فرانسه حدود ۸۹ هزار نیروی خود را در شهرهای مختلف فرانسه مستقر کرد و مراکز مهم گردشگری پاریس از جمله برج ایفل و موزه لوور تعطیل بود و در خیابان های اصلی نیز اغلب فروشگاه ها بسته هستند. . معترضان علاوه بر آنکه خواستار لغو مالیات سوخت شدند، افزایش مستمری بازنشستگان و حداقل حقوق کارگران از دیگر خواسته های آنان بود. دانش آموزان دبیرستانی نیز خواهان تغییر در برخی آزمون های دبیرستان ها شدند. . به نوشته آسوشیتدپرس، وعده های مکرون همه خواسته هایی را که معترضان معروف به «جلیقه زردها» مطالبه کرده بودند، پوشش داده و برآورده می کند. #فرانسه #جمهوری_فرانسه #امانوئل_مکرون #مکرون #رئیس_جمهور #بحران #تظاهرات #مطالبات #جنبش #جلیقه_زرد #کارگران #کارگر #حقوق #سوسیالیسم #کرملین_فارسی
آیا فرانسه در آستانه بحران سیاسی و اقتصادی قرار دارد؟ _ رئیس جمهور فرانسه برای آنکه هزاران معترض معروف به «جلیقه زردها» را آرام کرده و به تظاهرات چهار هفته ای آنها پایان دهد، قول داد خواسته های آنها را برآورده کند. .  نطق تلویزیونی امانوئل مکرون برای بسیاری از فرانسوی ها حکم عیدی بابانوئل را داشت. آنها حالا می توانند با اتکا به وعده های رئیس جمهوری فرانسه پس انداز خوبی داشته باشند و با خیالی آسوده به تعطیلات سال نو بروند. . مکرون گفت:«مسئولیتم را می پذیرم. شاید این احساس را ایجاد کرده باشم که اهمیتی به شما نمی دهم و اولویت های دیگری دارم». . او شب گذشته اعلام کرد حداقل حقوق کارگران و مستمری بازنشستگان را افزایش می دهد. بر این اساس، حقوق و دستمزد اقشار کم درآمد ماهیانه یکصد یورو افزایش می یابد، بدون آنکه بابت آن هزینه ای به کارفرمایان تحمیل شود. . علاوه بر این، قرار است دولت فرانسه حق بیمه و مالیات از اضافه کاری کسر نکند. این اقدامات ممکن است به بالا رفتن کسری بودجه، افزایش بدهی عمومی و عدول از برنامه های انضباط مالی مورد نظر اتحادیه اروپا منجر شود. . دولت فرانسه پول انجام قول و قرارهای مکرون را از جیب خود می دهد. اولیویه دوسوپ، وزیر حساب های عمومی به شبکه گفت:«اجرای طرح های مکرون برای آرام کردن معترضان هشت تا ۱۰ میلیارد یورو هزینه خواهد داشت. ما در حال بررسی و تطبیق هزینه ها و نحوه تامین آنها هستیم». . مکرون در سال ۲۰۱۷ بر اجرای طرح مالیات بر دارایی اصرار ورزید و توانست از این محل چهار میلیارد یورو به خزانه دولت سرازیر کند. سرمایه گذاران از این نوع مالیات بیزارند و آن را مانع اشتغالزایی می دانند. . شدیدترین فشار اقتصادی زمانی وارد شد که جاذبه های مهم گردشگری از جمله برج ایفل و موزه لوور تعطیل شد. خرده فروش ها در مجموع یک میلیارد یورو معادل ۱.۱۴ میلیارد دلار آمریکا ضرر کرده اند. . معترضان، به ویژه احزاب مخالف مصمم هستند از تمام ظرفیت هایی که اعتراضات اخیر ایجاد کرده است به سود خود استفاده کنند. . «جلیقه زردها» جنبشی رنگارنگ است که گروه ها و هواداران طیف های سیاسی مختلفی از جمله سوسیالیست ها، کمونیست ها، محافظه کاران، راستگرایان افراطی، آنارشیست ها و حتی میانه روهایی که خود را طرفدار مکرون می دانند، تشکیل شده است. _ #فرانسه #جمهوری_فرانسه #امانوئل_مکرون #مکرون #رئیس_جمهور #اعتراضات #تظاهرات #جنبش #انقلاب #جلیقه_زرد #سوسیالیسم #کمونیسم #آنارشیسم #راستگرا #بازنشستگان #کارگران #کارگر #درآمد #حقوق #کرملین_فارسی
. در #پاریس و #بروکسل چه خبر است؟ . #فرانسه و #بلژیک و.. ۳۸ سال تحریم نبودند، جنگ نداشتند، مشکلی با به رسمیت شناختن #اسرائیل نداشته، #کاباره و #دانسینگ دارد، انقلابیون‌شان در #سوریه و.. نیستند و بر سر زنانش #چادر نیست؛ اما چرا #مردم به نام « #جنبش ضد سرمایه‌داری» در خیابان‌های پاریس هستند؟ مشکل #اقتصاد این کشورها چیست؟ . . #حسن_عباسی #پاریس #جلیقه_زردها
#زنان #پیشتاز #علیه #ظلم و #استبداد #مبارزه زنان برای به دست آوردن #آزادی و برابری #حقوق انسانی همواره #جنبش بوده برای #مبارزه با استبداد دینی، زن ستیزی و #تبعیض‌ های ضد انسانی این #رژیم ضد انسانی بوده است و تا احقاق حق خود دست از تلاش برنمی‌دارند. با اتحاد ما زن‌های ایرانی آباد خواهد شد ۴۰ سال ویرانی زن حذف نمی‌گردد از #صحنه #تاریخ ، پیوسته و جاری زلفای ما بر شیخ از ریش و پشم تو ما را هراسی نیست در قرن ۲۱ اجبار دیگر چیست
دانشگاه زنده است. سخنرانی زنده رائفی پور و جواب دندان شکن دانشجویان را ببینید #جنبش فیروزه ای #برندازیم مردم دیگه خسته شدن از وعده دروغین اصلاح طلبان وجنگ طلبی و خون ریزی اصولگرایان #وطن #میهن #اعتراض #مردم #فقر #زندان #سرکوب #دیکتاتور #رضاپهلوی #جنبش_فیروزه_ای #برندازیم
#آزادی می‌خواهی؟ #رژ_لبت را پاک کن! گاردین: #زنان #کره_جنوبی در اعتراض به استانداردهای #زیبایی که از سوی رسانه‌ها تحمیل می‌شود، #لوازم_آرایشی خود را به سطل زباله انداختند. این زنان معتقدند این #جنبش، راهی برای رسیدن به آزادی از استانداردهایی است که زن را به ابزار #لذت_طلبی و کسب #سود تبدیل کرده است.
. 🔰اطلاع‌نگاشت متحرک/ یک جنبش ضد آمریکایی . 🔻 حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در سخنرانی در جریان حضور در دانشگاه علم و صنعت در تاریخ ۸۷/۹/۲۴ جنبش دانشجویی را یک جنبش ضداستکباری و عدالتخواه تحلیل کردند و در این زمینه برخی نقاط عطف تاریخ جنبش دانشجویی را برشمردند که پایگاه اطلاع‌رسانی . این موارد را در این اطلاع‌نگاشت مرور میکند. . با ما در #نسيم_آنلاين همراه باشيد . #ضد_آمریکایی #جنبش #رهبری_معظم_انقلاب #سخنرانی #اخبار #فوری #خبر_فوری #نسيم #خبرگزاری_نسيم
معرفی درخت پالونیا درخت پالونیا با امکان رشد در تمامی اقلیم ها و خاک ها , سریع الرشدترین درخت جهان است به طوری که دارای متوسط رشد متر در سال می باشد همین امر باعث شده است که این درخت برای جنگلکاری در مناطق بدون جنگل زاگرس بسیار مناسب باشد. درخت پالونیا دارای چوبی با کیفیت بالا و سبک وزن و نیز برگهایی پهن و مغذی برای تغذیه حیوانات و تهیه علوفه می باشد. پالونیا دارای ماه گلدهی است که تقریبا میتواند بدون کمک شکرآب تعذیه زنبور های عسل را به خوبی تامین کند. چوب گرانقیمت این درخت دارای مصارف صنعتی بسیار می باشد. #چرو #جنگل #جنبش #جنگل_های_زاگرس #جنگلکاری_مشارکتی #دارستان #درختکاری #درخت #حیوان_آزاری #بووژاندنەوە #بلوط #توسعه_و_احیاء #زاگرۆس #زاگرس #پالونیا
..... 📹 این‌جا فرانسه است....کشوری که قرار بود در #برجام‌ اقتصاد ما را نجات دهد... . زن فرانسوی با صورتی خونی و اشک آلود از وضعیت معیشتی خود می‌گوید. . #فرانسه #فیلم #کلیپ #ایران #روحانی #ظریف #برجام #جنگ #دختر #اقتصاد_مقاومتی #اقتصاد #جنبش #سرمایه_داری #پول #کالا #تورم #اعتراضات_سراسری #آمریکا #پهلوی #بلژیک ➖➖➖➖➖➖➖➖➖ ✊️جنبش مقاومت در جنگ ارزی 📱
#ازادی در فرانسه #خوشبختی در فرانسه #رفاه در فرانسه #جنبش بر علیه لیبرالیسم جهانی
#جنبش حمایت از استاد انقلابی
هِی هُل بده...زور بزن! کمرت درد نگرفته؟! چندتا بچه داری؟ دختر داری یا نه؟ازدواج کرده؟ جهیزیه رو چطور جور کردی؟ آهان راستی مستاجری یا نه؟ در ضمن بیمه هستی؟بازنشستگی داری؟خودت چه آرزوهایی داشتی؟الان ساعت چنده که تو خیابونا داری گاری حُل میدی؟وزنش چقدر سنگینه که آروم آروم میاریش؟؟مزدت چقدره؟پولتو میدن؟ _شاید از فکرِ سفر برگردی امشب... اوهوم.شاید یه روز بیاد.خوشبختی.رفاه.عدالت اجتماعی.برابری.عدالت. _پدر جان؛تو با سخت ترین شرایط برای پولی ناچیز کار میکنی.اما خیلی ها هستن که اون بالا بالاهاااا با کمترین کار بیشترین حقوق را میگیرن.۸ صبح میرن و ۱۲ تموم.۱۰.۲۰.۳۰میلیون حقوق میگیرن.اونم زیر بیرق اسلام و ایران.کسی هم که کاری نمیکنه.میکنه ها؛۵ نفرو اخراج میکنن.دوباره بعدیاش میان.روال همون رواله. به امید ایرانی بدون فقر👋👋 #سفر #مسافرت #گریه_داره #خاطرات_خوب #صداوسیمای_جمهوری #جنبش_سبز #جنبش #پارتی_ایرانی #مستند_اجتماعي #دانلودفیلم #سلبریتی_ها #شهر #دانشجويى #نقد #دکلمه #داستان_واقعی #فازدپ #درد_دل #ملت #ریاست_جمهوری #فقروفحشا #فقروفلاکت #اقتصادی #زباله_گردی
#جنبش _جلیقه _ زردها یک جنبش اعتراضی در فرانسه که در روز شنبه ۱۷ نوامبر ۲۰۱۸ در اعتراض به افزایش قیمت سوخت و مالیات‌ها بوجود آمد. اما این همه خواسته های جلیقه زرد ها نیست. تظاهرکنندگان، پرسش‌های بنیادین‌تری را در برابر سیاستمداران، رسانه‌ها و در کل، شهروندان فرانسوی قرار داده اند. در صحبت های یکی از جلیقه زردها در تلویزیون فرانسه به نکته مهمی اشاره شده ،مجری می گوید آیا شما «مفهوم دموکراسی غیر مستقیم، اساس جمهوری فرانسه، را به چالش می‌کشید؟ آیا با این شکل از حکمرانی مخالفید؟» پاسخ معترض این بود که «باید همه چیز را از نو تعریف و سازماندهی کرد.» بله این نشان دهنده خواسته های قشر متوسط به ستوه آمده جامعه فرانسه و کشورهای غربی به تغییر و تحول شیوه های حکمرانی به سمت انصاف و عدالت بیشتر که با سیاستهای لیبرال سرمایه داری به سمت فاصله طبقاتی شدید حرکت کرده است می باشد. موضوع بعدی کارکرد ناقص دموکراسی در انتخاب نمایندگان و رئیس جمهور می باشد یعنی شهروند یک روز انتخاب می‌کند و چهار تا پنج سال حق انتخاب ندارد . اصلاح نظام سیاسی جهت اعمال حاکمیت بیشتر مردمی نیز از دیگر خواسته ها است. همه این موارد نشان دهنده تمایل افکار عمومی جهان به تحول بنیادین در نظریه های غالب #لیبرال _ سرمایه داری می باشد‌. حال چگونه است در کشورمان هنوز برخی ها سنگ لیبرال _ دموکراسی و سرمایه داری را بر سینه می زنند! #لبیرالیسم #سرمایه _ داری #الگوی _ ایرانی _ اسلامی _ پیشرفت
انجمن اسلامی دانشجویاان نو اندیش دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می کند دانشگاه سنگر آزادی با حضور دکتر علی شکوری راد دبیر کل حزب اتحاد ملت نماینده دوره ششم مجلس شورای اسلامی زمان: ۴شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲ مکان: دانشگاه فردوسی مشهد دانشکده مهندسی #انجمن #انجمن_اسلامی #انجمن_علمی #انجمن_دانشجویان #انجمن_اسلامی_دانشجویان #انجمن_اسلامی_دانشجویی #جنبش_دانشجویی #جنبش دانشجویی #دانشجو #دانشجوی #دانشجویی #دانشجویان #دانشگاه #دانشگاهی #دانشگاهیان #حزب #حزبالله #حزب_الله #حزب_اتحاد #حزب_ندا #حزب_ندای_ایرانیان #علی_شکوری_راد #شکوری_راد #احزاب #اصلاحات #اصلاح_طلب #اصلاح_طلبی #اصلاح_طلبان #وحید_عدالتی #وحیدعدالتی
****** اگرچه بزرگ انگاشتن حرکات اعتراضی در راستای براندازی نظامات اجتماعی یک کنش سیاسی محسوب می شوند، ولی از نظر اجتماعی بسیار پرمعنی و مورد توجه هستند. نظامات اجتماعی دچار بحران مشروعیت می شوند. دولت هایی که منافع سرمایه داران را تامین کنند، از منافع عموم غافل می شوند و از سوی جامعه مورد هجوم قرار میگیرند. در این شرایط بی تفاوتی مردم، نارضایتی عمومی و پیشنهاد برای اصلاحات شدت می گیرد. دولت ها مجبور به در نظر گرفتن سوبسید (یارانه، سبد کالا و...) برای جلب رضایت مردم می شوند. دقیقا همان اتفاقاتی که بعد از دی ماه سال گذشته در کشور خودمان رخ داد. بحران مشروعیت تا کنون موجب فروپاشی نشده اما مورد فرانسه عجیب است! و از آن عجیب تر بلژیک و هلند است! دقیقا همان کشورهایی که شاخص های سطح زندگی بالاتری در مقایسه با دیگر کشورهه مانند ایتالیا و اسپانیا و یونان دارند. وقتی زن فرانسوی سوئیشرت خود را درمی آورد و سینه خود را در مقابل اسلحه قرار می دهد و می گوید بکُشید! من همین یک جان را دارم! هیچ چیز دیگه ای ندارم! ما گرسنه ایم! ماجرا عجیب تر می شود. نه اینکه امیدوار باشیم اینبار شاهد فروپاشی خواهیم بود؛ اما مارکس به ما گوشزد کرده بود که زمانی که این اتفاق می افتد امیدواری برای تغییر به بالاترین نقطه ممکن می رسد. تغییر به دست کسانی که هیچ چیز برای از دست دادن ندارند. در کشور خودمان، خیلی ها خیلی چیزها برای از دست دادن داشتند و دارند. ما همچنان منتظر سود سهام عدالت و یارانه ی هر ماه و عیدی هرسال مان هستیم. سایت باز شود میلیونی ماشین ثبت نام می کنیم و هنوز فکر یک برنامه سفر شمال در سر داریم. اروپایی ها را نمی دانم... . #فرانسه #جنبش #اعتراضی
#تلنگرهای_ذهنی_من_شماره_۹۴: هیپ‌‌هاپ را از دو دیدگاه متفاوت اما مرتبط به هم می‌توان بررسی کرد: یک) از دیدگاه هنری دو) از دیدگاه اجتماعی 📌از آنجا که ریشه‌های فرهنگی هیپ‌هاپ از آغاز براساس نافرمانی مدنی نوجوانان از جامعه رانده شده بجریان درآمد و در روند شکل‌گیری جنبش هیپ‌هاپ بیشتر موارد با حرکت‌های اجتماعی و مدنی آمیخته شده است، و همچنین بخاطر سهولت در تولید آثار هنری هیپ‌هاپی، این جنبش همیشه نزدیکی زیادی با جوانان به حاشیه کشیده شده جوامع داشته و اگرچه حکومت‌ها هیپ‌هاپ واقعی را در هیچ جای دنیا هیچگاه به رسمیت نشناخته‌اند ولی هیپ‌هاپ -غیرتجاری- حقیقتاً هنری درونشهری و مردمی است. در نتیجه رویکرد اجتماعی زیرفرهنگ هیپ‌هاپ نسبت به دیگر جنبش‌های هنری- موسیقائی جوانان قرن بیستم عمده‌تر از ساختار هنری آن می‌شود. یعنی از محدوده مُد یا هنر و موسیقی خاص جلوتر رفته و بیشتر ابعاد اجتماعی-فرهنگی مترقی به خود می‌گیرد. #آگاهی #جنبش #هیپ‌هاپ #رپ #گرافیتی #بریکدنسینگ #رپفارسی #زیرزمینی #موسیقی نصیر_مشکوری
این روزها جنبشی توکره جنوبی راه افتاده به نام لوازم ارایشی ات راخردکن بالاترین آمارعمل های زیبایی روکره جنوبی داره وپیداکردن کارباعکس هاشونه این ارایش توکشورمونم هست همه مازیباییودوسداریم ولی خب فارغ ازهررنگ لعابی ماخودمون زیباهستیم خودمونودوسداشته باشیم هرکی ام مارودوس داشت همینجوری خودماروتوانایی هامونودوس داشته باشه نه حالازیبایی ظاهرالبته این نظرهم درسته که تونگاه اول صورت دیده میشه ولی چیزی که میمونه صدرصدصورت نیست #جنبش _زنان _کره جنوبی #خودمان _را_دوست _داشته باشیم
بدون شرح. .... #جنبش_اینستاگرامی_و_توییتری_یاران_شاهزاده_رضاپهلوی #جنبش_فیروزه_ای #جنبش_ملی_آزادیخواهان_ایران #جنبش_سکولار_دموکراسی_ایرانیان #میدان میلیونی #جنبش_زنان مبارزه و آزادیخواه #جنبش_سایبری_ایران_آزاد #جنبش آزادی #سفیرآزادی وبه امید پیروزی بر حق ملت قهرمان ایران پاینده باد ایران وهموطنان عزیزم اتحاد اتحاد رمز پیروزی #همبستگی_ملی_رمز_پیروزیست #جنبش اعتصابات سراسری #برندازم_همه_اتحاد_اتحاد 💙💙💙💙💙💙💙💙✌✌✌
🔴فرق جنبش سبز با جنبش جلیفه زردها! دارکوبیسم #فتنه۸۸ #جنبش #استکبار #حمایت #مردم #ایران #ملت
یک نکته مهم درباره برنامه پر محتوا و ارزنده (روی خط اینستاگرام) مانوک خدابخشیان این است که بارها مانوک عزیز عنوان کرده مراقب اپوزسیون نما ها باشید. اصلاحطلبانِ نیرنگبازی که این روزها ژست اپوزسیون به خود گرفته اند هدفشان جز به انحراف کشاندن ذهنیت افکار عمومی و کمرنگ کردن اپوزسیون واقعی و در رأس آن آلترناتیو اصلی یعنی شاهزاده رضاپهلوی عزیز نیست. این روزها روباه های اصلاحطلبی چون: مهدی خزعلی و سعیدحجاریان و تاج زاده و کرباسچی و زیباکلام و سازگارا و محمدرضا خاتمی ها در لباس اپوزسیون ظاهر میشوند و عنوان میکنند این حکومت اصلاحپذیر است و آلترناتیو در کار نیست!! هر چند گوش ملت چهل سال از این گزافه گویی ها و چرندیات فریبنده پر شده ولی هوشیاری و خردگرایی شرط عقل است. با تمام احترامی که برای دوستان عزیز فرشگرد قائلم ولی عقل حکم میکند حتی به عزیزان فرشگرد نیز با دیده شک نگریست که مبادا هدفشان عبور از شاهزاده عزیزمان باشد!!! چرا که کارگزاران و اصلاحطلبان دیروز یک شبه عقب گرد و سپس سلطنت طلب و نهایتا فرشگرد شدند!! پاینده ایران عزیزان بزرگوار (لطفا کامنت انگلیسی بگذارین) سپاس فراوان #رضاپهلوی #رضا_پهلوی #شاهزاده_رضا_پهلوی #ایران_را_پس_میگیریم #جمهوری_اسلامی_انتخاب_من_نیست #هموطن_بیدار_شو #دشمن_ما_همینجاست #دختران_انقلاب #رستاخیز_فیروزه_ای #جنبش_فیروزه_ای #میدان #شیر_خورشید #صفحه_آخر #من_و_تو #میدان_میلیونی #اعتصابات_سراسری #اعتراضات_سراسری #تظاهرات_سراسری #فرقه_تبهکار #اسماعیل_بخشی #پهلوی #جنبش #شاهزاده #طپش #شاهزاده_برگرد #ایران_فردا #ماهستیم #رضاشاه #مانوک_خدابخشیان #رضاشاه_روحت_شاد
. بررسی عوامل وقوع ناآرامی های اخیر در #فرانسه و پیامدهای آن در گفتگوی زنده با " " از حامیان و فعالان جنبش جلیقه زردها 🗓 سه شنبه آذرماه، از ساعت : عصردر دفتر بنیاد جهت هماهنگی حضور یا طرح سوال با شماره تلفن تماس حاصل نمایید. #فرانسه #جنبش #جلیقه_زرد #تظاهرات #بنیاد_جوانه_صلح #نه_به_خشونت # .
‍ ‍ ‍ ‍ ‍ ‍ ‍ ‍ ‍ 👁‍🗨موزیک ویدیوجدید #دلتنگ ------------------------------------ ‍ ⭐️باهنرمندی #کامبیز #عامری🌟 🎼تنظیم #حمید #گلشنی ✅شاعر #کامبیز #عامری ▶️تصویر #ایمان #ایمانی 🔴کارگردان #جنبش فیلم مجتبی رستمی --------------------------------- بازیگر #خانم #پریسا #محمدی --------------------------------- 👁‍🗨جهت دانلود👁‍🗨 👇👇👇👇👇👇👇👇👇 ------------------------------------ جنبش فیلم