همه عکس ها و کلیپ های مجذوبان_نور در اینستاگرام

loading...
ویدیوی کامل گفته های آقای دکتر تابنده در کانال NewsINC@ موجود است ولی این قسمت رو حتما گوش کنید . 
#گلستان_هفتم 
#سرنگونی 
#سید_محمد_حسینی 
#ری_استارت_تنها_راه_نجات_ایران 
#براندازم
#مجذوبان_نور 
#انقلاب_بیداری 
#انقلاب_قانون_اساسی
ویدیوی کامل گفته های آقای دکتر تابنده در کانال موجود است ولی این قسمت رو حتما گوش کنید . #گلستان_هفتم #سرنگونی #سید_محمد_حسینی #ری_استارت_تنها_راه_نجات_ایران #براندازم #مجذوبان_نور #انقلاب_بیداری #انقلاب_قانون_اساسی
.
(قسمت دوم)
.
از اینجا به بعدش را خطاب به آقای رحمانی فضلی مینویسم.
🔹آقای وزیرکشور! دراویشی که بدون اذن #قطب خود آب هم نمیخورند، بدون اذن و هماهنگی او دوسه روز جلوی درب خانه او و در کوچه گلستان هفتم بست مینشینند و اغتشاش و زد و خورد می‌کنند؟کتک میزنند و کتک میخورند؟ نیاز آب و غذا و دستشوییشان چطور برطرف می‌شود؟ اگر اینها کسانی بودند که به قول قطبشان خود را به درویشی منتسب کرده‌اند پس چرا مدام نمایندگانشان با رادیوفردا گفتگو می‌کردند و میکنند؟ .
🔹چرا «#مجذوبان_نور» که مهمترین رسانه دراویش گنابادی است اخبارشان را لحظه به لحظه پوشش میداد و میدهد؟ سر زیر کدام برف میکنید؟ توقع ندارید باور کنیم قطب فرقه گنابادی تا دم درب خانه‌اش هم نفوذ کلام ندارد! باید باور کنیم که هماهنگی و سازماندهی تشکیلاتی و رسانه‌ای دراویش در دوسه روز اخیر و جماعت سرازیرشده به سمت #تهران و گلستان هفتم هم کار دراویش خودسر و به قول قطبشان «منسوبان به درویشی» بوده‌!؟ همینقدر ساده‌لوح؟؟ .
🔹نه آقای رحمانی فضلی! سادگی نیست، #سیاست است! همه میدانند که دولت آقای #روحانی بخشی از رای خود را #وامدار اپوزیسیونهایی مثل جریان تندروهای سنی سیستان به رهبری مولوی عبدالحمید و همین دراویش گنابادی است! به خاطر حفظ بدنه حمایتی دراویش چند روز تعلل کردید، در برابر جماعت چوب و #چماق و #چاقو و #اسلحه بدست چندصدنفره، دستِ #ناجا را بستید و خلع سلاحش کردید. حالا هم به همان علت میخواهید از جنایاتی که انجام داده‌اند تبرئه‌شان کنید!
.
🔹شب بعد از اینکه سه #شهید داده‌ایم تازه فرمانده ارشد ناجا مجبور شده بنشیند به «جلسه و #مذاکره»! با فشار کدام فرد و معاون وزارت کشور؟ کجای دنیا با اغتشاشگر #قاتل اینطور برخورد میکنند؟ این بدنه رای و حمایت دراویش اینقدر ارزش دارد؟ ندارد، والله ندارد! به رئیستان هم بگویید! البته از دولتی که برای رضای #کدخدا، خدا رو فروخته توقعی نداریم. دیروز عکس صورت کبود #شهدای_فاطمیه را دیدید؟ خیالتان تخت! ما پنج شهید دادیم و دراویش #کشته ندادند، بروید #تا_1400_با_روحانی! اما یادتان باشد خونِ شهید لیز است، زمینتان میزند!
http://b2n.ir/38522 ✅ @payamshaheed ✅
. (قسمت دوم) . از اینجا به بعدش را خطاب به آقای رحمانی فضلی مینویسم. 🔹آقای وزیرکشور! دراویشی که بدون اذن #قطب خود آب هم نمیخورند، بدون اذن و هماهنگی او دوسه روز جلوی درب خانه او و در کوچه گلستان هفتم بست مینشینند و اغتشاش و زد و خورد می‌کنند؟کتک میزنند و کتک میخورند؟ نیاز آب و غذا و دستشوییشان چطور برطرف می‌شود؟ اگر اینها کسانی بودند که به قول قطبشان خود را به درویشی منتسب کرده‌اند پس چرا مدام نمایندگانشان با رادیوفردا گفتگو می‌کردند و میکنند؟ . 🔹چرا « #مجذوبان_نور» که مهمترین رسانه دراویش گنابادی است اخبارشان را لحظه به لحظه پوشش میداد و میدهد؟ سر زیر کدام برف میکنید؟ توقع ندارید باور کنیم قطب فرقه گنابادی تا دم درب خانه‌اش هم نفوذ کلام ندارد! باید باور کنیم که هماهنگی و سازماندهی تشکیلاتی و رسانه‌ای دراویش در دوسه روز اخیر و جماعت سرازیرشده به سمت #تهران و گلستان هفتم هم کار دراویش خودسر و به قول قطبشان «منسوبان به درویشی» بوده‌!؟ همینقدر ساده‌لوح؟؟ . 🔹نه آقای رحمانی فضلی! سادگی نیست، #سیاست است! همه میدانند که دولت آقای #روحانی بخشی از رای خود را #وامدار اپوزیسیونهایی مثل جریان تندروهای سنی سیستان به رهبری مولوی عبدالحمید و همین دراویش گنابادی است! به خاطر حفظ بدنه حمایتی دراویش چند روز تعلل کردید، در برابر جماعت چوب و #چماق و #چاقو و #اسلحه بدست چندصدنفره، دستِ #ناجا را بستید و خلع سلاحش کردید. حالا هم به همان علت میخواهید از جنایاتی که انجام داده‌اند تبرئه‌شان کنید! . 🔹شب بعد از اینکه سه #شهید داده‌ایم تازه فرمانده ارشد ناجا مجبور شده بنشیند به «جلسه و #مذاکره»! با فشار کدام فرد و معاون وزارت کشور؟ کجای دنیا با اغتشاشگر #قاتل اینطور برخورد میکنند؟ این بدنه رای و حمایت دراویش اینقدر ارزش دارد؟ ندارد، والله ندارد! به رئیستان هم بگویید! البته از دولتی که برای رضای #کدخدا، خدا رو فروخته توقعی نداریم. دیروز عکس صورت کبود #شهدای_فاطمیه را دیدید؟ خیالتان تخت! ما پنج شهید دادیم و دراویش #کشته ندادند، بروید #تابا_روحانی! اما یادتان باشد خونِ شهید لیز است، زمینتان میزند! ://./ ✅ ✅
🔴آخرین اخبار از وضعیت چند تن از دراویش بازداشت‌‌شده

به گزارش خبرنگار #مجذوبان_نور و به نقل از کمیته پیگیری دراویش زندانی؛ حال چند تن از #دراویش که با اعمال خشونت شدید در خیابان #گلستان_هفتم بازداشت شده‌اند وخیم گزارش شده است. - #امیر_نوری از ناحیه‌ی دست دچار جراحات شده است که منجر به قطع انگشت گردیده و با جراحات دیگری مانند شکستی سر و کبودی‌های فراوان همراه است. آقای نوری به همراه ۳۰ نفر درویش دیگر که وضعیت جسمی آنها نیز وخیم گزارش شده است به حفاظت اداره اطلاعات فرستاده‌ شدند که از آنجا با همین وضعیت به دادسرای زندان اوین تحویل داده شوند. طبق این گزارش مأمورین امنیتی از دادن هرگونه امکانات درمانی به آنها خودداری کرده‌اند. ضمناً به گفته‌ی دراویش بازداشتی؛ مأمورین جهت تفهیم اتهام بازداشتی‌های حوادث گلستان هفتم از فرم‌هایی استفاده می‌کنند که از متن یکسان و ازقبل آماده‌شده برخوردار است. - #کسری_نوری از ناحیه‌ی دست و سر دچار شکستگی و به علت ضربات وارده‌ی مأمورین صورت وی به‌طور کامل کبود و سیاه شده است و با همین شرایط جسمی بد، ایشان را به زندان اوین منتقل کرده‌اند. میزان جراحات این درویش گنابادی به اندازه‌ای بوده که به گفته‌ی شاهدان عینی آقای نوری مدتی را در اغما بسر برده بودند. یکی دیگر از دراویش بازداشتی به نام آقای #سخاوت_سلیمی هم به همراه ایشان به #زندان_اوین منتقل شده است. - #دکتر_محمود_تقی‌پور نیز از ناحیه‌ی شکم مورد اصابت گلوله قرار گرفته و مورد جراحی قرار گرفته است. به گفته‌ی پزشکان معالج؛ این درویش گنابادی دچار افت شدید هموگلوبین خون گردیده و طحال وی نیز پاره شده است. وی در حال حاضر در بیمارستان #بقیةالله تهران تحت کنترل نیروهای امنیتی بستری است. - #پوریا_نوری یکی دیگر از دراویش بازداشتی نیز به دلیل شدت صدمات واردشده از وضعیت جسمی مناسبی برخوردار نیستند و ایشان در بیمارستان امام خمینی تحت کنترل نیروهای امنیتی بستری شده‌اند. - #رضا_انتصاری یکی دیگر از دراویش بازداشتی با اینکه شرایط جسمی وخیمی داشته و مدتی در اغما بوده است؛ از بیمارستان سجاد به زندان اوین منتقل شده است. به گفته‌ی شاهدان این درویش گنابادی نیاز فوری به مراقبت پزشکی دارند. - #بهنود_رستمی نیز به علت شرایط بحرانی جسمی هنوز در بیمارستان سجاد تحت کنترل نیروهای امنیتی بستری است.
#اخبار
@MajzoobanNoor
🔴آخرین اخبار از وضعیت چند تن از دراویش بازداشت‌‌شده به گزارش خبرنگار #مجذوبان_نور و به نقل از کمیته پیگیری دراویش زندانی؛ حال چند تن از #دراویش که با اعمال خشونت شدید در خیابان #گلستان_هفتم بازداشت شده‌اند وخیم گزارش شده است. - #امیر_نوری از ناحیه‌ی دست دچار جراحات شده است که منجر به قطع انگشت گردیده و با جراحات دیگری مانند شکستی سر و کبودی‌های فراوان همراه است. آقای نوری به همراه ۳۰ نفر درویش دیگر که وضعیت جسمی آنها نیز وخیم گزارش شده است به حفاظت اداره اطلاعات فرستاده‌ شدند که از آنجا با همین وضعیت به دادسرای زندان اوین تحویل داده شوند. طبق این گزارش مأمورین امنیتی از دادن هرگونه امکانات درمانی به آنها خودداری کرده‌اند. ضمناً به گفته‌ی دراویش بازداشتی؛ مأمورین جهت تفهیم اتهام بازداشتی‌های حوادث گلستان هفتم از فرم‌هایی استفاده می‌کنند که از متن یکسان و ازقبل آماده‌شده برخوردار است. - #کسری_نوری از ناحیه‌ی دست و سر دچار شکستگی و به علت ضربات وارده‌ی مأمورین صورت وی به‌طور کامل کبود و سیاه شده است و با همین شرایط جسمی بد، ایشان را به زندان اوین منتقل کرده‌اند. میزان جراحات این درویش گنابادی به اندازه‌ای بوده که به گفته‌ی شاهدان عینی آقای نوری مدتی را در اغما بسر برده بودند. یکی دیگر از دراویش بازداشتی به نام آقای #سخاوت_سلیمی هم به همراه ایشان به #زندان_اوین منتقل شده است. - #دکتر_محمود_تقی‌پور نیز از ناحیه‌ی شکم مورد اصابت گلوله قرار گرفته و مورد جراحی قرار گرفته است. به گفته‌ی پزشکان معالج؛ این درویش گنابادی دچار افت شدید هموگلوبین خون گردیده و طحال وی نیز پاره شده است. وی در حال حاضر در بیمارستان #بقیةالله تهران تحت کنترل نیروهای امنیتی بستری است. - #پوریا_نوری یکی دیگر از دراویش بازداشتی نیز به دلیل شدت صدمات واردشده از وضعیت جسمی مناسبی برخوردار نیستند و ایشان در بیمارستان امام خمینی تحت کنترل نیروهای امنیتی بستری شده‌اند. - #رضا_انتصاری یکی دیگر از دراویش بازداشتی با اینکه شرایط جسمی وخیمی داشته و مدتی در اغما بوده است؛ از بیمارستان سجاد به زندان اوین منتقل شده است. به گفته‌ی شاهدان این درویش گنابادی نیاز فوری به مراقبت پزشکی دارند. - #بهنود_رستمی نیز به علت شرایط بحرانی جسمی هنوز در بیمارستان سجاد تحت کنترل نیروهای امنیتی بستری است. #اخبار
👈شارب ( #سبیل بلند) گذاشتن؛
👈  #طلسم بازی، #مریدپروری، #ثروت اندوزی (درست برعکس نام درویش!). 👈تعرض اقطاب و افراد صوفیه به #زنان در چند سال اخیر همواره خبرساز بوده است. 🔰فعالیت های سیاسی فرقه گنابادیه:
فرقه دراویش #گنابادی علیرغم ادعای عدم دخالت در سیاست، همواره بعنوان ابزار #سیاسی بیگانگان بکار گرفته شده اند. استراتژیست های غربی برای مبارزه با اسلام شیعی و شیعه انقلابی، حساب ویژه ای بر روی دراویش همچون دیگر فرقه های غیرانقلابی باز کرده اند. نمونه بارز دخالتهای سیاسی دراویش:
👈حمایت کامل آنها از حکومت #پهلوی و حتی برقراری پیوندهای خویشاوندی با مقامات طاغوت (اقبال، نصیری و..) است. طبق آمار سال 1337، از شانزده نفر فرماندار استان خراسان، هشت نفرشان صوفی بودند. 👈حضور میدانی بسیاری از دراویش در اغتشاشات سال 88 و حتی نقش مدیریتی آشوبها 👈اعلام حمایت از برخی کاندیداها 👈پرونده‌سازی‌های حقوق بشری با رویکرد گسترش تحریم‌ها
👈جدیدترین اقدام این فرقه، #آتش زدن مساجد در اغتشاشات دی ماه 96 است. 
نورعلی تابنده به حمایت تلویحی از آتش‌زدن حسینیه‌ها توسط  جنبش ری‌استارت پرداخته و آنرا انتقام‌گیری از تخریب حسینیه (خانقاه) دراویش در سال‌های قبل دانسته است. همچنین لیدر گروهک تروریستی #ریستارت (محمد حسینی که خود و ظاهرا خانواده اش از اعضای این فرقه هستند) با تلفیقی از عقاید #درویش مسلکی و #باستانگرایی لائیک و با شبکه سازی از اعضای این فرقه خصوصا گروهک #مجذوبان_نور تاکنون به شکل وحشیانه ای اقدام به آتش زدن چندین #مسجد و #حسینیه در کشور کرده است. لیدر این گروهک با تمسک به دعاوی صوفیانه مدعی حکومت تصوف در ایران است و با دستاویز کردن پیشگویی های شاه نعمت الله مدعی است جمهوری اسلامی در چهلمین سال حکومت خود سقوط خواهد کرد و جنگ جهانی سوم رخ خواهد داد! البته این جماعت حتی قطب خود را هم سانسور میکنند؛ چرا که شاه ولی با احترام و تجلیل از جمهوری اسلامی و حضرت امام یاد کرده و چهلمین سال انقلاب را مصادف با #ظهور امام زمان(عج) دانسته است! نه حکومت #شیاطین بر ایران!
👈شارب ( #سبیل بلند) گذاشتن؛ 👈 #طلسم بازی، #مریدپروری، #ثروت اندوزی (درست برعکس نام درویش!). 👈تعرض اقطاب و افراد صوفیه به #زنان در چند سال اخیر همواره خبرساز بوده است. 🔰فعالیت های سیاسی فرقه گنابادیه: فرقه دراویش #گنابادی علیرغم ادعای عدم دخالت در سیاست، همواره بعنوان ابزار #سیاسی بیگانگان بکار گرفته شده اند. استراتژیست های غربی برای مبارزه با اسلام شیعی و شیعه انقلابی، حساب ویژه ای بر روی دراویش همچون دیگر فرقه های غیرانقلابی باز کرده اند. نمونه بارز دخالتهای سیاسی دراویش: 👈حمایت کامل آنها از حکومت #پهلوی و حتی برقراری پیوندهای خویشاوندی با مقامات طاغوت (اقبال، نصیری و..) است. طبق آمار سال ، از شانزده نفر فرماندار استان خراسان، هشت نفرشان صوفی بودند. 👈حضور میدانی بسیاری از دراویش در اغتشاشات سال و حتی نقش مدیریتی آشوبها 👈اعلام حمایت از برخی کاندیداها 👈پرونده‌سازی‌های حقوق بشری با رویکرد گسترش تحریم‌ها 👈جدیدترین اقدام این فرقه، #آتش زدن مساجد در اغتشاشات دی ماه است. نورعلی تابنده به حمایت تلویحی از آتش‌زدن حسینیه‌ها توسط جنبش ری‌استارت پرداخته و آنرا انتقام‌گیری از تخریب حسینیه (خانقاه) دراویش در سال‌های قبل دانسته است. همچنین لیدر گروهک تروریستی #ریستارت (محمد حسینی که خود و ظاهرا خانواده اش از اعضای این فرقه هستند) با تلفیقی از عقاید #درویش مسلکی و #باستانگرایی لائیک و با شبکه سازی از اعضای این فرقه خصوصا گروهک #مجذوبان_نور تاکنون به شکل وحشیانه ای اقدام به آتش زدن چندین #مسجد و #حسینیه در کشور کرده است. لیدر این گروهک با تمسک به دعاوی صوفیانه مدعی حکومت تصوف در ایران است و با دستاویز کردن پیشگویی های شاه نعمت الله مدعی است جمهوری اسلامی در چهلمین سال حکومت خود سقوط خواهد کرد و جنگ جهانی سوم رخ خواهد داد! البته این جماعت حتی قطب خود را هم سانسور میکنند؛ چرا که شاه ولی با احترام و تجلیل از جمهوری اسلامی و حضرت امام یاد کرده و چهلمین سال انقلاب را مصادف با #ظهور امام زمان(عج) دانسته است! نه حکومت #شیاطین بر ایران!
لیست تکمیلی دراویش بازداشت‌‌شده در حوادث تلخ گلستان هفتم

به گزارش خبرنگار #مجذوبان_نور و به نقل از #کمیته_پیگیری_دراویش_زندانی؛ در پی حوادث تلخ گلستان هفتم تعداد قابل توجهی از دراویش گنابادی در تهران و چند شهرستان بازداشت شدند. با توجه به گستردگی بازداشت‌ها کار جمع‌آوری اسامی دراویش بازداشت‌شده همچنان ادامه دارد ولی با همکاری خانواده‌ی بازداشت‌شدگان اسامی بیش از ۳۰۰ درویش در اختیار کمیته پیگیری دراویش زندانی قرار گرفته است. با توجه به اینکه در میان بازداشت‌شدگان حوادث گلستان هفتم تعدادی از مردم عادی نیز حضور داشته‌اند؛ لذا کمیته پیگیری دراویش زندانی آمار دقیق‌تری از میزان بازداشتی‌های دراویش تا این لحظه به‌دست نیاورده است ولی با توجه به گزارشات رسیده بیش از صدها درویش در میان بازداشت‌شدگان هستند.

لازم به ذکر است که این دراویش پس از بازداشت با اعمال خشونت، توسط نیروهای امنیتی به مکان‌های مختلفی منتقل شده‌اند. بنابه گزارشات رسیده این دراویش به دادسرای واقع در خیابان وحدت اسلامی (شاهپور سابق) و تعدادی هم به پلیس امنیت وزرا و زندان بزرگ تهران (حسن‌آباد قم) و قرچک منتقل شده‌اند. متأسفانه از سرنوشت بقیه‌ی آنها اطلاعی در دست نیست. 
همچنین تعداد قابل توجهی از بازداشت‌شدگان که دچار مصدومیت شده بودند پس از مداوای سرپایی از بیمارستان‌های #سجاد، #رسالت، #لبافی‌نژاد و #خاتم‌الانبیا به زندان‌های #قرچک و #فشافویه منتقل شده‌اند.
 لازم به ذکر است که انتقال دراویش به بندهای مختلف این زندان‌ها خلاف آیین‌نامه‌ی تفکیک و طبقه‌بندی زندانیان است و این موضوع نگرانی‌هایی را برای خانواده‌ی دراویش بازداشت‌شده به وجود آورده است.

متأسفانه به دلیل تعداد زیاد افراد بازداشت‌شده و زخمی، امکان اعلام دقیق نام همه‌ی آنها نیست، لذا اخبار تکمیلی متعاقباً اعلام خواهد شد. 
@nabnevis

#مجذوبان_نور
#دراویش_گنابادی
#دراویش_مجروح_شدند
#دراویش_میمیرند_ذلت_نمیپذیرد
#دراویش_گنابادی_شهید_شدند
لیست تکمیلی دراویش بازداشت‌‌شده در حوادث تلخ گلستان هفتم به گزارش خبرنگار #مجذوبان_نور و به نقل از #کمیته_پیگیری_دراویش_زندانی؛ در پی حوادث تلخ گلستان هفتم تعداد قابل توجهی از دراویش گنابادی در تهران و چند شهرستان بازداشت شدند. با توجه به گستردگی بازداشت‌ها کار جمع‌آوری اسامی دراویش بازداشت‌شده همچنان ادامه دارد ولی با همکاری خانواده‌ی بازداشت‌شدگان اسامی بیش از ۳۰۰ درویش در اختیار کمیته پیگیری دراویش زندانی قرار گرفته است. با توجه به اینکه در میان بازداشت‌شدگان حوادث گلستان هفتم تعدادی از مردم عادی نیز حضور داشته‌اند؛ لذا کمیته پیگیری دراویش زندانی آمار دقیق‌تری از میزان بازداشتی‌های دراویش تا این لحظه به‌دست نیاورده است ولی با توجه به گزارشات رسیده بیش از صدها درویش در میان بازداشت‌شدگان هستند. لازم به ذکر است که این دراویش پس از بازداشت با اعمال خشونت، توسط نیروهای امنیتی به مکان‌های مختلفی منتقل شده‌اند. بنابه گزارشات رسیده این دراویش به دادسرای واقع در خیابان وحدت اسلامی (شاهپور سابق) و تعدادی هم به پلیس امنیت وزرا و زندان بزرگ تهران (حسن‌آباد قم) و قرچک منتقل شده‌اند. متأسفانه از سرنوشت بقیه‌ی آنها اطلاعی در دست نیست. همچنین تعداد قابل توجهی از بازداشت‌شدگان که دچار مصدومیت شده بودند پس از مداوای سرپایی از بیمارستان‌های #سجاد، #رسالت، #لبافی‌نژاد و #خاتم‌الانبیا به زندان‌های #قرچک و #فشافویه منتقل شده‌اند. لازم به ذکر است که انتقال دراویش به بندهای مختلف این زندان‌ها خلاف آیین‌نامه‌ی تفکیک و طبقه‌بندی زندانیان است و این موضوع نگرانی‌هایی را برای خانواده‌ی دراویش بازداشت‌شده به وجود آورده است. متأسفانه به دلیل تعداد زیاد افراد بازداشت‌شده و زخمی، امکان اعلام دقیق نام همه‌ی آنها نیست، لذا اخبار تکمیلی متعاقباً اعلام خواهد شد. #مجذوبان_نور #دراویش_گنابادی #دراویش_مجروح_شدند #دراویش_میمیرند_ذلت_نمیپذیرد #دراویش_گنابادی_شهید_شدند
🔴آخرین اخبار از وضعیت چند تن از دراویش بازداشت‌‌شده

#اخبار
@MajzoobanNoor 🔴آخرین اخبار از وضعیت چند تن از دراویش بازداشت‌‌شده

به گزارش خبرنگار #مجذوبان_نور و به نقل از کمیته پیگیری دراویش زندانی؛ حال چند تن از #دراویش که با اعمال خشونت شدید در خیابان #گلستان_هفتم بازداشت شده‌اند وخیم گزارش شده است. - #امیر_نوری از ناحیه‌ی دست دچار جراحات شده است که منجر به قطع انگشت گردیده و با جراحات دیگری مانند شکستی سر و کبودی‌های فراوان همراه است. آقای نوری به همراه ۳۰ نفر درویش دیگر که وضعیت جسمی آنها نیز وخیم گزارش شده است به حفاظت اداره اطلاعات فرستاده‌ شدند که از آنجا با همین وضعیت به دادسرای زندان اوین تحویل داده شوند. طبق این گزارش مأمورین امنیتی از دادن هرگونه امکانات درمانی به آنها خودداری کرده‌اند. ضمناً به گفته‌ی دراویش بازداشتی؛ مأمورین جهت تفهیم اتهام بازداشتی‌های حوادث گلستان هفتم از فرم‌هایی استفاده می‌کنند که از متن یکسان و ازقبل آماده‌شده برخوردار است. - #کسری_نوری از ناحیه‌ی دست و سر دچار شکستگی و به علت ضربات وارده‌ی مأمورین صورت وی به‌طور کامل کبود و سیاه شده است و با همین شرایط جسمی بد، ایشان را به زندان اوین منتقل کرده‌اند. میزان جراحات این درویش گنابادی به اندازه‌ای بوده که به گفته‌ی شاهدان عینی آقای نوری مدتی را در اغما بسر برده بودند. یکی دیگر از دراویش بازداشتی به نام آقای #سخاوت_سلیمی هم به همراه ایشان به #زندان_اوین منتقل شده است. - #دکتر_محمود_تقی‌پور نیز از ناحیه‌ی شکم مورد اصابت گلوله قرار گرفته و مورد جراحی قرار گرفته است. به گفته‌ی پزشکان معالج؛ این درویش گنابادی دچار افت شدید هموگلوبین خون گردیده و طحال وی نیز پاره شده است. وی در حال حاضر در بیمارستان #بقیةالله تهران تحت کنترل نیروهای امنیتی بستری است. - #پوریا_نوری یکی دیگر از دراویش بازداشتی نیز به دلیل شدت صدمات واردشده از وضعیت جسمی مناسبی برخوردار نیستند و ایشان در بیمارستان امام خمینی تحت کنترل نیروهای امنیتی بستری شده‌اند. - #رضا_انتصاری یکی دیگر از دراویش بازداشتی با اینکه شرایط جسمی وخیمی داشته و مدتی در اغما بوده است؛ از بیمارستان سجاد به زندان اوین منتقل شده است. به گفته‌ی شاهدان این درویش گنابادی نیاز فوری به مراقبت پزشکی دارند. - #بهنود_رستمی نیز به علت شرایط بحرانی جسمی هنوز در بیمارستان سجاد تحت کنترل نیروهای امنیتی بستری است.
#اخبار
@MajzoobanNoor
🔴آخرین اخبار از وضعیت چند تن از دراویش بازداشت‌‌شده #اخبار 🔴آخرین اخبار از وضعیت چند تن از دراویش بازداشت‌‌شده به گزارش خبرنگار #مجذوبان_نور و به نقل از کمیته پیگیری دراویش زندانی؛ حال چند تن از #دراویش که با اعمال خشونت شدید در خیابان #گلستان_هفتم بازداشت شده‌اند وخیم گزارش شده است. - #امیر_نوری از ناحیه‌ی دست دچار جراحات شده است که منجر به قطع انگشت گردیده و با جراحات دیگری مانند شکستی سر و کبودی‌های فراوان همراه است. آقای نوری به همراه ۳۰ نفر درویش دیگر که وضعیت جسمی آنها نیز وخیم گزارش شده است به حفاظت اداره اطلاعات فرستاده‌ شدند که از آنجا با همین وضعیت به دادسرای زندان اوین تحویل داده شوند. طبق این گزارش مأمورین امنیتی از دادن هرگونه امکانات درمانی به آنها خودداری کرده‌اند. ضمناً به گفته‌ی دراویش بازداشتی؛ مأمورین جهت تفهیم اتهام بازداشتی‌های حوادث گلستان هفتم از فرم‌هایی استفاده می‌کنند که از متن یکسان و ازقبل آماده‌شده برخوردار است. - #کسری_نوری از ناحیه‌ی دست و سر دچار شکستگی و به علت ضربات وارده‌ی مأمورین صورت وی به‌طور کامل کبود و سیاه شده است و با همین شرایط جسمی بد، ایشان را به زندان اوین منتقل کرده‌اند. میزان جراحات این درویش گنابادی به اندازه‌ای بوده که به گفته‌ی شاهدان عینی آقای نوری مدتی را در اغما بسر برده بودند. یکی دیگر از دراویش بازداشتی به نام آقای #سخاوت_سلیمی هم به همراه ایشان به #زندان_اوین منتقل شده است. - #دکتر_محمود_تقی‌پور نیز از ناحیه‌ی شکم مورد اصابت گلوله قرار گرفته و مورد جراحی قرار گرفته است. به گفته‌ی پزشکان معالج؛ این درویش گنابادی دچار افت شدید هموگلوبین خون گردیده و طحال وی نیز پاره شده است. وی در حال حاضر در بیمارستان #بقیةالله تهران تحت کنترل نیروهای امنیتی بستری است. - #پوریا_نوری یکی دیگر از دراویش بازداشتی نیز به دلیل شدت صدمات واردشده از وضعیت جسمی مناسبی برخوردار نیستند و ایشان در بیمارستان امام خمینی تحت کنترل نیروهای امنیتی بستری شده‌اند. - #رضا_انتصاری یکی دیگر از دراویش بازداشتی با اینکه شرایط جسمی وخیمی داشته و مدتی در اغما بوده است؛ از بیمارستان سجاد به زندان اوین منتقل شده است. به گفته‌ی شاهدان این درویش گنابادی نیاز فوری به مراقبت پزشکی دارند. - #بهنود_رستمی نیز به علت شرایط بحرانی جسمی هنوز در بیمارستان سجاد تحت کنترل نیروهای امنیتی بستری است. #اخبار
Repost from @sepide_qoliyan
🔴 آخرین اخبار از وضعیت چند تن از دراویش بازداشت‌‌شده

به گزارش خبرنگار #مجذوبان_نور و به نقل از کمیته پیگیری دراویش زندانی؛ حال چند تن از #دراویش که با اعمال خشونت شدید در خیابان #گلستان_هفتم بازداشت شده‌اند وخیم گزارش شده است. - #امیر_نوری از ناحیه‌ی دست دچار جراحات شده است که منجر به قطع انگشت گردیده و با جراحات دیگری مانند شکستی سر و کبودی‌های فراوان همراه است. آقای نوری به همراه ۳۰ نفر درویش دیگر که وضعیت جسمی آنها نیز وخیم گزارش شده است به حفاظت اداره اطلاعات فرستاده‌ شدند که از آنجا با همین وضعیت به دادسرای زندان اوین تحویل داده شوند. طبق این گزارش مأمورین امنیتی از دادن هرگونه امکانات درمانی به آنها خودداری کرده‌اند. ضمناً به گفته‌ی دراویش بازداشتی؛ مأمورین جهت تفهیم اتهام بازداشتی‌های حوادث گلستان هفتم از فرم‌هایی استفاده می‌کنند که از متن یکسان و ازقبل آماده‌شده برخوردار است. - #کسری_نوری از ناحیه‌ی دست و سر دچار شکستگی و به علت ضربات وارده‌ی مأمورین صورت وی به‌طور کامل کبود و سیاه شده است و با همین شرایط جسمی بد، ایشان را به زندان اوین منتقل کرده‌اند. میزان جراحات این درویش گنابادی به اندازه‌ای بوده که به گفته‌ی شاهدان عینی آقای نوری مدتی را در اغما بسر برده بودند. یکی دیگر از دراویش بازداشتی به نام آقای #سخاوت_سلیمی هم به همراه ایشان به #زندان_اوین منتقل شده است. - #دکتر_محمود_تقی‌پور نیز از ناحیه‌ی شکم مورد اصابت گلوله قرار گرفته و مورد جراحی قرار گرفته است. به گفته‌ی پزشکان معالج؛ این درویش گنابادی دچار افت شدید هموگلوبین خون گردیده و طحال وی نیز پاره شده است. وی در حال حاضر در بیمارستان #بقیةالله تهران تحت کنترل نیروهای امنیتی بستری است. - #پوریا_نوری یکی دیگر از دراویش بازداشتی نیز به دلیل شدت صدمات واردشده از وضعیت جسمی مناسبی برخوردار نیستند و ایشان در بیمارستان امام خمینی تحت کنترل نیروهای امنیتی بستری شده‌اند. - #رضا_انتصاری یکی دیگر از دراویش بازداشتی با اینکه شرایط جسمی وخیمی داشته و مدتی در اغما بوده است؛ از بیمارستان سجاد به زندان اوین منتقل شده است. به گفته‌ی شاهدان این درویش گنابادی نیاز فوری به مراقبت پزشکی دارند. - #بهنود_رستمی نیز به علت شرایط بحرانی جسمی هنوز در بیمارستان سجاد تحت کنترل نیروهای امنیتی بستری است.
#اخبار
@majzooban.noor
🔴 آخرین اخبار از وضعیت چند تن از دراویش بازداشت‌‌شده به گزارش خبرنگار #مجذوبان_نور و به نقل از کمیته پیگیری دراویش زندانی؛ حال چند تن از #دراویش که با اعمال خشونت شدید در خیابان #گلستان_هفتم بازداشت شده‌اند وخیم گزارش شده است. - #امیر_نوری از ناحیه‌ی دست دچار جراحات شده است که منجر به قطع انگشت گردیده و با جراحات دیگری مانند شکستی سر و کبودی‌های فراوان همراه است. آقای نوری به همراه ۳۰ نفر درویش دیگر که وضعیت جسمی آنها نیز وخیم گزارش شده است به حفاظت اداره اطلاعات فرستاده‌ شدند که از آنجا با همین وضعیت به دادسرای زندان اوین تحویل داده شوند. طبق این گزارش مأمورین امنیتی از دادن هرگونه امکانات درمانی به آنها خودداری کرده‌اند. ضمناً به گفته‌ی دراویش بازداشتی؛ مأمورین جهت تفهیم اتهام بازداشتی‌های حوادث گلستان هفتم از فرم‌هایی استفاده می‌کنند که از متن یکسان و ازقبل آماده‌شده برخوردار است. - #کسری_نوری از ناحیه‌ی دست و سر دچار شکستگی و به علت ضربات وارده‌ی مأمورین صورت وی به‌طور کامل کبود و سیاه شده است و با همین شرایط جسمی بد، ایشان را به زندان اوین منتقل کرده‌اند. میزان جراحات این درویش گنابادی به اندازه‌ای بوده که به گفته‌ی شاهدان عینی آقای نوری مدتی را در اغما بسر برده بودند. یکی دیگر از دراویش بازداشتی به نام آقای #سخاوت_سلیمی هم به همراه ایشان به #زندان_اوین منتقل شده است. - #دکتر_محمود_تقی‌پور نیز از ناحیه‌ی شکم مورد اصابت گلوله قرار گرفته و مورد جراحی قرار گرفته است. به گفته‌ی پزشکان معالج؛ این درویش گنابادی دچار افت شدید هموگلوبین خون گردیده و طحال وی نیز پاره شده است. وی در حال حاضر در بیمارستان #بقیةالله تهران تحت کنترل نیروهای امنیتی بستری است. - #پوریا_نوری یکی دیگر از دراویش بازداشتی نیز به دلیل شدت صدمات واردشده از وضعیت جسمی مناسبی برخوردار نیستند و ایشان در بیمارستان امام خمینی تحت کنترل نیروهای امنیتی بستری شده‌اند. - #رضا_انتصاری یکی دیگر از دراویش بازداشتی با اینکه شرایط جسمی وخیمی داشته و مدتی در اغما بوده است؛ از بیمارستان سجاد به زندان اوین منتقل شده است. به گفته‌ی شاهدان این درویش گنابادی نیاز فوری به مراقبت پزشکی دارند. - #بهنود_رستمی نیز به علت شرایط بحرانی جسمی هنوز در بیمارستان سجاد تحت کنترل نیروهای امنیتی بستری است. #اخبار
🔴آخرین اخبار از وضعیت چند تن از دراویش بازداشت‌‌شده

به گزارش خبرنگار #مجذوبان_نور و به نقل از کمیته پیگیری دراویش زندانی؛ حال چند تن از #دراویش که با اعمال خشونت شدید در خیابان #گلستان_هفتم بازداشت شده‌اند وخیم گزارش شده است. - #امیر_نوری از ناحیه‌ی دست دچار جراحات شده است که منجر به قطع انگشت گردیده و با جراحات دیگری مانند شکستی سر و کبودی‌های فراوان همراه است. آقای نوری به همراه ۳۰ نفر درویش دیگر که وضعیت جسمی آنها نیز وخیم گزارش شده است به حفاظت اداره اطلاعات فرستاده‌ شدند که از آنجا با همین وضعیت به دادسرای زندان اوین تحویل داده شوند. طبق این گزارش مأمورین امنیتی از دادن هرگونه امکانات درمانی به آنها خودداری کرده‌اند. ضمناً به گفته‌ی دراویش بازداشتی؛ مأمورین جهت تفهیم اتهام بازداشتی‌های حوادث گلستان هفتم از فرم‌هایی استفاده می‌کنند که از متن یکسان و ازقبل آماده‌شده برخوردار است. - #کسری_نوری از ناحیه‌ی دست و سر دچار شکستگی و به علت ضربات وارده‌ی مأمورین صورت وی به‌طور کامل کبود و سیاه شده است و با همین شرایط جسمی بد، ایشان را به زندان اوین منتقل کرده‌اند. میزان جراحات این درویش گنابادی به اندازه‌ای بوده که به گفته‌ی شاهدان عینی آقای نوری مدتی را در اغما بسر برده بودند. یکی دیگر از دراویش بازداشتی به نام آقای #سخاوت_سلیمی هم به همراه ایشان به #زندان_اوین منتقل شده است. - #دکتر_محمود_تقی‌پور نیز از ناحیه‌ی شکم مورد اصابت گلوله قرار گرفته و مورد جراحی قرار گرفته است. به گفته‌ی پزشکان معالج؛ این درویش گنابادی دچار افت شدید هموگلوبین خون گردیده و طحال وی نیز پاره شده است. وی در حال حاضر در بیمارستان #بقیةالله تهران تحت کنترل نیروهای امنیتی بستری است. - #پوریا_نوری یکی دیگر از دراویش بازداشتی نیز به دلیل شدت صدمات واردشده از وضعیت جسمی مناسبی برخوردار نیستند و ایشان در بیمارستان امام خمینی تحت کنترل نیروهای امنیتی بستری شده‌اند. - #رضا_انتصاری یکی دیگر از دراویش بازداشتی با اینکه شرایط جسمی وخیمی داشته و مدتی در اغما بوده است؛ از بیمارستان سجاد به زندان اوین منتقل شده است. به گفته‌ی شاهدان این درویش گنابادی نیاز فوری به مراقبت پزشکی دارند. - #بهنود_رستمی نیز به علت شرایط بحرانی جسمی هنوز در بیمارستان سجاد تحت کنترل نیروهای امنیتی بستری است.
🔴آخرین اخبار از وضعیت چند تن از دراویش بازداشت‌‌شده به گزارش خبرنگار #مجذوبان_نور و به نقل از کمیته پیگیری دراویش زندانی؛ حال چند تن از #دراویش که با اعمال خشونت شدید در خیابان #گلستان_هفتم بازداشت شده‌اند وخیم گزارش شده است. - #امیر_نوری از ناحیه‌ی دست دچار جراحات شده است که منجر به قطع انگشت گردیده و با جراحات دیگری مانند شکستی سر و کبودی‌های فراوان همراه است. آقای نوری به همراه ۳۰ نفر درویش دیگر که وضعیت جسمی آنها نیز وخیم گزارش شده است به حفاظت اداره اطلاعات فرستاده‌ شدند که از آنجا با همین وضعیت به دادسرای زندان اوین تحویل داده شوند. طبق این گزارش مأمورین امنیتی از دادن هرگونه امکانات درمانی به آنها خودداری کرده‌اند. ضمناً به گفته‌ی دراویش بازداشتی؛ مأمورین جهت تفهیم اتهام بازداشتی‌های حوادث گلستان هفتم از فرم‌هایی استفاده می‌کنند که از متن یکسان و ازقبل آماده‌شده برخوردار است. - #کسری_نوری از ناحیه‌ی دست و سر دچار شکستگی و به علت ضربات وارده‌ی مأمورین صورت وی به‌طور کامل کبود و سیاه شده است و با همین شرایط جسمی بد، ایشان را به زندان اوین منتقل کرده‌اند. میزان جراحات این درویش گنابادی به اندازه‌ای بوده که به گفته‌ی شاهدان عینی آقای نوری مدتی را در اغما بسر برده بودند. یکی دیگر از دراویش بازداشتی به نام آقای #سخاوت_سلیمی هم به همراه ایشان به #زندان_اوین منتقل شده است. - #دکتر_محمود_تقی‌پور نیز از ناحیه‌ی شکم مورد اصابت گلوله قرار گرفته و مورد جراحی قرار گرفته است. به گفته‌ی پزشکان معالج؛ این درویش گنابادی دچار افت شدید هموگلوبین خون گردیده و طحال وی نیز پاره شده است. وی در حال حاضر در بیمارستان #بقیةالله تهران تحت کنترل نیروهای امنیتی بستری است. - #پوریا_نوری یکی دیگر از دراویش بازداشتی نیز به دلیل شدت صدمات واردشده از وضعیت جسمی مناسبی برخوردار نیستند و ایشان در بیمارستان امام خمینی تحت کنترل نیروهای امنیتی بستری شده‌اند. - #رضا_انتصاری یکی دیگر از دراویش بازداشتی با اینکه شرایط جسمی وخیمی داشته و مدتی در اغما بوده است؛ از بیمارستان سجاد به زندان اوین منتقل شده است. به گفته‌ی شاهدان این درویش گنابادی نیاز فوری به مراقبت پزشکی دارند. - #بهنود_رستمی نیز به علت شرایط بحرانی جسمی هنوز در بیمارستان سجاد تحت کنترل نیروهای امنیتی بستری است.
🔴ادامه‌ی بی‌خبری از وضعیت صدها درویش گنابادی 
به گزارش #مجذوبان_نور و به نقل از کمیته‌ی پیگیری وضعیت دراویش زندانی؛ از وضعیت صدها #درویش_گنابادی که طی روزهای گذشته در تهران و شهرهای مختلف ایران بازداشت شده‌اند اطلاعی در دست نیست.

بنا بر آخرین اطلاعات به‌‌دست‌ آمده؛ تعداد زیادی از دراویش گنابادی که در حوادث #تلخ خیابان #گلستان_هفتم به‌شدت آسیب دیده بودند پس از مداوای سرپایی از بیمارستان‌های #سجاد، #رسالت، #لبافی‌نژاد و #خاتم‌الانبیا به زندان‌های #قرچک و #فشافویه منتقل شده‌اند. 
لازم به ذکر است که انتقال دراویش به بندهای مختلف این زندان‌ها خلاف آیین‌نامه‌ی تفکیک و طبقه‌بندی زندانیان است و این موضوع نگرانی‌هایی را برای خانواده‌ی دراویش بازداشت‌شده به وجود آورده است.
🔴ادامه‌ی بی‌خبری از وضعیت صدها درویش گنابادی به گزارش #مجذوبان_نور و به نقل از کمیته‌ی پیگیری وضعیت دراویش زندانی؛ از وضعیت صدها #درویش_گنابادی که طی روزهای گذشته در تهران و شهرهای مختلف ایران بازداشت شده‌اند اطلاعی در دست نیست. بنا بر آخرین اطلاعات به‌‌دست‌ آمده؛ تعداد زیادی از دراویش گنابادی که در حوادث #تلخ خیابان #گلستان_هفتم به‌شدت آسیب دیده بودند پس از مداوای سرپایی از بیمارستان‌های #سجاد، #رسالت، #لبافی‌نژاد و #خاتم‌الانبیا به زندان‌های #قرچک و #فشافویه منتقل شده‌اند. لازم به ذکر است که انتقال دراویش به بندهای مختلف این زندان‌ها خلاف آیین‌نامه‌ی تفکیک و طبقه‌بندی زندانیان است و این موضوع نگرانی‌هایی را برای خانواده‌ی دراویش بازداشت‌شده به وجود آورده است.
🔴آخرین اخبار از وضعیت چند تن از دراویش بازداشت‌‌شده

به گزارش خبرنگار #مجذوبان_نور و به نقل از کمیته پیگیری دراویش زندانی؛ حال چند تن از #دراویش که با اعمال خشونت شدید در خیابان #گلستان_هفتم بازداشت شده‌اند وخیم گزارش شده است. - #امیر_نوری از ناحیه‌ی دست دچار جراحات شده است که منجر به قطع انگشت گردیده و با جراحات دیگری مانند شکستی سر و کبودی‌های فراوان همراه است. آقای نوری به همراه ۳۰ نفر درویش دیگر که وضعیت جسمی آنها نیز وخیم گزارش شده است به حفاظت اداره اطلاعات فرستاده‌ شدند که از آنجا با همین وضعیت به دادسرای زندان اوین تحویل داده شوند. طبق این گزارش مأمورین امنیتی از دادن هرگونه امکانات درمانی به آنها خودداری کرده‌اند. ضمناً به گفته‌ی دراویش بازداشتی؛ مأمورین جهت تفهیم اتهام بازداشتی‌های حوادث گلستان هفتم از فرم‌هایی استفاده می‌کنند که از متن یکسان و ازقبل آماده‌شده برخوردار است. - #کسری_نوری از ناحیه‌ی دست و سر دچار شکستگی و به علت ضربات وارده‌ی مأمورین صورت وی به‌طور کامل کبود و سیاه شده است و با همین شرایط جسمی بد، ایشان را به زندان اوین منتقل کرده‌اند. میزان جراحات این درویش گنابادی به اندازه‌ای بوده که به گفته‌ی شاهدان عینی آقای نوری مدتی را در اغما بسر برده بودند. یکی دیگر از دراویش بازداشتی به نام آقای #سخاوت_سلیمی هم به همراه ایشان به #زندان_اوین منتقل شده است. - #دکتر_محمود_تقی‌پور نیز از ناحیه‌ی شکم مورد اصابت گلوله قرار گرفته و مورد جراحی قرار گرفته است. به گفته‌ی پزشکان معالج؛ این درویش گنابادی دچار افت شدید هموگلوبین خون گردیده و طحال وی نیز پاره شده است. وی در حال حاضر در بیمارستان #بقیةالله تهران تحت کنترل نیروهای امنیتی بستری است. - #پوریا_نوری یکی دیگر از دراویش بازداشتی نیز به دلیل شدت صدمات واردشده از وضعیت جسمی مناسبی برخوردار نیستند و ایشان در بیمارستان امام خمینی تحت کنترل نیروهای امنیتی بستری شده‌اند. - #رضا_انتصاری یکی دیگر از دراویش بازداشتی با اینکه شرایط جسمی وخیمی داشته و مدتی در اغما بوده است؛ از بیمارستان سجاد به زندان اوین منتقل شده است. به گفته‌ی شاهدان این درویش گنابادی نیاز فوری به مراقبت پزشکی دارند. - #بهنود_رستمی نیز به علت شرایط بحرانی جسمی هنوز در بیمارستان سجاد تحت کنترل نیروهای امنیتی بستری است.
#اخبار
@MajzoobanNoor
🔴آخرین اخبار از وضعیت چند تن از دراویش بازداشت‌‌شده به گزارش خبرنگار #مجذوبان_نور و به نقل از کمیته پیگیری دراویش زندانی؛ حال چند تن از #دراویش که با اعمال خشونت شدید در خیابان #گلستان_هفتم بازداشت شده‌اند وخیم گزارش شده است. - #امیر_نوری از ناحیه‌ی دست دچار جراحات شده است که منجر به قطع انگشت گردیده و با جراحات دیگری مانند شکستی سر و کبودی‌های فراوان همراه است. آقای نوری به همراه ۳۰ نفر درویش دیگر که وضعیت جسمی آنها نیز وخیم گزارش شده است به حفاظت اداره اطلاعات فرستاده‌ شدند که از آنجا با همین وضعیت به دادسرای زندان اوین تحویل داده شوند. طبق این گزارش مأمورین امنیتی از دادن هرگونه امکانات درمانی به آنها خودداری کرده‌اند. ضمناً به گفته‌ی دراویش بازداشتی؛ مأمورین جهت تفهیم اتهام بازداشتی‌های حوادث گلستان هفتم از فرم‌هایی استفاده می‌کنند که از متن یکسان و ازقبل آماده‌شده برخوردار است. - #کسری_نوری از ناحیه‌ی دست و سر دچار شکستگی و به علت ضربات وارده‌ی مأمورین صورت وی به‌طور کامل کبود و سیاه شده است و با همین شرایط جسمی بد، ایشان را به زندان اوین منتقل کرده‌اند. میزان جراحات این درویش گنابادی به اندازه‌ای بوده که به گفته‌ی شاهدان عینی آقای نوری مدتی را در اغما بسر برده بودند. یکی دیگر از دراویش بازداشتی به نام آقای #سخاوت_سلیمی هم به همراه ایشان به #زندان_اوین منتقل شده است. - #دکتر_محمود_تقی‌پور نیز از ناحیه‌ی شکم مورد اصابت گلوله قرار گرفته و مورد جراحی قرار گرفته است. به گفته‌ی پزشکان معالج؛ این درویش گنابادی دچار افت شدید هموگلوبین خون گردیده و طحال وی نیز پاره شده است. وی در حال حاضر در بیمارستان #بقیةالله تهران تحت کنترل نیروهای امنیتی بستری است. - #پوریا_نوری یکی دیگر از دراویش بازداشتی نیز به دلیل شدت صدمات واردشده از وضعیت جسمی مناسبی برخوردار نیستند و ایشان در بیمارستان امام خمینی تحت کنترل نیروهای امنیتی بستری شده‌اند. - #رضا_انتصاری یکی دیگر از دراویش بازداشتی با اینکه شرایط جسمی وخیمی داشته و مدتی در اغما بوده است؛ از بیمارستان سجاد به زندان اوین منتقل شده است. به گفته‌ی شاهدان این درویش گنابادی نیاز فوری به مراقبت پزشکی دارند. - #بهنود_رستمی نیز به علت شرایط بحرانی جسمی هنوز در بیمارستان سجاد تحت کنترل نیروهای امنیتی بستری است. #اخبار
🔴آخرین اخبار از وضعیت چند تن از دراویش بازداشت‌‌شده

به گزارش خبرنگار #مجذوبان_نور و به نقل از کمیته پیگیری دراویش زندانی؛ حال چند تن از #دراویش که با اعمال خشونت شدید در خیابان #گلستان_هفتم بازداشت شده‌اند وخیم گزارش شده است. - #امیر_نوری از ناحیه‌ی دست دچار جراحات شده است که منجر به قطع انگشت گردیده و با جراحات دیگری مانند شکستی سر و کبودی‌های فراوان همراه است. آقای نوری به همراه ۳۰ نفر درویش دیگر که وضعیت جسمی آنها نیز وخیم گزارش شده است به حفاظت اداره اطلاعات فرستاده‌ شدند که از آنجا با همین وضعیت به دادسرای زندان اوین تحویل داده شوند. طبق این گزارش مأمورین امنیتی از دادن هرگونه امکانات درمانی به آنها خودداری کرده‌اند. ضمناً به گفته‌ی دراویش بازداشتی؛ مأمورین جهت تفهیم اتهام بازداشتی‌های حوادث گلستان هفتم از فرم‌هایی استفاده می‌کنند که از متن یکسان و ازقبل آماده‌شده برخوردار است. - #کسری_نوری از ناحیه‌ی دست و سر دچار شکستگی و به علت ضربات وارده‌ی مأمورین صورت وی به‌طور کامل کبود و سیاه شده است و با همین شرایط جسمی بد، ایشان را به زندان اوین منتقل کرده‌اند. میزان جراحات این درویش گنابادی به اندازه‌ای بوده که به گفته‌ی شاهدان عینی آقای نوری مدتی را در اغما بسر برده بودند. یکی دیگر از دراویش بازداشتی به نام آقای #سخاوت_سلیمی هم به همراه ایشان به #زندان_اوین منتقل شده است. - #دکتر_محمود_تقی‌پور نیز از ناحیه‌ی شکم مورد اصابت گلوله قرار گرفته و مورد جراحی قرار گرفته است. به گفته‌ی پزشکان معالج؛ این درویش گنابادی دچار افت شدید هموگلوبین خون گردیده و طحال وی نیز پاره شده است. وی در حال حاضر در بیمارستان #بقیةالله تهران تحت کنترل نیروهای امنیتی بستری است. - #پوریا_نوری یکی دیگر از دراویش بازداشتی نیز به دلیل شدت صدمات واردشده از وضعیت جسمی مناسبی برخوردار نیستند و ایشان در بیمارستان امام خمینی تحت کنترل نیروهای امنیتی بستری شده‌اند. - #رضا_انتصاری یکی دیگر از دراویش بازداشتی با اینکه شرایط جسمی وخیمی داشته و مدتی در اغما بوده است؛ از بیمارستان سجاد به زندان اوین منتقل شده است. به گفته‌ی شاهدان این درویش گنابادی نیاز فوری به مراقبت پزشکی دارند. - #بهنود_رستمی نیز به علت شرایط بحرانی جسمی هنوز در بیمارستان سجاد تحت کنترل نیروهای امنیتی بستری است.
#اخبار
🔴آخرین اخبار از وضعیت چند تن از دراویش بازداشت‌‌شده به گزارش خبرنگار #مجذوبان_نور و به نقل از کمیته پیگیری دراویش زندانی؛ حال چند تن از #دراویش که با اعمال خشونت شدید در خیابان #گلستان_هفتم بازداشت شده‌اند وخیم گزارش شده است. - #امیر_نوری از ناحیه‌ی دست دچار جراحات شده است که منجر به قطع انگشت گردیده و با جراحات دیگری مانند شکستی سر و کبودی‌های فراوان همراه است. آقای نوری به همراه ۳۰ نفر درویش دیگر که وضعیت جسمی آنها نیز وخیم گزارش شده است به حفاظت اداره اطلاعات فرستاده‌ شدند که از آنجا با همین وضعیت به دادسرای زندان اوین تحویل داده شوند. طبق این گزارش مأمورین امنیتی از دادن هرگونه امکانات درمانی به آنها خودداری کرده‌اند. ضمناً به گفته‌ی دراویش بازداشتی؛ مأمورین جهت تفهیم اتهام بازداشتی‌های حوادث گلستان هفتم از فرم‌هایی استفاده می‌کنند که از متن یکسان و ازقبل آماده‌شده برخوردار است. - #کسری_نوری از ناحیه‌ی دست و سر دچار شکستگی و به علت ضربات وارده‌ی مأمورین صورت وی به‌طور کامل کبود و سیاه شده است و با همین شرایط جسمی بد، ایشان را به زندان اوین منتقل کرده‌اند. میزان جراحات این درویش گنابادی به اندازه‌ای بوده که به گفته‌ی شاهدان عینی آقای نوری مدتی را در اغما بسر برده بودند. یکی دیگر از دراویش بازداشتی به نام آقای #سخاوت_سلیمی هم به همراه ایشان به #زندان_اوین منتقل شده است. - #دکتر_محمود_تقی‌پور نیز از ناحیه‌ی شکم مورد اصابت گلوله قرار گرفته و مورد جراحی قرار گرفته است. به گفته‌ی پزشکان معالج؛ این درویش گنابادی دچار افت شدید هموگلوبین خون گردیده و طحال وی نیز پاره شده است. وی در حال حاضر در بیمارستان #بقیةالله تهران تحت کنترل نیروهای امنیتی بستری است. - #پوریا_نوری یکی دیگر از دراویش بازداشتی نیز به دلیل شدت صدمات واردشده از وضعیت جسمی مناسبی برخوردار نیستند و ایشان در بیمارستان امام خمینی تحت کنترل نیروهای امنیتی بستری شده‌اند. - #رضا_انتصاری یکی دیگر از دراویش بازداشتی با اینکه شرایط جسمی وخیمی داشته و مدتی در اغما بوده است؛ از بیمارستان سجاد به زندان اوین منتقل شده است. به گفته‌ی شاهدان این درویش گنابادی نیاز فوری به مراقبت پزشکی دارند. - #بهنود_رستمی نیز به علت شرایط بحرانی جسمی هنوز در بیمارستان سجاد تحت کنترل نیروهای امنیتی بستری است. #اخبار
.
هی پسر!
3 روز از بازداشتت میگذره و من هنوز باور نکردم!!.،
از پیچ دوستات فهمیدم چشمات به شدت آسیب دیده. و حالا بیمارستانی.چطور ممکنه؟!
منتظرتم . منتظرم دوباره عکس های کار جدیدتو برام بفرستی و بپرسی عاطی کدومش دوست داری؟
منتظرم . جای تو زندان نیست .چشمات باید پشت لنز دوربینت بود؟! الان خیره به کجاست ؟ چی می بینه؟! رفیق منتظرتم  تا دوباره باهم عکس ببینیم و درموردش صحبت کنیم.

پ.ن. پوریا نوری عکاس موفق سینما و مطبوعات و عضو انجمن عکاسان جوان ایران  روز سه شنبه با چشمان به شدت آسیب دیده بازداشت  و به زندان اوین منتقل شد. به نقل از سایت مجذوبان نور  امروز به علت شدت صدمات وارده ونامناسب بودن وضعیت جسمانی در بیمارستان امام خمینی بستری شده است.
#پوریا_نوری 
#جای_هنرمند_زندان_نیست 
#پوریا_نوری_را_آزاد_کنید
#دراویش_گنابادی#دراویش#مجذوبان_نور #بی_عدالتی
#از_هنرمندان_حمایت_کنیم#عکاس_جوان
. هی پسر! روز از بازداشتت میگذره و من هنوز باور نکردم!!.، از پیچ دوستات فهمیدم چشمات به شدت آسیب دیده. و حالا بیمارستانی.چطور ممکنه؟! منتظرتم . منتظرم دوباره عکس های کار جدیدتو برام بفرستی و بپرسی عاطی کدومش دوست داری؟ منتظرم . جای تو زندان نیست .چشمات باید پشت لنز دوربینت بود؟! الان خیره به کجاست ؟ چی می بینه؟! رفیق منتظرتم تا دوباره باهم عکس ببینیم و درموردش صحبت کنیم. پ.ن. پوریا نوری عکاس موفق سینما و مطبوعات و عضو انجمن عکاسان جوان ایران روز سه شنبه با چشمان به شدت آسیب دیده بازداشت و به زندان اوین منتقل شد. به نقل از سایت مجذوبان نور امروز به علت شدت صدمات وارده ونامناسب بودن وضعیت جسمانی در بیمارستان امام خمینی بستری شده است. #پوریا_نوری #جای_هنرمند_زندان_نیست #پوریا_نوری_را_آزاد_کنید #دراویش_گنابادی #دراویش #مجذوبان_نور #بی_عدالتی #از_هنرمندان_حمایت_کنیم #عکاس_جوان
باتوجه به جنایات دیشب فرقه صوفیه گنابادی علیه برادران پلیس و زیر گرفتن آن ها با اتوبوس، محصولات دامداران را که متعلق به این فرقه می‌باشد و مسولیت تامین مالی آنها را بر عهده دارد، تحریم می‌کنیم.
هر موقع خواستی از محصولات دامداران بخری، یاد متلاشی شدن سر اون نوجوان ۲۰ ساله نیروی انتظامی، در زیر چرخ های اتوبوس دراویش داعشی بیافت.
موسسین و بنیانگذاران شرکت برادران نوربخش هستند که از دراویش گنابادی می‌باشند.
مدیر عامل شرکت دامداران:
نور الدین نور بخش جعفری دهکردی
رئیس هیئت مدیره شرکت دامداران:
شمس الدین نور بخش جعفری دهکردی
#تحریم_دامداران
#غنی_شده_با_سبیل 
#دراویشگنابادی
#تحریم_محصولات_دامداران 
#نورعلی_تابنده
#صوفی
#درویش
#دراویش_گنابادی 
#صوفیه_گنابادی
#دراویش_گناباد
#شهدای_فاطمیه
#گلستان_هفتم
#دراویش
#فاطمیه
#مجذوبان_نور
#دامداران
باتوجه به جنایات دیشب فرقه صوفیه گنابادی علیه برادران پلیس و زیر گرفتن آن ها با اتوبوس، محصولات دامداران را که متعلق به این فرقه می‌باشد و مسولیت تامین مالی آنها را بر عهده دارد، تحریم می‌کنیم. هر موقع خواستی از محصولات دامداران بخری، یاد متلاشی شدن سر اون نوجوان ۲۰ ساله نیروی انتظامی، در زیر چرخ های اتوبوس دراویش داعشی بیافت. موسسین و بنیانگذاران شرکت برادران نوربخش هستند که از دراویش گنابادی می‌باشند. مدیر عامل شرکت دامداران: نور الدین نور بخش جعفری دهکردی رئیس هیئت مدیره شرکت دامداران: شمس الدین نور بخش جعفری دهکردی #تحریم_دامداران #غنی_شده_با_سبیل #دراویشگنابادی #تحریم_محصولات_دامداران #نورعلی_تابنده #صوفی #درویش #دراویش_گنابادی #صوفیه_گنابادی #دراویش_گناباد #شهدای_فاطمیه #گلستان_هفتم #دراویش #فاطمیه #مجذوبان_نور #دامداران