همه عکس ها و کلیپ های همسر در اینستاگرام

loading...
✴ کامنت های بی ادبی ممنوع📛
.
این پست علمی ست 👇
.
سکس چند درصد ازدواج است ؟

پاسخ این پرسش، برای هر زوجی فرق می کند، و شاید بهتر است نگوییم زوج؛ که برای هر فرد فرق می کند. شاید از مجموعه آنچه یک مرد را در یک زندگی مشترک نگه داشته، سکس خوب، 70 درصد قضیه باشد؛ اما برای همسر همان مرد، 30 هم نباشد.

نکته اینجاست که این عددها در طول زمان هم تغییر می کنند. قضیه پیچیده تر می شود وقتی بدانیم حتی خود فرد هم نمی داند و نمی تواند عددی بگوید؛ چون سکس ریشه دارد در عمق ذهن؛ جایی که فروید ذهن ناهشیارش نامیده و بنابراین ممکن است وقتی از کسی بپرسیم که سکس، در ازدواج تو چقدر مهم است، پاسخی که از لایه های سطحی و هشیار ذهن برمی آید، حقیقی نباشد.

اما گمان من بر این است که نقش سکس در ازدواج، به طور میانگین، کمتر از 50 نیست. تاکید می کنم این یک نظر شخصی است و هیچ بویی از شواهد علمی نبرده (که اصلا در این مورد وجود ندارد)

با ادای احترام به مثلث عشقی اشترنبرگ، معتقدم در عصر جدید، زندگی مشترک (ازدواج یا هرجور رابطه پایدار) در یک مثلث محصور می شود. اضلاع این مثلث عبارتند از: سکس (یا شهوت که عاملی فردیتی است)، صمیمیت (یا رفاقت که عاملی زوجیتی است) و سنت (یا عرف و یا تلقی فرد از ملاحظات و قوانین و ارزشهای اجتماعی). سکس شاید قاعده مثلث باشد و بیش از دو عامل دیگر، ضامن بقای زندگی مشترک؛ اما هیچ مثلثی با یک ضلع مثلث نمی شود؛ و حتی با دو ضلع هم. برای همین حتی زوج هایی که سکس و صمیمیت خوبی دارند، ممکن است بعد از مهاجرت به کشوری دیگر، تصمیم به جدایی بگیرند.

از بحث دور نشویم. مسلم است که سکس، یکی از سه ستون رابطه پایدار است؛ چه ازدواج سفید باشد، چه ازدواج با هر رنگ دیگر؛ چه اصلا ازدواج نباشد و رابطه ای رمانتیک باشد با هر مختصات دیگری. اما شک نیست که سکس مهم است.

ضرب المثل شده که 70درصد طلاق ها در ایران به دلایل جنسی است و اگرچه من مخالفم و گمان می کنم از آن حرف های «دلی» است که بدون شواهد پژوهشی دقیق گفته شده و در عمل هم به نظر نمی رسد که چنین باشد؛ اما باز هم، شک نیست که سکس مهم است.

بسیارند زوج هایی که طلاق عاطفی و جنسی گرفته اند و زیر یک سقف زندگی می کنند. به آنها هم می گویم: شک نکنید که سکس مهم است.
و البته نمی گویم بروید طلاق قانونی هم بگیرید و خلاص. «اگر می خواهید» ادامه بدهید، بیایید درستش کنیم. سکس، مهم است. .
.
.
نویسنده: دکتر حامد توکلی
.
.#سکس #ازدواج #رابطه #زناشویی #همسر #زن #مرد #جنسی
✴ کامنت های بی ادبی ممنوع📛 . این پست علمی ست 👇 . سکس چند درصد ازدواج است ؟ پاسخ این پرسش، برای هر زوجی فرق می کند، و شاید بهتر است نگوییم زوج؛ که برای هر فرد فرق می کند. شاید از مجموعه آنچه یک مرد را در یک زندگی مشترک نگه داشته، سکس خوب، درصد قضیه باشد؛ اما برای همسر همان مرد، هم نباشد. نکته اینجاست که این عددها در طول زمان هم تغییر می کنند. قضیه پیچیده تر می شود وقتی بدانیم حتی خود فرد هم نمی داند و نمی تواند عددی بگوید؛ چون سکس ریشه دارد در عمق ذهن؛ جایی که فروید ذهن ناهشیارش نامیده و بنابراین ممکن است وقتی از کسی بپرسیم که سکس، در ازدواج تو چقدر مهم است، پاسخی که از لایه های سطحی و هشیار ذهن برمی آید، حقیقی نباشد. اما گمان من بر این است که نقش سکس در ازدواج، به طور میانگین، کمتر از نیست. تاکید می کنم این یک نظر شخصی است و هیچ بویی از شواهد علمی نبرده (که اصلا در این مورد وجود ندارد) با ادای احترام به مثلث عشقی اشترنبرگ، معتقدم در عصر جدید، زندگی مشترک (ازدواج یا هرجور رابطه پایدار) در یک مثلث محصور می شود. اضلاع این مثلث عبارتند از: سکس (یا شهوت که عاملی فردیتی است)، صمیمیت (یا رفاقت که عاملی زوجیتی است) و سنت (یا عرف و یا تلقی فرد از ملاحظات و قوانین و ارزشهای اجتماعی). سکس شاید قاعده مثلث باشد و بیش از دو عامل دیگر، ضامن بقای زندگی مشترک؛ اما هیچ مثلثی با یک ضلع مثلث نمی شود؛ و حتی با دو ضلع هم. برای همین حتی زوج هایی که سکس و صمیمیت خوبی دارند، ممکن است بعد از مهاجرت به کشوری دیگر، تصمیم به جدایی بگیرند. از بحث دور نشویم. مسلم است که سکس، یکی از سه ستون رابطه پایدار است؛ چه ازدواج سفید باشد، چه ازدواج با هر رنگ دیگر؛ چه اصلا ازدواج نباشد و رابطه ای رمانتیک باشد با هر مختصات دیگری. اما شک نیست که سکس مهم است. ضرب المثل شده که درصد طلاق ها در ایران به دلایل جنسی است و اگرچه من مخالفم و گمان می کنم از آن حرف های «دلی» است که بدون شواهد پژوهشی دقیق گفته شده و در عمل هم به نظر نمی رسد که چنین باشد؛ اما باز هم، شک نیست که سکس مهم است. بسیارند زوج هایی که طلاق عاطفی و جنسی گرفته اند و زیر یک سقف زندگی می کنند. به آنها هم می گویم: شک نکنید که سکس مهم است. و البته نمی گویم بروید طلاق قانونی هم بگیرید و خلاص. «اگر می خواهید» ادامه بدهید، بیایید درستش کنیم. سکس، مهم است. . . . نویسنده: دکتر حامد توکلی . . #سکس #ازدواج #رابطه #زناشویی #همسر #زن #مرد #جنسی
🕌❤
#بسم_الله_الرحمن_الرحيم
«رَبَّنا هَبْ لَنا مِنْ أَزْواجِنا وَ ذُرِّیَّاتِنا قُرَّةَ أَعْیُنٍ وَ اجْعَلْنا لِلْمُتَّقینَ إِماماً»
خدایا همسر و فرزندانی به من بده
که نور چشمم باشند.
سوره فرقان، آیه۷۴
.
.
تموم آرزوم اینه
بریم حرم دلم واشه
بگم دستت درست آقا
دیگه دستم تو دستاشه
.
.
بهترین‌وساطتها این است که میان دو نفر در امر ازدواج وساطت شود.تا سرو سامان بگیرند.
امام علی علیه السلام
بحار الانوار.جلد۱۰۳.صفحه۲۲۲
.
.
پ.ن:ان شاالله روزی همه جوانها هرچه زودتر😊❤
#اللهم_عجل_الولیک_الفرج
#ازدواج #زندگی_اسلامی #تکه_ای_از_بهشت #حرم_امام_رضا_ع #پنجره_فولاد #شاخه_نبات #قرآن #همسر #آرامش #عشق #حجاب #دختر #پسر #حیا #اللهم_الرزقنا #عقد #طراحی #نقاشی #اخلاق #ایمان #با_خدا #با_حیا 
۹۶/۱۲/۴
🕌❤ #بسم_الله_الرحمن_الرحيم «رَبَّنا هَبْ لَنا مِنْ أَزْواجِنا وَ ذُرِّیَّاتِنا قُرَّةَ أَعْیُنٍ وَ اجْعَلْنا لِلْمُتَّقینَ إِماماً» خدایا همسر و فرزندانی به من بده که نور چشمم باشند. سوره فرقان، آیه۷۴ . . تموم آرزوم اینه بریم حرم دلم واشه بگم دستت درست آقا دیگه دستم تو دستاشه . . بهترین‌وساطتها این است که میان دو نفر در امر ازدواج وساطت شود.تا سرو سامان بگیرند. امام علی علیه السلام بحار الانوار.جلد۱۰۳.صفحه۲۲۲ . . پ.ن:ان شاالله روزی همه جوانها هرچه زودتر😊❤ #اللهم_عجل_الولیک_الفرج #ازدواج #زندگی_اسلامی #تکه_ای_از_بهشت #حرم_امام_رضا_ع #پنجره_فولاد #شاخه_نبات #قرآن #همسر #آرامش #عشق #حجاب #دختر #پسر #حیا #اللهم_الرزقنا #عقد #طراحی #نقاشی #اخلاق #ایمان #با_خدا #با_حیا ۹۶/۱۲/۴
تو آرام جانی 
تو در جانی 
تو درمانی 😍❤
#همسر عزیزم
تو آرام جانی تو در جانی تو درمانی 😍❤ #همسر عزیزم
در خودتان و همسرتان خوب و بهترين ها را پيدا كنيد
#دكتر_هلاكويى #زندگی #همسر #خوب #بهترین #روانشناسی #زناشویی
در خودتان و همسرتان خوب و بهترين ها را پيدا كنيد #دكتر_هلاكويى #زندگی #همسر #خوب #بهترین #روانشناسی #زناشویی
از همچو تو دلداری 
دل برنکنم آری... ✍🏻 حضرت حافظ

بعد یه هفته سرماخوردگی دست به کار شدم🙃😊
#همسر-نمونه-من#خونه-امید#
1396/12/03
از همچو تو دلداری دل برنکنم آری... ✍🏻 حضرت حافظ بعد یه هفته سرماخوردگی دست به کار شدم🙃😊 #همسر-نمونه-من #خونه-امید # //
شماره 23: مهمش این است که کوشش کنید همسرتون رو بفهمید و بعد از اینکه بفهمید 
بپذیرید. معناش این نیست که باهاش هم عقیده باشید . در خصوص آدمها هم همینه . من رو خط رادیو 
کوشش میکنم آدمها رو بفهمم و اونها رو به صورتی که هستن بپذیرم ولی با عقیده شون موافق 
نیستم . معنی فهمیدن و پذیرفتن کاملا متفاوته با فهمیدن و قبول کردن دیگری. شما تو زندگی قراره 
دیگران رو بفهمید و اونها رو آنگونه که هستن بپذیرید. همسرتون همینه که هست. بفهمیدش و بپذیرید. 
چون شما او رو انتخاب کردید. در مجموع او برای شما بهتر بوده یا بهترین بوده . ولی شما نمیتونید بگید 
که تو چون متفاوت با منی من با تو مساله دارم . نه من تو رو میفهمم و تو رو همینگونه که هستی 
میپذیرم. اگر شما حرفتون این باشه که من تو رو میفهمم و اگر به صورتی که من درست میدونم باید 
دربیای تا تو رو بپذیرم یا دوست داشته باشم که شما آدم خودخواهی هستید. شما روزی میتونید بگید 
من رو دوست دارید که من مختلف و متفاوت رو دوست داشته باشید. اگر شما منی رو که عین خودتون 
هستم دوست دارید که شما فقط یه خودخواهی هستید که فرافکنی کردید خودتون رو با من. و بسیاری 
از اوقات وقتی که شما یه آدمی رو دوست دارید به خاطر اینه که او رو مث خودتون میدونید. در حالیکه یه 
ذره نگاه کنید ˛ ته وجودتون میبینید خودتون رو دوست ندارید. و خودتون رو آنگونه که هستید نمیپسندید. 
خوب یه تحفه ای هم پیدا شده عین شما و خوب بعدا چه خواهد شد. بنابراین تو زندگی قراره این رو 
همینجوری که هست بپذیرید. بذارید به شما بگم : این زن و شوهری که شما میبینید یا اوایل دیدید 
معمولا یه ده بیست درصد با گذشت زمان بدتر میشن . اینها بهتر نمیشن. اصلن ما زنی که خوب بشه 
شوهری که خوب بشه نداریم. ما فقط زنی که بدتر میشه شوهری که بدتر میشه داریم. اگه میبینید 
بیست درصد بدتر میشه شما هنوز میخاینش خوش آمدید. اگه همینی که الان هست رو نمیتونید تحمل 
کنید برید دنبال کارتون . بنابراین مساله فهمیدن و پذیرفتن موضوع مهمیه.
#دکتر هلاکویی #زندگی #روانشناسی #ازدواج #همسر #پذیرفتن #درک_کردن #فهمیدن #اعتقاد
شماره : مهمش این است که کوشش کنید همسرتون رو بفهمید و بعد از اینکه بفهمید بپذیرید. معناش این نیست که باهاش هم عقیده باشید . در خصوص آدمها هم همینه . من رو خط رادیو کوشش میکنم آدمها رو بفهمم و اونها رو به صورتی که هستن بپذیرم ولی با عقیده شون موافق نیستم . معنی فهمیدن و پذیرفتن کاملا متفاوته با فهمیدن و قبول کردن دیگری. شما تو زندگی قراره دیگران رو بفهمید و اونها رو آنگونه که هستن بپذیرید. همسرتون همینه که هست. بفهمیدش و بپذیرید. چون شما او رو انتخاب کردید. در مجموع او برای شما بهتر بوده یا بهترین بوده . ولی شما نمیتونید بگید که تو چون متفاوت با منی من با تو مساله دارم . نه من تو رو میفهمم و تو رو همینگونه که هستی میپذیرم. اگر شما حرفتون این باشه که من تو رو میفهمم و اگر به صورتی که من درست میدونم باید دربیای تا تو رو بپذیرم یا دوست داشته باشم که شما آدم خودخواهی هستید. شما روزی میتونید بگید من رو دوست دارید که من مختلف و متفاوت رو دوست داشته باشید. اگر شما منی رو که عین خودتون هستم دوست دارید که شما فقط یه خودخواهی هستید که فرافکنی کردید خودتون رو با من. و بسیاری از اوقات وقتی که شما یه آدمی رو دوست دارید به خاطر اینه که او رو مث خودتون میدونید. در حالیکه یه ذره نگاه کنید ˛ ته وجودتون میبینید خودتون رو دوست ندارید. و خودتون رو آنگونه که هستید نمیپسندید. خوب یه تحفه ای هم پیدا شده عین شما و خوب بعدا چه خواهد شد. بنابراین تو زندگی قراره این رو همینجوری که هست بپذیرید. بذارید به شما بگم : این زن و شوهری که شما میبینید یا اوایل دیدید معمولا یه ده بیست درصد با گذشت زمان بدتر میشن . اینها بهتر نمیشن. اصلن ما زنی که خوب بشه شوهری که خوب بشه نداریم. ما فقط زنی که بدتر میشه شوهری که بدتر میشه داریم. اگه میبینید بیست درصد بدتر میشه شما هنوز میخاینش خوش آمدید. اگه همینی که الان هست رو نمیتونید تحمل کنید برید دنبال کارتون . بنابراین مساله فهمیدن و پذیرفتن موضوع مهمیه. #دکتر هلاکویی #زندگی #روانشناسی #ازدواج #همسر #پذیرفتن #درک_کردن #فهمیدن #اعتقاد
😍‏ بوفيس‎توله پامرانين😍
💥💥سوپر چمپيون 💥💥
💥‏🇺🇦وارداتي از اكراين⭐️
‏‎🔅١٠٠٪ اصيل 👉🏻 ‎
‏‎🐶نر و ماده موجود
‏‎🔅٢ ماهه (سايز خيلى ريز)
‏‎🔅با مدارك بهداشتي
‏‎💰قيمت : تماس 📱
‏‎🔆ارسال هوايى و زميني به تمام نقاط ايران✈️🚍
‏‎🔆از تهران
‏‎◀️(كاسبان) ☎️ 09124443857
02177977198
‏🆔 @Pzhvk_pet ‎#كليپ #كلينيك #كاوالير #كادو #بيگل #گل #چاوچاو #شيتزو #شادي #هديه #خاص #عشق #همسر #دوست #بيگل #بچه #شي_هواهوا #خنده #دختر #آرايشي #پامرانین #پاگ #بولداگ #بولداگ_انگلیسی#يوركشاير
😍‏ بوفيس‎توله پامرانين😍 💥💥سوپر چمپيون 💥💥 💥‏🇺🇦وارداتي از اكراين⭐️ ‏‎🔅١٠٠٪ اصيل 👉🏻 ‎ ‏‎🐶نر و ماده موجود ‏‎🔅٢ ماهه (سايز خيلى ريز) ‏‎🔅با مدارك بهداشتي ‏‎💰قيمت : تماس 📱 ‏‎🔆ارسال هوايى و زميني به تمام نقاط ايران✈️🚍 ‏‎🔆از تهران ‏‎◀️(كاسبان) ☎️ ‏🆔 ‎ #كليپ #كلينيك #كاوالير #كادو #بيگل #گل #چاوچاو #شيتزو #شادي #هديه #خاص #عشق #همسر #دوست #بيگل #بچه #شي_هواهوا #خنده #دختر #آرايشي #پامرانین #پاگ #بولداگ #بولداگ_انگلیسی #يوركشاير
😍‏ بوفيس‎توله پامرانين😍
💥💥سوپر چمپيون 💥💥
💥‏🇺🇦وارداتي از اكراين⭐️
‏‎🔅١٠٠٪ اصيل 👉🏻 ‎
‏‎🐶نر و ماده موجود
‏‎🔅٢ ماهه (سايز خيلى ريز)
‏‎🔅با مدارك بهداشتي
‏‎💰قيمت : تماس 📱
‏‎🔆ارسال هوايى و زميني به تمام نقاط ايران✈️🚍
‏‎🔆از تهران
‏‎◀️(كاسبان) ☎️ 09395086298
02177977198
‏🆔 @Pzhvk_pet ‎#كليپ #كلينيك #كاوالير #كادو #بيگل #گل #چاوچاو #شيتزو #شادي #هديه #خاص #عشق #همسر #دوست #بيگل #بچه #شي_هواهوا #خنده #دختر #آرايشي #پامرانین #پاگ #بولداگ #بولداگ_انگلیسی#يوركشاير
😍‏ بوفيس‎توله پامرانين😍 💥💥سوپر چمپيون 💥💥 💥‏🇺🇦وارداتي از اكراين⭐️ ‏‎🔅١٠٠٪ اصيل 👉🏻 ‎ ‏‎🐶نر و ماده موجود ‏‎🔅٢ ماهه (سايز خيلى ريز) ‏‎🔅با مدارك بهداشتي ‏‎💰قيمت : تماس 📱 ‏‎🔆ارسال هوايى و زميني به تمام نقاط ايران✈️🚍 ‏‎🔆از تهران ‏‎◀️(كاسبان) ☎️ ‏🆔 ‎ #كليپ #كلينيك #كاوالير #كادو #بيگل #گل #چاوچاو #شيتزو #شادي #هديه #خاص #عشق #همسر #دوست #بيگل #بچه #شي_هواهوا #خنده #دختر #آرايشي #پامرانین #پاگ #بولداگ #بولداگ_انگلیسی #يوركشاير
😍‏ بوفيس‎توله پامرانين😍
💥💥سوپر چمپيون 💥💥
💥‏🇺🇦وارداتي از اكراين⭐️
‏‎🔅١٠٠٪ اصيل 👉🏻 ‎
‏‎🐶نر و ماده موجود
‏‎🔅٢ ماهه (سايز خيلى ريز)
‏‎🔅با مدارك بهداشتي
‏‎💰قيمت : تماس 📱
‏‎🔆ارسال هوايى و زميني به تمام نقاط ايران✈️🚍
‏‎🔆از تهران
‏‎◀️(كاسبان) ☎️ 09395086298
02177977198
‏🆔 @Pzhvk_pet ‎#كليپ #كلينيك #كاوالير #كادو #بيگل #گل #چاوچاو #شيتزو #شادي #هديه #خاص #عشق #همسر #دوست #بيگل #بچه #شي_هواهوا #خنده #دختر #آرايشي #پامرانین #پاگ #بولداگ #بولداگ_انگلیسی#يوركشاير
😍‏ بوفيس‎توله پامرانين😍 💥💥سوپر چمپيون 💥💥 💥‏🇺🇦وارداتي از اكراين⭐️ ‏‎🔅١٠٠٪ اصيل 👉🏻 ‎ ‏‎🐶نر و ماده موجود ‏‎🔅٢ ماهه (سايز خيلى ريز) ‏‎🔅با مدارك بهداشتي ‏‎💰قيمت : تماس 📱 ‏‎🔆ارسال هوايى و زميني به تمام نقاط ايران✈️🚍 ‏‎🔆از تهران ‏‎◀️(كاسبان) ☎️ ‏🆔 ‎ #كليپ #كلينيك #كاوالير #كادو #بيگل #گل #چاوچاو #شيتزو #شادي #هديه #خاص #عشق #همسر #دوست #بيگل #بچه #شي_هواهوا #خنده #دختر #آرايشي #پامرانین #پاگ #بولداگ #بولداگ_انگلیسی #يوركشاير
@Irpdf
#Irpdf 
#زن 
#زندگی 
چرا ﺯﻧﺎﻥ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺷﺘﻨﯽ ﺍﻧﺪ؟

ﭼﺘﺮ ﺣﻤﺎﯾﺖ ﺍﻭ ﺭﺍ ﺍﺣﺴﺎﺱ ﻣﯿﮑﻨﯽ ﺯﻣﺎﻧﯽ ﮐﻪ ﺧﻮﺍﻫﺮ ﺗﻮﺳﺖ
ﻫﯿﺠﺎﻥ ﻭ ﻋﺸﻖ ﺍﻭ ﺭﺍ ﺍﺣﺴﺎﺱ ﻣﯿﮑﻨﯽ ﺯﻣﺎﻧﯽ ﮐﻪ ﻋﺎﺷﻖ ﺗﻮﺳﺖ
ﺍﺯ ﺧﻮﺩ ﮔﺬﺷﺘﮕﯽ ﺍﻭ ﺭﺍ ﺍﺣﺴﺎﺱ ﻣﯿﮑﻨﯽ ﺯﻣﺎﻧﯽ ﮐﻪ ﻫﻤﺴﺮ ﺗﻮﺳﺖ
ﭘﺮﺳﺘﺶ ﻭ ﺍﯾﺜﺎﺭ ﺍﻭ ﺭﺍ ﺍﺣﺴﺎﺱ ﻣﯿﮑﻨﯽ ﺯﻣﺎﻧﯽ ﮐﻪ ﻣﺎﺩﺭ ﺗﻮﺳﺖ
ﺩﻋﺎﯼ ﺧﯿﺮ ﺍﻭ ﺭﺍ ﺍﺣﺴﺎﺱ ﻣﯿﮑﻨﯽ ﺯﻣﺎﻧﯽ ﮐﻪ ﻣﺎﺩﺭ ﺑﺰﺭﮒ ﺗﻮﺳﺖ
ﺍﻭ ﻫﻤﯿﺸﻪ ﺍﺳﺘﻘﺎﻣﺖ ﺩﺍﺭﺩ
ﻗﻠﺐ ﺍﻭ ﺑﺴﯿﺎﺭ ﻇﺮﯾﻒ ﻭ ﺷﮑﻨﻨﺪﻩ ﺍﺳﺖ
ﺑﺴﯿﺎﺭ ﺷﻮﺥ ﻭ ﺷﯿﻄﺎﻥ
ﺑﺴﯿﺎﺭ ﻓﺮﯾﺒﺎ
ﺑﺴﯿﺎﺭ ﺑﺨﺸﻨﺪﻩ
ﺑﺴﯿﺎﺭ ﺧﻮﺵ ﺁﻫﻨﮓ
ﺍﻭ ﯾﮏ ﺯﻥ ﺍﺳﺖ
ﺍﻭ ﯾﮏ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺳﺖ
ﺑﻪ ﺍﻭ ﺍﺣﺘﺮﺍﻡ ﺑﮕﺬﺍﺭ ﻭ به او عشق بورز... #خواهر #عاشق #همسر #مادر #فریبا #بخشنده #عشق
#زن #زندگی چرا ﺯﻧﺎﻥ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺷﺘﻨﯽ ﺍﻧﺪ؟ ﭼﺘﺮ ﺣﻤﺎﯾﺖ ﺍﻭ ﺭﺍ ﺍﺣﺴﺎﺱ ﻣﯿﮑﻨﯽ ﺯﻣﺎﻧﯽ ﮐﻪ ﺧﻮﺍﻫﺮ ﺗﻮﺳﺖ ﻫﯿﺠﺎﻥ ﻭ ﻋﺸﻖ ﺍﻭ ﺭﺍ ﺍﺣﺴﺎﺱ ﻣﯿﮑﻨﯽ ﺯﻣﺎﻧﯽ ﮐﻪ ﻋﺎﺷﻖ ﺗﻮﺳﺖ ﺍﺯ ﺧﻮﺩ ﮔﺬﺷﺘﮕﯽ ﺍﻭ ﺭﺍ ﺍﺣﺴﺎﺱ ﻣﯿﮑﻨﯽ ﺯﻣﺎﻧﯽ ﮐﻪ ﻫﻤﺴﺮ ﺗﻮﺳﺖ ﭘﺮﺳﺘﺶ ﻭ ﺍﯾﺜﺎﺭ ﺍﻭ ﺭﺍ ﺍﺣﺴﺎﺱ ﻣﯿﮑﻨﯽ ﺯﻣﺎﻧﯽ ﮐﻪ ﻣﺎﺩﺭ ﺗﻮﺳﺖ ﺩﻋﺎﯼ ﺧﯿﺮ ﺍﻭ ﺭﺍ ﺍﺣﺴﺎﺱ ﻣﯿﮑﻨﯽ ﺯﻣﺎﻧﯽ ﮐﻪ ﻣﺎﺩﺭ ﺑﺰﺭﮒ ﺗﻮﺳﺖ ﺍﻭ ﻫﻤﯿﺸﻪ ﺍﺳﺘﻘﺎﻣﺖ ﺩﺍﺭﺩ ﻗﻠﺐ ﺍﻭ ﺑﺴﯿﺎﺭ ﻇﺮﯾﻒ ﻭ ﺷﮑﻨﻨﺪﻩ ﺍﺳﺖ ﺑﺴﯿﺎﺭ ﺷﻮﺥ ﻭ ﺷﯿﻄﺎﻥ ﺑﺴﯿﺎﺭ ﻓﺮﯾﺒﺎ ﺑﺴﯿﺎﺭ ﺑﺨﺸﻨﺪﻩ ﺑﺴﯿﺎﺭ ﺧﻮﺵ ﺁﻫﻨﮓ ﺍﻭ ﯾﮏ ﺯﻥ ﺍﺳﺖ ﺍﻭ ﯾﮏ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺳﺖ ﺑﻪ ﺍﻭ ﺍﺣﺘﺮﺍﻡ ﺑﮕﺬﺍﺭ ﻭ به او عشق بورز... #خواهر #عاشق #همسر #مادر #فریبا #بخشنده #عشق
#بسم_النور

پرچم عشق همین گوشه پیراهن #تو ست

#علیرضا_آذر 
کد 66
#جعبه_سورپرایز 3لایه

اینم جعبه دقیقه ۹۰ برای تولد همسر
توسط بانوی مهربونش 😍 
مشتری گلم از تهران
همیشه به شادی🎉

لطفا ورق بزنید

برای اطلاع از قیمت و سفارش مراجعه به کانال در بیو یا دایرکت

#آویز #نمدی #ابر #قلب #اتاق#کودک
#کادو #سیسمونی #پلک_نمدی #اتاق_خواب
#گیفت #گیفت_عقد #قاب_عکس #دختر #استند #اسم #هدیه #عشق #خانواده #همسر #دوست
#جاسوئیچی #صورتی #پیراهن #جعبه
#بسم_النور پرچم عشق همین گوشه پیراهن #تو ست #علیرضا_آذر کد #جعبه_سورپرایز لایه اینم جعبه دقیقه ۹۰ برای تولد همسر توسط بانوی مهربونش 😍 مشتری گلم از تهران همیشه به شادی🎉 لطفا ورق بزنید برای اطلاع از قیمت و سفارش مراجعه به کانال در بیو یا دایرکت #آویز #نمدی #ابر #قلب #اتاق #کودک #کادو #سیسمونی #پلک_نمدی #اتاق_خواب #گیفت #گیفت_عقد #قاب_عکس #دختر #استند #اسم #هدیه #عشق #خانواده #همسر #دوست #جاسوئیچی #صورتی #پیراهن #جعبه
انواع خنده از نظر علی صادقی

دوستات تگ کن تا ویدیو بزارم در مورد ویدیو ها هم کامنت بزارین

#همسر #دات #کام #خنده #کیلیپ #ویدیو #علی_صادقی #سپاهان #اصفهان #محرم #نویدکیا #پرسپولیس #استقلال
انواع خنده از نظر علی صادقی دوستات تگ کن تا ویدیو بزارم در مورد ویدیو ها هم کامنت بزارین #همسر #دات #کام #خنده #کیلیپ #ویدیو #علی_صادقی #سپاهان #اصفهان #محرم #نویدکیا #پرسپولیس #استقلال
❤💚💜💙💛💓💛💙💜💚❤
.
.دوست داشتن از جایی شروع میشه که حاضری بخاطرش تغییر کنی ____________________________________________________
 #زن #بانو #کپل #تپل #چاق #داف#خانم #دختر#عشق#عاشق#معشوق#لباس#مدل#همسر#زندگی#جک#لطیفه#طنز#کلیپ#شعر#عکس#خوشگل#زیبا#جذاب #مرد#بچه#کودک#پسر#آقا#لپ
❤💚💜💙💛💓💛💙💜💚❤ . .دوست داشتن از جایی شروع میشه که حاضری بخاطرش تغییر کنی #زن #بانو #کپل #تپل #چاق #داف #خانم #دختر #عشق #عاشق #معشوق #لباس #مدل #همسر #زندگی #جک #لطیفه #طنز #کلیپ #شعر #عکس #خوشگل #زیبا #جذاب #مرد #بچه #کودک #پسر #آقا #لپ
زمانیکه فکر می کنید همسرتان در جنبه های مختلف مثل لباس پوشیدن ، حرف زدن ، نحوه زندگی ، ارتباط با دیگران و موارد دیگر باید تغییر کند، می تواند نشان دهنده این باشد که از ازدواج تان راضی نیستید .انتظار بعضی تغییرات جزیی از همسر طبیعی است،ولی انتظار تغییر کردن رفتارها و خصوصیت های پایه ای طرف مقابل اينگونه نيست . وجود همچین انتظاراتی از همسرتان می تواند منجر به اختلافانی در رابطه تان شود و نیاز به مشاوره به وجود بیاید .
.
.
.
كانال تلگرام ارمغان رشد را دنبال كنيد(لينك كانال در بيو پيج)
.
.
‏#instagram #instagood #instaday #happy #happy #success #love #instalove #family #lovequotes #couple #couplegoals #relationshipgoals #engagement #inlove #engagement #familytime #ارمغان_رشد #روانشناس #روانشناسی #سلامت #زندگی #خانواده #ازدواج #زناشویی #همسر #خوشبختی #مشاوره
زمانیکه فکر می کنید همسرتان در جنبه های مختلف مثل لباس پوشیدن ، حرف زدن ، نحوه زندگی ، ارتباط با دیگران و موارد دیگر باید تغییر کند، می تواند نشان دهنده این باشد که از ازدواج تان راضی نیستید .انتظار بعضی تغییرات جزیی از همسر طبیعی است،ولی انتظار تغییر کردن رفتارها و خصوصیت های پایه ای طرف مقابل اينگونه نيست . وجود همچین انتظاراتی از همسرتان می تواند منجر به اختلافانی در رابطه تان شود و نیاز به مشاوره به وجود بیاید . . . . كانال تلگرام ارمغان رشد را دنبال كنيد(لينك كانال در بيو پيج) . . ‏ #ارمغان_رشد #روانشناس #روانشناسی #سلامت #زندگی #خانواده #ازدواج #زناشویی #همسر #خوشبختی #مشاوره
بعضیها تو زندگیت مثل گل میمون همیشه دوست داشتنی وهمه تر وتازه عطر وجودشون برات ارامش بخشش ونگاه کردن بهشون دلگرمی وشادی بخشه 
دوست داشتن با بهانه کوچکی است برای کنار هم ماندن .
بعضیها حتی لیاقت دوست داشتن ندارن 
وبعضیها دوسشان داری روزگار نمی گذارد کنارش بمانی .و
بعضیها که دوسشان داری اینقدر غرور وتکبر وفخر فروشی میکنند که از دوست داشتن منصرف می شویی
پس گلهای زندگیمان که شامل مادر #همسر#فرزند#برادر#ومخصوصارفیق#هست رو فراموش نکنیم که عمرشون کوتاه وتنها یاد وخاطره می مانده
بعضیها تو زندگیت مثل گل میمون همیشه دوست داشتنی وهمه تر وتازه عطر وجودشون برات ارامش بخشش ونگاه کردن بهشون دلگرمی وشادی بخشه دوست داشتن با بهانه کوچکی است برای کنار هم ماندن . بعضیها حتی لیاقت دوست داشتن ندارن وبعضیها دوسشان داری روزگار نمی گذارد کنارش بمانی .و بعضیها که دوسشان داری اینقدر غرور وتکبر وفخر فروشی میکنند که از دوست داشتن منصرف می شویی پس گلهای زندگیمان که شامل مادر #همسر #فرزند #برادر #ومخصوصارفیق #هست رو فراموش نکنیم که عمرشون کوتاه وتنها یاد وخاطره می مانده
.
💏ما به سلامت جامعه مى انديشیم💏
زوج هایی که به راحتی می توانند به خاطر مسائل کم اهمیت یکدیگر را ببخشند،رابطه عاطفی طولانی تر و قوی تری با هم خواهند داشت .
--------------------------------------------
🔻کانال فموره آنلاین را دنبال کنید🔻
👇🏻دانستنیهای مفید زناشویی👇🏻
https://t.me/femoreonline
🔗لینک در بایو موجود است.
--------------------------------------------
🚩@femore.ir
💗💝ما را به دوستان خود توصيه كنيد💗💝
از وب سايت ما ديدن فرماييد
🌐 femore.ir
--------------------------------------------
🌸جهت مشاوره رایگان ارسال پیامک کلمه “مشاوره” به شماره:
02188610777
--------------------------------------------
#فموره #اختلالات_جنسی #مردان #آقایان #بانوان #خانم #زن #جنسى #متخصص_زنان #حافظه #همسر #رابطه #گرما #زناشويى 
#femore #فموره #تغذیه #اختلالات_جنسی #سیب #تهران #مشهد #اصفهان #شيراز #رشت #تبريز #اروميه #كرمان #كرمانشاه #مازندران #خراسان #بوشهر #بانوان #خانم #زن
. 💏ما به سلامت جامعه مى انديشیم💏 زوج هایی که به راحتی می توانند به خاطر مسائل کم اهمیت یکدیگر را ببخشند،رابطه عاطفی طولانی تر و قوی تری با هم خواهند داشت . -------------------------------------------- 🔻کانال فموره آنلاین را دنبال کنید🔻 👇🏻دانستنیهای مفید زناشویی👇🏻 ://./ 🔗لینک در بایو موجود است. -------------------------------------------- 🚩 💗💝ما را به دوستان خود توصيه كنيد💗💝 از وب سايت ما ديدن فرماييد 🌐 . -------------------------------------------- 🌸جهت مشاوره رایگان ارسال پیامک کلمه “مشاوره” به شماره: -------------------------------------------- #فموره #اختلالات_جنسی #مردان #آقایان #بانوان #خانم #زن #جنسى #متخصص_زنان #حافظه #همسر #رابطه #گرما #زناشويى #فموره #تغذیه #اختلالات_جنسی #سیب #تهران #مشهد #اصفهان #شيراز #رشت #تبريز #اروميه #كرمان #كرمانشاه #مازندران #خراسان #بوشهر #بانوان #خانم #زن
تولدم مباررررک😍
بالاخره شدیم ۱۹ سال😎
امسال تولدم بهترین کادو رو خدا بهم داده😊👈#امیدم 
خلاصه ک کلی مرسی از همه که زحمت کشیدن و مرسی از خودم که گفتم بذار هنرنمایی کنم شامو مخلفات بامن زدم همه جامو سوزوندم ولی خوشمزه بود😹
مرسی اقاییم که شدی بهترین دلیل حال خوب تولدم😻
مرسی از همه دوستام که تبریک گفتن عزیزین💝
پ.ن۱:کیک رو اقامون پخته بود🙈
پ.ن۲:بنابه دلایلی تولد خونه مادربزرگه بود😐
@mr.sharifi7873
#تولد #کادو #بادکنک #۱۹سالگی #دختر #عشق #همسر
تولدم مباررررک😍 بالاخره شدیم ۱۹ سال😎 امسال تولدم بهترین کادو رو خدا بهم داده😊👈 #امیدم خلاصه ک کلی مرسی از همه که زحمت کشیدن و مرسی از خودم که گفتم بذار هنرنمایی کنم شامو مخلفات بامن زدم همه جامو سوزوندم ولی خوشمزه بود😹 مرسی اقاییم که شدی بهترین دلیل حال خوب تولدم😻 مرسی از همه دوستام که تبریک گفتن عزیزین💝 پ.ن۱:کیک رو اقامون پخته بود🙈 پ.ن۲:بنابه دلایلی تولد خونه مادربزرگه بود😐 #تولد #کادو #بادکنک #۱۹سالگی #دختر #عشق #همسر
💎توله پامرانين خرسى💎
🔅وارداتى از كشور اكراين🇺🇦
🔅١٠٠٪؜ اصيل
🐶نر و ماده موجود
🔅٢ ماهه
🔅داراى پاسپورت و ميكروچيپ و تتو 👌🏻
🔅به همراه مدارك بهداشتى✔️
💰قيمت: تماس📱
🔆ارسال هوايى و زمينى به تمام نقاط كشور🚍✈️ از تهران🔆
♨️تحويل در مجهزترين كلينيك پايتخت♨️
‏‎☎️09356073131 (اميرى)
‏🆔 @Rashel_pet
#كلينيك #پامرانين #دوست #چاوچاو #همسر #كادو #خاص #هديه #دختر #عشق #كاوالير #شيتزو #شى_هواهوا #خنده #بيگل #پاگ #كليپ #بولداگ #بولداگ_انگليسى #يروكشاير #گل #خانگى #مالتيز #پودل #حيوان
💎توله پامرانين خرسى💎 🔅وارداتى از كشور اكراين🇺🇦 🔅١٠٠٪؜ اصيل 🐶نر و ماده موجود 🔅٢ ماهه 🔅داراى پاسپورت و ميكروچيپ و تتو 👌🏻 🔅به همراه مدارك بهداشتى✔️ 💰قيمت: تماس📱 🔆ارسال هوايى و زمينى به تمام نقاط كشور🚍✈️ از تهران🔆 ♨️تحويل در مجهزترين كلينيك پايتخت♨️ ‏‎☎️ (اميرى) ‏🆔 #كلينيك #پامرانين #دوست #چاوچاو #همسر #كادو #خاص #هديه #دختر #عشق #كاوالير #شيتزو #شى_هواهوا #خنده #بيگل #پاگ #كليپ #بولداگ #بولداگ_انگليسى #يروكشاير #گل #خانگى #مالتيز #پودل #حيوان
. .
.
.
#من 
میخوام از این به بعد
.

بهترین قسمت زندگیم
.

رو بسازم
. .
هر روز ساعت ۹صبح با ما باشید🌻
.

سبحان رئوفی | مربی و مدرس مهارت‌های ارتباطی بین زوجین
.
#حال_زندگیتون_خوب
@Raoouf_ir
____
#من_نو ۱٤
#آموزش_همسرداری #زندگی_مشترک #همسرداری #زناشویی #روانشناسی_خانواده #خوشبختي  #ازدواج_موفق #روانشناسی #انتخاب_همسر #همسر #عشق
#LOVE
. . . . #من میخوام از این به بعد . بهترین قسمت زندگیم . رو بسازم . . هر روز ساعت ۹صبح با ما باشید🌻 . سبحان رئوفی | مربی و مدرس مهارت‌های ارتباطی بین زوجین . #حال_زندگیتون_خوب #من_نو ۱٤ #آموزش_همسرداری #زندگی_مشترک #همسرداری #زناشویی #روانشناسی_خانواده #خوشبختي  #ازدواج_موفق #روانشناسی #انتخاب_همسر #همسر #عشق
یه روش فان و عالی برای تشویق بچه هاتون به انجام دادن کارهای روزانه شون. 
روی دوتا شیشه برچسب کارهایی که باید انجام‌بشه و کارهایی که انجام‌شده رو بزنید. بعد هم‌با چوب بستنی یا نی های رنگی تعداد کارهای هر بخش رو مشخص کنید. میتونید به ازای هر ده تا کار انجام شده یه تشویقی به بچه تون بدید. اینطوری هم‌یه مدل بازی میشه و هم اینکه بچه ها یه سری از کاراشونو خودشون انجام میدن.

#خانه #خانه_داری #همسر #مادرانه #کودکانه #مادر_کودک #فرزند_شاد #سلامتی
 #happiness #mommybabylife 
#home #instagram #kids #happykids #househack # #hackss #todo #playing #smellgood #fresh #housework #housewife
یه روش فان و عالی برای تشویق بچه هاتون به انجام دادن کارهای روزانه شون. روی دوتا شیشه برچسب کارهایی که باید انجام‌بشه و کارهایی که انجام‌شده رو بزنید. بعد هم‌با چوب بستنی یا نی های رنگی تعداد کارهای هر بخش رو مشخص کنید. میتونید به ازای هر ده تا کار انجام شده یه تشویقی به بچه تون بدید. اینطوری هم‌یه مدل بازی میشه و هم اینکه بچه ها یه سری از کاراشونو خودشون انجام میدن. #خانه #خانه_داری #همسر #مادرانه #کودکانه #مادر_کودک #فرزند_شاد #سلامتی
❤
هر از چند گاهی، 
یکهویی بی مقدمه از همسرتان، 
فرزندتان، دوستتان یا هر کس دیگری که 
به نوعی با شما گره خورده است، 
با آرامش و مهربانی بپرسید: .
❤ هر از چند گاهی، یکهویی بی مقدمه از همسرتان، فرزندتان، دوستتان یا هر کس دیگری که به نوعی با شما گره خورده است، با آرامش و مهربانی بپرسید: . "احساس خوشبختی میکنی؟ کلا خوبی؟" . بعدش دیگر یک کلمه هم نگویید و فقط بگذارید او حرفهایش را بزند. بگذارید رسوبات ته گرفته اش را بیرون بریزد. بگذارید سبک شود. سبکبالی، هم حال او را خوب میکند و هم آیینه ای برای نشان دادن چیزهایی میشود که از آن غافلید. . حتی گاهی از خودتان هم این سوال را بپرسید: هی فلانی! احساس خوشبختی میکنی؟ اگر ندای مثبتی از درونتان بلند شد؛ دو دستتان را بالا کنید و بلند و بی پروا بگویید الهی صدهزار مرتبه شکرت. و اگر پاسخی منفی یا شل و تردیدآمیز برخاست، با خودتان بگویید: آخه چرا؟ چرا احساس خوشبختی نمی کنی؟ چته لعنتی؟ چی کم داری مگه؟ اگه چی داشته باشی، دیگه احساس خوشبختی میکنی؟ چند وقت دیگه قراره احساس خوشبختی کنی؟ تا کی ... نگذارید در چرخ دنده های زندگی روزمره، . . . . . . هدف از چرخیدن را گم کنید....! . 👍🏻😋👌🏻😊 #نفس #عشق #عاشقی #عاشق #عاشقانه #سبکبال #دل #دی #دکتر_محسن_زندی #قلب #زندگی #خوشبختی #لعنتی #هدف #روزمره #الهی #شکر #فرزند #همسر #تو #انرژی_مثبت #آرامش #مهربانی #حس #احساس #قوی
.
از من نخواه دردِ دلم را بیان کنم
تو دشمن منی
غرضت دوستانه نیست
.
شاعر: ؟؟؟
.
#درددل #بیان #دشمن #نامرد #دوست #یار #غزل #شاعر #دل #عاشق #شعر #عشق #همسر #مشاعره #خدا #عاشقانه #دلبر #رفیق #تقدیر #غرض #دوستانه #قلب
#moshaereh #poem #farsi #persian #zk1384 #business #circle #friend
.
📝
If you have 20 friends to go partying with, but not 1 to do business with, CHANGE YOUR CIRCLE.
اگه بيست تا دوست دارى كه باهاشون برى مهمونى، 
اما حتى يك دوست هم ندارى كه بتونى باهاش بيزينس كنى، دايره ى ارتباطاتت رو تغيير بده.
.
.
. از من نخواه دردِ دلم را بیان کنم تو دشمن منی غرضت دوستانه نیست . شاعر: ؟؟؟ . #درددل #بیان #دشمن #نامرد #دوست #یار #غزل #شاعر #دل #عاشق #شعر #عشق #همسر #مشاعره #خدا #عاشقانه #دلبر #رفیق #تقدیر #غرض #دوستانه #قلب # . 📝 , , . اگه بيست تا دوست دارى كه باهاشون برى مهمونى، اما حتى يك دوست هم ندارى كه بتونى باهاش بيزينس كنى، دايره ى ارتباطاتت رو تغيير بده. . .
.
آن ها در یک شب برفی، تنهایی هایشان را با زبان های مختلف تقسیم می کردند.
.
. آن ها در یک شب برفی، تنهایی هایشان را با زبان های مختلف تقسیم می کردند. .
لطفا ورق‌بزنید
لطفا ورق‌بزنید
اگر انسان #خیانتکاری هستی
دنبال #همسر وفادار نگرد
برای خودت هم بهتر است
که مشابه و #همجنس خودت
را بیابی
نگران بی همسری وفاداران
هم مباش 
بگذار آنها نصیب پاکان و وفادارانی
چون خودشان گردند
#ناهید_بهزاد_آسیابر
#سحر_مقدس
اگر انسان #خیانتکاری هستی دنبال #همسر وفادار نگرد برای خودت هم بهتر است که مشابه و #همجنس خودت را بیابی نگران بی همسری وفاداران هم مباش بگذار آنها نصیب پاکان و وفادارانی چون خودشان گردند #ناهید_بهزاد_آسیابر #سحر_مقدس
خدا رو شکر میکنم که تونستم آدم ها رو دوستامو و حتی اقوام نزدیکم رو بخوبی بشناسم و این عمل برای همه باید پیش بیاد تا اطرافیان خود را بشناسند و برای همه جان ندهند و آخر من به این نتیجه رسیدم که خانواده خودم،مادرم،خواهرم،برادرم،و تعدادی از دوستانم هستند که جواب خوبی های آدم رو میدن و هیچ کس دیگر به جز این چند نفر بدرد آدم نمیخورن (منظورم از نظر مالی نیست).که فهمیدم که هر چه دارم باید برای خودم و خانواده ام خرج کنم که هیچ کس به جز اینها بدرد آدم نمیخورن.البته دوستان خیلی خوبی هم وجود دارند که در هر زمینه ای برای آدم مفید هستند و منظور دارند. من هم خیلی بدرد آنها میخورم و دوستان خوبی برای هم دیگر هستیم.من در زندگیم به خانواده ام و دوستان واقعیم عشق میورزم.
#خانواده #دوستان_واقعی #همسر #برادر #خواهر #مادر #امیر_جعفری
خدا رو شکر میکنم که تونستم آدم ها رو دوستامو و حتی اقوام نزدیکم رو بخوبی بشناسم و این عمل برای همه باید پیش بیاد تا اطرافیان خود را بشناسند و برای همه جان ندهند و آخر من به این نتیجه رسیدم که خانواده خودم،مادرم،خواهرم،برادرم،و تعدادی از دوستانم هستند که جواب خوبی های آدم رو میدن و هیچ کس دیگر به جز این چند نفر بدرد آدم نمیخورن (منظورم از نظر مالی نیست).که فهمیدم که هر چه دارم باید برای خودم و خانواده ام خرج کنم که هیچ کس به جز اینها بدرد آدم نمیخورن.البته دوستان خیلی خوبی هم وجود دارند که در هر زمینه ای برای آدم مفید هستند و منظور دارند. من هم خیلی بدرد آنها میخورم و دوستان خوبی برای هم دیگر هستیم.من در زندگیم به خانواده ام و دوستان واقعیم عشق میورزم. #خانواده #دوستان_واقعی #همسر #برادر #خواهر #مادر #امیر_جعفری
عشق من پيشاپيش تولدت مبارك❤️🎂😍تقديم ب همسرم مهربونم🎼😍#همسر#عشق#موزيك#دوستداشتنى#پاپ#ايران#گيلان
عشق من پيشاپيش تولدت مبارك❤️🎂😍تقديم ب همسرم مهربونم🎼😍 #همسر #عشق #موزيك #دوستداشتنى #پاپ #ايران #گيلان
.
دیگری را در کمند آور که ما خود بنده‌ایم
.
ریسمان در پای حاجت نیست
دست آموز را
.
#سعدی
.
#اسیر #آزاد #کمند #بنده #دوست #یار #غزل #شاعر #دل #عاشق #شعر #عشق #همسر #مشاعره #خدا #عاشقانه #دلبر #رفیق #تقدیر #ریسمان #حاجت #تسلیم #قلب
#moshaereh #poem #farsi #persian #zk1384
.
.
. دیگری را در کمند آور که ما خود بنده‌ایم . ریسمان در پای حاجت نیست دست آموز را . #سعدی . #اسیر #آزاد #کمند #بنده #دوست #یار #غزل #شاعر #دل #عاشق #شعر #عشق #همسر #مشاعره #خدا #عاشقانه #دلبر #رفیق #تقدیر #ریسمان #حاجت #تسلیم #قلب # . .
.
با فاصله ای امن که آسیب نبینی
بنشین و فقط شاهد ویرانی من باش
.
#سید_تقی_سیدی
.
خط: #علی_برات_نژاد
.
#فاصله #امن #آسیب #شاهد #دوست #یار #غزل #شاعر #دل #عاشق #شعر #عشق #همسر #مشاعره #خدا #دلبر #رفیق #تقدیر #زندگی #خط #خوشنویس #ویران
#moshaereh #farsi #persian #zk1384 #inner #change
.
Inner growth changes our reality. 
رشد درونى اصالت وجودمان را دگرگون ميكند.
.
.
. با فاصله ای امن که آسیب نبینی بنشین و فقط شاهد ویرانی من باش . #سید_تقی_سیدی . خط: #علی_برات_نژاد . #فاصله #امن #آسیب #شاهد #دوست #یار #غزل #شاعر #دل #عاشق #شعر #عشق #همسر #مشاعره #خدا #دلبر #رفیق #تقدیر #زندگی #خط #خوشنویس #ویران # . . رشد درونى اصالت وجودمان را دگرگون ميكند. . .
عکاسی از مراسم عقد و جشن ها با کادر مجرب خانم در نهایت دقت و حوصله ( تحویل فایل اصلی در همان روز) 
برایتان بهترین خاطرات را  در بهترین لحظات زندگیتان با تصاویر به یادگار میگذاریم.
به همراه هدایای ویژه +دریافت کارت هدیه تخفیف گالری آرامه
#عکس#عقد #عقدآريايي #محضرعقدوازدواج #محضر #عروسی #عروس #خاطرات #خاطرات_خوب #عروسی #لباس #تاج #سفره_عقد #خنچه_عقد #خنچه #آرایش #میکاپ_عروسی#تولد#همسر
#inestagram #artist #art #photography #photo #photographer #photoby#photowedding #photoart #photoartist
عکاسی از مراسم عقد و جشن ها با کادر مجرب خانم در نهایت دقت و حوصله ( تحویل فایل اصلی در همان روز) برایتان بهترین خاطرات را  در بهترین لحظات زندگیتان با تصاویر به یادگار میگذاریم. به همراه هدایای ویژه +دریافت کارت هدیه تخفیف گالری آرامه #عکس #عقد #عقدآريايي #محضرعقدوازدواج #محضر #عروسی #عروس #خاطرات #خاطرات_خوب #عروسی #لباس #تاج #سفره_عقد #خنچه_عقد #خنچه #آرایش #میکاپ_عروسی #تولد #همسر