همه عکس ها و کلیپ های کانون_پتنت_ایران در اینستاگرام

  • تگ های مشابه:
loading...
فرا رسیدن #نوروز باستانی ۱۳۹۷ را به شما همراهان عزیز تبریک عرض می‎نماییم.
🌸🌺🌸🌺🌸🌺🌸🌺
#کانون_پتنت_ایران
فرا رسیدن #نوروز باستانی ۱۳۹۷ را به شما همراهان عزیز تبریک عرض می‎نماییم. 🌸🌺🌸🌺🌸🌺🌸🌺 #کانون_پتنت_ایران
🔔🔔🔔
#خبر_پتنت
#خبر_مالکیت_فکری
💡طراحی ربات خود متعادل شونده از سوی فیسبوک
✍️پتنت گرنت شده فیسبوک با موضوع «یک ربات خود متعادل شونده»، از فناوری جدیدی رونمایی نموده که از دو یا سه چرخ و بازوهای چرخشی برای حفظ تعادل ربات استفاده می‌نماید. این ربات که مجهز به نمایشگر، میکروفون، دوربین و بلندگو است، این پرسش مهم را ایجاد نموده که چرا فیسبوک وارد این حوزه از چالش‌های سخت‌افزاری شده و چه ارتباطی بین آن و شبکه‌های اجتماعی می‌تواند وجود داشته باشد.
حدس اولیه این است که این ربات در رابطه با «بازوهای واقعیت مجازی» فیسبوک و یا نوعی «ربات پیشخدمت» است که مورد دوم می‌تواند بخشی از پروژه مرد آهنین مارک زاکربرگ بوده که در طرح دستیار صوتی وی که در سال ۲۰۱۶ میلادی رونمایی شد، بکار گرفته شود.

شرح خبر در سایت کانون پتنت👇👇
🌐 Patentoffice.ir
#فیسبوک #پتنت #ربات #مالکیت_فکری #کانون_پتنت_ایران
#Facebook #patent #Robot #VR_Arm #robo_butler #intellectualproperty #IranPatentCenter
🔔🔔🔔 #خبر_پتنت #خبر_مالکیت_فکری 💡طراحی ربات خود متعادل شونده از سوی فیسبوک ✍️پتنت گرنت شده فیسبوک با موضوع «یک ربات خود متعادل شونده»، از فناوری جدیدی رونمایی نموده که از دو یا سه چرخ و بازوهای چرخشی برای حفظ تعادل ربات استفاده می‌نماید. این ربات که مجهز به نمایشگر، میکروفون، دوربین و بلندگو است، این پرسش مهم را ایجاد نموده که چرا فیسبوک وارد این حوزه از چالش‌های سخت‌افزاری شده و چه ارتباطی بین آن و شبکه‌های اجتماعی می‌تواند وجود داشته باشد. حدس اولیه این است که این ربات در رابطه با «بازوهای واقعیت مجازی» فیسبوک و یا نوعی «ربات پیشخدمت» است که مورد دوم می‌تواند بخشی از پروژه مرد آهنین مارک زاکربرگ بوده که در طرح دستیار صوتی وی که در سال ۲۰۱۶ میلادی رونمایی شد، بکار گرفته شود. شرح خبر در سایت کانون پتنت👇👇 🌐 . #فیسبوک #پتنت #ربات #مالکیت_فکری #کانون_پتنت_ایران
#نکته_سنجی ®™©
✅ از نظر سرمایه‌گذاران و مشتریان، برای یک شرکت جوان داشتن مالکیت فکری قوی یک الزام بوده و هر چه شرکت بزرگ‌تر شود این انتظار نیز افزایش می‌یابد.
#حفاظت #پتنت #نوآوری #تجاری_سازی #حقوق_مالکیت_فکری #فناوری #مالکیت_فکری #کانون_پتنت_ایران
#protection #patent #innovation #commercialization #IPR #IP #intellectualproperty #IranPatentCenter
#نکته_سنجی ®™© ✅ از نظر سرمایه‌گذاران و مشتریان، برای یک شرکت جوان داشتن مالکیت فکری قوی یک الزام بوده و هر چه شرکت بزرگ‌تر شود این انتظار نیز افزایش می‌یابد. #حفاظت #پتنت #نوآوری #تجاری_سازی #حقوق_مالکیت_فکری #فناوری #مالکیت_فکری #کانون_پتنت_ایران
🔔🔔🔔
#خبر_پتنت
#خبر_مالکیت_فکری
💡رقابت اینستاکارت با آمازون در زمینه سرویس خرید و تحویل آنلاین مواد غذایی
✍️شرکت اینستاکارت، پتنت جدیدی در زمینه سیستم خودپرداز تلفن همراه به ثبت رسانیده است که به خریداران فروشگاه‌ها اجازه می‌دهد تا دور از فروشگاه، عملیات خرید، بازبینی و پرداخت را انجام دهند. اینستاکارت نوعی سرویس ارائه کالا است که از طریق آن، می‌توان خرید اجناس را انجام داده و کالای درخواستی را درب منزل تحویل گرفت. ثبت اختراع جدید را می‌توان در راستای استراتژی اینستاکارت در سرعت بخشیدن به عملیات تحویل کالا به مشتری ارزیابی نمود.
لازم به ذکر است که این پتنت، در پی ادامه راه شرکت آمازون است که اخیراً  سرویسی برای حذف صندوق پرداخت و بازبینی فروشگاه‌ها، راه‌اندازی نموده است. 
شرح خبر در سایت کانون پتنت👇👇
🌐 Patentoffice.ir
#اینستاکارت #آمازون #مواد_غذایی #پتنت #مالکیت_فکری #کانون_پتنت_ایران
#instacart #Amazon #patent #intellectualproperty #IranPatentCenter
🔔🔔🔔 #خبر_پتنت #خبر_مالکیت_فکری 💡رقابت اینستاکارت با آمازون در زمینه سرویس خرید و تحویل آنلاین مواد غذایی ✍️شرکت اینستاکارت، پتنت جدیدی در زمینه سیستم خودپرداز تلفن همراه به ثبت رسانیده است که به خریداران فروشگاه‌ها اجازه می‌دهد تا دور از فروشگاه، عملیات خرید، بازبینی و پرداخت را انجام دهند. اینستاکارت نوعی سرویس ارائه کالا است که از طریق آن، می‌توان خرید اجناس را انجام داده و کالای درخواستی را درب منزل تحویل گرفت. ثبت اختراع جدید را می‌توان در راستای استراتژی اینستاکارت در سرعت بخشیدن به عملیات تحویل کالا به مشتری ارزیابی نمود. لازم به ذکر است که این پتنت، در پی ادامه راه شرکت آمازون است که اخیراً سرویسی برای حذف صندوق پرداخت و بازبینی فروشگاه‌ها، راه‌اندازی نموده است. شرح خبر در سایت کانون پتنت👇👇 🌐 . #اینستاکارت #آمازون #مواد_غذایی #پتنت #مالکیت_فکری #کانون_پتنت_ایران
🔔🔔🔔
#خبر_پتنت
#خبر_مالکیت_فکری
💡شکایت بلک‌بری از فیسبوک، واتس‌آپ و اینستاگرام
✍️شرکت کانادایی بلک‌بری، با ثبت شکایت رسمی در دادگاه فدرال لس‌آنجلس، فیسبوک و دو اپلیکیشن تحت مالکیت این شرکت یعنی واتس‌آپ و اینستاگرام را متهم به نقض پتنت نموده است. 
بلک‌بری مدعی است، ۷ عدد از ثبت اختراعات متعلق به این شرکت، در زمینه امنیت، رابط کاربری و قابلیت‌های عملیاتی پیام‌رسان «بلک‌بری مسنجر»، توسط فیسبوک نقض شده و به ویژگی‌های دو اپلیکیشن واتس‌آپ و اینستاگرام اضافه گردیده است.

شرح خبر در سایت کانون پتنت👇👇
🌐 Patentoffice.ir
#بلک_بری #فیسبوک #واتس_آپ #اینستاگرام #دعوی_قضایی #پتنت #مالکیت_فکری #کانون_پتنت_ایران
#BlackBerry #Facebook #WhatsApp #Instagram #lawsuit #patent #intellectualproperty #IranPatentCenter
🔔🔔🔔 #خبر_پتنت #خبر_مالکیت_فکری 💡شکایت بلک‌بری از فیسبوک، واتس‌آپ و اینستاگرام ✍️شرکت کانادایی بلک‌بری، با ثبت شکایت رسمی در دادگاه فدرال لس‌آنجلس، فیسبوک و دو اپلیکیشن تحت مالکیت این شرکت یعنی واتس‌آپ و اینستاگرام را متهم به نقض پتنت نموده است. بلک‌بری مدعی است، ۷ عدد از ثبت اختراعات متعلق به این شرکت، در زمینه امنیت، رابط کاربری و قابلیت‌های عملیاتی پیام‌رسان «بلک‌بری مسنجر»، توسط فیسبوک نقض شده و به ویژگی‌های دو اپلیکیشن واتس‌آپ و اینستاگرام اضافه گردیده است. شرح خبر در سایت کانون پتنت👇👇 🌐 . #بلک_بری #فیسبوک #واتس_آپ #اینستاگرام #دعوی_قضایی #پتنت #مالکیت_فکری #کانون_پتنت_ایران
📣📢📣📢
#رویدادها
✅ وبینار آنلاین 🔸موضوع: مقدمه‌ای در خصوص جستجوی علائم تجاری
🔸زمان: سه‌شنبه ۷ فروردین ساعت ۱۵:۳۰ 🔸برگزارکننده: «Business & IP Center London»
🔸لینک ثبت‌نام در کانال کانون پتنت👇👇👇
🌐 @patentoffice
#وبینار #علائم_تجاری #مالکیت_فکری #کانون_پتنت_ایران
#webinar #trademark #trademark_searching #intellectualproperty #IranPatentCenter
📣📢📣📢 #رویدادها ✅ وبینار آنلاین 🔸موضوع: مقدمه‌ای در خصوص جستجوی علائم تجاری 🔸زمان: سه‌شنبه ۷ فروردین ساعت ۱۵:۳۰ 🔸برگزارکننده: « & » 🔸لینک ثبت‌نام در کانال کانون پتنت👇👇👇 🌐 #وبینار #علائم_تجاری #مالکیت_فکری #کانون_پتنت_ایران
🔔🔔🔔 #خبر_پتنت
#خبر_مالکیت_فکری
💡رفع معضل حرکات ناگهانی خودرو در فناوری هدایت خودکار وسایط نقلیه
✍️شرکت وایمو پتنت جدیدی برای مقابله با حرکات ناگهانی خودرو به ثبت رسانیده که می‌تواند سرنشینان حساس را تا حدی از عوارض ناشی از تغییرات جهت و سرعت خودرو در امان دارد. 
مهم‌ترین راهکار تشریح شده در پتنت مذکور، شامل تعیین مسیرهای مشخص برای حرکت خودرو است که مشکلات را به حداقل می‌رساند. برای مثال برای مسافرین حساس، مسیری هموار و با سرعتی به نسبت کم انتخاب خواهد شد و در مقابل، مسافرینی که عجله بیشتری دارند، می‌توانند سفری سریع‌تر را در مسیرهای مشخص‌شده مجاور انتخاب نمایند.

شرح خبر در سایت کانون پتنت👇👇
🌐 Patentoffice.ir
#هدایت_خودکار #وایمو #پتنت #مالکیت_فکری #کانون_پتنت_ایران
#self_driving #Wimo #patent #intellectualproperty #IranPatentCenter
🔔🔔🔔 #خبر_پتنت #خبر_مالکیت_فکری 💡رفع معضل حرکات ناگهانی خودرو در فناوری هدایت خودکار وسایط نقلیه ✍️شرکت وایمو پتنت جدیدی برای مقابله با حرکات ناگهانی خودرو به ثبت رسانیده که می‌تواند سرنشینان حساس را تا حدی از عوارض ناشی از تغییرات جهت و سرعت خودرو در امان دارد. مهم‌ترین راهکار تشریح شده در پتنت مذکور، شامل تعیین مسیرهای مشخص برای حرکت خودرو است که مشکلات را به حداقل می‌رساند. برای مثال برای مسافرین حساس، مسیری هموار و با سرعتی به نسبت کم انتخاب خواهد شد و در مقابل، مسافرینی که عجله بیشتری دارند، می‌توانند سفری سریع‌تر را در مسیرهای مشخص‌شده مجاور انتخاب نمایند. شرح خبر در سایت کانون پتنت👇👇 🌐 . #هدایت_خودکار #وایمو #پتنت #مالکیت_فکری #کانون_پتنت_ایران
🔔🔔🔔
#خبر_پتنت
#خبر_مالکیت_فکری
💡۱۷۳ پرونده حقوقی مرتبط با نقض حقوق مالکیت فکری در عربستان طی دو سال گذشته
✍️در طی دو سال گذشته بیش از ۱۷۳ پرونده حقوقی مرتبط با نقض حقوق مالکیت فکری در عربستان به ثبت رسیده است. این پرونده‌ها در زمینه‌های گوناگون مالکیت فکری، شامل جعل و سرقت علائم تجاری، نقض حقوق فیلم‌نامه‌ها، قطعات موسیقی و اشعار، ثبت اختراعات و ... از سوی افراد و شرکت‌ها پیگیری شده‌اند.
شایان ذکر است که از معایب اعلام شده در سیستم حفاظت از مالکیت فکری عربستان این است که در قانون منشور حفاظت از حقوق مالکیت فکری به‌صورت کامل و یکپارچه وجود ندارد و قوانین در شعبات مختلف نظام قضایی پراکنده شده است.

شرح خبر در سایت کانون پتنت👇👇
🌐 Patentoffice.ir
#دعاوی_قضایی #عربستان #مالکیت_فکری #کانون_پتنت_ایران
#lawsuit #Saudi_Arabia #intellectualproperty #IranPatentCenter
🔔🔔🔔 #خبر_پتنت #خبر_مالکیت_فکری 💡۱۷۳ پرونده حقوقی مرتبط با نقض حقوق مالکیت فکری در عربستان طی دو سال گذشته ✍️در طی دو سال گذشته بیش از ۱۷۳ پرونده حقوقی مرتبط با نقض حقوق مالکیت فکری در عربستان به ثبت رسیده است. این پرونده‌ها در زمینه‌های گوناگون مالکیت فکری، شامل جعل و سرقت علائم تجاری، نقض حقوق فیلم‌نامه‌ها، قطعات موسیقی و اشعار، ثبت اختراعات و ... از سوی افراد و شرکت‌ها پیگیری شده‌اند. شایان ذکر است که از معایب اعلام شده در سیستم حفاظت از مالکیت فکری عربستان این است که در قانون منشور حفاظت از حقوق مالکیت فکری به‌صورت کامل و یکپارچه وجود ندارد و قوانین در شعبات مختلف نظام قضایی پراکنده شده است. شرح خبر در سایت کانون پتنت👇👇 🌐 . #دعاوی_قضایی #عربستان #مالکیت_فکری #کانون_پتنت_ایران
به گزارش #کانون_پتنت_ایران ، دفتر مالکیت فکری دانشگاه فردوسی مشهد (#تدبیر_اندیشان_آرکا) تا تاریخ 24 دی ماه 1396 برای دومین سال متوالی موفق به کسب رتبه دوم با امتیاز 54.8 در بین دفاتر همکار سراسر کشور گردید.
برای مطالعه متن دقیق گزارش می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید : 👇
http://patentoffice.ir/index.php?ctrl=paper&actn=paper_view&id=4657&lang=1

#اختراع #اختراع_خارجی #پتنت #ثبت_اختراع #مالکیت_فکری
به گزارش #کانون_پتنت_ایران ، دفتر مالکیت فکری دانشگاه فردوسی مشهد ( #تدبیر_اندیشان_آرکا) تا تاریخ دی ماه برای دومین سال متوالی موفق به کسب رتبه دوم با امتیاز . در بین دفاتر همکار سراسر کشور گردید. برای مطالعه متن دقیق گزارش می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید : 👇 ://./.?=&=_&=&= #اختراع #اختراع_خارجی #پتنت #ثبت_اختراع #مالکیت_فکری
به گزارش #کانون_پتنت_ایران ، دفتر مالکیت فکری دانشگاه فردوسی مشهد (#تدبیر_اندیشان_آرکا) تا تاریخ 24 دی ماه 1396 برای دومین سال متوالی موفق به کسب رتبه دوم با امتیاز 54.8 در بین دفاتر همکار سراسر کشور گردید.
برای مطالعه متن دقیق گزارش می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید : 👇
http://patentoffice.ir/index.php?ctrl=paper&actn=paper_view&id=4657&lang=1

#اختراع #اختراع_خارجی #پتنت #ثبت_اختراع #مالکیت_فکری
به گزارش #کانون_پتنت_ایران ، دفتر مالکیت فکری دانشگاه فردوسی مشهد ( #تدبیر_اندیشان_آرکا) تا تاریخ دی ماه برای دومین سال متوالی موفق به کسب رتبه دوم با امتیاز . در بین دفاتر همکار سراسر کشور گردید. برای مطالعه متن دقیق گزارش می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید : 👇 ://./.?=&=_&=&= #اختراع #اختراع_خارجی #پتنت #ثبت_اختراع #مالکیت_فکری
#مراجع 
#آموزش
#مقاله
✅صدور مجوز بهره‌برداری از فناوری- قسمت سوم: شرایط و معیارهای مالی
📚در این قسمت از مقاله، شرایط و معیارهای مالی مهم در موافقت‌نامه مجوز بهره‌برداری از فناوری، به‌تفصیل بیان می‌گردد. شرایط مالی در پنج بند شامل «هزینه‌های اخذ مجوز»، «روش‌های پرداخت»، «مجوزهای متقابل یا پیمان‌های عدم شکایت»، «ضمانت‌ها و جبران خسارات» و «ارتباط مجوز فناوری با سرمایه‌گذاری‌های مشترک و قیمت‌گذاری محصولات» ارائه خواهد شد.

مطالعه مقاله در سایت کانون پتنت👇
🌐 patentoffice.ir
#مجوز_بهره_برداری #لیسانس_فناوری #مالکیت_فکری #پتنت #فناوری #انتقال_فناوری #کانون_پتنت_ایران
#licensing #intellectualproperty #patent #technology_transfer #technology #IranPatentCenter
#مراجع #آموزش #مقاله ✅صدور مجوز بهره‌برداری از فناوری- قسمت سوم: شرایط و معیارهای مالی 📚در این قسمت از مقاله، شرایط و معیارهای مالی مهم در موافقت‌نامه مجوز بهره‌برداری از فناوری، به‌تفصیل بیان می‌گردد. شرایط مالی در پنج بند شامل «هزینه‌های اخذ مجوز»، «روش‌های پرداخت»، «مجوزهای متقابل یا پیمان‌های عدم شکایت»، «ضمانت‌ها و جبران خسارات» و «ارتباط مجوز فناوری با سرمایه‌گذاری‌های مشترک و قیمت‌گذاری محصولات» ارائه خواهد شد. مطالعه مقاله در سایت کانون پتنت👇 🌐 . #مجوز_بهره_برداری #لیسانس_فناوری #مالکیت_فکری #پتنت #فناوری #انتقال_فناوری #کانون_پتنت_ایران
🔔🔔🔔 #خبر_پتنت
#خبر_مالکیت_فکری
💡تأیید اعتبار پتنت بهبود ویژگی‌های گیاهان زراعی و حیوانات از سوی EPO
✍️شرکت «کی‌ژن» که در زمینه بهبود عملکرد و کیفیت محصولات کشاورزی از طریق فناوری‌های زیستی فعالیت می‌نماید، خبر از تأیید یکی از اختراعات خود از سوی دفتر ثبت اختراعات اروپا داده است. اعتبار این پتنت، در سال 2016 توسط یک شرکت آلمانی  که در زمینه کشت و فرآوری گیاهان فعالیت می‌کند، مورد سؤال قرار گرفته بود که بنابر بررسی دفتر ثبت اختراعات اروپا پتنت مورد تأیید قرار گرفت.
پتنت مذکور مرتبط با بهبود ویژگی‌های فنوتایپیک گیاهان و یا حیوانات بوده و در آن استراتژی‌های ژنتیکی، برای شناسایی ترکیبی از بهینه‌ترین اجزای یک نمونه گیاهی یا حیوانی که بالاترین احتمال تخمینی بهبود را در نسل‌های بعدی تضمین می‌کند، معرفی و تشریح می‌نماید. 
شرح خبر در سایت کانون پتنت👇👇
🌐 Patentoffice.ir
#پتنت #کی_ژن #ایپو #دعاوی_قضایی #کشاورزی #مالکیت_فکری #فنوتایپیک #کانون_پتنت_ایران
#patent #EPO #lawsuit #Agricultural #intellectualproperty #IranPatentCenter
🔔🔔🔔 #خبر_پتنت #خبر_مالکیت_فکری 💡تأیید اعتبار پتنت بهبود ویژگی‌های گیاهان زراعی و حیوانات از سوی ✍️شرکت «کی‌ژن» که در زمینه بهبود عملکرد و کیفیت محصولات کشاورزی از طریق فناوری‌های زیستی فعالیت می‌نماید، خبر از تأیید یکی از اختراعات خود از سوی دفتر ثبت اختراعات اروپا داده است. اعتبار این پتنت، در سال توسط یک شرکت آلمانی که در زمینه کشت و فرآوری گیاهان فعالیت می‌کند، مورد سؤال قرار گرفته بود که بنابر بررسی دفتر ثبت اختراعات اروپا پتنت مورد تأیید قرار گرفت. پتنت مذکور مرتبط با بهبود ویژگی‌های فنوتایپیک گیاهان و یا حیوانات بوده و در آن استراتژی‌های ژنتیکی، برای شناسایی ترکیبی از بهینه‌ترین اجزای یک نمونه گیاهی یا حیوانی که بالاترین احتمال تخمینی بهبود را در نسل‌های بعدی تضمین می‌کند، معرفی و تشریح می‌نماید. شرح خبر در سایت کانون پتنت👇👇 🌐 . #پتنت #کی_ژن #ایپو #دعاوی_قضایی #کشاورزی #مالکیت_فکری #فنوتایپیک #کانون_پتنت_ایران
📣📢📣📢
#رویدادها
✅کارگاه مالکیت فکری، ثبت اختراع خارجی و جستجوی پتنت
🔸مکان: دانشگاه ارومیه
🔸زمان: ۲۳ و ۲۴ اسفند
#دوره_آموزشی #حمایت_ثبت_پتنت #ثبت_خارجی_پتنت #جستجوی_پتنت #توانمندسازی #حمایت_آموزش #اختراع #پتنت #مالکیت_فکری #کانون_پتنت_ایران
#training #patent #intellectualproperty #invention #patent_searching #USPTO #PCT #IranPatentCenter
📣📢📣📢 #رویدادها ✅کارگاه مالکیت فکری، ثبت اختراع خارجی و جستجوی پتنت 🔸مکان: دانشگاه ارومیه 🔸زمان: ۲۳ و ۲۴ اسفند #دوره_آموزشی #حمایت_ثبت_پتنت #ثبت_خارجی_پتنت #جستجوی_پتنت #توانمندسازی #حمایت_آموزش #اختراع #پتنت #مالکیت_فکری #کانون_پتنت_ایران
📣📢📣📢
#رویدادها
✅ وبینار آنلاین 🔸موضوع: ابزارهای ترجمه در سیستم جستجوی پتنت PATENTSCOPE
🔸زمان: سه‌شنبه ۲۹ اسفند ساعت ۱۱ و پنج‌شنبه 2 فروردین ساعت 21
🔸برگزارکننده: «WIPO»
🔸لینک ثبت‌نام در کانال کانون پتنت👇👇👇
🌐 @patentoffice
#وبینار #پتنت #جستجوی_پتنت #مالکیت_فکری #کانون_پتنت_ایران
#webinar #patent #patent_searching #PATENTSCOPE #intellectualproperty #IranPatentCenter
📣📢📣📢 #رویدادها ✅ وبینار آنلاین 🔸موضوع: ابزارهای ترجمه در سیستم جستجوی پتنت 🔸زمان: سه‌شنبه ۲۹ اسفند ساعت ۱۱ و پنج‌شنبه فروردین ساعت 🔸برگزارکننده: «» 🔸لینک ثبت‌نام در کانال کانون پتنت👇👇👇 🌐 #وبینار #پتنت #جستجوی_پتنت #مالکیت_فکری #کانون_پتنت_ایران
🔔🔔🔔 #خبر_پتنت
#خبر_مالکیت_فکری
💡تأمین برق ترکیه از طریق راه‌اندازی نیروگاه توربینی زیر آب
✍️ترکیه با پشتوانه یک پتنت، اقدام به اجرای پروژه جدیدی نموده که بر اساس آن تمامی نیازهای این کشور در زمینه انرژی الکتریکی از طریق یک کانال پیشرفته در استانبول تأمین خواهد شد. بر اساس این پتنت، برق مورد نیاز از طریق یک نیروگاه توربینی زیر آب تولید خواهد شد.
پتنت مذکور که در سال ۲۰۱۱ میلادی در دفتر ثبت اختراعات ترکیه به ثبت رسیده، با هماهنگی دفتر نخست‌وزیری و وزارتخانه‌های مرتبط و مشارکت با دانشگاه فنی استانبول شرایط برای تجاری‌سازی را در پیش گرفته است.

شرح خبر در سایت کانون پتنت👇👇
🌐 Patentoffice.ir
#پتنت #ترکیه #نیروگاه #توربین #مالکیت_فکری #تجاری_سازی #کانون_پتنت_ایران
#patent #Turkey #powerhouse #turbine #intellectualproperty #commercialization #IranPatentCenter
🔔🔔🔔 #خبر_پتنت #خبر_مالکیت_فکری 💡تأمین برق ترکیه از طریق راه‌اندازی نیروگاه توربینی زیر آب ✍️ترکیه با پشتوانه یک پتنت، اقدام به اجرای پروژه جدیدی نموده که بر اساس آن تمامی نیازهای این کشور در زمینه انرژی الکتریکی از طریق یک کانال پیشرفته در استانبول تأمین خواهد شد. بر اساس این پتنت، برق مورد نیاز از طریق یک نیروگاه توربینی زیر آب تولید خواهد شد. پتنت مذکور که در سال ۲۰۱۱ میلادی در دفتر ثبت اختراعات ترکیه به ثبت رسیده، با هماهنگی دفتر نخست‌وزیری و وزارتخانه‌های مرتبط و مشارکت با دانشگاه فنی استانبول شرایط برای تجاری‌سازی را در پیش گرفته است. شرح خبر در سایت کانون پتنت👇👇 🌐 . #پتنت #ترکیه #نیروگاه #توربین #مالکیت_فکری #تجاری_سازی #کانون_پتنت_ایران
#مالکیت_فکری
#پتنت
✅ کشورهای آسیایی دارای بیشترین پتنت انتشار یافته در USPTO و EPO

#رتبه_بندی #آسیا #مالکیت_فکری #پتنت #کانون_پتنت_ایران
#ranking #Asia #intellectualproperty #patent #USPTO #EPO #IranPatentCenter
#مالکیت_فکری #پتنت ✅ کشورهای آسیایی دارای بیشترین پتنت انتشار یافته در و #رتبه_بندی #آسیا #مالکیت_فکری #پتنت #کانون_پتنت_ایران
🔔🔔🔔
#خبر_پتنت
#خبر_مالکیت_فکری
💡واگذاری مجوز بهره‌برداری از پتنت‌های بلااستفاده به شرکت‌های کوچک و متوسط در ژاپن
✍️یک مدل جدید کسب‌وکار در ژاپن این امکان را فراهم نموده که شرکت‌های بزرگ، مجوزهای بهره‌برداری از برخی پتنت‌های استفاده‌نشده خود را به شرکت‌های کوچک و متوسط واگذار نمایند. از آخرین مشارکت‌هایی که بر مبنای این مدل که توجهات زیادی را در این کشور به خود جلب نموده است، 
از منافع مدل مذکور برای شرکت‌های بزرگ می‌توان به امکان کسب درآمد از اختراعاتی که استفاده خاصی از آن نمی‌کنند و همچنین تبلیغات ناشی از مشارکت با شرکت‌های کوچک و متوسط و جوامع محلی، را نام برد. 
شرح خبر در سایت کانون پتنت👇👇
🌐 Patentoffice.ir
#پتنت #مجوز_بهره_برداری #لیسانس_فناوری #ژاپن #مالکیت_فکری #کانون_پتنت_ایران
#patent #licensing #Japan #intellectualproperty #IranPatentCenter
🔔🔔🔔 #خبر_پتنت #خبر_مالکیت_فکری 💡واگذاری مجوز بهره‌برداری از پتنت‌های بلااستفاده به شرکت‌های کوچک و متوسط در ژاپن ✍️یک مدل جدید کسب‌وکار در ژاپن این امکان را فراهم نموده که شرکت‌های بزرگ، مجوزهای بهره‌برداری از برخی پتنت‌های استفاده‌نشده خود را به شرکت‌های کوچک و متوسط واگذار نمایند. از آخرین مشارکت‌هایی که بر مبنای این مدل که توجهات زیادی را در این کشور به خود جلب نموده است، از منافع مدل مذکور برای شرکت‌های بزرگ می‌توان به امکان کسب درآمد از اختراعاتی که استفاده خاصی از آن نمی‌کنند و همچنین تبلیغات ناشی از مشارکت با شرکت‌های کوچک و متوسط و جوامع محلی، را نام برد. شرح خبر در سایت کانون پتنت👇👇 🌐 . #پتنت #مجوز_بهره_برداری #لیسانس_فناوری #ژاپن #مالکیت_فکری #کانون_پتنت_ایران
💡قابل توجه مخترعین محترم💡 ✅بدینوسیله به استحضار می‌رساند که سرویس حمایت از ثبت اختراع خارجی، مجدد در دسترس قرار گرفت.
#حمایت_ثبت_پتنت #ثبت_خارجی_پتنت #اختراع #پتنت #مالکیت_فکری #کانون_پتنت_ایران
#patent #intellectualproperty #invention #USPTO #PCT #IranPatentCenter
💡قابل توجه مخترعین محترم💡 ✅بدینوسیله به استحضار می‌رساند که سرویس حمایت از ثبت اختراع خارجی، مجدد در دسترس قرار گرفت. #حمایت_ثبت_پتنت #ثبت_خارجی_پتنت #اختراع #پتنت #مالکیت_فکری #کانون_پتنت_ایران
#دانشگاه_فناور
✅ دانشگاه‎های برتر دنیا چه می کنند؟
💡دانشگاه پنسیلوانیا- رتبه 4 در سال ۲۰۱7💡
#پنسیلوانیا #پتنت #مالکیت_فکری #کانون_پتنت_ایران
#Pennsylvania #patent #intellectualproperty #IranPatentCenter
#دانشگاه_فناور ✅ دانشگاه‎های برتر دنیا چه می کنند؟ 💡دانشگاه پنسیلوانیا- رتبه در سال ۲۰۱💡 #پنسیلوانیا #پتنت #مالکیت_فکری #کانون_پتنت_ایران
🔔🔔🔔 #خبر_پتنت
#خبر_مالکیت_فکری
💡سرمایه‌گذاری قابل توجه دانشگاه‌های چینی بر روی فناوری بلاک‌چین
✍️دانشگاه‌های چینی در تلاش برای محافظت از نتایج فعالیت‌های پژوهشی در زمینه فناوری بلاک‌چین، ثبت اختراع آن‌ها را در دستور کار خود قرار داده‌اند. داده‌های جدید دفتر مالکیت فکری چین، حاکی از این است که دانشگاه‌هایی نظیر «ژیانگ»، «شنزن» و «آکادمی علوم چین»، فعالیت‌های خود برای ثبت و انتشار پتنت‌های مرتبط با این فناوری را افزایش داده‌اند که دلیلی بر علاقه رو به رشد به فناوری بلاک‌چین و سرمایه‌گذاری‌های گسترده در زمینه تحقیق و توسعه آن است. 
شایان ذکر است که این سرمایه‌گذاری، به‌موازات علاقه‌مندی شرکت‌های چینی است که با برنامه‌ریزی دولت چین برای پیشبرد و توسعه فینتک افزایشی قابل توجه داشته است. 
شرح خبر در سایت کانون پتنت👇👇
🌐 Patentoffice.ir
#بلاک_چین #چین #پتنت #فینتک #مالکیت_فکری #کانون_پتنت_ایران
#blockchain #FinTech #China #patent #intellectualproperty #IranPatentCenter
🔔🔔🔔 #خبر_پتنت #خبر_مالکیت_فکری 💡سرمایه‌گذاری قابل توجه دانشگاه‌های چینی بر روی فناوری بلاک‌چین ✍️دانشگاه‌های چینی در تلاش برای محافظت از نتایج فعالیت‌های پژوهشی در زمینه فناوری بلاک‌چین، ثبت اختراع آن‌ها را در دستور کار خود قرار داده‌اند. داده‌های جدید دفتر مالکیت فکری چین، حاکی از این است که دانشگاه‌هایی نظیر «ژیانگ»، «شنزن» و «آکادمی علوم چین»، فعالیت‌های خود برای ثبت و انتشار پتنت‌های مرتبط با این فناوری را افزایش داده‌اند که دلیلی بر علاقه رو به رشد به فناوری بلاک‌چین و سرمایه‌گذاری‌های گسترده در زمینه تحقیق و توسعه آن است. شایان ذکر است که این سرمایه‌گذاری، به‌موازات علاقه‌مندی شرکت‌های چینی است که با برنامه‌ریزی دولت چین برای پیشبرد و توسعه فینتک افزایشی قابل توجه داشته است. شرح خبر در سایت کانون پتنت👇👇 🌐 . #بلاک_چین #چین #پتنت #فینتک #مالکیت_فکری #کانون_پتنت_ایران
📣📢📣📢
#رویدادها
✅ وبینار آنلاین 🔸موضوع: مقدمه‌ای در خصوص پایگاه اطلاعاتی جهانی طراحی‌های صنعتی
🔸زمان: پنج‌شنبه 24 اسفند ساعت 20
🔸برگزارکننده: «WIPO»
🔸لینک ثبت‌نام در کانال کانون پتنت👇👇👇
🌐 @patentoffice
#وبینار #طراحی_صنعتی #مالکیت_فکری #کانون_پتنت_ایران
#webinar #industrial_design #intellectualproperty #IranPatentCenter
📣📢📣📢 #رویدادها ✅ وبینار آنلاین 🔸موضوع: مقدمه‌ای در خصوص پایگاه اطلاعاتی جهانی طراحی‌های صنعتی 🔸زمان: پنج‌شنبه اسفند ساعت 🔸برگزارکننده: «» 🔸لینک ثبت‌نام در کانال کانون پتنت👇👇👇 🌐 #وبینار #طراحی_صنعتی #مالکیت_فکری #کانون_پتنت_ایران
🔔🔔🔔 #خبر_پتنت
#خبر_مالکیت_فکری
💡 رویکرد دفتر مالکیت فکری انگلیس پیرامون دستورالعمل اسرار تجاری اتحادیه اروپا
✍️ دفتر مالکیت فکری انگلیس، اقدام به راه‌اندازی یک طرح پیرامون دستورالعمل اسرار تجاری اتحادیه اروپا و مقررات پیشنهادی مرتبط با این دستورالعمل نموده است. این دستورالعمل، اعضای اتحادیه را ملزم ساخته تا از استیفای حقوق قربانیان سوءاستفاده از اسرار محرمانه تجاری و جبران خسارات اطمینان حاصل نمایند. 
با توجه به بررسی‌های دفتر مالکیت فکری انگلیس، اعمال دستورالعمل در این کشور نیازی به تغییرات قابل توجه در قوانین نخواهد داشت.  از جمله تغییرات مد نظر در قوانین انگلیس، دوره‌های زمانی، رویه‌های دادگاهی در رسیدگی به پرونده‌ها و نیز عدم اطمینان‌های مرتبط با اسرار تجاری است. 
شرح خبر در سایت کانون پتنت👇👇
🌐 Patentoffice.ir
#اسرار_تجاری #اتحادیه_اروپا #انگلیس #مالکیت_فکری #کانون_پتنت_ایران
#trade_secrets #EU #England #intellectualproperty #IranPatentCenter
🔔🔔🔔 #خبر_پتنت #خبر_مالکیت_فکری 💡 رویکرد دفتر مالکیت فکری انگلیس پیرامون دستورالعمل اسرار تجاری اتحادیه اروپا ✍️ دفتر مالکیت فکری انگلیس، اقدام به راه‌اندازی یک طرح پیرامون دستورالعمل اسرار تجاری اتحادیه اروپا و مقررات پیشنهادی مرتبط با این دستورالعمل نموده است. این دستورالعمل، اعضای اتحادیه را ملزم ساخته تا از استیفای حقوق قربانیان سوءاستفاده از اسرار محرمانه تجاری و جبران خسارات اطمینان حاصل نمایند. با توجه به بررسی‌های دفتر مالکیت فکری انگلیس، اعمال دستورالعمل در این کشور نیازی به تغییرات قابل توجه در قوانین نخواهد داشت. از جمله تغییرات مد نظر در قوانین انگلیس، دوره‌های زمانی، رویه‌های دادگاهی در رسیدگی به پرونده‌ها و نیز عدم اطمینان‌های مرتبط با اسرار تجاری است. شرح خبر در سایت کانون پتنت👇👇 🌐 . #اسرار_تجاری #اتحادیه_اروپا #انگلیس #مالکیت_فکری #کانون_پتنت_ایران
🔔🔔🔔
#خبر_پتنت
#خبر_مالکیت_فکری
💡سیستم هوشمند باز و بسته نمودن درب خودرو با استفاده از فرمان‌های صوتی
✍️شرکت خودروسازی فورد، پتنت جدیدی به ثبت رسانیده که افراد را قادر می‌سازد تا درب‌های خودروی خود را با استفاده از فرمان‌های صوتی باز و بسته نمایند. در این فناوری از یک حالت ضبط صدا استفاده می‌شود که برنامه‌های صوتی خاصی را در سیستم خودرو برنامه‌ریزی نموده که صدا را تشخیص داده و بر اساس دستورالعمل‌های از پیش تعیین‌شده عمل می‌نماید.
ایده خلاقانه باز کردن درب‌های خودرو که از سوی فورد ارائه شده است، می‌تواند گامی دیگر در زمینه وسایط نقلیه هدایت خودکار به شمار رود که البته در خصوص سیستم‌های ایمنی مورد نیاز آن صحبتی به میان نیامده است. 
شرح خبر در سایت کانون پتنت👇👇
🌐 Patentoffice.ir
#خودرو #هدایت_خودکار #درب_هوشمند_خودرو #فورد #پتنت #مالکیت_فکری #کانون_پتنت_ایران
#automobile #car #smart_door #Ford #patent #intellectualproperty #IranPatentCenter
🔔🔔🔔 #خبر_پتنت #خبر_مالکیت_فکری 💡سیستم هوشمند باز و بسته نمودن درب خودرو با استفاده از فرمان‌های صوتی ✍️شرکت خودروسازی فورد، پتنت جدیدی به ثبت رسانیده که افراد را قادر می‌سازد تا درب‌های خودروی خود را با استفاده از فرمان‌های صوتی باز و بسته نمایند. در این فناوری از یک حالت ضبط صدا استفاده می‌شود که برنامه‌های صوتی خاصی را در سیستم خودرو برنامه‌ریزی نموده که صدا را تشخیص داده و بر اساس دستورالعمل‌های از پیش تعیین‌شده عمل می‌نماید. ایده خلاقانه باز کردن درب‌های خودرو که از سوی فورد ارائه شده است، می‌تواند گامی دیگر در زمینه وسایط نقلیه هدایت خودکار به شمار رود که البته در خصوص سیستم‌های ایمنی مورد نیاز آن صحبتی به میان نیامده است. شرح خبر در سایت کانون پتنت👇👇 🌐 . #خودرو #هدایت_خودکار #درب_هوشمند_خودرو #فورد #پتنت #مالکیت_فکری #کانون_پتنت_ایران
#مالکیت_فکری
#پتنت
✅ کشورهای دارای بیشترین تعداد پتنت ثبت‌شده در USPTO و EPO

#رتبه_بندی #مالکیت_فکری #پتنت #کانون_پتنت_ایران
#ranking #intellectualproperty #patent #USPTO #EPO #IranPatentCenter
#مالکیت_فکری #پتنت ✅ کشورهای دارای بیشترین تعداد پتنت ثبت‌شده در و #رتبه_بندی #مالکیت_فکری #پتنت #کانون_پتنت_ایران
🔔🔔🔔 #خبر_پتنت
#خبر_مالکیت_فکری
💡ارائه روشی ایمن و ساده برای باز کردن درب فویلی بطری‌ها
✍️«دن بوربانک» که بنا به اقتضائات شغلی خود بارها و بارها درب بطری‌های روغن را باز می نمود، در دفتر ثبت پتنت و علائم تجاری آمریکا، پتنتی به ثبت رسانیده که یک راهکار ساده و ایمن برای برداشتن پوشش‌های مهروموم شده فویل در بطری‌ها و دسترسی به محتویات آن‌ها را تشریح می‌نماید.
شایان ذکر است که این مخترع پیشتر نیز اختراعی در خصوص یک ترمز دیسکی برای چرخ‌دستی ارائه داده بود که مجوز بهره‌برداری از آن را به شرکت جیپ واگذار نمود. وی در حال حاضر به دنبال تجاری‌سازی طرح جدید خود می‌باشد.

شرح خبر در سایت کانون پتنت👇👇
🌐 Patentoffice.ir
#پتنت #بوربانک #اختراع #مالکیت_فکری #کانون_پتنت_ایران
#patent #Burbank #invention #USPTO #intellectualproperty #IranPatentCenter
🔔🔔🔔 #خبر_پتنت #خبر_مالکیت_فکری 💡ارائه روشی ایمن و ساده برای باز کردن درب فویلی بطری‌ها ✍️«دن بوربانک» که بنا به اقتضائات شغلی خود بارها و بارها درب بطری‌های روغن را باز می نمود، در دفتر ثبت پتنت و علائم تجاری آمریکا، پتنتی به ثبت رسانیده که یک راهکار ساده و ایمن برای برداشتن پوشش‌های مهروموم شده فویل در بطری‌ها و دسترسی به محتویات آن‌ها را تشریح می‌نماید. شایان ذکر است که این مخترع پیشتر نیز اختراعی در خصوص یک ترمز دیسکی برای چرخ‌دستی ارائه داده بود که مجوز بهره‌برداری از آن را به شرکت جیپ واگذار نمود. وی در حال حاضر به دنبال تجاری‌سازی طرح جدید خود می‌باشد. شرح خبر در سایت کانون پتنت👇👇 🌐 . #پتنت #بوربانک #اختراع #مالکیت_فکری #کانون_پتنت_ایران
🔔🔔🔔 #خبر_پتنت
#خبر_مالکیت_فکری
💡رفع اتهام نقض پتنت از کوکاکولا با استناد به واجد شرایط نبودن پتنت‌ها
✍️بر اساس رأی دادگاه، کوکاکولا پیروز دعوی حقوقی بر سر نقض پتنت در دستگاه‌های فروش اتوماتیک خود که به‌طور گسترده‌ای در فضاهای عمومی مانند تئاترها، مراکز تجاری و رستوران‌ها مورد استفاده قرار می‌گرفتند، گردید. 
چهار پتنت مورد دعوی، نوعی سیستم شناسایی فرکانس‌های رادیویی را معرفی می‌نمود که در مدیریت موجودی می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد. کوکاکولا با این استدلال که پتنت های مذکور معیارهای واجد شرایط بودن پتنت را برآورده نمی‌سازد، خواهان ابطال آن‌ها شده بود. 
شرح خبر در سایت کانون پتنت👇👇
🌐 Patentoffice.ir
#کوکاکولا #پتنت #دعوی_قضایی #فرکانس_رادیویی #مالکیت_فکری #کانون_پتنت_ایران
#Cocacola #patent #RFID #intellectualproperty #IranPatentCenter
🔔🔔🔔 #خبر_پتنت #خبر_مالکیت_فکری 💡رفع اتهام نقض پتنت از کوکاکولا با استناد به واجد شرایط نبودن پتنت‌ها ✍️بر اساس رأی دادگاه، کوکاکولا پیروز دعوی حقوقی بر سر نقض پتنت در دستگاه‌های فروش اتوماتیک خود که به‌طور گسترده‌ای در فضاهای عمومی مانند تئاترها، مراکز تجاری و رستوران‌ها مورد استفاده قرار می‌گرفتند، گردید. چهار پتنت مورد دعوی، نوعی سیستم شناسایی فرکانس‌های رادیویی را معرفی می‌نمود که در مدیریت موجودی می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد. کوکاکولا با این استدلال که پتنت های مذکور معیارهای واجد شرایط بودن پتنت را برآورده نمی‌سازد، خواهان ابطال آن‌ها شده بود. شرح خبر در سایت کانون پتنت👇👇 🌐 . #کوکاکولا #پتنت #دعوی_قضایی #فرکانس_رادیویی #مالکیت_فکری #کانون_پتنت_ایران
#نکته_سنجی ®™©
✅تجاری‌سازی موفق یک فناوری نوآورانه، باید توسط یک استراتژی روشن مالکیت فکری و در هماهنگی با دیگر توابع کلیدی کسب‌وکار انجام شود.
#حفاظت #پتنت #نوآوری #تجاری_سازی #حقوق_مالکیت_فکری #فناوری #مالکیت_فکری #کانون_پتنت_ایران
#protection #patent #innovation #commercialization #IPR #IP #intellectualproperty #IranPatentCenter
#نکته_سنجی ®™© ✅تجاری‌سازی موفق یک فناوری نوآورانه، باید توسط یک استراتژی روشن مالکیت فکری و در هماهنگی با دیگر توابع کلیدی کسب‌وکار انجام شود. #حفاظت #پتنت #نوآوری #تجاری_سازی #حقوق_مالکیت_فکری #فناوری #مالکیت_فکری #کانون_پتنت_ایران
🔔🔔🔔
#خبر_پتنت
#خبر_مالکیت_فکری
💡ثبت پتنت پروتئین‌های گیاهی ارگانیک با هدف حفاظت و استفاده از فرصت‌های صدور مجوز بهره‌برداری
✍️شرکت مواد غذایی آکسیوم که از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان اجزای پروتئینی برنج و نخود است، با هدف واگذاری مجوزهای بهره‌برداری اقدام به ثبت یک US پتنت برای یکی از محصولات پروتئینی خود نموده است.
در این پتنت، ویژگی‌های مرتبط با چندین نسخه از محصول این شرکت با عنوان «اوریزاتئین» که نوعی پروتئین برنج ارگانیک است، معرفی می‌گردد. بنابر آزمایشات انجام گرفته، این پروتئین می‌تواند موجب افزایش حجم عضلات، کاهش نسبت چربی به عضله، افزایش نرخ بازده و نیز افزایش استقامت گردد. 
شرح خبر در سایت کانون پتنت👇👇
🌐 Patentoffice.ir
#پتنت #مواد_غذایی #پروتئین #ارگانیک #اوریزاتئین #لیسانس_فناوری #مالکیت_فکری #کانون_پتنت_ایران
#patent #food #protein #organic #Oryzatein #USPTO #licensing #intellectualproperty #IranPatentCenter
🔔🔔🔔 #خبر_پتنت #خبر_مالکیت_فکری 💡ثبت پتنت پروتئین‌های گیاهی ارگانیک با هدف حفاظت و استفاده از فرصت‌های صدور مجوز بهره‌برداری ✍️شرکت مواد غذایی آکسیوم که از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان اجزای پروتئینی برنج و نخود است، با هدف واگذاری مجوزهای بهره‌برداری اقدام به ثبت یک پتنت برای یکی از محصولات پروتئینی خود نموده است. در این پتنت، ویژگی‌های مرتبط با چندین نسخه از محصول این شرکت با عنوان «اوریزاتئین» که نوعی پروتئین برنج ارگانیک است، معرفی می‌گردد. بنابر آزمایشات انجام گرفته، این پروتئین می‌تواند موجب افزایش حجم عضلات، کاهش نسبت چربی به عضله، افزایش نرخ بازده و نیز افزایش استقامت گردد. شرح خبر در سایت کانون پتنت👇👇 🌐 . #پتنت #مواد_غذایی #پروتئین #ارگانیک #اوریزاتئین #لیسانس_فناوری #مالکیت_فکری #کانون_پتنت_ایران
📣📢📣📢
#رویدادها
✅وبینار آنلاین 🔸موضوع: مقدمه‌ای در خصوص پایگاه اطلاعاتی جهانی علائم‌تجاری
🔸زمان: پنج‌شنبه 17 اسفند ساعت 20
🔸برگزارکننده: «WIPO»
🔸لینک ثبت‌نام در کانال کانون پتنت👇👇👇
🌐 @patentoffice
#وبینار #علائم_تجاری #مالکیت_فکری #کانون_پتنت_ایران
#webinar #trademark #intellectualproperty #IranPatentCenter
📣📢📣📢 #رویدادها ✅وبینار آنلاین 🔸موضوع: مقدمه‌ای در خصوص پایگاه اطلاعاتی جهانی علائم‌تجاری 🔸زمان: پنج‌شنبه اسفند ساعت 🔸برگزارکننده: «» 🔸لینک ثبت‌نام در کانال کانون پتنت👇👇👇 🌐 #وبینار #علائم_تجاری #مالکیت_فکری #کانون_پتنت_ایران
🔔🔔🔔
#خبر_پتنت
#خبر_مالکیت_فکری
💡انتشار گزارش جدید اتاق بازرگانی آمریکا در زمینه شاخص بین‌المللی مالکیت فکری
✍️بر اساس گزارش جدید ارائه شده در خصوص شاخص بین‌المللی مالکیت فکری، آمریکا در رده نخست فهرست قرار گرفته و پس از آن، کشورهای انگلیس، سوئد، فرانسه، آلمان، ایرلند، هلند، ژاپن، سنگاپور و سوئیس در رده‌های دوم تا دهم فهرست کلی قرار دارند. این شاخص نوعی رتبه‌بندی از 50 کشور مختلف مبتنی بر میزان تعهد به حفاظت از مالکیت فکری و تأمین حقوق قانونی مرتبط با آن (از طریق 40 شاخص منحصربه‌فرد پیرامون فعالیت‌های نوآورانه در سیستم پتنت، علائم تجاری، کپی‌رایت و حفاظت از اسرار تجاری) است.

شرح خبر در سایت کانون پتنت👇👇
🌐 Patentoffice.ir
#مالکیت_فکری #رتبه_بندی #علائم_تجاری #کپی_رایت #پتنت #کانون_پتنت_ایران
#intellectualproperty #ranking #trademark #copyright #patent #IranPatentCenter
🔔🔔🔔 #خبر_پتنت #خبر_مالکیت_فکری 💡انتشار گزارش جدید اتاق بازرگانی آمریکا در زمینه شاخص بین‌المللی مالکیت فکری ✍️بر اساس گزارش جدید ارائه شده در خصوص شاخص بین‌المللی مالکیت فکری، آمریکا در رده نخست فهرست قرار گرفته و پس از آن، کشورهای انگلیس، سوئد، فرانسه، آلمان، ایرلند، هلند، ژاپن، سنگاپور و سوئیس در رده‌های دوم تا دهم فهرست کلی قرار دارند. این شاخص نوعی رتبه‌بندی از کشور مختلف مبتنی بر میزان تعهد به حفاظت از مالکیت فکری و تأمین حقوق قانونی مرتبط با آن (از طریق شاخص منحصربه‌فرد پیرامون فعالیت‌های نوآورانه در سیستم پتنت، علائم تجاری، کپی‌رایت و حفاظت از اسرار تجاری) است. شرح خبر در سایت کانون پتنت👇👇 🌐 . #مالکیت_فکری #رتبه_بندی #علائم_تجاری #کپی_رایت #پتنت #کانون_پتنت_ایران
🔔🔔🔔 #خبر_پتنت
#خبر_مالکیت_فکری
💡موفقیت ارتش سوئیس در دعوی حقوقی با یک شرکت ساخت ساعت بر سر نشان تجاری
✍️در پی صدور رأی دادگاه فدرال سوئیس در یک پرونده حقوقی علائم تجاری، احتمالاً ارتش سوئیس می‌تواند «Swiss Military» را به‌عنوان یک نشان تجاری به ثبت برساند. دعوی حقوق ارتش سوئیس با شرکت چارمکس که در زمینه طراحی و ساخت ساعت فعالیت می‌نماید، از سال 2012 میلادی آغاز گردید و با تصمیم نهایی دادگاه فدرال در نهم فوریه سال جاری میلادی پایان پذیرفت. 
گفتنی است، چارمکس از سال 1995 میلادی نشان «Swiss Military» را به ثبت رسانیده و از آن برای محصولات تولیدی خود استفاده می‌نمود.

شرح خبر در سایت کانون پتنت👇👇
🌐 Patentoffice.ir
#سوئیس #ارتش_سوئیس #علائم_تجاری #چارمکس #مالکیت_فکری #کانون_پتنت_ایران
#Swiss #Swiss_Military #trademark #Charmex #intellectualproperty #IranPatentCenter
🔔🔔🔔 #خبر_پتنت #خبر_مالکیت_فکری 💡موفقیت ارتش سوئیس در دعوی حقوقی با یک شرکت ساخت ساعت بر سر نشان تجاری ✍️در پی صدور رأی دادگاه فدرال سوئیس در یک پرونده حقوقی علائم تجاری، احتمالاً ارتش سوئیس می‌تواند « » را به‌عنوان یک نشان تجاری به ثبت برساند. دعوی حقوق ارتش سوئیس با شرکت چارمکس که در زمینه طراحی و ساخت ساعت فعالیت می‌نماید، از سال میلادی آغاز گردید و با تصمیم نهایی دادگاه فدرال در نهم فوریه سال جاری میلادی پایان پذیرفت. گفتنی است، چارمکس از سال میلادی نشان « » را به ثبت رسانیده و از آن برای محصولات تولیدی خود استفاده می‌نمود. شرح خبر در سایت کانون پتنت👇👇 🌐 . #سوئیس #ارتش_سوئیس #علائم_تجاری #چارمکس #مالکیت_فکری #کانون_پتنت_ایران
#مصاحبه
✅ مصاحبه با سرکار خانم طاهری مسئول دفتر همکار کانون پتنت ایران در دانشگاه امیرکبیر
📚 در این نوشتار، با عنایت به همکاری بسیار موفق دفتر همکار کانون پتنت در دانشگاه امیرکبیر (تنها دفتر نوآور سطح الف) و در راستای انتقال تجربیات و هم‌افزایی بیشتر، مصاحبه‌ای با سرکار خانم طاهری، مسئول دفتر همکار کانون در دانشگاه امیرکبیر ترتیب داده شده است.

مطالعه مصاحبه در سایت کانون پتنت👇
🌐  Patentoffice.ir
#دفاتر_همکار #دوره_آموزشی #حمایت_ثبت_پتنت #ثبت_خارجی_پتنت #جستجوی_پتنت #توانمندسازی #حمایت_آموزش #اختراع #پتنت #مالکیت_فکری #کانون_پتنت_ایران
#interview #training #patent #intellectualproperty #invention #patent_searching #USPTO #PCT #IranPatentCenter
#مصاحبه ✅ مصاحبه با سرکار خانم طاهری مسئول دفتر همکار کانون پتنت ایران در دانشگاه امیرکبیر 📚 در این نوشتار، با عنایت به همکاری بسیار موفق دفتر همکار کانون پتنت در دانشگاه امیرکبیر (تنها دفتر نوآور سطح الف) و در راستای انتقال تجربیات و هم‌افزایی بیشتر، مصاحبه‌ای با سرکار خانم طاهری، مسئول دفتر همکار کانون در دانشگاه امیرکبیر ترتیب داده شده است. مطالعه مصاحبه در سایت کانون پتنت👇 🌐 . #دفاتر_همکار #دوره_آموزشی #حمایت_ثبت_پتنت #ثبت_خارجی_پتنت #جستجوی_پتنت #توانمندسازی #حمایت_آموزش #اختراع #پتنت #مالکیت_فکری #کانون_پتنت_ایران
🔔🔔🔔
#خبر_پتنت
#خبر_مالکیت_فکری
💡همکاری سازمان جهانی مالکیت فکری با پت‌اسنپ جهت پشتیبانی از نوآوری در کشورهای در حال توسعه
✍️سازمان جهانی مالکیت فکری، جهت فراهم نمودن دسترسی کشورهای در حال توسعه به آنالیزهای تحقیق و توسعه، اقدام به توسعه همکاری‌ها با شرکت «پت‌اسنپ» نموده است. 
پت‌اسنپ به‌عنوان همکار وایپو با فراهم نمودن دسترسی به پلتفرم تحلیلی تحقیق و توسعه خود، به کاربران این قابلیت را می‌دهد تا به درکی مناسب از روندهای کلیدی تغییرات فناوری و استراتژی‌های رقابتی مواجهه با آن دست یابند. 
شرح خبر در سایت کانون پتنت👇👇
🌐 Patentoffice.ir
#وایپو #پت_اسنپ #مالکیت_فکری #کانون_پتنت_ایران
#WIPO #PatSnap #intellectualproperty #IranPatentCenter
🔔🔔🔔 #خبر_پتنت #خبر_مالکیت_فکری 💡همکاری سازمان جهانی مالکیت فکری با پت‌اسنپ جهت پشتیبانی از نوآوری در کشورهای در حال توسعه ✍️سازمان جهانی مالکیت فکری، جهت فراهم نمودن دسترسی کشورهای در حال توسعه به آنالیزهای تحقیق و توسعه، اقدام به توسعه همکاری‌ها با شرکت «پت‌اسنپ» نموده است. پت‌اسنپ به‌عنوان همکار وایپو با فراهم نمودن دسترسی به پلتفرم تحلیلی تحقیق و توسعه خود، به کاربران این قابلیت را می‌دهد تا به درکی مناسب از روندهای کلیدی تغییرات فناوری و استراتژی‌های رقابتی مواجهه با آن دست یابند. شرح خبر در سایت کانون پتنت👇👇 🌐 . #وایپو #پت_اسنپ #مالکیت_فکری #کانون_پتنت_ایران
📣📢📣📢
#رویدادها
✅ وبینار آنلاین 🔸موضوع: مقدمه‌ای در خصوص کپی‌رایت برای کسب‌و‌کارها 🔸زمان: دوشنبه ۱۴ اسفند ساعت ۱۵:۳۰
این وبینار اصول اولیه کپی‌رایت شامل آثار واجد شرایط برای ثبت، مدت زمان حفاظت و مقدمه‌ای بر حفاظت و مدیریت حقوق کپی‌رایت را توضیح می‌دهد.
🔸لینک ثبت‌نام در کانال کانون پتنت👇👇👇
🌐 @patentoffice
#وبینار #کپی_رایت #مالکیت_فکری #کانون_پتنت_ایران
#webinar #copyright #intellectualproperty #IranPatentCenter
📣📢📣📢 #رویدادها ✅ وبینار آنلاین 🔸موضوع: مقدمه‌ای در خصوص کپی‌رایت برای کسب‌و‌کارها 🔸زمان: دوشنبه ۱۴ اسفند ساعت ۱۵:۳۰ این وبینار اصول اولیه کپی‌رایت شامل آثار واجد شرایط برای ثبت، مدت زمان حفاظت و مقدمه‌ای بر حفاظت و مدیریت حقوق کپی‌رایت را توضیح می‌دهد. 🔸لینک ثبت‌نام در کانال کانون پتنت👇👇👇 🌐 #وبینار #کپی_رایت #مالکیت_فکری #کانون_پتنت_ایران
🔔🔔🔔
#خبر_پتنت
#خبر_مالکیت_فکری
💡عرضه دومین سبد از دارایی‌های فکری متعلق به نوکیا برای فروش
✍️شرکت آکوآ، وظیفه مدیریت عرضه و فروش دومین سبد از اختراعات نوکیا که شامل 557 پتنت است را بر عهده خواهد داشت. این سبد پتنت شامل هفت حوزه فناوری از جمله دسترسی سلولی تلفن همراه، اجزاء و دستگاه‌ها، شبکه‌های ثابت، چندرسانه‌ای و تصویربرداری، امنیت، سرویس‌ها و برنامه‌های کاربردی و شبکه‌های خانگی است. 
شایان ذکر است که از پتنت‌های ارائه شده برای عرضه بیش از 83 درصد مربوط به آلکاتل و بل بوده، 10 درصد مرتبط با تجهیزات و خدمات کسب‌وکار نوکیا و 7 درصد نیز از شبکه نوکیا-زیمنس ناشی شده است.

شرح خبر در سایت کانون پتنت👇👇
🌐 Patentoffice.ir
#پتنت #سبد_پتنت #نوکیا # اختراع #آلکاتل #مالکیت_فکری #کانون_پتنت_ایران
#patent #Nokia #invention #Alcatel #intellectualproperty #IranPatentCenter
🔔🔔🔔 #خبر_پتنت #خبر_مالکیت_فکری 💡عرضه دومین سبد از دارایی‌های فکری متعلق به نوکیا برای فروش ✍️شرکت آکوآ، وظیفه مدیریت عرضه و فروش دومین سبد از اختراعات نوکیا که شامل پتنت است را بر عهده خواهد داشت. این سبد پتنت شامل هفت حوزه فناوری از جمله دسترسی سلولی تلفن همراه، اجزاء و دستگاه‌ها، شبکه‌های ثابت، چندرسانه‌ای و تصویربرداری، امنیت، سرویس‌ها و برنامه‌های کاربردی و شبکه‌های خانگی است. شایان ذکر است که از پتنت‌های ارائه شده برای عرضه بیش از درصد مربوط به آلکاتل و بل بوده، درصد مرتبط با تجهیزات و خدمات کسب‌وکار نوکیا و درصد نیز از شبکه نوکیا-زیمنس ناشی شده است. شرح خبر در سایت کانون پتنت👇👇 🌐 . #پتنت #سبد_پتنت #نوکیا اختراع #آلکاتل #مالکیت_فکری #کانون_پتنت_ایران
🔔 #رویدادها 💡گزارش برگزاری کارگاه آموزشی مالکیت فکری و ثبت پتنت در دانشکده صنعتی شریف
✍️به همت دفتر همکار کانون در دانشگاه صنعتی شریف و با همکاری کانون پتنت ایران، در مورخ ۲۵ و ۲۶ بهمن‌ماه، کارگاهی دو روزه با عنوان مالکیت فکری و ثبت پتنت در این دانشگاه برگزار گردید. مخاطبان این کارگاه دانشجویان تحصیلات تکمیلی و نمایندگان شرکت‌های مرکز رشد و پارک علم و فناوری دانشگاه بودند که با حضور ۳۳ نفر برگزار گردید.
از جمله موضوعات مطرح‌شده در این کارگاه می‌توان به مبانی مالکیت فکری و پتنت، جستجوی اختراعات، نحوه تنظیم متن اختراع و مراحل بررسی اختراعات در USPTO اشاره نمود.
#دوره_آموزشی #حمایت_ثبت_پتنت #ثبت_خارجی_پتنت #جستجوی_پتنت #توانمندسازی #حمایت_آموزش #اختراع #پتنت #مالکیت_فکری #کانون_پتنت_ایران
#training #patent #intellectualproperty #invention #patent_searching #USPTO #PCT #IranPatentCenter
🔔 #رویدادها 💡گزارش برگزاری کارگاه آموزشی مالکیت فکری و ثبت پتنت در دانشکده صنعتی شریف ✍️به همت دفتر همکار کانون در دانشگاه صنعتی شریف و با همکاری کانون پتنت ایران، در مورخ ۲۵ و ۲۶ بهمن‌ماه، کارگاهی دو روزه با عنوان مالکیت فکری و ثبت پتنت در این دانشگاه برگزار گردید. مخاطبان این کارگاه دانشجویان تحصیلات تکمیلی و نمایندگان شرکت‌های مرکز رشد و پارک علم و فناوری دانشگاه بودند که با حضور ۳۳ نفر برگزار گردید. از جمله موضوعات مطرح‌شده در این کارگاه می‌توان به مبانی مالکیت فکری و پتنت، جستجوی اختراعات، نحوه تنظیم متن اختراع و مراحل بررسی اختراعات در اشاره نمود. #دوره_آموزشی #حمایت_ثبت_پتنت #ثبت_خارجی_پتنت #جستجوی_پتنت #توانمندسازی #حمایت_آموزش #اختراع #پتنت #مالکیت_فکری #کانون_پتنت_ایران
🔔🔔🔔
#خبر_کپی_رایت
#خبر_مالکیت_فکری
💡توافق جدید گوگل برای تغییر در ساختار جستجوی حرفه‌ای تصاویر دارای حق کپی‌رایت
✍️گوگل اقدام به توافق با شرکت «گتی‌ایمیج» بر سر دریافت مجوز استفاده از عکس‌های تحت مالکیت این شرکت نموده که می‌تواند نحوه جستجوی کاربران را تا حدی تغییر داده و دسترسی به عکس‌های با کیفیت و دارای حق کپی‌رایت را دشوار سازد. 
شایان ذکر است که با توجه به توافق انجام گرفته، شکایت گتی‌ایمیج در کمیسیون اروپا در مورد نقض حقوق کپی‌رایت توسط گوگل نیز پایان خواهد پذیرفت.

شرح خبر در سایت کانون پتنت👇👇
🌐 Patentoffice.ir
#گوگل #گتی_ایمیج #کپی_رایت #مالکیت_فکری #کانون_پتنت_ایران
#Google #Getty Image #copyright #intellectualproperty #IranPatentCenter
🔔🔔🔔 #خبر_کپی_رایت #خبر_مالکیت_فکری 💡توافق جدید گوگل برای تغییر در ساختار جستجوی حرفه‌ای تصاویر دارای حق کپی‌رایت ✍️گوگل اقدام به توافق با شرکت «گتی‌ایمیج» بر سر دریافت مجوز استفاده از عکس‌های تحت مالکیت این شرکت نموده که می‌تواند نحوه جستجوی کاربران را تا حدی تغییر داده و دسترسی به عکس‌های با کیفیت و دارای حق کپی‌رایت را دشوار سازد. شایان ذکر است که با توجه به توافق انجام گرفته، شکایت گتی‌ایمیج در کمیسیون اروپا در مورد نقض حقوق کپی‌رایت توسط گوگل نیز پایان خواهد پذیرفت. شرح خبر در سایت کانون پتنت👇👇 🌐 . #گوگل #گتی_ایمیج #کپی_رایت #مالکیت_فکری #کانون_پتنت_ایران
#دانشگاه_فناور
✅دانشگاه‎های برتر دنیا چه می کنند؟
💡دانشگاه هاروارد- رتبه ۳ در سال ۲۰۱۷💡
#هاروارد #پتنت #مالکیت_فکری #کانون_پتنت_ایران
#Harvard #patent #intellectualproperty #IranPatentCenter
#دانشگاه_فناور ✅دانشگاه‎های برتر دنیا چه می کنند؟ 💡دانشگاه هاروارد- رتبه ۳ در سال ۲۰۱۷💡 #هاروارد #پتنت #مالکیت_فکری #کانون_پتنت_ایران
💡قابل توجه مخترعین محترم💡 ✅بدینوسیله به استحضار می‌رساند که سرویس حمایت از ثبت اختراع خارجی، با توجه به برخی از مشکلات خارج از سیستم کانون پتنت، از جمله تأمین بودجه کافی و نحوه تخصیص حمایت‌ها در مراحل مختلف ثبت، تا اطلاع ثانوی از دسترس خارج می‌باشد.
شایان ذکر است که همکاران ما در شورای مالکیت فکری معاونت علمی و فناوری، در تلاش برای پیگیری‌های سریعتر مسئله بوده و امید است که به‌زودی مشکلات موجود مرتفع گردند.
#حمایت_ثبت_پتنت #ثبت_خارجی_پتنت  #اختراع #پتنت #مالکیت_فکری #کانون_پتنت_ایران
#patent #intellectualproperty #invention #USPTO #PCT #IranPatentCenter
💡قابل توجه مخترعین محترم💡 ✅بدینوسیله به استحضار می‌رساند که سرویس حمایت از ثبت اختراع خارجی، با توجه به برخی از مشکلات خارج از سیستم کانون پتنت، از جمله تأمین بودجه کافی و نحوه تخصیص حمایت‌ها در مراحل مختلف ثبت، تا اطلاع ثانوی از دسترس خارج می‌باشد. شایان ذکر است که همکاران ما در شورای مالکیت فکری معاونت علمی و فناوری، در تلاش برای پیگیری‌های سریعتر مسئله بوده و امید است که به‌زودی مشکلات موجود مرتفع گردند. #حمایت_ثبت_پتنت #ثبت_خارجی_پتنت #اختراع #پتنت #مالکیت_فکری #کانون_پتنت_ایران
🔔🔔🔔
#خبر_پتنت
#خبر_مالکیت_فکری
💡طراحی جدید آئودی برای سقف تاشو خودرو
✍️شرکت خودروسازی آئودی، پتنت جدیدی با موضوع یک وسیله نقلیه کاربردی و اسپرت عجیب و جالب به ثبت رسانیده که دارای یک سقف متحرک برای حفاظت بیشتر از راننده است. 
پتنت یاد شده، یک مکانیسم تاشو منحصر به فرد را تشریح می‌نماید که در سه قسمت مجزا طراحی شده است. دو قسمت عقبی، می‌تواند جمع شده و در پشت صندلی‌های عقب خودرو قرار گیرد. بخش بزرگی از سقف نیز می‌تواند برای پوشش صندلی‌های جلو و راننده استفاده شود. 
شرح خبر در سایت کانون پتنت👇👇
🌐 Patentoffice.ir
#خودرو #آئودی #خودرو_اسپرت #پتنت #مالکیت_فکری #کانون_پتنت_ایران
#Audi #automobile #SUV #sport_car #patent #intellectualproperty #IranPatentCenter
🔔🔔🔔 #خبر_پتنت #خبر_مالکیت_فکری 💡طراحی جدید آئودی برای سقف تاشو خودرو ✍️شرکت خودروسازی آئودی، پتنت جدیدی با موضوع یک وسیله نقلیه کاربردی و اسپرت عجیب و جالب به ثبت رسانیده که دارای یک سقف متحرک برای حفاظت بیشتر از راننده است. پتنت یاد شده، یک مکانیسم تاشو منحصر به فرد را تشریح می‌نماید که در سه قسمت مجزا طراحی شده است. دو قسمت عقبی، می‌تواند جمع شده و در پشت صندلی‌های عقب خودرو قرار گیرد. بخش بزرگی از سقف نیز می‌تواند برای پوشش صندلی‌های جلو و راننده استفاده شود. شرح خبر در سایت کانون پتنت👇👇 🌐 . #خودرو #آئودی #خودرو_اسپرت #پتنت #مالکیت_فکری #کانون_پتنت_ایران
#مراجع  #آموزش
 #گزارش
✅گزارش عملکرد دفاتر همکار کانون پتنت منتهی به دی‌ماه ۱۳۹۶
📚در این گزارش، عملکرد دفاتر همکار کانون پتنت ایران بر مبنای آمار و اطلاعات مرتبط با درخواست‌های ثبت اختراع ارسالی تا تاریخ ۲۴ دی‌ماه سال جاری استخراج بررسی‌شده و بر این اساس دفاتر همکار، در گروه‌های دفاتر نوآور، فعال و غیرفعال طبقه‌بندی شده‌اند. 👈مطالعه گزارش در سایت کانون پتنت👇
🌐 patentoffice.ir
#دفاتر_همکار #پتنت #مالکیت_فکری #رتبه_بندی #دفاتر_نوآور #دفاتر_فعال #دفاتر_غیرفعال #کانون_پتنت_ایران
#patent #intellectualproperty #patent_offices #ranking #IranPatentCenter
#مراجع #آموزش #گزارش ✅گزارش عملکرد دفاتر همکار کانون پتنت منتهی به دی‌ماه ۱۳۹۶ 📚در این گزارش، عملکرد دفاتر همکار کانون پتنت ایران بر مبنای آمار و اطلاعات مرتبط با درخواست‌های ثبت اختراع ارسالی تا تاریخ ۲۴ دی‌ماه سال جاری استخراج بررسی‌شده و بر این اساس دفاتر همکار، در گروه‌های دفاتر نوآور، فعال و غیرفعال طبقه‌بندی شده‌اند. 👈مطالعه گزارش در سایت کانون پتنت👇 🌐 . #دفاتر_همکار #پتنت #مالکیت_فکری #رتبه_بندی #دفاتر_نوآور #دفاتر_فعال #دفاتر_غیرفعال #کانون_پتنت_ایران
🔔🔔🔔
#خبر_پتنت
#خبر_مالکیت_فکری 💡توافق بلندمدت سامسونگ و کوآلکام در زمینه صدور متقابل مجوزهای بهره‌برداری از پتنت
✍️کوآلکام از مشارکت گسترده خود با سامسونگ در زمینه توسعه فناوری‌های مختلف به‌ویژه طیف وسیعی از دستگاه‌های تلفن همراه خبر داد. بنابر اعلام این شرکت، این توافقنامه استراتژیک و بلندمدت بوده و شامل حوزه‌های مختلف فناوری خواهد بود. همچنین کوآلکام اعلام نموده که در حال آماده‌سازی و تدوین یک توافقنامه صدور متقابل مجوزهای بهره‌برداری از پتنت، در زمینه دستگاه‌های تلفن همراه و تجهیزات زیربنایی با سامسونگ است.
به‌عنوان بخشی از توافق دو شرکت، ساسونگ از مداخلات خود در درخواست استیناف کوآلکام از کمیسیون تجارت عادلانه کره در دادگاه عالی سئول دست خواهد کشید.

شرح خبر در سایت کانون پتنت👇👇
🌐 Patentoffice.ir
#سامسونگ #کوآلکام #پتنت #مجوز_بهره_برداری #لیسانس_فناوری #مالکیت_فکری #کانون_پتنت_ایران
#Samsung #Qualcomm #patent #license #technology #intellecualproperty #IranPatentCenter
🔔🔔🔔 #خبر_پتنت #خبر_مالکیت_فکری 💡توافق بلندمدت سامسونگ و کوآلکام در زمینه صدور متقابل مجوزهای بهره‌برداری از پتنت ✍️کوآلکام از مشارکت گسترده خود با سامسونگ در زمینه توسعه فناوری‌های مختلف به‌ویژه طیف وسیعی از دستگاه‌های تلفن همراه خبر داد. بنابر اعلام این شرکت، این توافقنامه استراتژیک و بلندمدت بوده و شامل حوزه‌های مختلف فناوری خواهد بود. همچنین کوآلکام اعلام نموده که در حال آماده‌سازی و تدوین یک توافقنامه صدور متقابل مجوزهای بهره‌برداری از پتنت، در زمینه دستگاه‌های تلفن همراه و تجهیزات زیربنایی با سامسونگ است. به‌عنوان بخشی از توافق دو شرکت، ساسونگ از مداخلات خود در درخواست استیناف کوآلکام از کمیسیون تجارت عادلانه کره در دادگاه عالی سئول دست خواهد کشید. شرح خبر در سایت کانون پتنت👇👇 🌐 . #سامسونگ #کوآلکام #پتنت #مجوز_بهره_برداری #لیسانس_فناوری #مالکیت_فکری #کانون_پتنت_ایران
#مالکیت_فکری
#پتنت
✅ تعداد پتنت‌های انتشار یافته و گرنت شده در USPTO و EPO در سال‌های 2016 و 2017

#رتبه_بندی #مالکیت_فکری #پتنت #کانون_پتنت_ایران
#ranking #intellectualproperty #patent #USPTO #EPO #IranPatentCenter
#مالکیت_فکری #پتنت ✅ تعداد پتنت‌های انتشار یافته و گرنت شده در و در سال‌های و #رتبه_بندی #مالکیت_فکری #پتنت #کانون_پتنت_ایران
🔔🔔🔔
#خبر_پتنت
#خبر_مالکیت_فکری 💡توقف فعالیت‌های یک سرویس آنلاین هلندی به اتهام نقض حقوق کپی‌رایت مسابقات فوتبال لیگ برتر انگلیس
✍️لیگ برتر فوتبال انگلیس موفق به دریافت حکم توقف فعالیت یک شرکت ارائه‌دهنده خدمات وب در هلند گردید. پخش مسابقات لیگ برتر انگلستان تحت حفاظت قوانین کپی‌رایت قرار دارد و «ایکاتل» با ارائه خدمات خود و در دسترس قرار دادن مشاهده غیرقانونی مسابقات، تمامی حقوق مرتبط با آن را نقض نموده است.
بنابر اعلام فدراسیون مبارزه با نقض حقوق کپی‌رایت، شرکت هلندی ممکن است با جریمه 1.5 میلیون یورویی نیز مواجه شود. مدیر خدمات حقوقی لیگ برتر با اشاره به عدم توجه ایکاتل به هشدارهای آن‌ها گفت که اقدامات قانونی بعد از این‌که ایکاتل هشدارهای مکرر لیگ را نادیده گرفت، انجام شده است. 
شرح خبر در سایت کانون پتنت👇👇
🌐 Patentoffice.ir
#لیگ_برتر_انگلیس #کپی_رایت #ایکاتل #مالکیت_فکری #کانون_پتنت_ایران
#premier_league #copyright #Ecatel #intellectualproperty #IranPatentCenter
🔔🔔🔔 #خبر_پتنت #خبر_مالکیت_فکری 💡توقف فعالیت‌های یک سرویس آنلاین هلندی به اتهام نقض حقوق کپی‌رایت مسابقات فوتبال لیگ برتر انگلیس ✍️لیگ برتر فوتبال انگلیس موفق به دریافت حکم توقف فعالیت یک شرکت ارائه‌دهنده خدمات وب در هلند گردید. پخش مسابقات لیگ برتر انگلستان تحت حفاظت قوانین کپی‌رایت قرار دارد و «ایکاتل» با ارائه خدمات خود و در دسترس قرار دادن مشاهده غیرقانونی مسابقات، تمامی حقوق مرتبط با آن را نقض نموده است. بنابر اعلام فدراسیون مبارزه با نقض حقوق کپی‌رایت، شرکت هلندی ممکن است با جریمه . میلیون یورویی نیز مواجه شود. مدیر خدمات حقوقی لیگ برتر با اشاره به عدم توجه ایکاتل به هشدارهای آن‌ها گفت که اقدامات قانونی بعد از این‌که ایکاتل هشدارهای مکرر لیگ را نادیده گرفت، انجام شده است. شرح خبر در سایت کانون پتنت👇👇 🌐 . #لیگ_برتر_انگلیس #کپی_رایت #ایکاتل #مالکیت_فکری #کانون_پتنت_ایران
#مراجع  #آموزش
 #مقاله
✅مروری بر چالش‌های ثبت و انتشار پتنت در حوزه نانوفناوری
📚در این مقاله، برخی از چالش‌های ثبت و انتشار پتنت در حوزه نانوفناوری، از جمله مسئله ابعاد و اندازه، تعریف نانوفناوری برای ادعاهای پتنت، چند تخصصی بودن حوزه نانوفناوری، مسئله نو بودن فناوری، الزامات غیربدیهی بودن و گام ابتکاری و ... معرفی شده و مورد بررسی قرار می‌گیرد.

مطالعه مقاله در سایت کانون پتنت👇
🌐 patentoffice.ir
#پتنت #نانوفناوری #وایپو #مالکیت_فکری #کانون_پتنت_ایران
#patent #nanotechnology #WIPO #intellectualproperty #IranPatentCenter
#مراجع #آموزش #مقاله ✅مروری بر چالش‌های ثبت و انتشار پتنت در حوزه نانوفناوری 📚در این مقاله، برخی از چالش‌های ثبت و انتشار پتنت در حوزه نانوفناوری، از جمله مسئله ابعاد و اندازه، تعریف نانوفناوری برای ادعاهای پتنت، چند تخصصی بودن حوزه نانوفناوری، مسئله نو بودن فناوری، الزامات غیربدیهی بودن و گام ابتکاری و ... معرفی شده و مورد بررسی قرار می‌گیرد. مطالعه مقاله در سایت کانون پتنت👇 🌐 . #پتنت #نانوفناوری #وایپو #مالکیت_فکری #کانون_پتنت_ایران
🔔🔔🔔
#خبر_پتنت
#خبر_مالکیت_فکری 💡رفع محدودیت ابعادی صفحه‌نمایش ساعت‌های هوشمند در فناوری جدید هووآوی
✍️شرکت چینی هووآوی که در زمینه طراحی و ساخت دستگاه‌های تلفن همراه هوشمند و سایر دستگاه‌های دیجیتال فعالیت می‌نماید، یک روش منحصربه‌فرد و جالب برای کنترل ساعت‌های هوشمند به ثبت رسانده است. 
فناوری معرفی‌شده از سوی هووآوی می‌تواند مشکل صفحات نمایش کوچک ساعت‌های هوشمند را برای همیشه حل نماید. طراحی سنسور در چهار جهت، کاربران را قادر می‌سازد تا به‌سادگی از طریق حرکت انگشتان در هوا به کنترل ساعت هوشمند خود بپردازند. انتظار می‌رود این فناوری در سری جدید ساعت‌های هوشمند هووآوی بکار رود،

شرح خبر در سایت کانون پتنت👇👇
🌐 Patentoffice.ir
#هوآووی #ساعت_هوشمند #پتنت #فناوری #تکنولوژی #مالکیت_فکری #کانون_پتنت_ایران
#smartwatch #Huawei #patent #technolohy #intellectualproperty #IranPatentCenter
🔔🔔🔔 #خبر_پتنت #خبر_مالکیت_فکری 💡رفع محدودیت ابعادی صفحه‌نمایش ساعت‌های هوشمند در فناوری جدید هووآوی ✍️شرکت چینی هووآوی که در زمینه طراحی و ساخت دستگاه‌های تلفن همراه هوشمند و سایر دستگاه‌های دیجیتال فعالیت می‌نماید، یک روش منحصربه‌فرد و جالب برای کنترل ساعت‌های هوشمند به ثبت رسانده است. فناوری معرفی‌شده از سوی هووآوی می‌تواند مشکل صفحات نمایش کوچک ساعت‌های هوشمند را برای همیشه حل نماید. طراحی سنسور در چهار جهت، کاربران را قادر می‌سازد تا به‌سادگی از طریق حرکت انگشتان در هوا به کنترل ساعت هوشمند خود بپردازند. انتظار می‌رود این فناوری در سری جدید ساعت‌های هوشمند هووآوی بکار رود، شرح خبر در سایت کانون پتنت👇👇 🌐 . #هوآووی #ساعت_هوشمند #پتنت #فناوری #تکنولوژی #مالکیت_فکری #کانون_پتنت_ایران
🔔🔔🔔
#خبر_پتنت
#خبر_مالکیت_فکری 💡 طبقه‌بندی اجتماعی کاربران فیسبوک با هدف افزایش تأثیرگذاری محتوا
✍️ فیسبوک پتنت جدیدی به ثبت رسانده است که با استفاده از آن می‌توان کاربران را به طبقه‌های متمایز اجتماعی تقسیم‌بندی نمود. در روش پیشنهادی از داده‌های اطلاعاتی مختلف نظیر سرپرست خانوار بودن و یا سطح تحصیلات برای تعیین کلاس کاربر استفاده می‌شود.
فیسبوک مدعی است که نظام طبقه‌بندی کاربران می‌تواند به شرکت‌ها و ارائه‌دهندگان خدمات و محصولات کمک نماید تا آگاهی بیشتری نسبت به کاربران آنلاین خود به دست آورند. احتمالاً فناوری جدید به فیسبوک نیز کمک می‌کند تا تبلیغات و دیگر محتوای مد نظر خود را به‌صورت دقیق و هدفمند به کاربران عرضه نماید.

شرح خبر در سایت کانون پتنت👇👇
🌐 Patentoffice.ir
#فیسبوک #طبقه_اجتماعی #طبقه_اقتصادی #پتنت #مالکیت_فکری #کانون_پتنت_ایران 
#Facebook #socioeconomic #patent #intellectualproperty #IranPatentCenter
🔔🔔🔔 #خبر_پتنت #خبر_مالکیت_فکری 💡 طبقه‌بندی اجتماعی کاربران فیسبوک با هدف افزایش تأثیرگذاری محتوا ✍️ فیسبوک پتنت جدیدی به ثبت رسانده است که با استفاده از آن می‌توان کاربران را به طبقه‌های متمایز اجتماعی تقسیم‌بندی نمود. در روش پیشنهادی از داده‌های اطلاعاتی مختلف نظیر سرپرست خانوار بودن و یا سطح تحصیلات برای تعیین کلاس کاربر استفاده می‌شود. فیسبوک مدعی است که نظام طبقه‌بندی کاربران می‌تواند به شرکت‌ها و ارائه‌دهندگان خدمات و محصولات کمک نماید تا آگاهی بیشتری نسبت به کاربران آنلاین خود به دست آورند. احتمالاً فناوری جدید به فیسبوک نیز کمک می‌کند تا تبلیغات و دیگر محتوای مد نظر خود را به‌صورت دقیق و هدفمند به کاربران عرضه نماید. شرح خبر در سایت کانون پتنت👇👇 🌐 . #فیسبوک #طبقه_اجتماعی #طبقه_اقتصادی #پتنت #مالکیت_فکری #کانون_پتنت_ایران
📣📢📣📢
#رویدادها
✅ وبینار آنلاین 🔸موضوع: مقدمه‌ای در خصوص جستجوی پتنت‌ها
🔸زمان: چهارشنبه 9 اسفند ساعت 17:30
این وبینار اصول اولیه حفاظت از پتنت و ثبت آن و نیز نحوه استفاده از پایگاه داده های اینترنتی و دیگر منابع برای جستجوی پتنت ها را توضیح می‌دهد.
🔸لینک ثبت‌نام در کانال کانون پتنت👇👇👇
🌐 @patentoffice
#وبینار #پتنت #جستجوی_پتنت #مالکیت_فکری #کانون_پتنت_ایران
#webinar #patent #patent_searching #intellectualproperty #IranPatentCenter
📣📢📣📢 #رویدادها ✅ وبینار آنلاین 🔸موضوع: مقدمه‌ای در خصوص جستجوی پتنت‌ها 🔸زمان: چهارشنبه اسفند ساعت : این وبینار اصول اولیه حفاظت از پتنت و ثبت آن و نیز نحوه استفاده از پایگاه داده های اینترنتی و دیگر منابع برای جستجوی پتنت ها را توضیح می‌دهد. 🔸لینک ثبت‌نام در کانال کانون پتنت👇👇👇 🌐 #وبینار #پتنت #جستجوی_پتنت #مالکیت_فکری #کانون_پتنت_ایران
🔔🔔🔔
#خبر_پتنت
#خبر_مالکیت_فکری 💡دستبند کنترلی آمازون برای نظارت بر کارکرد صحیح کارکنان
✍️آمازون پتنت جدیدی به ثبت رسانده که بر اساس آن می‌توان حرکات دست کارگران در انبارهای شرکت را از طریق یک دستبند ویژه دنبال و کنترل نمود. در واقع این دستبند نوعی سیستم نگه‌دارنده و کنترلی است که می‌تواند تا زمان پیشرفت‌های رباتیک و خودکار شدن تمامی فرآیند، به مدیران آمازون امکان رصد فعالیت کارگران را بدهد.
شایان ذکر است که در طی سال‌های اخیر، راهکارهای دیگری نیز به این منظور مورد استفاده قرار گرفته است که از آن جمله استفاده یک شرکت انگلیسی از هوش مصنوعی برای تجزیه‌وتحلیل رفتار روزانه کارکنان و یا استفاده از پیام‌رسان «FreshTeam»، برای ردیابی مکان و موقعیت کارکنان را می‌توان نام برد.

شرح خبر در سایت کانون پتنت👇👇
🌐 Patentoffice.ir
#آمازون #پتنت #نظارت_کارکنان #کنترل_انبار #مالکیت_فکری #کانون_پتنت_ایران
#Amazon #patent #warehouse_control #intellectualproperty #IranPatentCenter
🔔🔔🔔 #خبر_پتنت #خبر_مالکیت_فکری 💡دستبند کنترلی آمازون برای نظارت بر کارکرد صحیح کارکنان ✍️آمازون پتنت جدیدی به ثبت رسانده که بر اساس آن می‌توان حرکات دست کارگران در انبارهای شرکت را از طریق یک دستبند ویژه دنبال و کنترل نمود. در واقع این دستبند نوعی سیستم نگه‌دارنده و کنترلی است که می‌تواند تا زمان پیشرفت‌های رباتیک و خودکار شدن تمامی فرآیند، به مدیران آمازون امکان رصد فعالیت کارگران را بدهد. شایان ذکر است که در طی سال‌های اخیر، راهکارهای دیگری نیز به این منظور مورد استفاده قرار گرفته است که از آن جمله استفاده یک شرکت انگلیسی از هوش مصنوعی برای تجزیه‌وتحلیل رفتار روزانه کارکنان و یا استفاده از پیام‌رسان «»، برای ردیابی مکان و موقعیت کارکنان را می‌توان نام برد. شرح خبر در سایت کانون پتنت👇👇 🌐 . #آمازون #پتنت #نظارت_کارکنان #کنترل_انبار #مالکیت_فکری #کانون_پتنت_ایران
#نکته_سنجی 💡اهرم‌های تأثیرگذار در یک مذاکره برای دریافت یا صدور مجوز بهره‌برداری 
#مجوز_بهره_برداری #لیسانس_فناوری #تکنولوژی #فناوری #مالکیت_فکری #کانون_پتنت_ایران
#licensing #technology #intellectualproperty #IranPatentCenter
#نکته_سنجی 💡اهرم‌های تأثیرگذار در یک مذاکره برای دریافت یا صدور مجوز بهره‌برداری #مجوز_بهره_برداری #لیسانس_فناوری #تکنولوژی #فناوری #مالکیت_فکری #کانون_پتنت_ایران
🔔🔔🔔
#خبر_پتنت
#خبر_مالکیت_فکری
💡تولید سوخت صنعتی از ضایعات پلاستیکی با قیمتی مقرون‌به‌صرفه
✍️یک محقق هندی به نام «آمیت تاندون» موفق به ابداع روش جدیدی برای بازیافت ضایعات پلاستیکی شده که قادر به تبدیل پلاستیک به سوخت با هزینه‌ای بسیار پایین‌تر از فناوری‌های مشابه حال حاضر است. با استفاده از فناوری جدید، می‌توان یک تن زباله پلاستیکی غنی از هیدروکربن را تحت واکنش‌های شیمیایی، مکانیکی و گرما به 850 لیتر سوخت تبدیل نمود. 
این فناوری که تا کنون یک «US» پتنت گرنت شده و چندین پرونده ثبت اختراع دیگر برای محافظت از آن به ثبت رسیده است، با همکاری و مشارکت شرکت رامکی، برای راه‌اندازی پروژه تبدیل پلاستیک به سوخت در شهرهای مختلف بکار گرفته خواهد شد. 
شرح خبر در سایت کانون پتنت👇👇
🌐 Patentoffice.ir
#پلاستیک #بازیافت #سوخت #پتنت #هند #مالکیت_فکری #کانون_پتنت_ایران
#plastic #recycling #fuel #patent #India #intellectualproperty #IranPatentCenter
🔔🔔🔔 #خبر_پتنت #خبر_مالکیت_فکری 💡تولید سوخت صنعتی از ضایعات پلاستیکی با قیمتی مقرون‌به‌صرفه ✍️یک محقق هندی به نام «آمیت تاندون» موفق به ابداع روش جدیدی برای بازیافت ضایعات پلاستیکی شده که قادر به تبدیل پلاستیک به سوخت با هزینه‌ای بسیار پایین‌تر از فناوری‌های مشابه حال حاضر است. با استفاده از فناوری جدید، می‌توان یک تن زباله پلاستیکی غنی از هیدروکربن را تحت واکنش‌های شیمیایی، مکانیکی و گرما به لیتر سوخت تبدیل نمود. این فناوری که تا کنون یک «» پتنت گرنت شده و چندین پرونده ثبت اختراع دیگر برای محافظت از آن به ثبت رسیده است، با همکاری و مشارکت شرکت رامکی، برای راه‌اندازی پروژه تبدیل پلاستیک به سوخت در شهرهای مختلف بکار گرفته خواهد شد. شرح خبر در سایت کانون پتنت👇👇 🌐 . #پلاستیک #بازیافت #سوخت #پتنت #هند #مالکیت_فکری #کانون_پتنت_ایران
#مراجع 
#آموزش
#مقاله
✅صدور مجوز بهره‌برداری از فناوری- قسمت دوم
📚در این نوشتار به‌عنوان قسمت دوم راهنمای لیسانس فناوری موفق که توسط سازمان جهانی مالکیت فکری منتشر شده است، برخی از اجزاء و شرایط کلیدی یک توافقنامه اخذ مجوز بهره‌برداری به تفصیل معرفی خواهد گردید.

مطالعه مقاله در سایت کانون پتنت👇
🌐 patentoffice.ir

#مجوز_بهره_برداری #لیسانس_فناوری #مالکیت_فکری #پتنت #فناوری #انتقال_فناوری #کانون_پتنت_ایران
#licensing #intellectualproperty #patent #technology_transfer #technology #IranPatentCenter
#مراجع #آموزش #مقاله ✅صدور مجوز بهره‌برداری از فناوری- قسمت دوم 📚در این نوشتار به‌عنوان قسمت دوم راهنمای لیسانس فناوری موفق که توسط سازمان جهانی مالکیت فکری منتشر شده است، برخی از اجزاء و شرایط کلیدی یک توافقنامه اخذ مجوز بهره‌برداری به تفصیل معرفی خواهد گردید. مطالعه مقاله در سایت کانون پتنت👇 🌐 . #مجوز_بهره_برداری #لیسانس_فناوری #مالکیت_فکری #پتنت #فناوری #انتقال_فناوری #کانون_پتنت_ایران
🔔🔔🔔
#خبر_پتنت
#خبر_مالکیت_فکری
💡راه‌اندازی مرکز ویژه ارائه خدمات مالکیت فکری به شرکت‌های دارای فناوری پیشرفته در پکن
✍️پکن مرکز جدیدی برای ارائه خدمات مالکیت فکری به شرکت‌های مبتنی بر فناوری‌های پیشرفته راه‌اندازی خواهد کرد. این اقدام که در راستای تلاش‌های دولت برای تبدیل دارایی‌های چینی به فناوری‌های ارزشمند است، در واکنش به افزایش درخواست‌های ثبت اختراع در برخی از صنایع پیشرفته صورت گرفته است.
طبق آمار شهرداری پکن، این شهر در سال گذشته میلادی با رشدی 9.5 درصدی در فناوری‌های پیشرفته مواجه بوده و صنایع استراتژیک توسعه‌یافته مرتبط با شهرداری نیز 10.6 درصد افزایش یافته است. 
شرح خبر در سایت کانون پتنت👇👇
🌐 Patentoffice.ir
#پکن #فناوری_پیشرفته #مالکیت_فکری #چین #پتنت #کانون_پتنت_ایران
#Beijing #China #high_tech #intellectualproperty #IranPatentCenter
🔔🔔🔔 #خبر_پتنت #خبر_مالکیت_فکری 💡راه‌اندازی مرکز ویژه ارائه خدمات مالکیت فکری به شرکت‌های دارای فناوری پیشرفته در پکن ✍️پکن مرکز جدیدی برای ارائه خدمات مالکیت فکری به شرکت‌های مبتنی بر فناوری‌های پیشرفته راه‌اندازی خواهد کرد. این اقدام که در راستای تلاش‌های دولت برای تبدیل دارایی‌های چینی به فناوری‌های ارزشمند است، در واکنش به افزایش درخواست‌های ثبت اختراع در برخی از صنایع پیشرفته صورت گرفته است. طبق آمار شهرداری پکن، این شهر در سال گذشته میلادی با رشدی . درصدی در فناوری‌های پیشرفته مواجه بوده و صنایع استراتژیک توسعه‌یافته مرتبط با شهرداری نیز . درصد افزایش یافته است. شرح خبر در سایت کانون پتنت👇👇 🌐 . #پکن #فناوری_پیشرفته #مالکیت_فکری #چین #پتنت #کانون_پتنت_ایران
🔔🔔🔔
#خبر_پتنت
#خبر_مالکیت_فکری 💡اولین جدال حقوقی پتنت در صنعت دستگاه‌های تلفن همراه هوشمند در چین
✍️شرکت چینی «کولپد» که در زمینه طراحی و ساخت دستگاه‌های هوشمند تلفن همراه فعالیت می‌نماید، رقیبش «شیائومی» را به نقض سه پتنت متعلق به خود متهم کرده است. این جدال حقوقی که اولین منازعه پتنت بین بازیگران عمده صنعت گوشی‌های هوشمند در چین به شمار می‌رود، بر سر پتنت‌هایی در خصوص خروجی ارتباطی موبایل و سیستم‌های رابط آن، پردازش برنامه‌های کاربردی و مدیریت آیکون‌ها است. 
شایان ذکر است در استراتژی جدید کولپد، این شرکت با دارا بودن بیش از 10.000 پتنت در زمینه گوشی‌های تلفن همراه هوشمند، به دنبال ثبت و پیگیری برخی اقدامات حقوقی علیه شرکت‌های ناقض پتنت‌های خود است.

شرح خبر در سایت کانون پتنت👇👇
🌐 Patentoffice.ir
#جدال_حقوقی #پتنت #تلفن_همراه #موبایل #کولپد #شیائومی #چین #مالکیت_فکری #کانون_پتنت_ایران
#patent_infringement #patent #phone #Coolpad #Xiaomi #China #intellectualproperty #IranPatentCenter
🔔🔔🔔 #خبر_پتنت #خبر_مالکیت_فکری 💡اولین جدال حقوقی پتنت در صنعت دستگاه‌های تلفن همراه هوشمند در چین ✍️شرکت چینی «کولپد» که در زمینه طراحی و ساخت دستگاه‌های هوشمند تلفن همراه فعالیت می‌نماید، رقیبش «شیائومی» را به نقض سه پتنت متعلق به خود متهم کرده است. این جدال حقوقی که اولین منازعه پتنت بین بازیگران عمده صنعت گوشی‌های هوشمند در چین به شمار می‌رود، بر سر پتنت‌هایی در خصوص خروجی ارتباطی موبایل و سیستم‌های رابط آن، پردازش برنامه‌های کاربردی و مدیریت آیکون‌ها است. شایان ذکر است در استراتژی جدید کولپد، این شرکت با دارا بودن بیش از . پتنت در زمینه گوشی‌های تلفن همراه هوشمند، به دنبال ثبت و پیگیری برخی اقدامات حقوقی علیه شرکت‌های ناقض پتنت‌های خود است. شرح خبر در سایت کانون پتنت👇👇 🌐 . #جدال_حقوقی #پتنت #تلفن_همراه #موبایل #کولپد #شیائومی #چین #مالکیت_فکری #کانون_پتنت_ایران
#نکته_سنجی ®™©
✅ آیا می‌دانستید که در بسیاری از سازمان‌های امروزی، فرآیندهای مرتبط با استراتژی، فعالیت‌های تحقیق و توسعه و عملکردهای قانونی متناظر، از یکپارچگی ضعیفی برخوردارند و همین عامل اجازه بهره‌برداری مناسب از فرصت‌های کسب درآمد و ایجاد ارزش‌افزوده از دارایی‌های فکری را نمی‌دهد.
#استراتژی #تحقیق_توسعه #مالکیت_فکری #کانون_پتنت_ایران
#strategy #R&D #intellectualproperty #IranPatentCenter
#نکته_سنجی ®™© ✅ آیا می‌دانستید که در بسیاری از سازمان‌های امروزی، فرآیندهای مرتبط با استراتژی، فعالیت‌های تحقیق و توسعه و عملکردهای قانونی متناظر، از یکپارچگی ضعیفی برخوردارند و همین عامل اجازه بهره‌برداری مناسب از فرصت‌های کسب درآمد و ایجاد ارزش‌افزوده از دارایی‌های فکری را نمی‌دهد. #استراتژی #تحقیق_توسعه #مالکیت_فکری #کانون_پتنت_ایران #&
🔔🔔🔔 #خبر
💡شناسایی و تأیید هویت کاربر تلفن همراه از طریق الگوهای جریان خون
✍️سامسونگ پتنت جدیدی به ثبت رسانیده که بر اساس آن دستگاه‌های هوشمند تلفن همراه می‌توانند هویت صاحب گوشی را با توجه به جریان خون فرد شناسایی و تأیید نمایند. این نوآوری جدید می‌تواند قابلیت اطمینان و ایمنی را به‌صورت قابل توجهی افزایش دهد. 
در فناوری جدید، الگوهای جریان خون کاربر از طریق انگشت و یا مچ دست شناسایی شده و پس از تطبیق با الگوهای مرجع، جهت تأیید هویت کاربر بکار می‌رود. با توجه به متمایز بودن الگوهای شریان خون در افراد مختلف، از این فناوری می‌توان برای انواع تلفن، ساعت هوشمند و حتی انواع کامپیوترهای قابل حمل استفاده نمود.

شرح خبر در سایت کانون پتنت👇👇
🌐 Patentoffice.ir
#سامسونگ #تلفن_همراه #موبایل #جریان_خون #تأیید_هویت #پتنت #مالکیت_فکری #کانون_پتنت_ایران
#Samsung #phone #identify_user #blood_flow #patent #intellectualproperty #IranPatentCenter
🔔🔔🔔 #خبر 💡شناسایی و تأیید هویت کاربر تلفن همراه از طریق الگوهای جریان خون ✍️سامسونگ پتنت جدیدی به ثبت رسانیده که بر اساس آن دستگاه‌های هوشمند تلفن همراه می‌توانند هویت صاحب گوشی را با توجه به جریان خون فرد شناسایی و تأیید نمایند. این نوآوری جدید می‌تواند قابلیت اطمینان و ایمنی را به‌صورت قابل توجهی افزایش دهد. در فناوری جدید، الگوهای جریان خون کاربر از طریق انگشت و یا مچ دست شناسایی شده و پس از تطبیق با الگوهای مرجع، جهت تأیید هویت کاربر بکار می‌رود. با توجه به متمایز بودن الگوهای شریان خون در افراد مختلف، از این فناوری می‌توان برای انواع تلفن، ساعت هوشمند و حتی انواع کامپیوترهای قابل حمل استفاده نمود. شرح خبر در سایت کانون پتنت👇👇 🌐 . #سامسونگ #تلفن_همراه #موبایل #جریان_خون #تأیید_هویت #پتنت #مالکیت_فکری #کانون_پتنت_ایران
🔔🔔🔔 #خبر_پتنت
#خبر_مالکیت_فکری
💡 خودروی پلیس خودران جهت شناسایی و پیگیری تخلفات رانندگی
✍️ شرکت فورد پتنت جدیدی در زمینه خودروی پلیس خودران به ثبت رسانده است که قادر به شناسایی تخلفات راهنمایی و رانندگی نظیر سرعت غیرمجاز و نیز برقراری ارتباط بیسیم با خودرو و راننده جهت تأیید هویت است. این خودرو، جهت شناسایی تخلفات ترافیکی می‌تواند هم به دوربین‌های نظارتی دسترسی داشته و هم می‌تواند همچون یک افسر واقعی، نقض مقرراتی نظیر عبور از چراغ قرمز را تشخیص دهد. پس از تشخیص تخلف از سوی خودرو، تصویر شماره پلاک خودروی متخلف شناسایی‌شده و تلاش برای ارتباط با راننده آن آغاز می‌شود. 
شایان ذکر است که این شرکت پیش از این طراحی و ساخت ناوگان پلیس نظیر کامیون اصلاح‌شده «F-150» و خودروی فوق‌سریع هیبریدی را بر عهده داشته است.

شرح خبر در سایت کانون پتنت👇👇
🌐 Patentoffice.ir
#فورد #پلیس #خودرو_هدایت_خودکار #خودرو_خودران #پتنت #تخلفات_رانندگی #مالکیت_فکری #کانون_پتنت_ایران
#Ford #police #Autonomous_car #self_driving #traffic_violations #patent #intellectualproperty #IranPatentCenter
🔔🔔🔔 #خبر_پتنت #خبر_مالکیت_فکری 💡 خودروی پلیس خودران جهت شناسایی و پیگیری تخلفات رانندگی ✍️ شرکت فورد پتنت جدیدی در زمینه خودروی پلیس خودران به ثبت رسانده است که قادر به شناسایی تخلفات راهنمایی و رانندگی نظیر سرعت غیرمجاز و نیز برقراری ارتباط بیسیم با خودرو و راننده جهت تأیید هویت است. این خودرو، جهت شناسایی تخلفات ترافیکی می‌تواند هم به دوربین‌های نظارتی دسترسی داشته و هم می‌تواند همچون یک افسر واقعی، نقض مقرراتی نظیر عبور از چراغ قرمز را تشخیص دهد. پس از تشخیص تخلف از سوی خودرو، تصویر شماره پلاک خودروی متخلف شناسایی‌شده و تلاش برای ارتباط با راننده آن آغاز می‌شود. شایان ذکر است که این شرکت پیش از این طراحی و ساخت ناوگان پلیس نظیر کامیون اصلاح‌شده «-» و خودروی فوق‌سریع هیبریدی را بر عهده داشته است. شرح خبر در سایت کانون پتنت👇👇 🌐 . #فورد #پلیس #خودرو_هدایت_خودکار #خودرو_خودران #پتنت #تخلفات_رانندگی #مالکیت_فکری #کانون_پتنت_ایران