همه عکس ها و کلیپ های مجذوب در اینستاگرام

 • تگ های مشابه:
loading...
زمانی که وقت آن فرا برسد فرد مورد نظر شما وارد زندگی تان خواهد شد. نباید انتظار داشته باشید که سریع فردی مناسبی را پیدا کنید اما می توانید افراد مختلفی را ببینید و با آنها آشنا شوید. در این میان این امکان وجود دارد که دوستان جدیدی را پیدا کنید و بتوانید لحظات خوبی را با آنها سپری کنید. به علاوه خواهید توانست درک بهتری از کارهایی که خودتان در گذشته انجام می دادید داشته باشید. بنابراین زمانی که فردی با شما به درستی رفتار نمی کند لااقل خودتان به خودتان احترام بگذارید. حتما در اولین دیدار و قرار ملاقاتی که با فرد خود شیفته گذاشته بودید احساس بسیار خوبی را تجربه کرده بودید. اما متاسفانه این روند به درستی ادامه پیدا نکرد. باید همیشه به خاطر داشته باشید که دلایل بسیاری زیادی در شما وجود دارد که می تواند سبب شود فرد دیگری به شما علاقه مند شود #زبان_بدن_زنان_عاشق #مجذوب #نکات_روانشناسی #زبان_بدن_مردان_عاشق_و... #تحلیل_زبان_بدن #تحلیل_رفتاری #رفتار_شناسی #آموزش_زبان_بدن #شخصیت #اعتماد_به_نفس #نشانه_های_علاقه_مندی_دختران #نشانه_های_علاقه_مندی_پسران #افکار #چشمها / / :
توصیه می شود که به خودتان توجه بیشتری کنید. کارهایی را که به آنها علاقه دارید انجام دهید و سعی کنید که افراد جدیدی را ملاقات کنید. از آنجایی که زندگی در کنار یک فرد خودشیفته انرژی فراوانی از شما گرفته بود و از اینکه در کنار دیگران باشید احساس ترس می کردید اکنون زمان مناسبی به دست آورده اید تا به کارها و عاداتی که دوست دارید بپردازید. اکنون زمان آن فرا رسیده که از بودن در کنار افرادی که باعث خوشحالی تان می شوند از زندگی لذت ببرید. زندگی در کنار یک فرد خودشیفته باعث شده بود که چیزهای مهم زندگی را کنار بگذارید و نادیده بگیرید اما اکنون می توانید به دنبال آنها بروید. #زبان_بدن_زنان_عاشق #مجذوب #نکات_روانشناسی #زبان_بدن_مردان_عاشق_و... #تحلیل_زبان_بدن #تحلیل_رفتاری #رفتار_شناسی #آموزش_زبان_بدن #شخصیت #اعتماد_به_نفس #نشانه_های_علاقه_مندی_دختران #نشانه_های_علاقه_مندی_پسران #افکار #چشمها / / :
دکتر سارکیس در این باره می گوید، از این غم و اندوه استقبال کنید و آن را در آغوش بگیرید. تمام آن احساساتی که در ابتدای رابطه تجربه کرده بودید وجود دارند و درد و اندوه فراوانی را برای شما به  همراه خواهند داشت. احتمالا شما برای خروج از آن رابطه دلایل کافی داشته اید بنابراین به خود یادآوری کنید که بسیاری از این احساسات شما نادرست بوده اند. آیا آن فرد به تمام وعده هایی که به شما داده بود عمل کرده؟ احتمالا خیر. با تمام اینها هنوز هم به آن فرد خودشیفته علاقه فراوانی دارید و به زمان احتیاج دارید تا بتوانید زخم حاصل از این اتفاق را التیام بخشید. دکتر سارکیس می گوید که باید خوشحال باشید که از آن محیط مسموم خود را نجات داده اید و با ادامه آن رابطه هر روز بخش بزرگ تری از خود را از دست می دادید. بدانید که دردی را که تحمل می کنید موقتی است. #زبان_بدن_زنان_عاشق #مجذوب #نکات_روانشناسی #زبان_بدن_مردان_عاشق_و... #تحلیل_زبان_بدن #تحلیل_رفتاری #رفتار_شناسی #آموزش_زبان_بدن #شخصیت #اعتماد_به_نفس #نشانه_های_علاقه_مندی_دختران #نشانه_های_علاقه_مندی_پسران #افکار #چشمها #شخصیت_شناسی_پاها #شخصیت_شناسی_اسم # # / / :
با توجه به اینکه افراد خودشیفته روابط کوتاه مدت را ترجیح می‌دهند. این احتمال را باید بدهید. آنجایی که بسیاری از افراد خودشیفته در هنگام شروع هم احساسات فراوانی را درگیر نمی کنند زمان چندانی برای کنار آمدن با یک رابطه به پایان رسیده ندارند. برای افراد خودشیفته همواره فرد جدیدی که بتواند آن حمایت را به او برساند وجود دارد. این دقیقا به همان علت است که باید تمام افراد مرتبط با او را از فهرست شبکه های اجتماعی خود خارج کنید. چرا که این امکان وجود دارد که آن فرد طعمه جدیدی را هدف قرار داده باشد. #زبان_بدن_زنان_عاشق #مجذوب #نکات_روانشناسی #زبان_بدن_مردان_عاشق_و... #تحلیل_زبان_بدن #تحلیل_رفتاری #رفتار_شناسی #آموزش_زبان_بدن #شخصیت #اعتماد_به_نفس #نشانه_های_علاقه_مندی_دختران #نشانه_های_علاقه_مندی_پسران #افکار / / :
زمانی که یک رابطه عاطفی به پایان می رسد، احتمالا بسیاری از خاطرات خوب مشترک به سراغ شما می آیند و در شما ایجاد پشیمانی هایی می کند. از دیدگاه روانپزشکان چنین احساساتی عمدتا نادرست هستند. این امکان وجود دارد که تعریف و تمجیدهای آن فرد را به خاطر آورید. تعریف و تمجید بسیار خوب است اما این کار فرد خودشیفته بخشی از تکنیکی به نام «بمب عشق» است. در چنین روشی فرد شما را با توجه خود مورد بمباران قرار می دهد اما انگیزه پنهانی در پس این تمجیدها وجود دارد. بهتر است دلایل پایان یافتن رابطه را برای خود یادداشت کنید. #زبان_بدن_زنان_عاشق #مجذوب #نکات_روانشناسی #زبان_بدن_مردان_عاشق_و... #تحلیل_زبان_بدن #تحلیل_رفتاری #رفتار_شناسی #آموزش_زبان_بدن #شخصیت #اعتماد_به_نفس #نشانه_های_علاقه_مندی_دختران #نشانه_های_علاقه_مندی_پسران #افکار #چشمها #شخصیت_شناسی_پاها #شخصیت_شناسی_دستها #طرز_نشستن #زبان_بدن_نشستن #اعتماد_به_نفس #کف_دست #متحیر #وحشت # / / :
روانپزشکان بر این باورند و توصیه می کنند که این کار را انجام دهید. چنین خروجی شامل کلیه اعضای فامیل و دوستان آن فرد می شود و باید در تمام شبکه های اجتماعی این کار را انجام دهید.

هر چقدر راه های ارتباطی شما به آن فرد بیشتر باشد این امکان وجود دارد که او دوباره به زندگی شما بازگردد. همچنین این امکان وجود دارد که از طریق دوستانش بخواهد حس حسادت شما را برانگیخته کند.

بنابراین حتی اگر دوستان مشترکی در شبکه های اجتماعی دارید که بسیار هم افراد خوب و قابل اعتمادی هستند باید آنها را از دایره روابط اجتماعی خود خارج کنید

______________
 @zaban_badan#nayereh0440 #زبان_بدن_زنان_عاشق #مجذوب #zabanbadanac #نکات_روانشناسی #زبان_بدن_مردان_عاشق_و... #تحلیل_زبان_بدن #تحلیل_رفتاری#رفتار_شناسی
 #آموزش_زبان_بدن #شخصیت #اعتماد_به_نفس #نشانه_های_علاقه_مندی_دختران #نشانه_های_علاقه_مندی_پسران
#افکار #اعتماد_به_نفس #خودشیفته #selfish #zabanbadanac #وحشت
#selfies ______________
1396 /12 /25
15:02
روانپزشکان بر این باورند و توصیه می کنند که این کار را انجام دهید. چنین خروجی شامل کلیه اعضای فامیل و دوستان آن فرد می شود و باید در تمام شبکه های اجتماعی این کار را انجام دهید. هر چقدر راه های ارتباطی شما به آن فرد بیشتر باشد این امکان وجود دارد که او دوباره به زندگی شما بازگردد. همچنین این امکان وجود دارد که از طریق دوستانش بخواهد حس حسادت شما را برانگیخته کند. بنابراین حتی اگر دوستان مشترکی در شبکه های اجتماعی دارید که بسیار هم افراد خوب و قابل اعتمادی هستند باید آنها را از دایره روابط اجتماعی خود خارج کنید #زبان_بدن_زنان_عاشق #مجذوب #نکات_روانشناسی #زبان_بدن_مردان_عاشق_و... #تحلیل_زبان_بدن #تحلیل_رفتاری #رفتار_شناسی #آموزش_زبان_بدن #شخصیت #اعتماد_به_نفس #نشانه_های_علاقه_مندی_دختران #نشانه_های_علاقه_مندی_پسران #افکار #اعتماد_به_نفس #خودشیفته #وحشت / / :
منظور از هیچ نوع رابطه ای این است که شماره او را بلاک کنید، اطمینان حاصل کنید که تمام ایمیل های که از او دریافت خواهید کرد مستقیم به بخش هرزنامه ایمیل شما خواهد رفت و در مورد سایر شبکه های اجتماعی نیز به همین ترتیب عمل کنید.

این کار دشواری است اما دکتر «استفان سارکیس» تاکید دارد از آنجایی که فرد خودشیفته شما را به هر نحوی که باشد پیدا خواهد کرد بهتر است که این کارها را انجام دهید.

در چنین زمانی لازم است بی رحمانه و سریع عمل کنید. حتی توصیه می شود که برای پایان رابطه با چنین فردی با فرستادن یک پیامک این کار را انجام دهید. دکتر «استفان سارکیس» می گوید حتی اگر در منزل چنین فردی لوازمی دارید بهتر است آنها را همان جا رها کنید
______________
 @zaban_badan#nayereh0440 #زبان_بدن_زنان_عاشق #مجذوب #zabanbadanac #نکات_روانشناسی #زبان_بدن_مردان_عاشق_و... #تحلیل_زبان_بدن #تحلیل_رفتاری#رفتار_شناسی
 #آموزش_زبان_بدن #شخصیت #اعتماد_به_نفس #نشانه_های_علاقه_مندی_دختران #نشانه_های_علاقه_مندی_پسران
#افکار #چشمها #شخصیت_شناسی_پاها #شخصیت_شناسی_دستها
#طرز_نشستن #زبان_بدن_نشستن #اعتماد_به_نفس #کف_دست #متحیر #selfish #zabanbadanac #وحشت
______________
1396 /12 /26
02:46
منظور از هیچ نوع رابطه ای این است که شماره او را بلاک کنید، اطمینان حاصل کنید که تمام ایمیل های که از او دریافت خواهید کرد مستقیم به بخش هرزنامه ایمیل شما خواهد رفت و در مورد سایر شبکه های اجتماعی نیز به همین ترتیب عمل کنید. این کار دشواری است اما دکتر «استفان سارکیس» تاکید دارد از آنجایی که فرد خودشیفته شما را به هر نحوی که باشد پیدا خواهد کرد بهتر است که این کارها را انجام دهید. در چنین زمانی لازم است بی رحمانه و سریع عمل کنید. حتی توصیه می شود که برای پایان رابطه با چنین فردی با فرستادن یک پیامک این کار را انجام دهید. دکتر «استفان سارکیس» می گوید حتی اگر در منزل چنین فردی لوازمی دارید بهتر است آنها را همان جا رها کنید #زبان_بدن_زنان_عاشق #مجذوب #نکات_روانشناسی #زبان_بدن_مردان_عاشق_و... #تحلیل_زبان_بدن #تحلیل_رفتاری #رفتار_شناسی #آموزش_زبان_بدن #شخصیت #اعتماد_به_نفس #نشانه_های_علاقه_مندی_دختران #نشانه_های_علاقه_مندی_پسران #افکار #چشمها #شخصیت_شناسی_پاها #شخصیت_شناسی_دستها #طرز_نشستن #زبان_بدن_نشستن #اعتماد_به_نفس #کف_دست #متحیر #وحشت / / :
اگر فرد مقابل شما که فرد خودشیفته ای نیز است، هنوز کارش با شما به پایان نرسیده باشد، به راحتی به شما این اجازه را نخواهد داد که از زندگی او خارج شوید چرا که افراد خودشیفته از دست دادن تنفر دارند.

منتظر باشید که آن فرد به سراغ شما بیاید و به شما قول دهد که تغییر می کند. ناگهان امکان دارد که در مورد چیزهایی که پیش از این از او شکایت می کردید تغییراتی به وجود آورد. حتی ممکن است که به شما بگوید که هرگز در زندگی تان نخواهید توانست فردی مانند او را بیابید.

توصیه می شود به این سخنان آن فرد گوش ندهید چرا که این تنها راه او برای بازگرداندن مجدد شما به آن رابطه است.
اینکه چرا افراد تصمیم می‌گیرند با یک فرد خودشیفته ازدواج کنند، پاسخ پیچیده‌ای ندارد؛ خودشیفته می‌تواند جذاب، فریبنده و متعهد باشد و قادر است در آغاز یک رابطه،چهرۀ خوبی از خودش به نمایش بگذارد. شما تنها زمانی می‌توانید آنها را بشناسید که با آنها زندگی کرده باشید و در خلال آن با واقعیت خودشیفتگی آنها آشنا شوید؛ اما اگر تصمیم به #طلاق از چنین فردی دارید، حتماً برای کمک گرفتن از روان شناسان کارشناس اقدام کنید. مطمئن باشید که شما و فرزندانتان ارزشش را دارید
 __________________
 @zaban_badan#nayereh0440 #زبان_بدن_زنان_عاشق #مجذوب #zabanbadanac #نکات_روانشناسی #زبان_بدن_مردان_عاشق_و... #تحلیل_زبان_بدن #تحلیل_رفتاری#رفتار_شناسی
 #آموزش_زبان_بدن #شخصیت #اعتماد_به_نفس #نشانه_های_علاقه_مندی_دختران #نشانه_های_علاقه_مندی_پسران
#افکار #چشمها #شخصیت_شناسی_پاها #شخصیت_شناسی #selfish #خود #zabanbadanac #وحشت
#طلاق_عاطفی
______________
1396 /12 /26
02:25
اگر فرد مقابل شما که فرد خودشیفته ای نیز است، هنوز کارش با شما به پایان نرسیده باشد، به راحتی به شما این اجازه را نخواهد داد که از زندگی او خارج شوید چرا که افراد خودشیفته از دست دادن تنفر دارند. منتظر باشید که آن فرد به سراغ شما بیاید و به شما قول دهد که تغییر می کند. ناگهان امکان دارد که در مورد چیزهایی که پیش از این از او شکایت می کردید تغییراتی به وجود آورد. حتی ممکن است که به شما بگوید که هرگز در زندگی تان نخواهید توانست فردی مانند او را بیابید. توصیه می شود به این سخنان آن فرد گوش ندهید چرا که این تنها راه او برای بازگرداندن مجدد شما به آن رابطه است. اینکه چرا افراد تصمیم می‌گیرند با یک فرد خودشیفته ازدواج کنند، پاسخ پیچیده‌ای ندارد؛ خودشیفته می‌تواند جذاب، فریبنده و متعهد باشد و قادر است در آغاز یک رابطه،چهرۀ خوبی از خودش به نمایش بگذارد. شما تنها زمانی می‌توانید آنها را بشناسید که با آنها زندگی کرده باشید و در خلال آن با واقعیت خودشیفتگی آنها آشنا شوید؛ اما اگر تصمیم به #طلاق از چنین فردی دارید، حتماً برای کمک گرفتن از روان شناسان کارشناس اقدام کنید. مطمئن باشید که شما و فرزندانتان ارزشش را دارید #زبان_بدن_زنان_عاشق #مجذوب #نکات_روانشناسی #زبان_بدن_مردان_عاشق_و... #تحلیل_زبان_بدن #تحلیل_رفتاری #رفتار_شناسی #آموزش_زبان_بدن #شخصیت #اعتماد_به_نفس #نشانه_های_علاقه_مندی_دختران #نشانه_های_علاقه_مندی_پسران #افکار #چشمها #شخصیت_شناسی_پاها #شخصیت_شناسی #خود #وحشت #طلاق_عاطفی / / :
مطالعات نشان داده که افراد خودشیفته آنچه را می خواهند از شما دریافت می کنند و برای شان اصلا کار دشواری نیست که همچون یک دستمال استفاده شده شما را دور بیاندازند.

بابت انجام این کار هم عذرخواهی نمی کنند و هیچ احساس پشیمانی در آنها دیده نمی شود. مهم نیست که چه مدت با چنین فردی زندگی کرده اید اما این احتمال وجود دارد که دیگر از او خبری هم نشوید. اگر هم دوباره به طرف شما باز گردد ممکن است برای گرفتن چیزی از شما باشد.درمجموع اگر با فردی خودشیفته ازدواج کردید و سپس از وی طلاق گرفتید، باید بدانید که خودشیفته نه می‌بخشد و نه فراموش می‌کند. آنها مدام تکرار می‌کنند که: «چطور توانستی مرا ترک کنی یا چنین کاری با من بکنی»؛ خشم خودشیفته­‌ها برای دوران طولانی باقی خواهد ماند. تصور اینکه فردی می‌تواند از طریق طلاق دوستانه و توافقی با یک فرد خودشیفته، ناآرامی‌ها را برطرف کند و بعد از طلاق به شیوه­ای عاقلانه، دوست ، پدر یا مادر باقی بمانند، چندان واقع‌گرایانه نیست.

افراد خودشیفته ممکن است دست به اقداماتی همچون بی‌اعتبار کردن دیگری، اتهام زنی­های ناعادلانه و خودداری از حمایت مالی کودکان بزنند ؛زیرا انها فکر می‌کنند این پول را نه برای فرزندانشان ، بلکه برای #همسر سابقشان می پردازند. آنها نمی‌توانند به منافع فرزندانشان فکر کنند. خودشیفته­ها تنها می‌توانند بهترین شرایط را در این بازی برد و باخت برای خودشان در نظر بگیرند. «این ساعت،زمان من است که از فرزندانم مراقبت کنم.» «مادرتان (پدرتان) پول مرا برای خودش می‌گیرد.» ______________
 @zaban_badan#nayereh0440 #زبان_بدن_زنان_عاشق #مجذوب #zabanbadanac #نکات_روانشناسی #زبان_بدن_مردان_عاشق_و... #تحلیل_زبان_بدن #تحلیل_رفتاری#رفتار_شناسی
 #آموزش_زبان_بدن #شخصیت #اعتماد_به_نفس #نشانه_های_علاقه_مندی_دختران #نشانه_های_علاقه_مندی_پسران
#افکار #چشمها #شخصیت_شناسی_پاها #شخصیت_شناسی_دستها
#طرز_نشستن #زبان_بدن_نشستن #اعتماد_به_نفس #طلاق #selfish #zabanbadanac 
______________
1396 /12 /26
02:23
مطالعات نشان داده که افراد خودشیفته آنچه را می خواهند از شما دریافت می کنند و برای شان اصلا کار دشواری نیست که همچون یک دستمال استفاده شده شما را دور بیاندازند. بابت انجام این کار هم عذرخواهی نمی کنند و هیچ احساس پشیمانی در آنها دیده نمی شود. مهم نیست که چه مدت با چنین فردی زندگی کرده اید اما این احتمال وجود دارد که دیگر از او خبری هم نشوید. اگر هم دوباره به طرف شما باز گردد ممکن است برای گرفتن چیزی از شما باشد.درمجموع اگر با فردی خودشیفته ازدواج کردید و سپس از وی طلاق گرفتید، باید بدانید که خودشیفته نه می‌بخشد و نه فراموش می‌کند. آنها مدام تکرار می‌کنند که: «چطور توانستی مرا ترک کنی یا چنین کاری با من بکنی»؛ خشم خودشیفته­‌ها برای دوران طولانی باقی خواهد ماند. تصور اینکه فردی می‌تواند از طریق طلاق دوستانه و توافقی با یک فرد خودشیفته، ناآرامی‌ها را برطرف کند و بعد از طلاق به شیوه­ای عاقلانه، دوست ، پدر یا مادر باقی بمانند، چندان واقع‌گرایانه نیست. افراد خودشیفته ممکن است دست به اقداماتی همچون بی‌اعتبار کردن دیگری، اتهام زنی­های ناعادلانه و خودداری از حمایت مالی کودکان بزنند ؛زیرا انها فکر می‌کنند این پول را نه برای فرزندانشان ، بلکه برای #همسر سابقشان می پردازند. آنها نمی‌توانند به منافع فرزندانشان فکر کنند. خودشیفته­ها تنها می‌توانند بهترین شرایط را در این بازی برد و باخت برای خودشان در نظر بگیرند. «این ساعت،زمان من است که از فرزندانم مراقبت کنم.» «مادرتان (پدرتان) پول مرا برای خودش می‌گیرد.» #زبان_بدن_زنان_عاشق #مجذوب #نکات_روانشناسی #زبان_بدن_مردان_عاشق_و... #تحلیل_زبان_بدن #تحلیل_رفتاری #رفتار_شناسی #آموزش_زبان_بدن #شخصیت #اعتماد_به_نفس #نشانه_های_علاقه_مندی_دختران #نشانه_های_علاقه_مندی_پسران #افکار #چشمها #شخصیت_شناسی_پاها #شخصیت_شناسی_دستها #طرز_نشستن #زبان_بدن_نشستن #اعتماد_به_نفس #طلاق / / :
قبل از شروع مطلب آخرخودشیفته ها که یکی از دسته خون آشامهای عاطفی ما محسوب می‌شوند بگذارید مطلب مهمی رو خدمت دوستان عرض کنم. دوستان زیادی برای بنده پیام گذاشتید و عنوان کردید که با خودشیفته ای درحال زندگی یا تعامل هستید. من می‌پذیرم اما دوستان من همیشه هم افراد خودبین و خود محور صرفا خودشیفته به شمار نمی‌آیند و دچار انواع دیگری از اختلالات مشابه هستند.
شناسایی افراد خودشیفته بسیار دشوار است زیرا این برچسب گاه به درستی به کار گرفته نمی‌شود. این افراد وجوه شخصیتی متناقضی دارند. آنها افرادی سرگرم کننده و #هیجانی و درعین حال پرخاشگر و سوء استفاده‌جو هستند.امروزه واژه خودشیفته برچسبی است که مردم برای توصیف طیف گسترده‌ای از افراد به کار می‌برند. اما روان‌شناسان معتقدند خودشیفتگی اختلالی شخصیتی است که به لحاظ #آسیب_شناسی تعریفی مشخص دارد. 
بیشتر خودشیفتگان قربانیان بی‌گناه یک برچسب هستند که بدون ملاحظه کاربردی عام و گسترده یافته‌اند. ممکن است به اشتباه در مورد افراد سالمی به کار برده شودکه گاه دچار « #خودمحوری » می‌شوند و از موفقیت‌هایشان سخن می‌گویند.این صفت روانشناختی که ما گاه از سر ناآگاهی نسبت به مختصات آن به خویشاوندان، دوستان و همکلاسی‌ها نسبت می‌دهیم از نظر روانشناسان تنها به کسی اطلاق می‌شود که تمام نیروی روانی‌اش معطوف به خودش است و عشقی افراطی به خود دارد و تکیه‌اش بر خودانگاشت‌های درونی است. پس مراقب باشید. 
خودشیفته کیست؟
خودشیفتگی
قبل از شروع مطلب آخرخودشیفته ها که یکی از دسته خون آشامهای عاطفی ما محسوب می‌شوند بگذارید مطلب مهمی رو خدمت دوستان عرض کنم. دوستان زیادی برای بنده پیام گذاشتید و عنوان کردید که با خودشیفته ای درحال زندگی یا تعامل هستید. من می‌پذیرم اما دوستان من همیشه هم افراد خودبین و خود محور صرفا خودشیفته به شمار نمی‌آیند و دچار انواع دیگری از اختلالات مشابه هستند. شناسایی افراد خودشیفته بسیار دشوار است زیرا این برچسب گاه به درستی به کار گرفته نمی‌شود. این افراد وجوه شخصیتی متناقضی دارند. آنها افرادی سرگرم کننده و #هیجانی و درعین حال پرخاشگر و سوء استفاده‌جو هستند.امروزه واژه خودشیفته برچسبی است که مردم برای توصیف طیف گسترده‌ای از افراد به کار می‌برند. اما روان‌شناسان معتقدند خودشیفتگی اختلالی شخصیتی است که به لحاظ #آسیب_شناسی تعریفی مشخص دارد.  بیشتر خودشیفتگان قربانیان بی‌گناه یک برچسب هستند که بدون ملاحظه کاربردی عام و گسترده یافته‌اند. ممکن است به اشتباه در مورد افراد سالمی به کار برده شودکه گاه دچار « #خودمحوری » می‌شوند و از موفقیت‌هایشان سخن می‌گویند.این صفت روانشناختی که ما گاه از سر ناآگاهی نسبت به مختصات آن به خویشاوندان، دوستان و همکلاسی‌ها نسبت می‌دهیم از نظر روانشناسان تنها به کسی اطلاق می‌شود که تمام نیروی روانی‌اش معطوف به خودش است و عشقی افراطی به خود دارد و تکیه‌اش بر خودانگاشت‌های درونی است. پس مراقب باشید. خودشیفته کیست؟ خودشیفتگی " #سالم " در هر انسانی کم و بیش وجود دارد. دکتر کریگ مالکین #روانشناسى و استاد #دانشگاه هاروارد خودشیفتگی سالم را "توانایی افراد در ارزیابی مثبت از خود و دیگران" قلمداد می‌کند. این ویژگی می‌تواند سودمند باشد چرا که داشتن کمی احساس "خاص بودن" برای همه مفید است و می‌تواند قدرت #ریسک‌_پذیری را با اتکا به اعتماد به‌نفس افزایش دهد، برای مثال درخواست ترفیع و یا برقراری ارتباط با افراد ناآشنا. البته این مسئله لازم به ذکر است که در بسیاری از موارد حتی اگر با فرد #خودشیفته زندگی می‌کنیم #زبان_بدن_زنان_عاشق #مجذوب #نکات_روانشناسی #زبان_بدن_مردان_عاشق_و... #تحلیل_زبان_بدن #تحلیل_رفتاری #رفتار_شناسی #آموزش_زبان_بدن #شخصیت #اعتماد_به_نفس #نشانه_های_علاقه_مندی_دختران #نشانه_های_علاقه_مندی_پسران #وحشت #خودشیفته # #رابطه_جنسی #رابطه_سالم _ / / :
خون آشام ها 
مردان خودشیفته بیشتر از زنان خودشیفته (در بعصی مقالات 6%)عنوان شده برای مردان. 
درود بر دوستان گرامی ولی باید خدمت تمام دوستان عرض کنم که بر خلاف آنچه که در ظاهر تصور می شه آقایان خودشیفته تر هستند و این اختلالات در مردان قابل مشاهده تر است به عبارت در این مورد مردان بیشتر می‌توانند نقشه خون آشام را در زندگی ایفا کنند. *«مردهای خودشیفته بیشتر به فکر بهره‌وری جنسی و زن‌های خودشیفته بیشتر به فکر بهره‌وری‌های مالی یا موقعیتی هستند.» دکتر فاطمه منفردپویا، روانشناس در گفتگو با خبرنگار بهداشت و درمان باشگاه خبرنگاران، با بیان این مطلب که خودشیفتگی یکی از اختلالات شایع در بین مردم است، گفت: خودشیفتگی به عنوان یک اختلال شخصیتی تعریف می‌شود که در آن فرد با مشکل بهم‌ریختگی سیستم اعصاب روبرو است که گاهی به صورت ارثی و تربیتی محیطی خودش را نشان می‌دهد. 
در برخورد اول با این تیپ شخصیتی این‌طور به نظر می‌رسد که آنها بیش از حد به خود متکی هستند و اعتماد به نفس بالایی دارند.
. 
به گفتهٔ وی افراد خودشیفته افرادی خودخواه و مغرور، خود محور با اعتماد به نفس ظاهراً بالا هستند که همهٔ دنیا را مدیون و بدهکار خودشان می‌بینند و در مقابل خود را طلبکار همه قلمداد می‌کنند، که به اشتباه از این افراد به صورت افراطی تعریف و تمجید می‌شود که این باور در آنها تقویت می‌شود که همه باید چنین برخوردی با ایشان داشته باشند. 
افراد خودشیفته عقدهٔ خود بزرگ‌بینی در آنها شدید است به گونه‌ای که به این دلیل خود را بزرگ معرفی می‌کنند و همه را از خود پایین‌تر می‌دانند و تحقیر می‌کنند و این باعث رنجیدن اطرافیان از رفتار نادرست آن‌ها می‌شود.
وی در ادامه افزود: وقتی با افراد خودشیفته مواجه می‌شویم در ظاهر حس می‌کنیم این افراد به خودشان زیاد متکی هستند و اعتماد به نفس بالایی دارند که در واقع در درونشان از اعتماد به نفس پایینی برخوردارند که این‌گونه رفتار می‌کنند. 
منفردنیا، افسردگی و اضطراب پنهان را در آنها یک امر حتمی دانست که اغلب موارد بروز می‌کند. . ______________
 @zaban_badan#nayereh0440 #زبان_بدن_زنان_عاشق #مجذوب #zabanbadanac #نکات_روانشناسی #زبان_بدن_مردان_عاشق_و... #تحلیل_زبان_بدن #تحلیل_رفتاری#رفتار_شناسی
 #آموزش_زبان_بدن #شخصیت #اعتماد_به_نفس #نشانه_های_علاقه_مندی_دختران #نشانه_های_علاقه_مندی_پسران
#افکار #خودشیفته #
#طرز_نشستن #زبان_بدن_نشستن #selfish #zabanbadanac #وحشت #selfish #______________
1396 /12 /26
01:46
خون آشام ها مردان خودشیفته بیشتر از زنان خودشیفته (در بعصی مقالات %)عنوان شده برای مردان.  درود بر دوستان گرامی ولی باید خدمت تمام دوستان عرض کنم که بر خلاف آنچه که در ظاهر تصور می شه آقایان خودشیفته تر هستند و این اختلالات در مردان قابل مشاهده تر است به عبارت در این مورد مردان بیشتر می‌توانند نقشه خون آشام را در زندگی ایفا کنند. *«مردهای خودشیفته بیشتر به فکر بهره‌وری جنسی و زن‌های خودشیفته بیشتر به فکر بهره‌وری‌های مالی یا موقعیتی هستند.» دکتر فاطمه منفردپویا، روانشناس در گفتگو با خبرنگار بهداشت و درمان باشگاه خبرنگاران، با بیان این مطلب که خودشیفتگی یکی از اختلالات شایع در بین مردم است، گفت: خودشیفتگی به عنوان یک اختلال شخصیتی تعریف می‌شود که در آن فرد با مشکل بهم‌ریختگی سیستم اعصاب روبرو است که گاهی به صورت ارثی و تربیتی محیطی خودش را نشان می‌دهد. در برخورد اول با این تیپ شخصیتی این‌طور به نظر می‌رسد که آنها بیش از حد به خود متکی هستند و اعتماد به نفس بالایی دارند. .  به گفتهٔ وی افراد خودشیفته افرادی خودخواه و مغرور، خود محور با اعتماد به نفس ظاهراً بالا هستند که همهٔ دنیا را مدیون و بدهکار خودشان می‌بینند و در مقابل خود را طلبکار همه قلمداد می‌کنند، که به اشتباه از این افراد به صورت افراطی تعریف و تمجید می‌شود که این باور در آنها تقویت می‌شود که همه باید چنین برخوردی با ایشان داشته باشند.  افراد خودشیفته عقدهٔ خود بزرگ‌بینی در آنها شدید است به گونه‌ای که به این دلیل خود را بزرگ معرفی می‌کنند و همه را از خود پایین‌تر می‌دانند و تحقیر می‌کنند و این باعث رنجیدن اطرافیان از رفتار نادرست آن‌ها می‌شود. وی در ادامه افزود: وقتی با افراد خودشیفته مواجه می‌شویم در ظاهر حس می‌کنیم این افراد به خودشان زیاد متکی هستند و اعتماد به نفس بالایی دارند که در واقع در درونشان از اعتماد به نفس پایینی برخوردارند که این‌گونه رفتار می‌کنند.  منفردنیا، افسردگی و اضطراب پنهان را در آنها یک امر حتمی دانست که اغلب موارد بروز می‌کند. . #زبان_بدن_زنان_عاشق #مجذوب #نکات_روانشناسی #زبان_بدن_مردان_عاشق_و... #تحلیل_زبان_بدن #تحلیل_رفتاری #رفتار_شناسی #آموزش_زبان_بدن #شخصیت #اعتماد_به_نفس #نشانه_های_علاقه_مندی_دختران #نشانه_های_علاقه_مندی_پسران #افکار #خودشیفته # #طرز_نشستن #زبان_بدن_نشستن #وحشت _ / / :
تــــــو مُقلب القلوبِ قلبِ منى امـا
خود اسير و مغلوب منى ، حيف ندانى

رِندان همه جذب تو و چَشم تو به درياست
حرف است كه مجذوب منى ، حيف ندانى !

فــــراز حـــلمى
پايان ١٣٩٦ -.-.-.-.-.-.- #ترانه #ترانه_سرا #فرازحلمى #فراز_حلمى #موسيقى #موزيك #شعر #شاعر #حيف #سال_نو #نوروز #اسير مغلوب #مجذوب
#farazhelmi
تــــــو مُقلب القلوبِ قلبِ منى امـا خود اسير و مغلوب منى ، حيف ندانى رِندان همه جذب تو و چَشم تو به درياست حرف است كه مجذوب منى ، حيف ندانى ! فــــراز حـــلمى پايان ١٣٩٦ -.-.-.-.-.-.- #ترانه #ترانه_سرا #فرازحلمى #فراز_حلمى #موسيقى #موزيك #شعر #شاعر #حيف #سال_نو #نوروز #اسير مغلوب #مجذوب
انشاالله با دعای قلبی برادران هرچه زود تر بتوانیم در آستانه سال نو مصداق ( عید نوروز من آنست که بینم رویت ) دیدار #محبوب و #مقصود را با چشمی باز و دانستن قدر روزهای #وصل داشته باشیم . #انشالله 
یار آن بود که صبر کند بر جفای یار
ترک رضای خویش کند در رضای یار

#یار#دوست#مجذوب#محبوب #مقصود #جانان_دل #ولی#جان_جانان
انشاالله با دعای قلبی برادران هرچه زود تر بتوانیم در آستانه سال نو مصداق ( عید نوروز من آنست که بینم رویت ) دیدار #محبوب و #مقصود را با چشمی باز و دانستن قدر روزهای #وصل داشته باشیم . #انشالله یار آن بود که صبر کند بر جفای یار ترک رضای خویش کند در رضای یار #یار #دوست #مجذوب #محبوب #مقصود #جانان_دل #ولی #جان_جانان
«آموزش عملی زبان بدن»
😳
 لطفاً کامنت بگذارید.....
پرسش :کدام گزینه؟ 🤔
1) زبان بدن نشان دهنده حالت شگفتی تعجب از دیدن و یا شنیدن موضوعی که شخص را متحیر و خوشحال کرده میباشد؟؟؟ 2) زبان بدن نشان دهنده شگفتی توام با وحشت از شنیدن یا دیدن موضوعی که بیشتر به راز شبیه بوده میباشد؟؟
______________
 @zaban_badan#nayereh0440 #زبان_بدن_زنان_عاشق #مجذوب #zabanbadanac #نکات_روانشناسی #زبان_بدن_مردان_عاشق_و... #تحلیل_زبان_بدن #تحلیل_رفتاری#رفتار_شناسی
 #آموزش_زبان_بدن #شخصیت #اعتماد_به_نفس #نشانه_های_علاقه_مندی_دختران #نشانه_های_علاقه_مندی_پسران
#افکار #چشمها #شخصیت_شناسی_پاها #شخصیت_شناسی_دستها
#طرز_نشستن #زبان_بدن_نشستن #اعتماد_به_نفس #کف_دست #متحیر #selfish #zabanbadanac #وحشت
______________
1396 /12 /25
15:02
«آموزش عملی زبان بدن» 😳 لطفاً کامنت بگذارید..... پرسش :کدام گزینه؟ 🤔 ) زبان بدن نشان دهنده حالت شگفتی تعجب از دیدن و یا شنیدن موضوعی که شخص را متحیر و خوشحال کرده میباشد؟؟؟ ) زبان بدن نشان دهنده شگفتی توام با وحشت از شنیدن یا دیدن موضوعی که بیشتر به راز شبیه بوده میباشد؟؟ #زبان_بدن_زنان_عاشق #مجذوب #نکات_روانشناسی #زبان_بدن_مردان_عاشق_و... #تحلیل_زبان_بدن #تحلیل_رفتاری #رفتار_شناسی #آموزش_زبان_بدن #شخصیت #اعتماد_به_نفس #نشانه_های_علاقه_مندی_دختران #نشانه_های_علاقه_مندی_پسران #افکار #چشمها #شخصیت_شناسی_پاها #شخصیت_شناسی_دستها #طرز_نشستن #زبان_بدن_نشستن #اعتماد_به_نفس #کف_دست #متحیر #وحشت / / :
#رستوران_ایتالیایی #رز 
#تجربیات ارسالی از #فالوور
های عزیزمون

در اولین #نگاه و به هنگام #ورود به #رستوران اولین نکته ای که شما رو #مجذوب میکنه ، #دکوراسیون بسیارخوب این رستوران هستش

برای رفتن به این رستوران باید برید #بلوار_الغدیر و به سمت #بوستان #علوی در لاین کندرو ادامه بدید تا به رستوران برسید .

#تنوع غذایی در این رستوران خیلی خوب بود ، اما نکته #منفی که وجود داشت ، نبودن منوی قیمت دار روی میز ها بود و گارسون فقط میاد و سفارشتون رو میگیره و آخرش باهاتون حساب میکنن ، تصویر آخری که منو هست ، کنار راه پله #طبقه دوم رستوران نصب شده . 
قیمت ها خوب ولی با شیب رو به بالا هست . نوشیدنی ها قیمت ندارند ولی قیمتشون به نسبت بالاست . #دلستر 5 هزار تومن و #موهیتو🍺 7 تومن 
ما #پنه #آلفردو 23 تومن و #سالاد_سزار 12 تومن رو انتخاب کردیم . سالاد خیلی خوب بود ولی پنه یکم چرب بود و بعد خوردنش #احساس سنگینی به آدم دست میده .

ضمنا از #دوستان اگر #ادرس #پیج این رستوران رو دارین ، #کامنت کنین

#رستورانگرد 
#restourangard
#رستوران_ایتالیایی #رز #تجربیات ارسالی از #فالوور های عزیزمون در اولین #نگاه و به هنگام #ورود به #رستوران اولین نکته ای که شما رو #مجذوب میکنه ، #دکوراسیون بسیارخوب این رستوران هستش برای رفتن به این رستوران باید برید #بلوار_الغدیر و به سمت #بوستان #علوی در لاین کندرو ادامه بدید تا به رستوران برسید . #تنوع غذایی در این رستوران خیلی خوب بود ، اما نکته #منفی که وجود داشت ، نبودن منوی قیمت دار روی میز ها بود و گارسون فقط میاد و سفارشتون رو میگیره و آخرش باهاتون حساب میکنن ، تصویر آخری که منو هست ، کنار راه پله #طبقه دوم رستوران نصب شده . قیمت ها خوب ولی با شیب رو به بالا هست . نوشیدنی ها قیمت ندارند ولی قیمتشون به نسبت بالاست . #دلستر هزار تومن و #موهیتو🍺 تومن ما #پنه #آلفردو تومن و #سالاد_سزار تومن رو انتخاب کردیم . سالاد خیلی خوب بود ولی پنه یکم چرب بود و بعد خوردنش #احساس سنگینی به آدم دست میده . ضمنا از #دوستان اگر #ادرس #پیج این رستوران رو دارین ، #کامنت کنین #رستورانگرد
#مجذوب کننده# خاص #مهربون مارو حمایت میکنند
ممنونیم
#مجذوب کننده خاص #مهربون مارو حمایت میکنند ممنونیم
برادر بزرگترم
.
.
.
ایشالا خوشبخت بشین
بهترینا رو برات آرزو میکنم
.
.
بهترین پایه عشق و حال دوماد شد و از دست رفت
.
.

#مجذوب‌علیشاه
#رفیق‌وتاج‌سر
#مبارک‌باشه
برادر بزرگترم . . . ایشالا خوشبخت بشین بهترینا رو برات آرزو میکنم . . بهترین پایه عشق و حال دوماد شد و از دست رفت . . #مجذوب‌علیشاه #رفیق‌وتاج‌سر #مبارک‌باشه
🌸#گوته:
«اگر چه ما همواره از #قرآن روی بر می‌گردانیم و در همان مرحله‌ اول اظهار تنفر می‌نماییم، اما خیلی زود ما را به سوی خود #جذب و شگفت‌زده می‌کند و در نهایت ما را وا می‌‌دارد که در مقابل آن سر #تعظیم و #احترام فرود آوریم. سبک و اسلوب قرآن و هماهنگی و توافق آن با محتوا و هدفش محکم و #استوار، بسیار عالی و #باشکوه، با هیبت زیاد و دارای رفعتی حقیقی و ابدی است... ، از این رو این #کتاب در تمام زمان‌ها تأثیری نیرومند به جای می‌گذارد».
🌸وی در جایی دیگر می‌گوید:«قرآن اثری است که خواننده در آغاز (احیانا) به واسطه سنگینی عبارتش رمیده می‌شود، ولی سپس شیفته #جاذبه آن می‌گردد و سرانجام بی‌اختیار #مجذوب #زیبایی‌های متعددش می‌شود»
___________
(اعترافات دانشمندان بزرگ جهان، 44).
🌸 #گوته: «اگر چه ما همواره از #قرآن روی بر می‌گردانیم و در همان مرحله‌ اول اظهار تنفر می‌نماییم، اما خیلی زود ما را به سوی خود #جذب و شگفت‌زده می‌کند و در نهایت ما را وا می‌‌دارد که در مقابل آن سر #تعظیم و #احترام فرود آوریم. سبک و اسلوب قرآن و هماهنگی و توافق آن با محتوا و هدفش محکم و #استوار، بسیار عالی و #باشکوه، با هیبت زیاد و دارای رفعتی حقیقی و ابدی است... ، از این رو این #کتاب در تمام زمان‌ها تأثیری نیرومند به جای می‌گذارد». 🌸وی در جایی دیگر می‌گوید:«قرآن اثری است که خواننده در آغاز (احیانا) به واسطه سنگینی عبارتش رمیده می‌شود، ولی سپس شیفته #جاذبه آن می‌گردد و سرانجام بی‌اختیار #مجذوب #زیبایی‌های متعددش می‌شود» _ (اعترافات دانشمندان بزرگ جهان، ).
‌ ❣گاهی به این فکر کنید شوهرتون شیفته و جذب کدوم #رفتار یا منش یا حتی #ظاهر شما شده بود. سعی کنید نقاط قوت خود را تقویت کنید تا #شوهرتون رو بیشتر #مجذوب خودتون کنید
T.me/energyplustel

Follow me @tinaa_rozita
‌ ❣گاهی به این فکر کنید شوهرتون شیفته و جذب کدوم #رفتار یا منش یا حتی #ظاهر شما شده بود. سعی کنید نقاط قوت خود را تقویت کنید تا #شوهرتون رو بیشتر #مجذوب خودتون کنید ./
تو بدری و خورشید تو را بنده شده است تا بنده‌ تو شده ست تابنده شده است زآن روی که از شعاع نور رخ تو خورشید منیر و ماه تابنده شده است #حضرت_مجذوبعلیشاه #مجذوب #حضرت_عشق #حضرت_مجذوبعلیشاه #حضرت_عشق #حضرت_یار #مجذوب #اخوان #فقرا #سالک #دراویش_گنابادی_را_آزاد_کنید
مجذوب جذب قطبِ تو گشتم نگار من مفعول فعل عشق تو شد بر مدار من زان جامِ شوکرانه مرا دِه به حدّ جور کز عقلِ خام می نشود خوش عیار من صد فتنه در کُلاله ی عُجبِ سَمَن شکفت از خود به بی خودی ببَرَد اختیار من هردم طلب رسیده ز دست طلب به بار دردم نداده بارِ تشرّف به زار من بر بامِ سستِ زهد زمانم اقاله شد کز یک پیاله می به کف آمد تبار من رندانِ سینه سوز صف اندر همی شوند جانان نظر نموده در این ره خمار من سودم بر آستانِ سعادت خمیرِ خویش شاید چنین تناسخی آید به کار من ای بی خبر ز شیوه ی هجران و شوق یار حیرت ببین که گشته قرینِ قرار من نایی بخوان به قبله ی کویش نماز شکر در سینه افتتاحِ عُقَد شد ثِمار من #نایی #امیر_علی_جباری #مشق_جنون #مجموعه_شعر #شعر #شعر_غزل #غزل #غزل_معاصر #غزل_فارسی #غزل_عراقي #چکامه #عرفان #عرفانی #عاشقانه #عشق #کتاب #کتاب_بخوانیم #مجذوب #شعري #شعراء #اشعار #قطب #ادبیات #ادبیات_فارسی #فارسی #شعرفارسی
نی به آتش گفت: کین آشوب چیست؟ ..... مرتو را زین سوختن مطلوب چیست؟ ... گفت آتش : بی سبب نفروختم. ...دعوی بی معنی ات را سوختم. ...زانکه می گفتی نی ام با صد نمود. .....همچنان در بند خود بودی که بود. ....با چنین دعوی چرایی کم عیار. ...برگ خود می ساختی هر نوبهار. ...مرد را دردی اگر باشد خوش است. ...درد بی دردی علاجش آتش است #مجذوب تبریزی #چهارشنبه سوری
(درگذشت مرد اول علم) استیون هاوکینگ، فیزیکدان برجسته جهان در سن سالگی دار فانی را وداع گفت. به گزارش ایسنا، اِستیوِن ویلیام هاوکینگ فیزیکدان نظری، کیهان‌شناس و نویسندهٔ بریتانیایی و مدیر تحقیقات مرکز کیهان‌شناسی نظری در دانشگاه کمبریج بود که کارهای علمی‌اش سابقه‌ای بیش از سال دارد. کتاب‌ها و همایش‌هایش، او را به یک چهرهٔ محبوب تبدیل کرد. او عضو جامعهٔ سلطنتی هنر و عضو ثابت جامعهٔ اسقفان دانشمند است و در سال ۲۰۰۹ موفق به دریافت مدال آزادی ریاست جمهوری آمریکا شد. هاوکینگ به مدت سال یعنی از سال ۱۹۷۹ تا یکم اکتبر ۲۰۰۹، دارنده کرسی ریاضیات لوکاس بود. وی به خاطر فعالیت در زمینهٔ کیهان‌شناسی و جاذبه کوانتوم به ویژه در زمینهٔ سیاه‌چاله، شناخته شده‌ است. کتاب "تاریخچه زمان" او که با رکوردی ۲۳۷ هفته‌ای به عنوان پرفروش‌ترین کتاب در بریتانیا باقی‌ماند باعث شهرتش شد. همچنین، کتاب طرح بزرگ او که در اواخر سال ۲۰۱۰ به چاپ رسید پس از چند روز به یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های آمازون تبدیل شد. هاوکینگ مبتلا به بیماری اسکلروز جانبی آمیوتروفیک و از هرگونه تحرک عاجز بود. وی با وجود توانایی‌های بسیار در زمینهٔ کیهان‌شناسی، موفق به دریافت جایزه نوبل نشد. به قول موریس مترلینگ، فیلسوف بزرگ بلژیکی،که میگه: نابغه بودن خیلی ازانسانها معلوم نیست تازمانیکه بمیرن ومورد بررسی قرار بگیرن.🔷️🔶️🔷️ #درویش #درویش_صدقعلی #درویش_صدق_علی #صدق_علی #مزارسلطانی #مزارسلطانی_بیدخت #مزار_سلطانی #مجذوب #مجذوبان #مجذوبعلیشاه #مجذوب_علی_شاه #بیدخت #مهر_علی #اتحاد_و_همدلی #پیام_دوست #حسینعلی_کاشانی_بیدختی #عرفان_تصوف #نورعلی_تابنده #دکتر_نور_علی_تابنده #یوسف_مردانی #رشیدعلی #رشید_علی #ثابتعلی #کرم_علی #گلستان_هفتم #شاه_نعمت_الله_ولی #اخبار #صفا_علي #کلام_یار
یک شب آتش در نیستانی فتاد سوخت چون عشقی که بر جانی فتاد شعله تا سرگرم کار خویش شد هر نی ای شمع مزار خویش شد نی به آتش گفت : کاین آشوب چیست؟ مر تو را زین سوختن مطلوب چیست؟ گفت آتش بی سبب نفروختم دعوی بی معنی ات را سوختم زانکه می گفتی نیم با صد نمود همچنان در بند خود بودی که بود مرد را دردی اگر باشد خوش است درد بی دردی علاجش آتش است شاعر: #مجذوب تبریزی #شهاب #آتش #نيستان #آشوب #سوختن
#شیر نری #دلباخته ‏ی #آهوی ماده شد. شیر نگران #معشوق بود و می ‏ترسید به وسیله‏ حیوانات دیگر دریده شود. از دور مواظبش بود پس #چشم از آهو برنداشت تا یک بار که از دور او را می نگریست، شیری را دید که به آهو حمله کرد. فوری از جا پرید و جلو آمد. دید ماده شیری است. چقدر #زیبا بود با خود گفت: حتما گرسنه است. همان جا ایستاد و #مجذوب زیبایی ماده شیر شد. و هرگز ندید و #نفهمید که آهو خورده شد. #حکایت بعضی آدمها هم همینه....