همه عکس ها و کلیپ های سارو_قهرمانی در اینستاگرام

 • تگ های مشابه:
loading...
☀️ در این ایام عید یادی از شهید #سارو_قهرمانی که به دست رژیم فاشیست جمهوری اسلامی در دی ماه 1396 کشته شد. روحش شاد و از خداوند میخواهم که به خانوادشون صبر و عنیت اعطا شود.
☀️ در این ایام عید یادی از شهید #سارو_قهرمانی که به دست رژیم فاشیست جمهوری اسلامی در دی ماه کشته شد. روحش شاد و از خداوند میخواهم که به خانوادشون صبر و عنیت اعطا شود.
در این ساعات پایانی سال یادی کنیم از عزیزانی که در راه آزادی و عشق و وطن جان شیرین خود را بخشیدند...
یادشان گرامی وراهشان پر رهرو 🙏🌹❤
#سال_نو_مبارک#عید#نوروز#آزادی#تحویل_سال#محمد_راجی#سارو_قهرمانی#صانع_ژاله#ندا_آقا_سلطان#استاد_کاووس_سیدامامی#طالب_بساطی#محمد_راجی
در این ساعات پایانی سال یادی کنیم از عزیزانی که در راه آزادی و عشق و وطن جان شیرین خود را بخشیدند... یادشان گرامی وراهشان پر رهرو 🙏🌹❤ #سال_نو_مبارک #عید #نوروز #آزادی #تحویل_سال #محمد_راجی #سارو_قهرمانی #صانع_ژاله #ندا_آقا_سلطان #استاد_کاووس_سیدامامی #طالب_بساطی #محمد_راجی
عزیزانمان در بند و اعتصاب غذا ، کتک میخورند و شکنجه میشوند فقط برای حمایت از حقوق بشر ، حمایت از افرادی که مورد ظلم قرار گرفته اند ، حمایت از حقوق انسان ها ، خم نشدن زیر قانون های دیکتاتوری ، قانون هایی که توهین به انسانیت است ، توهین به جامعه است ، و یکسری همیشه قربانی میشوند تا مبارزه و اعتراض را از یاد نبریم ، آرش صادقی ، گلرخ ایرایی ، آتنا دائمی و سهیل عربی که دیگر جانی برایش نمانده برای هیچ کدام جانی نمانده ، اما دست از مقاومت بر نمیدارند ، وای که این مقاومتشان قلبمان را میفشارد ، آنها عذاب میکشند و ما فقط مینویسیم ، آنها بدون شک در تاریخ ثبت میشوند اما اگر نخواهیم ثبت شوند در عوض پیشمان بمانند باید چه کنیم؟ اگر نخواهیم که بمیرند چه کنیم؟ آن هایی که دست به نابودی رفقای جانمان میزنند و باعث عذاب کشیدنشان میشوند این را بدانند که فقط با این کار ما را خشمگین تر و قوی تر میکنید ، شما هیچی نیستید فقط قدرت در دستانتان است ، اما تاریخ نشان داده دیکتاتور چاره ای جز به پایان سلام کردن ندارد ، پس سلام کن ، سلام کن به تمام کسانی که شکنجه شان کردی ، سلام کن به تمام مادرانی که فرزندانشان را از آنها گرفتی ، سلام کن به کودکانی که پدر و مادرانشان را سلاخی کردی ، سلام کن به ستار بهشتی به مادرش ، سلام کن به سال 67 ، سلام کن به خاوران، سلام کن به کوی دانشگاه ، سلام کن به سال 88 و جنبش سبز ، سلام کن به مختاری ها و ندا ها و سهراب ها صانع ژاله و مصطفی کریم بیگی ، سلام کن به سال 96 ، سلام کن به سینا قنبری ، وحید حیدری ، محسن عادلی ، سارو قهرمانی و تمام شهیدان اعتراضات ، سلام کن به عفرین و سوریه بمباران کودکان و خانواده ها ، سلام کن به گلستان هفتم دراویش گنابادی ،سلام کن به دختران خیابان انقلاب، سلام کن به کودکان کار ، سلام کن به سفره های خالی ، سلام کن به کارگران ، سلام کن به کشوری که نابودش کردی ، سلام کن به زلزله زدگان کرمانشاه ، سلام کن ، مطمعن باش جوابی جز مرگ بر دیکتاتور نخواهی شنید...
@arash_sadeghi65 @golrokh.iraee @atenadaemi @shima_babaeei @dariushzand @shahinnajafi @masih.alinejad 
#آرش_صادقی #آتنا_دائمی #گلرخ_ایرایی #سهیل_عربی #بهنام_موسیوند #سینا_قنبری #ستاربهشتی #ستار_بهشتی #گوهرعشقی #سارو_قهرمانی #صانع_ژاله #ندا_آقاسلطان #دیکتاتور_ایران #دیکتاتوردینی #دیکتاتور_به_پایان_سلام_کن #دختران_خیابان_انقلاب #براندازم #FreeThemall
#عفرین #سوریه
عزیزانمان در بند و اعتصاب غذا ، کتک میخورند و شکنجه میشوند فقط برای حمایت از حقوق بشر ، حمایت از افرادی که مورد ظلم قرار گرفته اند ، حمایت از حقوق انسان ها ، خم نشدن زیر قانون های دیکتاتوری ، قانون هایی که توهین به انسانیت است ، توهین به جامعه است ، و یکسری همیشه قربانی میشوند تا مبارزه و اعتراض را از یاد نبریم ، آرش صادقی ، گلرخ ایرایی ، آتنا دائمی و سهیل عربی که دیگر جانی برایش نمانده برای هیچ کدام جانی نمانده ، اما دست از مقاومت بر نمیدارند ، وای که این مقاومتشان قلبمان را میفشارد ، آنها عذاب میکشند و ما فقط مینویسیم ، آنها بدون شک در تاریخ ثبت میشوند اما اگر نخواهیم ثبت شوند در عوض پیشمان بمانند باید چه کنیم؟ اگر نخواهیم که بمیرند چه کنیم؟ آن هایی که دست به نابودی رفقای جانمان میزنند و باعث عذاب کشیدنشان میشوند این را بدانند که فقط با این کار ما را خشمگین تر و قوی تر میکنید ، شما هیچی نیستید فقط قدرت در دستانتان است ، اما تاریخ نشان داده دیکتاتور چاره ای جز به پایان سلام کردن ندارد ، پس سلام کن ، سلام کن به تمام کسانی که شکنجه شان کردی ، سلام کن به تمام مادرانی که فرزندانشان را از آنها گرفتی ، سلام کن به کودکانی که پدر و مادرانشان را سلاخی کردی ، سلام کن به ستار بهشتی به مادرش ، سلام کن به سال ، سلام کن به خاوران، سلام کن به کوی دانشگاه ، سلام کن به سال و جنبش سبز ، سلام کن به مختاری ها و ندا ها و سهراب ها صانع ژاله و مصطفی کریم بیگی ، سلام کن به سال ، سلام کن به سینا قنبری ، وحید حیدری ، محسن عادلی ، سارو قهرمانی و تمام شهیدان اعتراضات ، سلام کن به عفرین و سوریه بمباران کودکان و خانواده ها ، سلام کن به گلستان هفتم دراویش گنابادی ،سلام کن به دختران خیابان انقلاب، سلام کن به کودکان کار ، سلام کن به سفره های خالی ، سلام کن به کارگران ، سلام کن به کشوری که نابودش کردی ، سلام کن به زلزله زدگان کرمانشاه ، سلام کن ، مطمعن باش جوابی جز مرگ بر دیکتاتور نخواهی شنید... #آرش_صادقی #آتنا_دائمی #گلرخ_ایرایی #سهیل_عربی #بهنام_موسیوند #سینا_قنبری #ستاربهشتی #ستار_بهشتی #گوهرعشقی #سارو_قهرمانی #صانع_ژاله #ندا_آقاسلطان #دیکتاتور_ایران #دیکتاتوردینی #دیکتاتور_به_پایان_سلام_کن #دختران_خیابان_انقلاب #براندازم # #عفرین #سوریه
.
توضیحات نماینده ایلام درباره مرگ یکی از بازداشت شدگان اخیر در زندان ایلام
خبرگزاری هرانا – #جلال_میرزایی نماینده مردم #ایلام در مجلس گفت که بر اساس پیگیری ها، #طالب_بساطی کارمند اورژانس شهرستان #ملکشاهی بوده که بعد از ناآرامی‌ها بازداشت شده و گویا ارتباطاتی هم با خارج داشته و پس از بازداشت بر اثر سکته در زندان فوت کرده است.
به گزارش خبرگزاری هرانا، جلال میرزایی در گفت‌وگو با ایسنا،‌ اظهار کرد: “طبق پیگیری‌هایی که انجام دادیم طالب بساطی کارمند اورژانس شهرستان ملکشاهی بوده و بعد از ناآرامی‌ها بازداشت شده است، گویا وی ارتباطاتی هم با خارج داشته است”.
وی افزود: “چند روزی از بازداشت آقای بساطی گذشته بود که او به زندان منتقل شد و نهایتا یک شب در بند عمومی زندان که ۱۸ نفر هم در آنجا حضور داشتند بر اثر سکته فوت کرده است”.
لازم به ذکر است که طالب بساطی دانشجویی که اواخر بهمن ماه به اتهام “ارتباط با گروه‌های مخالف کرد” بازداشت شده بود، در زمان بازداشت جان خود را از دست داد. خانواده این زندانی از سوی نیروهای امنیتی تحت فشار هستند و از آنها خواسته شده تا با رسانه‌ها مصاحبه نکنند.
آقای بساطی دانشجوی رشته پزشکی دانشگاه ایلام بود.
در ماه‌های اخیر چندین مورد گزارش درباره مرگ بازداشت شدگان در زندان منتشر شده است. برخی از این گزارش‌ها توسط مقامات ایران تائید شده و برخی نیز تکذیب شده است.
#کاووس_سیدامامی، #فعال_محیط_زیست بازداشت شده، یکی دیگر از کسانی است که مسئولان ایران، مرگ او را در #زندان تائید کردند.
ماموران امنیتی در تماس با خانواده این زندانی گفتند که که او چند روز بعد از بازداشت در زندان “#خودکشی” کرده است.
#سینا_قنبری، یکی دیگر از افرادی است که مرگ او در زندان توسط مقامات زندان تائید شد.
مصطفی محبی، مدیر کل زندان‌های استان تهران اواسط دی ماه به خبرگزاری کار ایران، ایلنا گفته بود: “سینا قنبری فرزند علی‌اکبر با مراجعه به دستشویی قرنطینه زندان اقدام به خودکشی از طریق حلق‌آویز خود کرده است”.
یک روز بعد از تأیید مرگ سینا قنبری، از بازداشت‌شدگان ناآرامی‌های اخیر در زندان اوین تهران، یک مقام قضایی در استان مرکزی مرگ یکی دیگر از بازداشت‌شدگان را هم تأیید کرده و گفته که او هم خودکشی کرده است.
عباس قاسمی، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان مرکزی، امروز سه‌شنبه ۱۹ دی به خبرگزاری قوه قضاییه ایران گفت که آثار خودزنی روی جسد این فرد بوده و “فیلمی از لحظه خودکشی وی نیز موجود می باشد.”
ادامه در كامنت >>
. توضیحات نماینده ایلام درباره مرگ یکی از بازداشت شدگان اخیر در زندان ایلام خبرگزاری هرانا – #جلال_میرزایی نماینده مردم #ایلام در مجلس گفت که بر اساس پیگیری ها، #طالب_بساطی کارمند اورژانس شهرستان #ملکشاهی بوده که بعد از ناآرامی‌ها بازداشت شده و گویا ارتباطاتی هم با خارج داشته و پس از بازداشت بر اثر سکته در زندان فوت کرده است. به گزارش خبرگزاری هرانا، جلال میرزایی در گفت‌وگو با ایسنا،‌ اظهار کرد: “طبق پیگیری‌هایی که انجام دادیم طالب بساطی کارمند اورژانس شهرستان ملکشاهی بوده و بعد از ناآرامی‌ها بازداشت شده است، گویا وی ارتباطاتی هم با خارج داشته است”. وی افزود: “چند روزی از بازداشت آقای بساطی گذشته بود که او به زندان منتقل شد و نهایتا یک شب در بند عمومی زندان که ۱۸ نفر هم در آنجا حضور داشتند بر اثر سکته فوت کرده است”. لازم به ذکر است که طالب بساطی دانشجویی که اواخر بهمن ماه به اتهام “ارتباط با گروه‌های مخالف کرد” بازداشت شده بود، در زمان بازداشت جان خود را از دست داد. خانواده این زندانی از سوی نیروهای امنیتی تحت فشار هستند و از آنها خواسته شده تا با رسانه‌ها مصاحبه نکنند. آقای بساطی دانشجوی رشته پزشکی دانشگاه ایلام بود. در ماه‌های اخیر چندین مورد گزارش درباره مرگ بازداشت شدگان در زندان منتشر شده است. برخی از این گزارش‌ها توسط مقامات ایران تائید شده و برخی نیز تکذیب شده است. #کاووس_سیدامامی، #فعال_محیط_زیست بازداشت شده، یکی دیگر از کسانی است که مسئولان ایران، مرگ او را در #زندان تائید کردند. ماموران امنیتی در تماس با خانواده این زندانی گفتند که که او چند روز بعد از بازداشت در زندان “ #خودکشی” کرده است. #سینا_قنبری، یکی دیگر از افرادی است که مرگ او در زندان توسط مقامات زندان تائید شد. مصطفی محبی، مدیر کل زندان‌های استان تهران اواسط دی ماه به خبرگزاری کار ایران، ایلنا گفته بود: “سینا قنبری فرزند علی‌اکبر با مراجعه به دستشویی قرنطینه زندان اقدام به خودکشی از طریق حلق‌آویز خود کرده است”. یک روز بعد از تأیید مرگ سینا قنبری، از بازداشت‌شدگان ناآرامی‌های اخیر در زندان اوین تهران، یک مقام قضایی در استان مرکزی مرگ یکی دیگر از بازداشت‌شدگان را هم تأیید کرده و گفته که او هم خودکشی کرده است. عباس قاسمی، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان مرکزی، امروز سه‌شنبه ۱۹ دی به خبرگزاری قوه قضاییه ایران گفت که آثار خودزنی روی جسد این فرد بوده و “فیلمی از لحظه خودکشی وی نیز موجود می باشد.” ادامه در كامنت >>
.
مرگ مشکوک دانشجوی پزشکی در زمان بازداشت
خبرگزاری هرانا – در پی مرگ‌های مشکوکی که اخیرا در زندان‌های کشور رخ داده، این بار #طالب_بساطی دانشجویی که اواخر بهمن ماه به اتهام “ارتباط با گروه‌های مخالف کرد” بازداشت شده بود، در زمان بازداشت جان خود را از دست داد. خانواده این زندانی از سوی نیروهای امنیتی تحت فشارند تا با رسانه‌ها مصاحبه نکنند.
به گزارش خبرگزاری هرانا و به نقل از بی‌بی‌سی، یک منبع مطلع گفت: “اداره اطلاعات ایلام روز یک‌شنبه ششم اسفند به خانواده طالب بساطی اطلاع داد که فرزندشان در #زندان جان باخته واز آنها خواست برای تحویل جنازه مراجعه کنند”.
این منبع مطلع همچنین گفت که اواخر بهمن ماه به اتهام “ارتباط با گروههای مخالف کرد” بازداشت شده بود.
آقای بساطی دانشجوی رشته پزشکی #دانشگاه_ایلام بود.
به گفته این منبع در گواهی فوت آقای بساطی ذکر شده که وی به دلیل “#ترومای_مغزی” فوت کرده است.
ترومای مغز ضربه‌ای است که بر اثر آن جمجمه و مغز آسیب جدی می بیند.
خانواده این زندانی از سوی نیروهای امنیتی تحت فشارند تا با رسانه‌ها مصاحبه نکنند.
در ماههای اخیر چندین مورد گزارش درباره مرگ بازداشت شدگان در زندان منتشر شده است. برخی از این گزارشها توسط مقامات ایران تائید شده و برخی نیز تکذیب شده است.
#کاووس_سیدامامی، #فعال_محیط_زیست بازداشت شده، یکی دیگر از کسانی است که مسئولان ایران، مرگ او را در زندان تائید کردند.
ماموران امنیتی در تماس با خانواده این زندانی گفتند که که او چند روز بعد از بازداشت در زندان “خودکشی” کرده است.
#سینا_قنبری، یکی دیگر از افرادی است که مرگ او در زندان توسط مقامات زندان تائید شد.
مصطفی محبی، مدیر کل زندان‌های استان تهران اواسط دی ماه به خبرگزاری کار ایران، ایلنا گفت: “سینا قنبری فرزند علی‌اکبر با مراجعه به دستشویی قرنطینه زندان اقدام به خودکشی از طریق حلق‌آویز خود کرده است”.
یک روز بعد از تأیید مرگ سینا قنبری، از بازداشت‌شدگان ناآرامی‌های اخیر در زندان اوین تهران، یک مقام قضایی در استان مرکزی مرگ یکی دیگر از بازداشت‌شدگان را هم تأیید کرده و گفته که او هم خودکشی کرده است.
عباس قاسمی، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان مرکزی، امروز سه‌شنبه ۱۹ دی به خبرگزاری قوه قضاییه ایران گفت که آثار خودزنی روی جسد این فرد بوده و “فیلمی از لحظه خودکشی وی نیز موجود می باشد.”
آقای قاسمی گفت که او در بازداشتگاه کلانتری ۱۲ اراک خودکشی کرده و “با توجه به شواهد و قرائن موجود، مرگ این فرد بر اثر خودکشی در کلانتری تأیید شده است.”
ادامه در كامنت >>
. مرگ مشکوک دانشجوی پزشکی در زمان بازداشت خبرگزاری هرانا – در پی مرگ‌های مشکوکی که اخیرا در زندان‌های کشور رخ داده، این بار #طالب_بساطی دانشجویی که اواخر بهمن ماه به اتهام “ارتباط با گروه‌های مخالف کرد” بازداشت شده بود، در زمان بازداشت جان خود را از دست داد. خانواده این زندانی از سوی نیروهای امنیتی تحت فشارند تا با رسانه‌ها مصاحبه نکنند. به گزارش خبرگزاری هرانا و به نقل از بی‌بی‌سی، یک منبع مطلع گفت: “اداره اطلاعات ایلام روز یک‌شنبه ششم اسفند به خانواده طالب بساطی اطلاع داد که فرزندشان در #زندان جان باخته واز آنها خواست برای تحویل جنازه مراجعه کنند”. این منبع مطلع همچنین گفت که اواخر بهمن ماه به اتهام “ارتباط با گروههای مخالف کرد” بازداشت شده بود. آقای بساطی دانشجوی رشته پزشکی #دانشگاه_ایلام بود. به گفته این منبع در گواهی فوت آقای بساطی ذکر شده که وی به دلیل “ #ترومای_مغزی” فوت کرده است. ترومای مغز ضربه‌ای است که بر اثر آن جمجمه و مغز آسیب جدی می بیند. خانواده این زندانی از سوی نیروهای امنیتی تحت فشارند تا با رسانه‌ها مصاحبه نکنند. در ماههای اخیر چندین مورد گزارش درباره مرگ بازداشت شدگان در زندان منتشر شده است. برخی از این گزارشها توسط مقامات ایران تائید شده و برخی نیز تکذیب شده است. #کاووس_سیدامامی، #فعال_محیط_زیست بازداشت شده، یکی دیگر از کسانی است که مسئولان ایران، مرگ او را در زندان تائید کردند. ماموران امنیتی در تماس با خانواده این زندانی گفتند که که او چند روز بعد از بازداشت در زندان “خودکشی” کرده است. #سینا_قنبری، یکی دیگر از افرادی است که مرگ او در زندان توسط مقامات زندان تائید شد. مصطفی محبی، مدیر کل زندان‌های استان تهران اواسط دی ماه به خبرگزاری کار ایران، ایلنا گفت: “سینا قنبری فرزند علی‌اکبر با مراجعه به دستشویی قرنطینه زندان اقدام به خودکشی از طریق حلق‌آویز خود کرده است”. یک روز بعد از تأیید مرگ سینا قنبری، از بازداشت‌شدگان ناآرامی‌های اخیر در زندان اوین تهران، یک مقام قضایی در استان مرکزی مرگ یکی دیگر از بازداشت‌شدگان را هم تأیید کرده و گفته که او هم خودکشی کرده است. عباس قاسمی، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان مرکزی، امروز سه‌شنبه ۱۹ دی به خبرگزاری قوه قضاییه ایران گفت که آثار خودزنی روی جسد این فرد بوده و “فیلمی از لحظه خودکشی وی نیز موجود می باشد.” آقای قاسمی گفت که او در بازداشتگاه کلانتری ۱۲ اراک خودکشی کرده و “با توجه به شواهد و قرائن موجود، مرگ این فرد بر اثر خودکشی در کلانتری تأیید شده است.” ادامه در كامنت >>
نمیدونم چرا هنوز یاد تو میفتم،که با هر قطره ی اشکت منم مثل تو آشفتم، نمیدونم چرا منم مثل تو بیتابم،شبایی که تو بیداری،به یاد تو نمیخوابم،اونقدر گفتند که آزادیم، به مرگه ساده تن دادیم، شاید از جرمه دیروزه ،که به این روز افتادیم،منم همراه تو میشم،سراغ ه عشقو میگیرم،که با هر قطره ی خونت ،منم مثل تو می میمیرم، پای حرف تو میمونم ،که امید و به من دادی،منم همراهه تو میشم ،به عشقه صبحه آزادی،سکوتو می‌شکنیم اینبار بفهمن که هنوز هستیم،با فریادا نشون میدیم که از هیچی نمیترسیم،داره آروم جون میده نسلی که مرگو فهمیده،نمیدونم چرا اما آزادی بوی خون میده،#خداپرستان #آزادی #ایران #ستار_بهشتی #صانع_ژاله#محمد_مختاری #ندا_آقا_سلطان #سینا_قنبری #سارو_قهرمانی #نرگس_محمدی #آرش_صادقی #گلرخ_ایرایی #آتنا_دائمی #محمود_معصومی #بهنام_موسیوند #سعید_شیرزاد #سعید_اقبالی #سهیل_عربی #زندانی_سیاسی #زندانیان_سیاسی #آخوندیسم #دیکتاتوری #خیزش #همبستگی #تظاهرات_سراسری #اعتراضات_سراسری #اعتصابات_سراسری #نافرمانی_مدنی #قیام_تا_آزادی #رفراندوم #rezapahlavi #ابراهیم_خسروی
نمیدونم چرا هنوز یاد تو میفتم،که با هر قطره ی اشکت منم مثل تو آشفتم، نمیدونم چرا منم مثل تو بیتابم،شبایی که تو بیداری،به یاد تو نمیخوابم،اونقدر گفتند که آزادیم، به مرگه ساده تن دادیم، شاید از جرمه دیروزه ،که به این روز افتادیم،منم همراه تو میشم،سراغ ه عشقو میگیرم،که با هر قطره ی خونت ،منم مثل تو می میمیرم، پای حرف تو میمونم ،که امید و به من دادی،منم همراهه تو میشم ،به عشقه صبحه آزادی،سکوتو می‌شکنیم اینبار بفهمن که هنوز هستیم،با فریادا نشون میدیم که از هیچی نمیترسیم،داره آروم جون میده نسلی که مرگو فهمیده،نمیدونم چرا اما آزادی بوی خون میده، #خداپرستان #آزادی #ایران #ستار_بهشتی #صانع_ژاله #محمد_مختاری #ندا_آقا_سلطان #سینا_قنبری #سارو_قهرمانی #نرگس_محمدی #آرش_صادقی #گلرخ_ایرایی #آتنا_دائمی #محمود_معصومی #بهنام_موسیوند #سعید_شیرزاد #سعید_اقبالی #سهیل_عربی #زندانی_سیاسی #زندانیان_سیاسی #آخوندیسم #دیکتاتوری #خیزش #همبستگی #تظاهرات_سراسری #اعتراضات_سراسری #اعتصابات_سراسری #نافرمانی_مدنی #قیام_تا_آزادی #رفراندوم #ابراهیم_خسروی
فهیمە مرادی کە ٢ اسفند ماه در جریان سرکوب دراویش گنابادی توسط مأموران لباس شخصی در پاسداران گلستان هفتم، بشدت کتک خورد و در وسط خیابان رهایش کردند و مردم بە کمک او شتافتند.

خانم مرادی کە توسط مردم بە بیمارستان منتقل گردید بعنوان درویش گنابادی شناسایی و بازداشت شد. در جریان بازداشت مورد ضرب و شتم شدید قرار گرفت و تحت شکنجە مأموران اطلاعات جان خود را از دست داد. اکنون پس از این جنایت، اطلاعات اجازە مراسم تشییع و خاکسپاری و نیز مجلس ختم فهیمه مرادی در تهران را ندادە اند. خانوادە خانم مرادی از روی ناچاری پیکر او را به کاخک از توابع گناباد منتقل کردە اند.
ادامه سریال قتل های زنجیره ای در زندان های جمهوری اسلامی

#سارو_قهرمانی
#کاووس_سیدامامی 
#محمدراجی
#قباد_اعضمی
#فهیمه_مرادی
فهیمە مرادی کە ٢ اسفند ماه در جریان سرکوب دراویش گنابادی توسط مأموران لباس شخصی در پاسداران گلستان هفتم، بشدت کتک خورد و در وسط خیابان رهایش کردند و مردم بە کمک او شتافتند. خانم مرادی کە توسط مردم بە بیمارستان منتقل گردید بعنوان درویش گنابادی شناسایی و بازداشت شد. در جریان بازداشت مورد ضرب و شتم شدید قرار گرفت و تحت شکنجە مأموران اطلاعات جان خود را از دست داد. اکنون پس از این جنایت، اطلاعات اجازە مراسم تشییع و خاکسپاری و نیز مجلس ختم فهیمه مرادی در تهران را ندادە اند. خانوادە خانم مرادی از روی ناچاری پیکر او را به کاخک از توابع گناباد منتقل کردە اند. ادامه سریال قتل های زنجیره ای در زندان های جمهوری اسلامی #سارو_قهرمانی #کاووس_سیدامامی #محمدراجی #قباد_اعضمی #فهیمه_مرادی
ببوسم دستت ای مادر که پروردی مرا آزاد
بیا بابا تماشا کن که فرزندت شده داماد
به حجله میروم شادان ولی زخمی به تن دارم
به جای رخت دامادی لباس خون به تن دارم 
مزار زیبای #سارو_قهرمانی 
شهید #قیام_سراسری مردم ٫ایران 
بی شک سارو در روز آزادی لبخند بر لب همراه ماخواهد بود

#ماهشهر
#تهران
#قیام
#ایران
#خوزستان
#ایذه
#شهرکرد
#درود
#مسجدسلیمان
#اصفهان
#اهواز
#قهدریجان
#ایلام
#سنندج
#چالوس
#درود
#ايلام
#دانش_آموزان
#کرمانشاه
#براندازم
#تبریز
#تهران
#یاسوج
#بهبهان
#اراک
#کرج
#مشهد
#قزوین
#دانشجو
ببوسم دستت ای مادر که پروردی مرا آزاد بیا بابا تماشا کن که فرزندت شده داماد به حجله میروم شادان ولی زخمی به تن دارم به جای رخت دامادی لباس خون به تن دارم مزار زیبای #سارو_قهرمانی شهید #قیام_سراسری مردم ٫ایران بی شک سارو در روز آزادی لبخند بر لب همراه ماخواهد بود #ماهشهر #تهران #قیام #ایران #خوزستان #ایذه #شهرکرد #درود #مسجدسلیمان #اصفهان #اهواز #قهدریجان #ایلام #سنندج #چالوس #درود #ايلام #دانش_آموزان #کرمانشاه #براندازم #تبریز #تهران #یاسوج #بهبهان #اراک #کرج #مشهد #قزوین #دانشجو
ببوسم دستت ای مادر که پروردی مرا آزاد
بیا بابا تماشا کن که فرزندت شده داماد
به حجله میروم شادان ولی زخمی به تن دارم
به جای رخت دامادی لباس خون به تن دارم 
مزار زیبای #سارو_قهرمانی 
شهید #قیام_سراسری مردم ٫ایران 
بی شک سارو در روز آزادی لبخند بر لب همراه ماخواهد بود

#براندازم #قیام_بهمن #تظاهرات_سراسری #اعتصابات_سراسری #متحد_شویم #ایران #تهران #آزادی #پیروزی #کرج #کرمانشاه #مشهد #زنان #زنان_برانداز #قیام_سراسری #IranProtests
ببوسم دستت ای مادر که پروردی مرا آزاد بیا بابا تماشا کن که فرزندت شده داماد به حجله میروم شادان ولی زخمی به تن دارم به جای رخت دامادی لباس خون به تن دارم مزار زیبای #سارو_قهرمانی شهید #قیام_سراسری مردم ٫ایران بی شک سارو در روز آزادی لبخند بر لب همراه ماخواهد بود #براندازم #قیام_بهمن #تظاهرات_سراسری #اعتصابات_سراسری #متحد_شویم #ایران #تهران #آزادی #پیروزی #کرج #کرمانشاه #مشهد #زنان #زنان_برانداز #قیام_سراسری
ببوسم دستت ای مادر که پروردی مرا آزاد
بیا بابا تماشا کن که فرزندت شده داماد
به حجله میروم شادان ولی زخمی به تن دارم
به جای رخت دامادی لباس خون به تن دارم 
مزار زیبای #سارو_قهرمانی 
شهید #قیام_سراسری مردم ٫ایران 
بی شک سارو در روز آزادی لبخند بر لب همراه ماخواهد بود

#براندازم
ببوسم دستت ای مادر که پروردی مرا آزاد بیا بابا تماشا کن که فرزندت شده داماد به حجله میروم شادان ولی زخمی به تن دارم به جای رخت دامادی لباس خون به تن دارم مزار زیبای #سارو_قهرمانی شهید #قیام_سراسری مردم ٫ایران بی شک سارو در روز آزادی لبخند بر لب همراه ماخواهد بود #براندازم
ببوسم دستت ای مادر که پروردی مرا آزاد
بیا بابا تماشا کن که فرزندت شده داماد
به حجله میروم شادان ولی زخمی به تن دارم
به جای رخت دامادی لباس خون به تن دارم 
مزار زیبای #سارو_قهرمانی 
شهید #قیام_سراسری مردم ٫ایران 
بی شک سارو در روز آزادی لبخند بر لب همراه ماخواهد بود

#براندازم #قیام_بهمن #تظاهرات_سراسری #اعتصابات_سراسری #متحد_شویم #ایران #تهران #آزادی #پیروزی #کرج #کرمانشاه #مشهد #زنان #زنان_برانداز #قیام_سراسری #IranProtests
#FreeAllProtesters
#freeinternet4iran 
آدرس سایت ما: http://fa.iranfreedom.org/
ببوسم دستت ای مادر که پروردی مرا آزاد بیا بابا تماشا کن که فرزندت شده داماد به حجله میروم شادان ولی زخمی به تن دارم به جای رخت دامادی لباس خون به تن دارم مزار زیبای #سارو_قهرمانی شهید #قیام_سراسری مردم ٫ایران بی شک سارو در روز آزادی لبخند بر لب همراه ماخواهد بود #براندازم #قیام_بهمن #تظاهرات_سراسری #اعتصابات_سراسری #متحد_شویم #ایران #تهران #آزادی #پیروزی #کرج #کرمانشاه #مشهد #زنان #زنان_برانداز #قیام_سراسری # # آدرس سایت ما: ://../
بنا‌ به گزارشهای دریافتی روز پنجشنبه ۳اسفند ۹۶مراسم چهلم، شهید قیام #سارو_قهرمانی که زیر شکنجه در دیماه به‌شهادت رسید؛ توسط خانواده‌اش بر سر مزار وی برگزار شد.

این مراسم در زیر کنترل شدید نیروها و مأموران امنیتی برگزار گردید.

خاطرنشان می‌شود نیروهای جنایت‌پیشه امنیتی در شهر سنندج روز شنبه 23دی پیکر شهید
بنا‌ به گزارشهای دریافتی روز پنجشنبه ۳اسفند ۹۶مراسم چهلم، شهید قیام #سارو_قهرمانی که زیر شکنجه در دیماه به‌شهادت رسید؛ توسط خانواده‌اش بر سر مزار وی برگزار شد. این مراسم در زیر کنترل شدید نیروها و مأموران امنیتی برگزار گردید. خاطرنشان می‌شود نیروهای جنایت‌پیشه امنیتی در شهر سنندج روز شنبه دی پیکر شهید "سارو قهرمانی " از جوانان قیام این شهر را بعد از ۱۱روز به پدر و مادر وی تحویل دادند.
مراسم چهلم #سارو_قهرمانی درزیر کنترل شدید ماموران امنیتی برگزارشد
براساس گزارش دریافتی روز پنجشنبه سوم اسفند ۹۶ مراسم چهلم شهید قیام سارو قهرمانی که زیر شکنجه در دیماه به‌شهادت رسید؛ توسط خانواده‌اش بر سر مزار وی برگزار شد.
این مراسم در زیر کنترل شدید نیروها و مأموران امنیتی برگزار گردید.

یادآوری می‌شود که نیروهای امنیتی در #سنندج روز شنبه ۲۳ دی پیکر شهید “سارو قهرمانی ” از جوانان قیام این شهر را بعد از ۱۱ روز ازدستگیری اش به پدر و مادر وی تحویل دادند.
#تهران 
#ايران
#لرستان
#خرم آباد
#خوزستان
#اراک
#مشهد
#دانشگاه
#دانشجو
#مدرسه
#دبيرستاني
#هنرستان
مراسم چهلم #سارو_قهرمانی درزیر کنترل شدید ماموران امنیتی برگزارشد براساس گزارش دریافتی روز پنجشنبه سوم اسفند ۹۶ مراسم چهلم شهید قیام سارو قهرمانی که زیر شکنجه در دیماه به‌شهادت رسید؛ توسط خانواده‌اش بر سر مزار وی برگزار شد. این مراسم در زیر کنترل شدید نیروها و مأموران امنیتی برگزار گردید. یادآوری می‌شود که نیروهای امنیتی در #سنندج روز شنبه ۲۳ دی پیکر شهید “سارو قهرمانی ” از جوانان قیام این شهر را بعد از ۱۱ روز ازدستگیری اش به پدر و مادر وی تحویل دادند. #تهران #ايران #لرستان #خرم آباد #خوزستان #اراک #مشهد #دانشگاه #دانشجو #مدرسه #دبيرستاني #هنرستان
.
مراسم چهلم سارو قهرمانی شهید قیام از سنندج
بنا‌ به گزارشهای دریافتی روز پنجشنبه ۳اسفند ۹۶مراسم چهلم، شهید قیام سارو قهرمانی که زیر شکنجه در دیماه به‌شهادت رسید؛ توسط خانواده‌اش بر سر مزار وی برگزار شد.

این مراسم در زیر کنترل شدید نیروها و مأموران امنیتی برگزار گردید.

خاطرنشان می‌شود نیروهای جنایت‌پیشه امنیتی در شهر سنندج روز شنبه 23دی پیکر شهید
. مراسم چهلم سارو قهرمانی شهید قیام از سنندج بنا‌ به گزارشهای دریافتی روز پنجشنبه ۳اسفند ۹۶مراسم چهلم، شهید قیام سارو قهرمانی که زیر شکنجه در دیماه به‌شهادت رسید؛ توسط خانواده‌اش بر سر مزار وی برگزار شد. این مراسم در زیر کنترل شدید نیروها و مأموران امنیتی برگزار گردید. خاطرنشان می‌شود نیروهای جنایت‌پیشه امنیتی در شهر سنندج روز شنبه دی پیکر شهید "سارو قهرمانی " از جوانان قیام این شهر را بعد از ۱۱روز به پدر و مادر وی تحویل دادند. #سارو #سارو_قهرمانی #براندازم
بنا‌ به گزارشهای دریافتی روز پنجشنبه ۳اسفند ۹۶مراسم چهلم، شهید قیام سارو قهرمانی که زیر #شکنجه در دیماه به‌شهادت رسید؛ توسط خانواده‌اش بر سر مزار وی برگزار شد.
این مراسم در زیر کنترل شدید نیروها و مأموران امنیتی برگزار گردید.
خاطرنشان می‌شود نیروهای جنایت‌پیشه امنیتی در #سنندج روز شنبه 23دی پیکر شهید
بنا‌ به گزارشهای دریافتی روز پنجشنبه ۳اسفند ۹۶مراسم چهلم، شهید قیام سارو قهرمانی که زیر #شکنجه در دیماه به‌شهادت رسید؛ توسط خانواده‌اش بر سر مزار وی برگزار شد. این مراسم در زیر کنترل شدید نیروها و مأموران امنیتی برگزار گردید. خاطرنشان می‌شود نیروهای جنایت‌پیشه امنیتی در #سنندج روز شنبه دی پیکر شهید " #سارو_قهرمانی " از جوانان قیام این شهر را بعد از ۱۱روز به پدر و مادر وی تحویل دادند.
🔺 سنندج، سوم اسفند ٩٦!

مراسم چهلم سارو قهرمانی، جوان سنندجی کە در جریان تظاهرات دستگیر و تحت شکنجە جان خود را از دست داد.

#سنندج #سارو_قهرمانی #اعتراظات_سراسری
🔺 سنندج، سوم اسفند ٩٦! مراسم چهلم سارو قهرمانی، جوان سنندجی کە در جریان تظاهرات دستگیر و تحت شکنجە جان خود را از دست داد. #سنندج #سارو_قهرمانی #اعتراظات_سراسری
وقتی یک #جاسوس یا اغتشاشگر کشته یا دستگیر میشوند مدعیان حقوق بشر و برخی #سلبریتی های غرب پرست گوش دنیا رو کر میکنند ، #مهناز_افشار پست میزند که #آرش_صادقی (عضو گیر پژاک و مبلغ بهائیت) را آزاد کنید ، #باران_کوثری پست آزادی میزند #بهاره_رهنما از #سارو_قهرمانی (از عناصر گروه تروریستی کومله ) حمایت میکنند، اما وقتی یکی از حافظان امنیت به شهادت میرسد نه خبر از پست هست و نه اعلام انزجاز از گروه جنایتکاری که این بسیجی یا مامور ناجا را به شهادت رسانده ، گویا برای این سلبریتی ها فقط جاسوسان و اغتشاش گران هموطن محسوب میشوند. 
#عمار_انقلاب #دراویش #گلستان_هفتم #گنابادی #نورعلی_تابنده #پاسداران #تروریست_گنابادی
وقتی یک #جاسوس یا اغتشاشگر کشته یا دستگیر میشوند مدعیان حقوق بشر و برخی #سلبریتی های غرب پرست گوش دنیا رو کر میکنند ، #مهناز_افشار پست میزند که #آرش_صادقی (عضو گیر پژاک و مبلغ بهائیت) را آزاد کنید ، #باران_کوثری پست آزادی میزند #بهاره_رهنما از #سارو_قهرمانی (از عناصر گروه تروریستی کومله ) حمایت میکنند، اما وقتی یکی از حافظان امنیت به شهادت میرسد نه خبر از پست هست و نه اعلام انزجاز از گروه جنایتکاری که این بسیجی یا مامور ناجا را به شهادت رسانده ، گویا برای این سلبریتی ها فقط جاسوسان و اغتشاش گران هموطن محسوب میشوند. #عمار_انقلاب #دراویش #گلستان_هفتم #گنابادی #نورعلی_تابنده #پاسداران #تروریست_گنابادی
ای ایران..... ای ایران ای مرز پر.......ای مرز پر زخون 
ای خاکت سرچشمه......... ای خاکت ارامگاه مردمت
چه بگویم ای کشور به خون و ذلت نشسته من،،، چگونه بگویم یا به چه زبانی تسلیت بگویم.سقوط مفتضحانه هواپیمای یاسوج را تسلیت بگویم یا افتادن سیل در چادر زلزله زدگان بر خاک نشسته ات را،،،خودکشی شدن جوانان ازادی خواهت در زندان را تسلیت بگویم یا شکنجه و حبس فعالین محیط زیستت را،، مرگ خاموش و خفگی تدریجی، در گرد و غبار خوزستان را تسلیت بگویم یا مرگ ارومیه،هامون،زاینده رود،......‌.‌‌. این شاهرگ های قلب تپنده چند هزار ساله ات را،مرگ کولبرانت را در زیر بهمن و یخ تسلیت بگویم یا تغذیه کردن کارتن خواب هایت از سطل اشغال هارا ،سوختن ملوانانتت در سانچی را تسلیت بگویم یا جزغاله شدن اتش نشانانت در پلاسکو....‌‌‌‌....نمیدانم.ای ایران ای مرز پر گوهر،نمیدانم چه بگویم ،اما میدانم تا زمانی که ماردوشان بر کیان و مال و ناموس این سرزمین حکم میرانند،رنگ خوشی را نخواهی دید،رنگ خوشی را نخواهیم دید،دور از تو اندیشه ی بدان،پاینده مانی و .....
#کاووس_سیدامامی #اعظم_جنگروی #ویدا_موحد #نرگس_حسینی #سقوط_هواپیمای_یاسوج #دختر_خیابان_انقلاب #اعتراضات_سراسری #سینا_قنبری #سارو_قهرمانی #ستار_بهشتی #مرگ_بر_خامنه_ای #iranianprotests #banirib
ای ایران..... ای ایران ای مرز پر.......ای مرز پر زخون ای خاکت سرچشمه......... ای خاکت ارامگاه مردمت چه بگویم ای کشور به خون و ذلت نشسته من،،، چگونه بگویم یا به چه زبانی تسلیت بگویم.سقوط مفتضحانه هواپیمای یاسوج را تسلیت بگویم یا افتادن سیل در چادر زلزله زدگان بر خاک نشسته ات را،،،خودکشی شدن جوانان ازادی خواهت در زندان را تسلیت بگویم یا شکنجه و حبس فعالین محیط زیستت را،، مرگ خاموش و خفگی تدریجی، در گرد و غبار خوزستان را تسلیت بگویم یا مرگ ارومیه،هامون،زاینده رود،......‌.‌‌. این شاهرگ های قلب تپنده چند هزار ساله ات را،مرگ کولبرانت را در زیر بهمن و یخ تسلیت بگویم یا تغذیه کردن کارتن خواب هایت از سطل اشغال هارا ،سوختن ملوانانتت در سانچی را تسلیت بگویم یا جزغاله شدن اتش نشانانت در پلاسکو....‌‌‌‌....نمیدانم.ای ایران ای مرز پر گوهر،نمیدانم چه بگویم ،اما میدانم تا زمانی که ماردوشان بر کیان و مال و ناموس این سرزمین حکم میرانند،رنگ خوشی را نخواهی دید،رنگ خوشی را نخواهیم دید،دور از تو اندیشه ی بدان،پاینده مانی و ..... #کاووس_سیدامامی #اعظم_جنگروی #ویدا_موحد #نرگس_حسینی #سقوط_هواپیمای_یاسوج #دختر_خیابان_انقلاب #اعتراضات_سراسری #سینا_قنبری #سارو_قهرمانی #ستار_بهشتی #مرگ_بر_خامنه_ای
دوستان بیاییم#عادت_نکنیم_به_فراموشی_معظلات_جامعه.این# مخدر فراموشی ممکنه موقتی توکوتاه جواب بده ولی عادت که شد مصیب میشه به نظرمن
بیاییم حداقل#حادثه_نفتکش_سانچی را فراموش نکنیم.نکنه یادمون رفته قرار بود #جعبه_سیاه _کشتی رو رمزگشایی کنند؟مگه مردم نامحرمند که خبری منتشر نشداز چگونگی برخوردکشتی با سرعت کم به دماغه یک کشتی دیگه و کل ایران داغدار سی و دو #شهید شد؟نکنه#پلاسکو و اون همه#هموطن بیکار و#آتشنشان_شهید رو فراموش کردیم؟بیاییم ازحال#زلزله_کرمانشاه بپرسیم؟از وضعیت #امداد و #خدمات در اونجا؟ این که ما یک حادثه ای یا خبرمهمی را روزهای اول بهش میپردازیم خوبه و تو مواقع #بحرانی کمک هم میکنیم عالیه اما لزوما گاهی #کافی نیست.باید حادثه #قطار_مرگ_تبریز_مشهدکه اتفاق افتادرو #پیگیری میکردیم.کدوممون یادمونه تو اون حادثه چند نفر جون دادند؟اگه این مرتور جستجوی لعنتی #گوگل نباشه فکر کنم ما یادمون رفته و اصلا فکر میکنیم داره چه بلایی سر خودمون میاریم با این#عادت_کردن به شنیدن این همه خبر بد.از#حادثه_راهیان_نور_دختران_نخبه_هرمزگانی تا #اسید_پاشی_به_دختران_اصفهان.
#اختلاس_در_وزارت_نفت و #اعتراضات_مردمی
#از_کشته_شدن_سینا_قنبری تا#سارو_قهرمانی
عادت نکنیم یه حادثه رو فقط برای چند روز اول بهش بپردازیم و مطالبه گری یادمون بره.
اینجا #فرانسه نیست #مطالبه_گری به این راحتی باشه و ته یه ماجرا اگه #نهادی مقصر بودازت معذرت کنند و بهت خسارت پرداخت کنند اما دوره #ملیجک و #درباری هم باید به سر بیاد و ما یاد بگیریم چگونه مطالبات #اجتماعی مون رو بدون خشونت پیش ببریم.راستی یادمون رفته کلا قیمت#دلار چنده؟ #تخم_مرغ که بنا به صحبت جناب وزیر محترم قرار بود همون ثابت بمونه چیشد باز شده بیست تومن یه شونه ؟ایا قراره این یه عادت بشه و ما قراره بشیم یه مشت ادم عصبی که فقط عادت دارند روزهای اولیه معترض و پیگیر باشند اما بعد چند روز دوباره میریم سر خونه اولمون؟؟؟؟؟؟
دوستان بیاییم #عادت_نکنیم_به_فراموشی_معظلات_جامعه.این مخدر فراموشی ممکنه موقتی توکوتاه جواب بده ولی عادت که شد مصیب میشه به نظرمن بیاییم حداقل #حادثه_نفتکش_سانچی را فراموش نکنیم.نکنه یادمون رفته قرار بود #جعبه_سیاه _کشتی رو رمزگشایی کنند؟مگه مردم نامحرمند که خبری منتشر نشداز چگونگی برخوردکشتی با سرعت کم به دماغه یک کشتی دیگه و کل ایران داغدار سی و دو #شهید شد؟نکنه #پلاسکو و اون همه #هموطن بیکار و #آتشنشان_شهید رو فراموش کردیم؟بیاییم ازحال #زلزله_کرمانشاه بپرسیم؟از وضعیت #امداد و #خدمات در اونجا؟ این که ما یک حادثه ای یا خبرمهمی را روزهای اول بهش میپردازیم خوبه و تو مواقع #بحرانی کمک هم میکنیم عالیه اما لزوما گاهی #کافی نیست.باید حادثه #قطار_مرگ_تبریز_مشهدکه اتفاق افتادرو #پیگیری میکردیم.کدوممون یادمونه تو اون حادثه چند نفر جون دادند؟اگه این مرتور جستجوی لعنتی #گوگل نباشه فکر کنم ما یادمون رفته و اصلا فکر میکنیم داره چه بلایی سر خودمون میاریم با این #عادت_کردن به شنیدن این همه خبر بد.از #حادثه_راهیان_نور_دختران_نخبه_هرمزگانی تا #اسید_پاشی_به_دختران_اصفهان. #اختلاس_در_وزارت_نفت و #اعتراضات_مردمی #از_کشته_شدن_سینا_قنبری تا #سارو_قهرمانی عادت نکنیم یه حادثه رو فقط برای چند روز اول بهش بپردازیم و مطالبه گری یادمون بره. اینجا #فرانسه نیست #مطالبه_گری به این راحتی باشه و ته یه ماجرا اگه #نهادی مقصر بودازت معذرت کنند و بهت خسارت پرداخت کنند اما دوره #ملیجک و #درباری هم باید به سر بیاد و ما یاد بگیریم چگونه مطالبات #اجتماعی مون رو بدون خشونت پیش ببریم.راستی یادمون رفته کلا قیمت #دلار چنده؟ #تخم_مرغ که بنا به صحبت جناب وزیر محترم قرار بود همون ثابت بمونه چیشد باز شده بیست تومن یه شونه ؟ایا قراره این یه عادت بشه و ما قراره بشیم یه مشت ادم عصبی که فقط عادت دارند روزهای اولیه معترض و پیگیر باشند اما بعد چند روز دوباره میریم سر خونه اولمون؟؟؟؟؟؟
۱۳۹۶
#قنبر جوان ۲۳ ساله دستگیرشده در قرنطینه زندان اوین درگذشت. «مراجع اطلاعاتی» مدعی شدند که خودکشی بوده، محمود صادقی با اشاره به تماس دانشجویان و خانواده‌ها تأکید کرد که «مجلس باید» این موضوع را به صورت رسمی بررسی کند، اگرچه تعطیل است و انفرادی پیگیری می‌شود.

#وحید_حیدری جوان ۲۳ ساله اهل اراک، در زندان این شهر درگذشت. در سه‌شنبه ۱۹ دی، دادستان عمومی و انقلاب استان مرکزی، مرگ دومین بازداشتی اعتراض‌ها در ایران را تأیید و ادعا کرد او نیز خودکشی کرده‌است.کمپین حقوق بشر در ایران به نقل از نزدیکان وحید حیدری گزارش داد که در زمان رویت جنازه، روی سر او آثار ضرب و شتم و کبودی دیده شده‌است.

#آریا_روزبهی بابادی، جوانی از طایفه بابادی ایل بختیاریکه جنازه وی در ۱۹ دی در رود کارون پیدا شد. وی درطی تظاهرات دی ماه مفقود شده بود.

#سارو_قهرمانی جوان ۲۴ ساله اهل سنندج که در ۱۲ دی دستگیر شد و در تاریخ ۲۳ دی ماه جنازه وی برای دفن سریع به خانواده اش تحویل شد. مادر سارو قهرمانی تأکید کرد که بر روی جنازه او آثار ضرب و شتم وجود داشته‌است.

#کیانوش_زندی جوان ۲۴ ساله اهل سنندج که بعد از اعلام خبر کشته شدن سارو قهرمانی، توسط اقوام سارو اعلام شد فردی به نام کیانوش زند نیز همانند سارو در زندان و تحت شکنجه کشته شده‌است.در ۳۰ دی ۱۳۹۶ و ۶ روز پس از آنکه سرهنگ بازنشسته نیروی انتظامی و شوهرخاله سارو قهرمانی یعنی محمدرضا آرین، به فرد دیگری به نام کیانوش زند اشاره کرد که همراه با سارو در زندان سنندج جان خود را از دست داده‌بود، کمپین حقوق بشر در ایران اعلام کرد که در گفتگو با خانواده کیانوش زندی، به آن‌ها اعلام شده‌است که در ۲۳ دی ماه مأموران وزارت اطلاعات با مراجعه به خانه کیانوش زندی، مادر او را برای دفن جسد در قبری که از پیش در در بهشت محمدی سنندج آماده کرده بودند برده و او را دفن کرده‌اند. براساس گفتهٔ خانواده وی، کیانوش در ۱۲ دی مفقود شده بود.

#علی_پولادی جوان ۲۶ ساله اهل روستای گویتر از توابع بخش مرزن آباد شهرستان چالوس، به ظن تیراندازی توسط نیروی انتظامی دستگیر و در ۲۳ دی ماه به خانواده وی اعلام شد که برای تحویل جنازه وی مراجعه کنند.

سید شهاب الدین ابطحی زاده جوان ۲۰ ساله اهل اراک که در ۱۲ دی دستگیر شد و جنازه وی در ۲۲ دی درمقابل منزلش رها شد. قاسم عبداللهی رئیس کل دادگستری استان مرکزی در ۲۷ دی ماه ضمن تأیید پیدا شدن جنازه این فرد اعلام کردکه با بررسی‌های انجام شده، این فرد به دلیل تزریق مواد مخدر بوده است
و این لیست همچنان ادامه دارد
و این وضعیت #آزادی_بیان و #حقوق_بشر در ایران است
۱۳۹۶ #قنبر جوان ۲۳ ساله دستگیرشده در قرنطینه زندان اوین درگذشت. «مراجع اطلاعاتی» مدعی شدند که خودکشی بوده، محمود صادقی با اشاره به تماس دانشجویان و خانواده‌ها تأکید کرد که «مجلس باید» این موضوع را به صورت رسمی بررسی کند، اگرچه تعطیل است و انفرادی پیگیری می‌شود. #وحید_حیدری جوان ۲۳ ساله اهل اراک، در زندان این شهر درگذشت. در سه‌شنبه ۱۹ دی، دادستان عمومی و انقلاب استان مرکزی، مرگ دومین بازداشتی اعتراض‌ها در ایران را تأیید و ادعا کرد او نیز خودکشی کرده‌است.کمپین حقوق بشر در ایران به نقل از نزدیکان وحید حیدری گزارش داد که در زمان رویت جنازه، روی سر او آثار ضرب و شتم و کبودی دیده شده‌است. #آریا_روزبهی بابادی، جوانی از طایفه بابادی ایل بختیاریکه جنازه وی در ۱۹ دی در رود کارون پیدا شد. وی درطی تظاهرات دی ماه مفقود شده بود. #سارو_قهرمانی جوان ۲۴ ساله اهل سنندج که در ۱۲ دی دستگیر شد و در تاریخ ۲۳ دی ماه جنازه وی برای دفن سریع به خانواده اش تحویل شد. مادر سارو قهرمانی تأکید کرد که بر روی جنازه او آثار ضرب و شتم وجود داشته‌است. #کیانوش_زندی جوان ۲۴ ساله اهل سنندج که بعد از اعلام خبر کشته شدن سارو قهرمانی، توسط اقوام سارو اعلام شد فردی به نام کیانوش زند نیز همانند سارو در زندان و تحت شکنجه کشته شده‌است.در ۳۰ دی ۱۳۹۶ و ۶ روز پس از آنکه سرهنگ بازنشسته نیروی انتظامی و شوهرخاله سارو قهرمانی یعنی محمدرضا آرین، به فرد دیگری به نام کیانوش زند اشاره کرد که همراه با سارو در زندان سنندج جان خود را از دست داده‌بود، کمپین حقوق بشر در ایران اعلام کرد که در گفتگو با خانواده کیانوش زندی، به آن‌ها اعلام شده‌است که در ۲۳ دی ماه مأموران وزارت اطلاعات با مراجعه به خانه کیانوش زندی، مادر او را برای دفن جسد در قبری که از پیش در در بهشت محمدی سنندج آماده کرده بودند برده و او را دفن کرده‌اند. براساس گفتهٔ خانواده وی، کیانوش در ۱۲ دی مفقود شده بود. #علی_پولادی جوان ۲۶ ساله اهل روستای گویتر از توابع بخش مرزن آباد شهرستان چالوس، به ظن تیراندازی توسط نیروی انتظامی دستگیر و در ۲۳ دی ماه به خانواده وی اعلام شد که برای تحویل جنازه وی مراجعه کنند. سید شهاب الدین ابطحی زاده جوان ۲۰ ساله اهل اراک که در ۱۲ دی دستگیر شد و جنازه وی در ۲۲ دی درمقابل منزلش رها شد. قاسم عبداللهی رئیس کل دادگستری استان مرکزی در ۲۷ دی ماه ضمن تأیید پیدا شدن جنازه این فرد اعلام کردکه با بررسی‌های انجام شده، این فرد به دلیل تزریق مواد مخدر بوده است و این لیست همچنان ادامه دارد و این وضعیت #آزادی_بیان و #حقوق_بشر در ایران است
کشته شدن یک زندانی دیگر در #زندان #سنندج 
علی جوانمردی در کانال تلگردمی خود از کشته شدن یک زندانی دیگر در زندان سنندج خبر داد.
جوانمردی نوشته:روز سه شنبه ۲۴ بهمن <جسد>#حسین_قلیزاده اهل سنندج در توالت زندان مرکزی سنندج کشف شد.
به گفته یک منبع موثق این زندان چندی پیش با مسولین زندان درگیر شده و انها نیز از طریق چند تن از فروشندگان مواد مخدر در زندان وی را به طرز فجیهی به قتل رسانده و جسدش را در توالت زندان رها کرده اند.
مسولین زندان اعلام کرده اند که حسین قلی زاده #خود_کشی کرده است اما هم بندی های وی در زندان اعلام کرده اند وی خود کشی نکرده است.
تنها در یک ماه گذشته ۴ زندانی در زندان مرکزی سنندج این شهر به طور مشکوکی کشته شده اند.
بیشتر نیز از ۳زندانی دیگر به نام های #سارو_قهرمانی،#کیانوش_زندی و#حسین_قادری در زندان #سنندج به طور مشکوکی به قتل رسیده اند.
کشته شدن یک زندانی دیگر در #زندان #سنندج علی جوانمردی در کانال تلگردمی خود از کشته شدن یک زندانی دیگر در زندان سنندج خبر داد. جوانمردی نوشته:روز سه شنبه ۲۴ بهمن <جسد> #حسین_قلیزاده اهل سنندج در توالت زندان مرکزی سنندج کشف شد. به گفته یک منبع موثق این زندان چندی پیش با مسولین زندان درگیر شده و انها نیز از طریق چند تن از فروشندگان مواد مخدر در زندان وی را به طرز فجیهی به قتل رسانده و جسدش را در توالت زندان رها کرده اند. مسولین زندان اعلام کرده اند که حسین قلی زاده #خود_کشی کرده است اما هم بندی های وی در زندان اعلام کرده اند وی خود کشی نکرده است. تنها در یک ماه گذشته ۴ زندانی در زندان مرکزی سنندج این شهر به طور مشکوکی کشته شده اند. بیشتر نیز از ۳زندانی دیگر به نام های #سارو_قهرمانی، #کیانوش_زندی و #حسین_قادری در زندان #سنندج به طور مشکوکی به قتل رسیده اند.
‌ یک زندانی در زندان مرکزی شهر #سنە (سنندج) توسط عوامل زندان بە قتل رسید.

روز سەشنبە (٢٤ بهمن / ١٣ فوریە)، جسد زندانی #حسین_قلی_زادە“ اهل #سنە در توالت زندان مرکزی این شهر کشف شد. بە گفتە یک منبع موثق، این زندانی چندی پیش با مسئولین زندان درگیر شدە و آنها نیز از طریق چند تن از فروشندگان مواد مخدر کە در زندان می باشند وی را بە طرز فجیعی بە قتل رساندە و جسدش را در توالت زندان رها کردەاند.

مسئولین زندان اعلام کردەاند کە حسین خودکشی کردە است، اما هم بندی های وی در زندان اعلام کردەاند وی خودکشی نکردە است. قبلا نیز سە زندانی دیگر بە نام های #سارو_قهرمانی، #کیانوش_زندی و #حسین_قادری در این زندان بە طور مشکوکی بە قتل رسیدە بودند.

فیسبوک:
https://www.facebook.com/IranZendaniSiasi/ 
گروه تلگرام:
‎https://t.me/joinchat/FdkV_0DYe3cpv15fNIxmTg

کانال تلگرام:
https://t.me/cfppi
اینستاگرام: 
www.Instagram.com/cfppi
ایمیل:
shiva.mahbobi@gmail.com
‌ یک زندانی در زندان مرکزی شهر #سنە (سنندج) توسط عوامل زندان بە قتل رسید. روز سەشنبە (٢٤ بهمن / ١٣ فوریە)، جسد زندانی #حسین_قلی_زادە“ اهل #سنە در توالت زندان مرکزی این شهر کشف شد. بە گفتە یک منبع موثق، این زندانی چندی پیش با مسئولین زندان درگیر شدە و آنها نیز از طریق چند تن از فروشندگان مواد مخدر کە در زندان می باشند وی را بە طرز فجیعی بە قتل رساندە و جسدش را در توالت زندان رها کردەاند. مسئولین زندان اعلام کردەاند کە حسین خودکشی کردە است، اما هم بندی های وی در زندان اعلام کردەاند وی خودکشی نکردە است. قبلا نیز سە زندانی دیگر بە نام های #سارو_قهرمانی، #کیانوش_زندی و #حسین_قادری در این زندان بە طور مشکوکی بە قتل رسیدە بودند. فیسبوک: ://..// گروه تلگرام: ‎://.//_ کانال تلگرام: ://./ اینستاگرام: ../ ایمیل: .
اداره اطلاعات سنندج پس از۱ماه به مادر #کیانوش_زندی که همزمان با #سارو_قهرمانی بقتل رسیدگفته وی به
اداره اطلاعات سنندج پس از۱ماه به مادر #کیانوش_زندی که همزمان با #سارو_قهرمانی بقتل رسیدگفته وی به"اشتباه"کشته شده ونام اورا دربین"شهدا"ثبت وبه خانواده اش دیه پرداخت میکند!
اونجای ادم خالیبند
ینی ادم چقد باید بی شرف و بی وجدان باشه که بتونه انقدر راحت دروغ بگه
پلیس بدون اسلحه رفت؟
اون بدبختایی هم که دی ماه مردن همه رو من کشتم
#دروغگو
#دولت_فاسد
#روحانی_فاسد 
#تظاهرات_سراسری#سارو_قهرمانی#سیناقنبری#وحیدحیدری#علی_پولادی#محسن_عادلی#مریم_فروزان_جفعرپور#غلامرضا_محمدی
اونجای ادم خالیبند ینی ادم چقد باید بی شرف و بی وجدان باشه که بتونه انقدر راحت دروغ بگه پلیس بدون اسلحه رفت؟ اون بدبختایی هم که دی ماه مردن همه رو من کشتم #دروغگو #دولت_فاسد #روحانی_فاسد #تظاهرات_سراسری #سارو_قهرمانی #سیناقنبری #وحیدحیدری #علی_پولادی #محسن_عادلی #مریم_فروزان_جفعرپور #غلامرضا_محمدی
وای بر ما 
اداره اطلاعات سنندج پس از۱ماه به مادر #کیانوش_زندی که همزمان با #سارو_قهرمانی بقتل رسیدگفته وی به
وای بر ما اداره اطلاعات سنندج پس از۱ماه به مادر #کیانوش_زندی که همزمان با #سارو_قهرمانی بقتل رسیدگفته وی به"اشتباه"کشته شده ونام اورا دربین"شهدا"ثبت وبه خانواده اش دیه پرداخت میکند!
اداره اطلاعات سنندج پس از۱ماه به مادر #کیانوش_زندی که همزمان با #سارو_قهرمانی بقتل رسیدگفته وی به
اداره اطلاعات سنندج پس از۱ماه به مادر #کیانوش_زندی که همزمان با #سارو_قهرمانی بقتل رسیدگفته وی به"اشتباه"کشته شده ونام اورا دربین"شهدا"ثبت وبه خانواده اش دیه پرداخت میکند!
اداره اطلاعات سنندج پس از۱ماه به مادر #کیانوش_زندی که همزمان با #سارو_قهرمانی بقتل رسیدگفته وی به
اداره اطلاعات سنندج پس از۱ماه به مادر #کیانوش_زندی که همزمان با #سارو_قهرمانی بقتل رسیدگفته وی به"اشتباه"کشته شده ونام اورا دربین"شهدا"ثبت وبه خانواده اش دیه پرداخت میکند!
اداره اطلاعات سنندج پس از۱ماه به مادر #کیانوش_زندی که همزمان با #سارو_قهرمانی بقتل رسیدگفته وی به
اداره اطلاعات سنندج پس از۱ماه به مادر #کیانوش_زندی که همزمان با #سارو_قهرمانی بقتل رسیدگفته وی به"اشتباه"کشته شده ونام اورا دربین"شهدا"ثبت وبه خانواده اش دیه پرداخت میکند! نظر شما چیست؟ مبارزه با #حجاب_اجباری #سفره_انقلاب #دختران_خیابان_انقلاب سکوت جایز نیست، ایران را آزاد کنیم #اعتراضات_سراسری #اعتصابات_سراسری #برانداز_خشونت_پرهیزیم شما هم فیلمها و گزارشات ,عکس و خبر خود را برای کانال ما بفرستید. اشتراک گذاشتن مطالب شورای ملی ایران برای انتخابات آزاد، به گسترش آگاهی و اطلاع رسانی برای رسیدن به فردایی بهتر در ایرانی آباد و آزاد، یاری رسان باشید #چهارشنبه_های_خروش #رفراندوم #اعتراضات_سراسری #تظاهرات_سراسری #اعتصاب #کارگران #اعتراض #دختران_انقلاب #مالباختگان #نافرمانی_مدنی #دیوارنویسی #تهران #اصفهان #شیراز #رشت #چهارشنبه_های_سفید
اداره اطلاعات سنندج پس از۱ماه به مادر #کیانوش_زندی که همزمان با #سارو_قهرمانی بقتل رسیدگفته وی به
اداره اطلاعات سنندج پس از۱ماه به مادر #کیانوش_زندی که همزمان با #سارو_قهرمانی بقتل رسیدگفته وی به"اشتباه"کشته شده ونام اورا دربین"شهدا"ثبت وبه خانواده اش دیه پرداخت میکند! نظر شما چیست؟ مبارزه با #حجاب_اجباری #سفره_انقلاب #دختران_خیابان_انقلاب سکوت جایز نیست، ایران را آزاد کنیم #اعتراضات_سراسری #اعتصابات_سراسری #برانداز_خشونت_پرهیزیم شما هم فیلمها و گزارشات ,عکس و خبر خود را برای کانال ما بفرستید. اشتراک گذاشتن مطالب شورای ملی ایران برای انتخابات آزاد، به گسترش آگاهی و اطلاع رسانی برای رسیدن به فردایی بهتر در ایرانی آباد و آزاد، یاری رسان باشید #چهارشنبه_های_خروش #رفراندوم #اعتراضات_سراسری #تظاهرات_سراسری #اعتصاب #کارگران #اعتراض #دختران_انقلاب #مالباختگان #نافرمانی_مدنی #دیوارنویسی #تهران #اصفهان #شیراز #رشت #چهارشنبه_های_سفید
#ایران-اداره بدنام #اطلاعات_سنندج پس از۱ماه به مادر#کیانوش_زندی که همزمان با #سارو_قهرمانی بقتل رسیدگفته وی به
#ایران-اداره بدنام #اطلاعات_سنندج پس از۱ماه به مادر #کیانوش_زندی که همزمان با #سارو_قهرمانی بقتل رسیدگفته وی به"اشتباه"کشته شده ونام اورا دربین"شهدا"ثبت وبه خانواده اش دیه پرداخت میکند!
#کیانوش_زندی جوانی بود که همزمان با #سارو_قهرمانی زیر شکنجه پاسداران کشته شدند.
اطلاعات #سنندج حالا پس از ۱ ماه به مادر کیانوش گفته جوانش به
#کیانوش_زندی جوانی بود که همزمان با #سارو_قهرمانی زیر شکنجه پاسداران کشته شدند. اطلاعات #سنندج حالا پس از ۱ ماه به مادر کیانوش گفته جوانش به "اشتباه" کشته شده است #براندازم
#
#کیانوش_زندی جوانی بود که همزمان با #سارو_قهرمانی به قتل رسید.
اطلاعات #سنندج حالا پس از ۱ ماه به مادر کیانوش گفته جوانش به
# #کیانوش_زندی جوانی بود که همزمان با #سارو_قهرمانی به قتل رسید. اطلاعات #سنندج حالا پس از ۱ ماه به مادر کیانوش گفته جوانش به "اشتباه" کشته شده و نام او را در بین "شهدا" ثبت و به خانواده اش دیه پرداخت خواهند کرد. نمایندگان سنندج به دیدار مادر کیانوش بروند. از او بپرسند چه کسانی او را در یک ماه اخیر تهدید کرده‌اند که در مورد کشته شدن فرزند جوانش با رسانه‌ها حرف نزند؟ چطور می‌شود جوانی را به اشتباه بکُشند و بگویند دیه اش را می‌دهیم و تهدید کنند مادر داغ‌دیده حق ندارد با رسانه‌ها گفتگو کند؟ #احمد_غلامی #اعتراضات_سراسری #بازداشت_معترضین #رسانه_باشید
.
صداوسیمای جمهوری اسلامی امروز فیلمی به نام عمق میدان پخش کرد، در صحنه‌ای، شکنجه‌گر ساواک را نشان می‌دهد که زندانی زیر دستش جان سپرده، بعد به همکارش می‌گوید:
. صداوسیمای جمهوری اسلامی امروز فیلمی به نام عمق میدان پخش کرد، در صحنه‌ای، شکنجه‌گر ساواک را نشان می‌دهد که زندانی زیر دستش جان سپرده، بعد به همکارش می‌گوید:"یه گزارش خودکشی رد کن بره"... شرایطی مثل امروز! البته ما #به_عقب_برنمیگردیم زندانیان بسیاری در زندان‌های جمهوری اسلامی کشته شدند که مقامات و مسئولان مرگ آنان را بر اثر خودکشی اعلام کردند. از جمله سینا قنبری، کشته‌شده #تظاهرات_سراسری و دکتر کاووس سید امامی، که اخیرا در زندان کشته شد. #کاووس_سیدامامی #سارو_قهرمانی #وحیدحیدری #سیناقنبری #سعیدی_سیرجانی #ستار_بهشتی ........... . مرتبط: کارتون؛ آنها خودکشی شدند ./ حقوق بازداشت‌شدگان ./ سینا قنبری و وحید حیدری؛ دو جوانی که خودکشی شدند! ://./ ستار بهشتی اگر گمنام نبود، زنده بود؟ ://./ یا زهرا و قتل دو «زهرا» (۱) ://.// یا زهرا و قتل دو «زهرا» (۲) ://./ #حقوق_زندانی #حقوق_متهم