همه عکس ها و کلیپ های خشم_ایران در اینستاگرام


loading...
سلام دوستان ريستاتى عزيز ، من نميدونم شما لايو محمد رو ديدين يا نه... محمد امروز رفت سفارت ايران در سوئيس لايو گذاشت و روى ديوارها نوشت گامبى شاه و اسم آقاى حسينى رو نوشت.كلا سفارت رو ريخت بهم. بعدشم كه با كارمندها درگير شد گوشيش رو ازش گرفتن نميدونم خودش رو پليس برد يا نه اگر دوستانش خبر دارن برامون كامنت بزارن... شماهم تا ميتونيد این ویدئو را شر كنيد و لطفا تگ هایی رو كه زیر این پست استفاده شدن، در هنگام شر کردن ويدئو،شما هم اونهارو تگ كنيد ممنون ‏ 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻❤️❤️❤️❤️🔥🔥🔥🔥 ‏ ‏ _ 🙏🏻❤️ _ _ #ری_استارت_تنها_راه_نجات ‏‎ #ری_استارت ‏‎ #شب_بخیر_ایران #سید_محمد_حسینی #عشق ‏ # #تظاهرات_سراسرى #خشم_ایران #تغییر_برای_ایران #اعتصاب_سراسری
#تظاهرات_سراسری قيام- بهمن مريم - رجوي مسعود - رجوي ارتش - آزادي - بخش ملي - ايران شوراي ملي- مقاومت #شورشی #خشم_ایران #متحد_شويد #قيام_سراسرى #قم #تهران #يحدث_الأن_في_إيران وحشت نظام فاسد آخوندی و سردمداران آن از خشم مردم به پاخاسته امام جمعه همدان دفاتر ۶۰ امام جمعه در جریان قیام مورد هجوم قرار گرفت فاشیسم دینی حاکم بر ایران و سردمداران دزد و جنایتکار آن از باندهای مختلف، از خامنه‌ای و دیگر آخوندهای حاکم، که در جریان قیام سراسری مردم چشم‌انداز سرنگونی را به چشم دیده‌اند، یکی پس از دیگری وحشت و نگرانی عمیق خود را از خشم و انزجار مردم به‌پاخاسته ابراز می‌کنند. به نوشته خبرگزاریهای حکومتی آخوند جنایتکار غیاث‌الدین طه محمدی، در نمایش جمعه این هفته همدان با اشاره به خشم و انزجار مردم، از بساط سرکوب و فساد و دزدی تحت عنوان نماز جمعه، گفت: در جریان قیام «حدود ۶۰دفتر امام جمعه مورد هجوم قرار گرفت». دراکثر شهرهای ایران، سرنخ بسیاری از جنایات، دزدیها، فساد اخلاقی و مالی در دست امامان جمعه و دفاتر آنهاست که نمایندگان شخص خامنه‌ای و منصوب او هستند. سخنران قبل از نماز جمعه در همدان که به‌نظر می‌رسید از فریادهای مرگ بر خامنه‌ای به‌شدت وحشت‌زده بود آسمان و ریسمان را به هم می‌بافت که بگوید مشکلات مردم ربطی به خامنه‌ای ندارد. او به‌نحو مضحکی گفت: «چرا همه مشکلات کشور را از چشم رهبر انقلاب می‌بینید، اختیارات ولی‌فقیه در چارچوب قانون است و او نمی‌تواند خارج از قانون در کار ارگانها و مسئولان دیگر دخالت کند. رهبری انقلاب با مدیریت کشور فرق می‌کند و معنای ولایت مطلقه فقیه این نیست که هر کاری می‌تواند بکند، او مقید به قانون است!». از سوی دیگر امروز (چهارشنبه ۲۷دی) ۴۰نماینده مجلس رژیم در وحشت از شعله ورتر شدن خشم مردم در نامه‌یی به روحانی و لاریجانی و دیگر سردمداران رژیم از شدت یافتن خشم و نارضایتی مردم ابراز نگرانی کرده و نوشتند «به‌منظور جلوگیری از شدت یافتن ریشه‌های نارضایتی دستگیریهای متعدد از سوی نیروهای امنیتی، اطلاعاتی و انتظامی، ضمن تشکر از زحمات همه عزیزان به نظر می‌رسد تداوم نگهداری و طولانی شدن زمان بازداشت آنان به‌ویژه دانشجویان و علی‌الخصوص دانشجویان دختر بازداشتی مسائل و مشکلات متعددی را در پی خواهد داشت» و «اگر این مسائل مورد تجزیه، تحلیل و کالبدشکافی دقیق قرار نگیرد، مصالح و منافع ملی کشور دچار ضرر و زیان خواهد شد».
#تظاهرات_سراسری قيام- بهمن مريم - رجوي مسعود - رجوي ارتش - آزادي - بخش ملي - ايران شوراي ملي- مقاومت #شورشی #خشم_ایران #متحد_شويد #قيام_سراسرى #قم #تهران #يحدث_الأن_في_إيران کمیسر عالی حقوق‌بشر ملل متحد: رژیم ایران باید اعدام اسماعیل چزانی را متوقف کند کمیسر عالی حقوق‌بشر ملل‌متحد در مورد حکم جنایتکارانه دستگاه قضایی خامنه‌ای برای اعدام ابوالفضل چزانی که در هنگام جرم انتسابی ۱۴ساله بوده، اعلام کرد: رژیم ایران باید اعدام این نوجوان را فوراً متوقف کند. این اعدام برنامه‌ریزی شده توسط رژیم ایران، بی‌توجهی آشکار به حقوق انسان دوستانه بین‌المللی است.
#تظاهرات_سراسری قيام- بهمن مريم - رجوي مسعود - رجوي ارتش - آزادي - بخش ملي - ايران شوراي ملي- مقاومت #شورشی #خشم_ایران #متحد_شويد #قيام_سراسرى #قم #تهران #يحدث_الأن_في_إيران واشینگتن تایمز: نفرت از رژیم فاسد آخوندها در ایران بسیار عمیق است واشینگتن تایمز نوشت:‌ مقاومت ایران می‌گوید دستگاه امنیتی رژیم ایران، بیش از هزار تظاهر کننده را دستگیر کرده و دست‌کم ۵۰نفر را کشته است شورای ملی مقاومت هم‌چنین ۵مرگ بر اثر شکنجه را به‌طور مستند افشاء کرده است. شاهین قبادی گفت: «جامعه بین‌المللی از جمله آمریکا باید به پرونده جنایات دیکتاتوری مذهبی رسیدگی کند. فراتر از آن باید صادرات نفت این رژیم مورد تحریم قرار گیرد و رژیم تهران باید از دسترسی به سیستم مالی بین‌المللی محروم شود». واشینگتن تایمز در مطلب دیگری نوشت: نفرت از رژیم فاسد آخوندها در ایران بسیار عمیق است. حملات علیه نیروهای انتظامی، ساختمانهای حکومتی، سپاه پاسداران، نیروهای بسیج صورت می‌گیرد. این روزنامه با اشاره به جنایات سرکوبگرانه ارگانهای نظامی رژیم می‌افزاید: ایالات متحده می‌تواند و باید مقامهای رژیم ایران و سرکردگان سپاه پاسداران، نیروی قدس و نیروهای شبه‌نظامی بسیج را تحریم کند.
#تظاهرات_سراسری قيام- بهمن مريم - رجوي مسعود - رجوي ارتش - آزادي - بخش ملي - ايران شوراي ملي- مقاومت #شورشی #خشم_ایران #متحد_شويد #قيام_سراسرى #قم #تهران #يحدث_الأن_في_إيران اعتراف بروجردی به پرداخت صدها میلیون دلار خسارت به ترکیه و ترکمنستان علاءالدین بروجردی، رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ارتجاع، در نشست علنی دیروز ۲۷دی ۹۶ اعلام کرد که دولت ترکمنستان شکایتی را علیه ایران به دیوان بین‌المللی داوری تسلیم کرده که در نتیجۀ آن رژیم ناگزیر خواهد بود به غیر از صدها میلیون دلار خسارتی که به ترکیه می‌پردازد، مبالغ مشابه‌ای را به‌عنوان خسارت به ترکمنستان نیز بپردازد. بروجردی گفت: «امروز تولید در کشور ما یا عاشق می‌خواهد یا دیوانه. چگونه ممکن است با تسهیلات بالای ۲۰درصد که عملاً به ۳۰درصد می‌رسد چرخه تولید فعال باشد و مشکل بیکاری کاهش یابد. کدام محصول داخلی سودی بیش از ۲۰درصد دارد و همه درآمد آن باید تحویل سیستم بیمار بانکی کشور شود. که امروز یکی از بزرگترین معضلات چرخه اقتصاد کشور است... چه کسی پاسخگوی صدها میلیون دلاری است که در نتیجه بی‌تدبیری وزارت نفت و شکایت کشور ترکیه به این کشور دارد پرداخت می‌شود و همین ماجرای تأسف‌بار با ترکمنستان نیز در حال تکرار است و آنها به‌دلیل ندانم کاریهای ما به مراجع بین‌المللی شکایت کردند و در این شرایط اگر ما بار دیگر در این مراجع محکوم شویم باید صدها میلیون دلار دیگر از بودجه بیت‌المال به آنها پرداخت کنیم... همه اینها باعث شده است تا روابط اقتصادی ما با ترکمنستان از ۵میلیارد دلار به ۱۰درصد این میزان برسد. اینگونه نمی‌توان اقتصاد را مدیریت کرد».
#تظاهرات_سراسری قيام- بهمن مريم - رجوي مسعود - رجوي ارتش - آزادي - بخش ملي - ايران شوراي ملي- مقاومت #شورشی #خشم_ایران #متحد_شويد #قيام_سراسرى #قم #تهران #يحدث_الأن_في_إيران فراخوان مریم رجوی به اقدام فوری ملل‌متحد برای آزادی دستگیر ‌شدگان قیام سراسری شلیک به تظاهرکنندگان، دستگیریهای جمعی و قتل زیر شکنجه از مصادیق جنایت علیه بشریت است خانم مریم رجوی، رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت ایران، خواستار اقدام فوری دبیرکل و شورای امنیت ملل‌متحد و کشورهای عضو و هم‌چنین کمیسر عالی حقوق‌بشر ملل‌متحد و دیگر ارگانهای ذیربط بین‌المللی، برای آزادی بلادرنگ دستگیر ‌شدگان قیام سراسری مردم ایران و تعیین‌تکلیف مفقودان شد. وی افزود آتش گشودن به روی تظاهرکنندگان، دستگیریهای جمعی و به‌شهادت رساندن زندانیان زیر شکنجه که این روزها توسط دژخیمان نظام ولایت‌فقیه در شهرهای مختلف ایران جریان دارد، بدون تردید از مصادیق جنایت علیه بشریت است و از سوی جامعه بین‌المللی اقدام فوری می‌طلبد. سکوت در برابر این جنایتها، فاشیسم دینی حاکم بر ایران را در ادامه و استمرار این جنایات جری‌تر می‌کند طی دو هفته اول قیام سراسری مردم ایران دست‌کم هشت هزار تن از قیام‌آفرینان توسط پاسداران و نیروهای سرکوبگر دستگیر شدند و شماری زیادی از آنان مفقود شده‌اند که خبری از آنان نیست. ۹۰درصد دستگیر ‌شدگان را جوانان زیر ۲۵سال و ۳۵درصد آنان را دانش‌آموزان تشکیل می‌دهند. شماری از این زندانیان در تهران و شهرهای مختلف کشور مانند اراک، سنندج و زنجان زیر شکنجه به‌شهادت رسیدند. دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران ۲۸دی (۱۸ژانویه ۲۰۱۸)
#تظاهرات_سراسری قيام- بهمن مريم - رجوي مسعود - رجوي ارتش - آزادي - بخش ملي - ايران شوراي ملي- مقاومت #شورشی #خشم_ایران #متحد_شويد #قيام_سراسرى #قم #تهران #يحدث_الأن_في_إيران معاون خزانه‌داری آمریکا رژیم ایران را یک رژیم یاغی خواند و نسبت به تجارت با این رژیم هشدار داد معاون وزیر خزانه‌ داری آمریکا در امور تروریسم و جرایم مالی نسبت به تجارت با رژیم ایران هشدار داد و گفت:‌این رژیم در صدر حامیان تروریسم و حامیان مالی گروه‌های تروریستی مانند حماس و حزب‌الله، حکومت سرکوبگر بشار اسد، و گروه‌های شبه‌نظامی در بحرین، عراق، سوریه و یمن قرار دارد «سیگال مندلکر» که در کمیته امور بانکی مجلس سنای آمریکا سخنرانی می‌کرد رژیم ایران را یک رژیم یاغی خواند که به‌دنبال برانداختن سیستم مالی بین‌المللی است. معاون وزیر خزانه‌داری آمریکا با اشاره به حضور گسترده سپاه پاسداران در پهنه اقتصادی رژیم آخوندی گفت:‌ «ما به‌روشنی این را گفته‌ایم که شرکتهایی که در ایران مشغول تجارت هستند، با خطرپذیری قابل‌توجهی در زمینه انجام معاملات با سپاه یا شرکتهای وابسته به آن روبه‌رو هستند. این خطر به‌دلیل فقدان شفافیت اقتصادی در ایران اهمیت بیشتری نیز پیدا می‌کند». وی افزود:‌ «ما به اقدامات خود برای حفاظت از سیستم مالی بین‌المللی، و به مقابله با کارزار بی‌وقفه رژیم ایران در حمایت از تروریسم، ایجاد بی‌ثباتی در منطقه و سوءرفتار با شهروندان خود، ادامه می‌دهیم… و همان‌طور که وزیر خزانه‌داری، تأکید کرده ایالات متحده در برابر بی‌عدالتی‌ها و نقض حقوق‌بشر از سوی رژیم ایران، بی‌تفاوت نخواهد بود».
#تظاهرات_سراسری قيام- بهمن مريم - رجوي مسعود - رجوي ارتش - آزادي - بخش ملي - ايران شوراي ملي- مقاومت #شورشی #خشم_ایران #متحد_شويد #قيام_سراسرى #قم #تهران #يحدث_الأن_في_إيران سفیر آدام ارلی: ناآرامیهای ایران نوید دهنده تغییر واقعی هستند؟ بیایید امیدوار باشیم سفیر آدام ارلی، سخنگوی پیشین وزارت‌خارجه آمریکا در مقاله‌یی که روز پنجشنبه دی در تاون هال درج شده با عنوان ناآرامیهای ایران نوید دهنده تغییر واقعی هستند؟ بیایید امیدوار باشیم درباره قیام مردم ایران نوشت:‌ تظاهرات گسترده، ایران را به‌طور کامل به مدت حداقل دو هفته فرا گرفت. به‌رغم نزدیک به دستگیری، مورد مرگ، هزاران زخمی و بکارگیری سپاه پاسداران، اما کماکان مردم ایران خواستار ادامه اعتراضات در دهها شهر هستند. قیام به نسبت قیام از چندین جنبه متفاوت است. در تظاهراتهای اخیر با تعداد کمتری آغاز گردید، اما با پهنه بسیار گسترده‌تر جغرافیایی و اجتماعی روبه‌رو بود. هم‌چنین رهبرانی که دستگیر شده باشند و یا مکان خاصی که سرکوب شده باشد وجود نداشت. تمرکز ایدئولوژیکی جنبش در حال ظهور نیز بسیار فراگیرتر بود. تظاهرات کنونی از بیم و نگرانیهای اقتصادی جمعیتی که عمدتاً اموالشان توسط قشر نخبه مذهبی خودپرست به سرقت رفته بود، بروز کرد. تعداد زیادی از تظاهرکنندگان شعار 'مرگ به دیکتاتور' سر می‌دادند، نه برای رفرم یا اصلاحات بلکه برای سرنگونی رژیم آخوندسالاری. حداقل در یک مورد، هیچ چیز جدیدی در مورد ناآرامیهای اخیر در ایران وجود ندارد. از سال که ملاها به قدرت رسیدند، مردم ایران در برابر سرکوبگری و فساد آخوندها دست به قیام می‌زنند. در تابستان سال ، خمینی دستور و نظارت بر اعدام هزار مخالف سیاسی متهم به عضویت در سازمان پیشتاز اپوزیسیون مجاهدین خلق را داد، آنانی که پس از انقلاب ، بلافاصله خواستار تغییر رژیم به نفع یک دموکراسی نوع غربی شدند. در روز سه‌شنبه دی، خامنه‌ای، در یک سخنرانی با مردم قم گفت که مجاهدین خلق مسئول 'رهبری' قیامهای کنونی بوده‌اند. خامنه‌ای گفت که سازمان مجاهدین خلق 'ماههاست آماده چنین شرایطی بوده‌اند... آنها از چند ماه پیش سازماندهی شده بودند و با افراد مختلف دیدار می‌کردند؛ برخی افراد را در داخل کشور انتخاب می‌کردند، آنها را پیدا می‌کردند و به آنها کمک می‌کردند، بنابراین می‌آمدند و مردم را به قیام فرامی‌خواندند' ... آنها با این شعار موفق به جذب برخی از مردم شدند و پس از آن، آنها می‌توانستند به صحنه بیایند و اهداف خود را دنبال کنند و از مردم بخواهند دنبال آنها بیایند.
در مملکتی که مفت خواران ودین فروشان حاکمند ومردم ان صغیر وکبیرش در فقر وتنگدستی زندگی میکند سکوت وبی تفاوتی جایزنیست. وقت قیامه یاران منشینید خموش ایران ما به همه نیاز داره #اعتصاب_سراسری #قیام_تا_پیروزی #خشم_ایران
آتش‌زدن بنر تابلوی بزرگ خامنه ای در قم بلوار حمزه سیدالشهدا نزدیک پمپ گاز پارسیان ⁦‪../‬⁩ ‏ ‏⁧‫ #خشم_ایران‬⁩ ‏⁧‫ #تظاهرات_سراسری‬⁩ ‏⁧‫ #اعتراضات_سراسری‬⁩ ‏⁦‪ #‬⁩ ‏⁦‪
یاد سینا قنبری که پاسداران وی را زیر شکنجه کشتند بعد گفتند خودکشی کرده است تظاهرات_سراسری #قیام _سراسری #زندانی_سیاسی #خشم_ایران #دانشجو #مسعودرجوی #مریم _رجوی
ه یاد سینا قنبری که پاسداران وی را زیر شکنجه کشتند بعد گفتند خودکشی کرده است تظاهرات_سراسری #قیام _سراسری #زندانی_سیاسی #خشم_ایران #دانشجو #مسعودرجوی #مریم _رجوی
به یاد سینا قنبری که پاسداران وی را زیر شکنجه کشتند بعد گفتند خودکشی کرده است تظاهرات_سراسری #قیام _سراسری #زندانی_سیاسی #خشم_ایران #دانشجو #مسعودرجوی #مریم _رجوی
حمایت ایرانیان حاضر در کمپ های پناهندگی در استرالیا از اعتراضات و انقلاب مردم #اعتراضات_سراسری #اعتصابات_سراسری #بپاخیز #قیام_تهیدستان #با_اتحاد_پیروز_میشویم #خشم_ایران
خبر فوری : تو اسلامشهر سه تا بسیجی کشته شد، دو تا تو باغ فیض و یکی پشت خیابون امامزاده عقیل ...بسیجی بیرون نرو ، بیرون پر ری استارتیه #ری_استارت_تنها_راه_نجات ‏‎ #ری_استارت ‏‎ #شب_بخیر_ایران #سید_محمد_حسینی #عشق ‏ # #تظاهرات_سراسرى #خشم_ایران #تغییر_برای_ایران #اعتصاب_سراسری
#تظاهرات_سراسری شوراي ملي- مقاومت #شورشی #خشم_ایران #متحد_شويد #قيام_سراسرى #قم #تهرانمريم - رجوي مسعود - رجوي ارتش - آزادي - بخش ملي - ايران #يحدث_الأن_في_إيران جان بولتون:‌ سیاست اعلان شده آمریکا باید پایان دادن به رژیم ایران پیش از چهلمین سالگرد آن باشد جان بولتون سفیر سابق آمریکا در سازمان ملل‌متحد طی یادداشتی که در وال استریت ژورنال درج شده درباره توافق هسته‌یی از جمله نوشت:‌ هر چند حامیان توافق هسته‌یی رژیم ایران فرصت دیگری برای پیگیری اصلاح آن پیدا کرده‌اند، اما هیچ دارویی این «واترلو» دیپلوماتیک مذاکره شده توسط باراک اوباما را درمان نخواهد کرد. دموکراتها هر چیزی که اختراع بین‌المللی اوباما را به خطر بیاندازد، رد خواهند کرد و اروپایی‌ها بیش از یک توافق محکمتر به تجارت با ایران علاقمند هستند. سیاست اعلان شده آمریکا باید پایان دادن به رژیم ایران پیش از چهلمین سالگرد آن باشد. کشورهای عرب در برابر این رویکرد سکوت می‌کنند، اما از آن استقبال خواهند کرد و ممکن است در تأمین هزینه‌هایش کمک کنند. به‌رسمیت شناختن یک رژیم جدید در ایران در سال ۲۰۱۹شرم دیدن دیپلوماتهای گروگان گرفته شده ما برای ۴۴۴روز را از بین می‌برد. گروگانهای سابق می‌توانند در مراسم افتتاح سفارت جدید آمریکا در تهران حضور بیابند..
#تظاهرات_سراسری شوراي ملي- مقاومت #شورشی #خشم_ایران #متحد_شويد #قيام_سراسرى #قم #تهرانمريم - رجوي مسعود - رجوي ارتش - آزادي - بخش ملي - ايران #يحدث_الأن_في_إيران شهادت یکی دیگر جوانان قیام‌کننده از کرج حسن ترکاشوند که ۹دی در کرج هدف گلوله پاسداران جنایت‌پیشه قرار گرفته و زخمی شده بود شب سه‌شنبه ۲۷دی ۹۶در بیمارستان باهنر به‌شهادت رسید. نیروهای سرکوبگر پیکر این جوان ۲۳ساله را مخفیانه دفن کردند.
#تظاهرات_سراسری شوراي ملي- مقاومت #شورشی #خشم_ایران #متحد_شويد #قيام_سراسرى #قم #تهرانمريم - رجوي مسعود - رجوي ارتش - آزادي - بخش ملي - ايران #يحدث_الأن_في_إيران محمد محدثین: دوران بعد از قیام، دوران آمادگی برای فرستادن این رژیم خونخوار به زباله‌دان تاریخ است محمد محدثین مسئول کمیسیون خارجه شورای ملی مقاومت ایران به روزنامه عکاظ چاپ عربستان گفت: قیام مردم ایران تعادل‌قوا راعلیه رژیم تغییر داده و دورانی که بعد از قیام مردم ایران شروع شده، دوران آمادگی برای فرستادن این رژیم خونخوار به زباله‌دان تاریخ است. عکاظ نوشت: محمد محدثین خاطرنشان کرد که مردم ایران در جریان این قیام با صدایی رسا گفتند: نه. وی افزود: خامنه‌ای بعد از روز سکوت در سخنرانی خود بر اثر شعارهای میلیونها نفر از مردم در شهر ایران که فریاد زدند مرگ بر خامنه‌ای و خامنه‌ای حیا کن مملکت را رها کن و مرگ بر دیکتاتور کنترل خود را از دست داده بود. عکاظ افزود: مخالفان رژیم تأکید کردند که قیام مردم ایران تعادل‌قوا را علیه رژیم ولایت فقیه تغییر داد. آنها توضیح دادند که این قیام دیوار ترسی را در میان مردم ایران شکست که آخوندها توهم داشتند بعد از خشونت اعمال شده در قیام علیه آن مجدداً شعله‌ور نخواهد شد. روزنامه عکاظ به‌نقل از محمد محدثین اضافه کرد: همه آنچه رژیم آخوندی به‌طور عام در سال گذشته و به‌طور خاص بعد از قیام سال در جهت آن تلاش کرده بود به باد داده شد. قیام کنونی نمایانگر حدفاصل بین دو دوره است. ضمن این‌که هر آنچه رژیم در جهت آن تلاش کرده و تمام ترسی را که در کشور ساخته بود تماماً فرو ریخت و دوران بعد از قیام، دوران آمادگی برای فرستادن این رژیم خونخوار به زباله‌دان تاریخ است.
#تظاهرات_سراسری شوراي ملي- مقاومت #شورشی #خشم_ایران #متحد_شويد #قيام_سراسرى #قم #تهرانمريم - رجوي مسعود - رجوي ارتش - آزادي - بخش ملي - ايران #يحدث_الأن_في_إيران دبیرکل سازمان ملل: حق اعتراض برای مردم ایران باید محترم شمرده شود آنتونیو گوترز دبیرکل سازمان ملل‌متحد روز سه‌شنبه دی در جریان یک کنفرانس مطبوعاتی در نیویورک درباره قیام ایران گفت:‌ حق بیان اعتراض، یکی از حقوق بنیادین بشر است و در مورد معترضان ایرانی نیز باید محترم شمرده شود وی افزود: اگر چیزی وجود دارد که من برای آن اهمیت بسیار زیادی قائل هستم، حق اعتراضات مسالمت‌آمیز از طرف مردم است. در نتیجه من به حق ایرانیان برای بیان اعتراض اهمیت می‌دهم و ما به‌روشنی تأکید کرده‌ایم که این حق باید محترم شمرده شود.
طرح شاهکار با اسکناس بیست تومانی اسکناس تومانی رو که یادتون هست؟ جوون هامون، کارگرامون، كشاورزامون بیکارن...!! #ری_استارت_تنها_راه_نجات ‏‎ #ری_استارت ‏‎ #شب_بخیر_ایران #سید_محمد_حسینی #عشق ‏ # #تظاهرات_سراسرى #خشم_ایران #تغییر_برای_ایران #اعتصاب_سراسری
مروز صدای یارانی هستیم که در زندان و زیر شکنجه خونشان بر زمین ریخت اما دژخیم با چه هراسی گفت که آنها خودکشی کرده اند دریغ از اینکه آنها هم بذر بودند #تظاهرات_سراسری #تظاهرات_سراسری #قیام _سراسری #زندانی_سیاسی #خشم_ایران #دانشجو #مسعودرجوی #مریم _رجوی
امروز صدای یارانی هستیم که در زندان و زیر شکنجه خونشان بر زمین ریخت اما دژخیم با چه هراسی گفت که آنها خودکشی کرده اند دریغ از اینکه آنها هم بذر بودند #تظاهرات_سراسری #تظاهرات_سراسری #قیام _سراسری #زندانی_سیاسی #خشم_ایران #دانشجو #مسعودرجوی #مریم _رجوی
امروز صدای یارانی هستیم که در زندان و زیر شکنجه خونشان بر زمین ریخت اما دژخیم با چه هراسی گفت که آنها خودکشی کرده اند دریغ از اینکه آنها هم بذر بودند #تظاهرات_سراسری #تظاهرات_سراسری #قیام _سراسری #زندانی_سیاسی #خشم_ایران #دانشجو #مسعودرجوی #مریم _رجوی
ک #زندانی با نام حسین قادری ۳۰ساله روز دوشنبه ۲۵دی ۹۶، در قرنطینه زندان مرکزی #سنندج به‌دلیل نامعلومی جان خود را از دست داد. به گفته یک منبع موثق، دژخیمان زندان سنندج سعی بر آن دارند تا دلیل مرگ وی را اعتیاد به مواد مخدر اعلام کنند، اما یک منبع موثق و مطلع این امر را شدیداً تکذیب و عنوان داشت که بهداری #زندان نیز حاضر به تأیید چنین ادعایی نشده است. برخی منابع وی را از #دستگیر ‌شدگان اعتراضات اخیر دانسته‌اند. #خشم_ایران تظاهرات_سراسری #قیام _سراسری #زندانی_سیاسی #خشم_ایران #دانشجو #مسعودرجوی #مریم _رجوی #اعتراضات_سراسری اعتصاب_سراسری # قیام_تا_پیروزی
یک #زندانی با نام حسین قادری ۳۰ساله روز دوشنبه ۲۵دی ۹۶، در قرنطینه زندان مرکزی #سنندج به‌دلیل نامعلومی جان خود را از دست داد. به گفته یک منبع موثق، دژخیمان زندان سنندج سعی بر آن دارند تا دلیل مرگ وی را اعتیاد به مواد مخدر اعلام کنند، اما یک منبع موثق و مطلع این امر را شدیداً تکذیب و عنوان داشت که بهداری #زندان نیز حاضر به تأیید چنین ادعایی نشده است. برخی منابع وی را از #دستگیر ‌شدگان اعتراضات اخیر دانسته‌اند. #خشم_ایران تظاهرات_سراسری #قیام _سراسری #زندانی_سیاسی #خشم_ایران #دانشجو #مسعودرجوی #مریم _رجوی #اعتراضات_سراسری اعتصاب_سراسری # قیام_تا_پیروزی
امروز صدای یارانی هستیم که در زندان و زیر شکنجه خونشان بر زمین ریخت اما دژخیم با چه هراسی گفت که آنها خودکشی کرده اند دریغ از اینکه آنها هم بذر بودند #تظاهرات_سراسری #تظاهرات_سراسری #قیام _سراسری #زندانی_سیاسی #خشم_ایران #دانشجو #مسعودرجوی #مریم _رجوی
امروز صدای یارانی هستیم که در زندان و زیر شکنجه خونشان بر زمین ریخت اما دژخیم با چه هراسی گفت که آنها خودکشی کرده اند دریغ از اینکه آنها هم بذر بودند #تظاهرات_سراسری #تظاهرات_سراسری #قیام _سراسری #زندانی_سیاسی #خشم_ایران #دانشجو #مسعودرجوی #مریم _رجوی
تخریب بنر خمینی‌خون‌آشام روز چهار‌شنبه۲۷دی‌ماه۹۶ جوانان قیام در تبریز بنر بزرگی از خمینی را تخریب نموده و آن را به شکل جلاد خون آشامی تغییر شکل داده و سپس آن را بر روی پل عابر پیاده در میدان تره‌بار این شهر نصب نمودند داداش ‌قيامي: دست مريزاد داداش! #سرنگونيتظاهرات_سراسری #قیام _سراسری #زندانی_سیاسی #خشم_ایران #دانشجو #مسعودرجوی #مریم _رجوی
تخریب بنر خمینی‌خون‌آشام روز چهار‌شنبه۲۷دی‌ماه۹۶ جوانان قیام در تبریز بنر بزرگی از خمینی را تخریب نموده و آن را به شکل جلاد خون آشامی تغییر شکل داده و سپس آن را بر روی پل عابر پیاده در میدان تره‌بار این شهر نصب نمودند داداش ‌قيامي: دست مريزاد داداش! #سرنگونيتظاهرات_سراسری #قیام _سراسری #زندانی_سیاسی #خشم_ایران #دانشجو #مسعودرجوی #مریم _رجوی
محمد محدثین: دوران بعد از قیام، دوران آمادگی برای فرستادن این رژیم خونخوار به زباله‌دان تاریخ است محمد محدثین مسئول کمیسیون خارجه شورای ملی مقاومت ایران به روزنامه عکاظ چاپ #عربستان گفت: قیام مردم ایران تعادل‌قوا راعلیه رژیم تغییر داده و دورانی که بعد از قیام مردم ایران شروع شده، دوران آمادگی برای فرستادن این رژیم خونخوار به زباله‌دان تاریخ است # عکاظ نوشت: محمد محدثین خاطرنشان کرد که مردم ایران در جریان این قیام با صدایی رسا گفتند: نه. وی افزود: خامنه‌ای بعد از روز سکوت در سخنرانی خود بر اثر شعارهای میلیونها نفر از مردم در شهر ایران که فریاد زدند مرگ بر خامنه‌ای و #خامنه‌ای حیا کن مملکت را رها کن و مرگ بر #دیکتاتور کنترل خود را از دست داده بود. عکاظ افزود: مخالفان رژیم تأکید کردند که قیام مردم ایران تعادل‌قوا را علیه رژیم ولایت فقیه تغییر داد. آنها توضیح دادند که این قیام دیوار ترسی را در میان مردم ایران شکست که آخوندها توهم داشتند بعد از خشونت اعمال شده در قیام علیه آن مجدداً شعله‌ور نخواهد شد. روزنامه عکاظ به‌نقل از محمد محدثین اضافه کرد: همه آنچه رژیم آخوندی به‌طور عام در سال گذشته و به‌طور خاص بعد از قیام سال در جهت آن تلاش کرده بود به باد داده شد. قیام کنونی نمایانگر حدفاصل بین دو دوره است. ضمن این‌که هر آنچه رژیم در جهت آن تلاش کرده و تمام ترسی را که در کشور ساخته بود تماماً فرو ریخت و دوران بعد از قیام، دوران آمادگی برای فرستادن این رژیم خونخوار به زباله‌دان تاریخ است. تظاهرات_سراسری #قیام _سراسری #زندانی_سیاسی #خشم_ایران #دانشجو #مسعودرجوی #مریم _رجوی
محمد محدثین: دوران بعد از قیام، دوران آمادگی برای فرستادن این رژیم خونخوار به زباله‌دان تاریخ است محمد محدثین مسئول کمیسیون خارجه شورای ملی مقاومت ایران به روزنامه عکاظ چاپ #عربستان گفت: قیام مردم ایران تعادل‌قوا راعلیه رژیم تغییر داده و دورانی که بعد از قیام مردم ایران شروع شده، دوران آمادگی برای فرستادن این رژیم خونخوار به زباله‌دان تاریخ است # عکاظ نوشت: محمد محدثین خاطرنشان کرد که مردم ایران در جریان این قیام با صدایی رسا گفتند: نه. وی افزود: خامنه‌ای بعد از روز سکوت در سخنرانی خود بر اثر شعارهای میلیونها نفر از مردم در شهر ایران که فریاد زدند مرگ بر خامنه‌ای و #خامنه‌ای حیا کن مملکت را رها کن و مرگ بر #دیکتاتور کنترل خود را از دست داده بود. عکاظ افزود: مخالفان رژیم تأکید کردند که قیام مردم ایران تعادل‌قوا را علیه رژیم ولایت فقیه تغییر داد. آنها توضیح دادند که این قیام دیوار ترسی را در میان مردم ایران شکست که آخوندها توهم داشتند بعد از خشونت اعمال شده در قیام علیه آن مجدداً شعله‌ور نخواهد شد. روزنامه عکاظ به‌نقل از محمد محدثین اضافه کرد: همه آنچه رژیم آخوندی به‌طور عام در سال گذشته و به‌طور خاص بعد از قیام سال در جهت آن تلاش کرده بود به باد داده شد. قیام کنونی نمایانگر حدفاصل بین دو دوره است. ضمن این‌که هر آنچه رژیم در جهت آن تلاش کرده و تمام ترسی را که در کشور ساخته بود تماماً فرو ریخت و دوران بعد از قیام، دوران آمادگی برای فرستادن این رژیم خونخوار به زباله‌دان تاریخ است. تظاهرات_سراسری #قیام _سراسری #زندانی_سیاسی #خشم_ایران #دانشجو #مسعودرجوی #مریم _رجوی
عکس آرشیو است تظاهرات اعتراضی دانشجویان - آرشیو اعتصاب و اعتراض اقشار مختلف در شهرهای سراسر کشور هم‌چنان ادامه دارد:‌ روز سه‌شنبه ۲۶دی، اعتراض ۲۲۰تن از کارگران ماشین‌آلات تراکتورسازی تبریز پس از گذشت بیش از یک ماه هم‌چنان ادامه یافت. آنها به پرداخت نشدن ۱۰ماه حقوق عقب‌افتاده خود و پلمپ کارخانه معترض هستند و از روز پنجشنبه ۲۳آذر دست به #اعتراض زده‌اند. اعتصاب کارگران پیمانکاری فازهای ۲۲، ۲۳و ۲۴پارس جنوبی در اعتراض به پرداخت نشدن چهار ماه حقوقشان برای دومین روز ادامه یافت. کارگران ضمن بستن درهای شرکت اعلام کردند تا پرداخت نشدن حقوقشان به اعتصاب ادامه خواهند داد. عوامل نیروهای سرکوبگر رژیم اعم از نیروی انتظامی، مزدوران اطلاعاتی و لباس‌شخصی کارگران محروم را مورد یورش قرار دادند و آنها را مضروب کردند. کارگزاران #رژیم کلیه کارگران را به مدت یک هفته به مرخصی اجباری فرستاده و قول داده‌اند بعد از بازگشت #حقوق آنها را پرداخت خواهند کرد. در تهران جمعی از کارگران شاغل در شرکت حمل و نقل خلیج فارس در اعتراض به حقوق عقب افتاده‌شان در مقابل ساختمان شرکت بورس و اوراق بهادار واقع در میدان ونک تهران تجمع کردند. آنها صبح سه‌شنبه از محل کار خود در منطقه #اسلامشهر به #تهران آمده بودند. تظاهرات_سراسری #قیام _سراسری #زندانی_سیاسی #خشم_ایران #دانشجو #مسعودرجوی #مریم _رجوی
عکس آرشیو است تظاهرات اعتراضی دانشجویان - آرشیو اعتصاب و اعتراض اقشار مختلف در شهرهای سراسر کشور هم‌چنان ادامه دارد:‌ روز سه‌شنبه ۲۶دی، اعتراض ۲۲۰تن از کارگران ماشین‌آلات تراکتورسازی تبریز پس از گذشت بیش از یک ماه هم‌چنان ادامه یافت. آنها به پرداخت نشدن ۱۰ماه حقوق عقب‌افتاده خود و پلمپ کارخانه معترض هستند و از روز پنجشنبه ۲۳آذر دست به #اعتراض زده‌اند. اعتصاب کارگران پیمانکاری فازهای ۲۲، ۲۳و ۲۴پارس جنوبی در اعتراض به پرداخت نشدن چهار ماه حقوقشان برای دومین روز ادامه یافت. کارگران ضمن بستن درهای شرکت اعلام کردند تا پرداخت نشدن حقوقشان به اعتصاب ادامه خواهند داد. عوامل نیروهای سرکوبگر رژیم اعم از نیروی انتظامی، مزدوران اطلاعاتی و لباس‌شخصی کارگران محروم را مورد یورش قرار دادند و آنها را مضروب کردند. کارگزاران #رژیم کلیه کارگران را به مدت یک هفته به مرخصی اجباری فرستاده و قول داده‌اند بعد از بازگشت #حقوق آنها را پرداخت خواهند کرد. در تهران جمعی از کارگران شاغل در شرکت حمل و نقل خلیج فارس در اعتراض به حقوق عقب افتاده‌شان در مقابل ساختمان شرکت بورس و اوراق بهادار واقع در میدان ونک تهران تجمع کردند. آنها صبح سه‌شنبه از محل کار خود در منطقه #اسلامشهر به #تهران آمده بودند. تظاهرات_سراسری #قیام _سراسری #زندانی_سیاسی #خشم_ایران #دانشجو #مسعودرجوی #مریم _رجوی
شهادت یکی دیگر جوانان قیام‌کننده از کرج # حسن ترکاشوند که ۹دی در #کرج هدف گلوله پاسداران جنایت‌پیشه قرار گرفته و #زخمی شده بود شب سه‌شنبه ۲۷دی ۹۶در بیمارستان باهنر به‌شهادت رسید. نیروهای سرکوبگر پیکر این جوان ۲۳ساله را مخفیانه دفن کردند. تظاهرات_سراسری #قیام _سراسری #زندانی_سیاسی #خشم_ایران #دانشجو #مسعودرجوی #مریم _رجوی
.شهادت یکی دیگر جوانان قیام‌کننده از کرج # حسن ترکاشوند که ۹دی در #کرج هدف گلوله پاسداران جنایت‌پیشه قرار گرفته و #زخمی شده بود شب سه‌شنبه ۲۷دی ۹۶در بیمارستان باهنر به‌شهادت رسید. نیروهای سرکوبگر پیکر این جوان ۲۳ساله را مخفیانه دفن کردند. تظاهرات_سراسری #قیام _سراسری #زندانی_سیاسی #خشم_ایران #دانشجو #مسعودرجوی #مریم _رجوی
ان بولتون:‌ سیاست اعلان شده آمریکا باید پایان دادن به رژیم ایران پیش از چهلمین #سالگرد آن باشد جان بولتون سفیر سابق آمریکا در #سازمان ملل‌متحد طی یادداشتی که در وال استریت ژورنال درج شده درباره توافق هسته‌یی از جمله نوشت:‌ هر چند حامیان توافق هسته‌یی رژیم ایران فرصت دیگری برای پیگیری اصلاح آن پیدا کرده‌اند، اما هیچ دارویی این «واترلو» دیپلوماتیک مذاکره شده توسط باراک اوباما را درمان نخواهد کرد. دموکراتها هر چیزی که اختراع بین‌المللی اوباما را به خطر بیاندازد، رد خواهند کرد و اروپایی‌هابیش از یک توافق محکمتر به تجارت با ایران علاقمند هستند. سیاست اعلان شده آمریکا باید پایان دادن به رژیم ایران پیش از چهلمین سالگرد آن باشد. کشورهای عرب در برابر این رویکرد سکوت می‌کنند، اما از آن استقبال خواهند کرد و ممکن است در تأمین هزینه‌هایش کمک کنند. به‌رسمیت شناختن یک رژیم جدید در ایران در سال ۲۰۱۹شرم دیدن دیپلوماتهای گروگان گرفته شده ما برای ۴۴۴روز را از بین می‌برد. گروگانهای سابق می‌توانند در مراسم افتتاح سفارت جدید آمریکا در #تهران حضور بیابند. رجوی #مسعود مریم # تظاهرات_سراسری #قیام _سراسری #زندانی_سیاسی #خشم_ایران #دانشجو
جان بولتون:‌ سیاست اعلان شده آمریکا باید پایان دادن به رژیم ایران پیش از چهلمین #سالگرد آن باشد جان بولتون سفیر سابق آمریکا در #سازمان ملل‌متحد طی یادداشتی که در وال استریت ژورنال درج شده درباره توافق هسته‌یی از جمله نوشت:‌ هر چند حامیان توافق هسته‌یی رژیم ایران فرصت دیگری برای پیگیری اصلاح آن پیدا کرده‌اند، اما هیچ دارویی این «واترلو» دیپلوماتیک مذاکره شده توسط باراک اوباما را درمان نخواهد کرد. دموکراتها هر چیزی که اختراع بین‌المللی اوباما را به خطر بیاندازد، رد خواهند کرد و اروپایی‌هابیش از یک توافق محکمتر به تجارت با ایران علاقمند هستند. سیاست اعلان شده آمریکا باید پایان دادن به رژیم ایران پیش از چهلمین سالگرد آن باشد. کشورهای عرب در برابر این رویکرد سکوت می‌کنند، اما از آن استقبال خواهند کرد و ممکن است در تأمین هزینه‌هایش کمک کنند. به‌رسمیت شناختن یک رژیم جدید در ایران در سال ۲۰۱۹شرم دیدن دیپلوماتهای گروگان گرفته شده ما برای ۴۴۴روز را از بین می‌برد. گروگانهای سابق می‌توانند در مراسم افتتاح سفارت جدید آمریکا در #تهران حضور بیابند. رجوی #مسعود مریم # تظاهرات_سراسری #قیام _سراسری #زندانی_سیاسی #خشم_ایران #دانشجو
من بارها کلمه صبر کنید را شنیده ام این صبر تقریبا به معنای هرگز است آنان که اجرای عدالت را بارها به تاخیر انداختند قصد تحقق آنرا ندارند مارتین لوترکینگ #ری_استارت_تنها_راه_نجات ‏‎ #ری_استارت ‏‎ #شب_بخیر_ایران #سید_محمد_حسینی #عشق ‏ # #تظاهرات_سراسرى #خشم_ایران #تغییر_برای_ایران #اعتصاب_سراسری
دیگه تمامه ماجرا حال و روز عظمای ولایت بله عظمای ولایت و تمامی دجالگیریهای او در برابر ارده سترگ ملت ایران به زانو درخواهد امد و این حکم تاریخ است #اعتصابات_سراسری #خشم_ایران #تظاهرات_سراسری
دیگه تمامه ماجرا حال و روز عظمای ولایت بله عظمای ولایت و تمامی دجالگیریهای او در برابر ارده سترگ ملت ایران به زانو درخواهد امد و این حکم تاریخ است #اعتصابات_سراسری #خشم_ایران #تظاهرات_سراسری
دیگه تمامه ماجرا حال و روز عظمای ولایت بله عظمای ولایت و تمامی دجالگیریهای او در برابر ارده سترگ ملت ایران به زانو درخواهد امد و این حکم تاریخ است #اعتصابات_سراسری #خشم_ایران #تظاهرات_سراسری
دیگه تمامه ماجرا حال و روز عظمای ولایت بله عظمای ولایت و تمامی دجالگیریهای او در برابر ارده سترگ ملت ایران به زانو درخواهد امد و این حکم تاریخ است #اعتصابات_سراسری #خشم_ایران #تظاهرات_سراسری
دیگه تمامه ماجرا حال و روز عظمای ولایت بله عظمای ولایت و تمامی دجالگیریهای او در برابر ارده سترگ ملت ایران به زانو درخواهد امد و این حکم تاریخ است #اعتصابات_سراسری #خشم_ایران #تظاهرات_سراسری
دیگه تمامه ماجرا حال و روز عظمای ولایت بله عظمای ولایت و تمامی دجالگیریهای او در برابر ارده سترگ ملت ایران به زانو درخواهد امد و این حکم تاریخ است #اعتصابات_سراسری #خشم_ایران #تظاهرات_سراسری
دیگه تمامه ماجرا حال و روز عظمای ولایت بله عظمای ولایت و تمامی دجالگیریهای او در برابر ارده سترگ ملت ایران به زانو درخواهد امد و این حکم تاریخ است #اعتصابات_سراسری #خشم_ایران #تظاهرات_سراسری
تظاهرات_سراسری #قیام _سراسری #زندانی_سیاسی #خشم_ایران #دانشجو
تظاهرات_سراسری #قیام _سراسری #زندانی_سیاسی #خشم_ایران #دانشجو
تظاهرات_سراسری #قیام _سراسری #زندانی_سیاسی #خشم_ایران #دانشجو